Svadba 13. septembra 2008. Je tu ešte nejaká?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravim vsetky nevesty,je tu prosim nejaka s mojim datumom,popripade septembrova,este najlepsie trencanka??? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
anax:no co,zaplatene?Ako si dopadla so zavojom?? :-)
Odpovedať
dobre ranko, woman, zaloha zaplatena...zavoj ten dlhy co som skusala je za 3000 sk :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anax:a beries ho? =-)
Odpovedať
Ahojte baby, anax namas nejaky link na tie spanielske zavoje ? Alebo nejake ine co sa daju kupit aj cez net? ;-)
Odpovedať
no ja som s obrúčkami na tom jak anax....vieme aké chceme, ale hádam tento mesiac ich pôjdeme dať robiť 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,konecne mi zapojili internet,tak si mozem skontrolovat o kolko som pozadu s pripravami a ked pridem na to ako,tak sem dam aj fotku x-) anax,satecky mas ako princezna,skoda ze na moje tucne ruky si nemozem dovolit takyto strih,potrebujem aspon kratke rukaviky.To akoze zavoj za 3tisicky?mam sa na co tesit.Teda penazenka nastavajuceho :-p
Odpovedať
woman, sa mi o tom yavoji tri noci snivalo az som z toho bola nestastna...takze mi nicine ako kupit ho, neostava... ninka ukazky takych spanielskych zavojov najdes na stranke nicol, neviem kde inde na slovenskych strankach su...ale chod sa spytat dievcat do temy o ebay ivela ja nemam prave najstihleksie ramena..mam velkost 46 tak si vies predstavit...ale budem mat bolerko a ten zavoj tak sa to snad strati :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no mne sa to lubi,ale na vsetkych ostatnych,len na mne nie.aj ja chcem dlhsi zavoj,aby mi trosku zakryl speky na chrbate.Davam si nacas,stale si nahovaram,ze este co to schudnem.Ale nedari sa,mam male dieta a dojedam po nom,klasicka mamina :-N
Odpovedať
ivela ja som chcela tiez schudnut, nepodarilo sa...mam slabu vydrz, lubim sa najest...tak som si povedala ze je to jedno, idem skusat saty..ked nieco, vymenim pred svadbou, ja si nad tym taku hlavu nerobim...ale pochybujem ze zhodim tolko aby mi boli velke, kedze aj do tychto musim tak centimetrik z trupu zhodit :-D
Odpovedať
no ahojte kde ste všetky? :-) nie je u vás nič nové? :-N lebo asi ani u mňa nie akurát, že sa v sobotu ideme mrknúť do sály kde bude hostina, majú tam mať svadbu v takej farbe jako my 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
anax,chces nejaku zarucene dobru dietku?Mam ich aspon 100 :-N ked spominate farby,stale som chcela marhulkovu,ale akosi to ma kazdy,tak neviem,ale hlavne som chcela pre zenicha aj koselu v takej farbe.Na vystrelky ako ruzova a pod.mi nikdy nepristupi,no a ja som tiez neni az taka romanticka.A biela pripadne smotanova mi pride fadna.Vopred sa ospravedlnujem nevestam s touto farbickou,je uzasna,len nie pre mna. Neviem si rady a nacase nieco podniknut....
Odpovedať
ivella..marhulkova je super...ja by som chcela take popolnocne saty 8-) nemam rada vyrazne ..take jemne..a poviem ti vacsina ma maslovu vyzobu nie marhulkovu 8-) ja sa rozhodujem medzi nimi a viac..by som chcela maslove ruze ako oranzove..uvidime na to este cas :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja budem zelenkavú a nejdem to už meniť 8-) a bude to kombinované s bielou, mám to v albume :-D ivella ja si tiež myslím, že marhuľková je fajn, kamoška mala v tej farbe svadbu a ženích mal takú kravatu a mal to pekné s bielou košeľou ;-)
Odpovedať
nasti..kukla som ..sak pekne jemne mooze byt ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nasta,ta zelenkava je peknucka,pozrela som album.Toto by som si kludne naservirovala.Ale obaja sme posadnuti modrou,len som este nikomu taku nevidela a neviem aku by som si k modrej vyzdobe dala kytku.Co ak klasicku cervenu?alebo marhule?
Odpovedať
ivellamodra je tiez fajn..myslim ze gaia ( skus kuknut temu august..) planuje modru v dvoch farbach..a kyticku ja by som dala asi bielu..to fakt neviem...mozno s modrymi drobnostami do nej..bud kvietky..alebo ozdobky..
Odpovedať
no súhlasím s cajovkou ivella, bielu kyticu s modrými doplnkami...a modrá je fajn, ale u mňa je numero uno jablková 8-)
Odpovedať
ivella..kukni gaii do albumu ma tam nejake obr..na inspiraciu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak dievcence som sklamana,alebo som taka narocna,ta nastina zelena je o milion krat lepsia nez modra,sorry za vyraz ale ako na kare.Takze modra nebude.nakoniec zostanem pri marhulach.neviete ci ten vlizelin sa da normalne dostat kupit v obchode s latkami?nechce sa mi to objednavat cez bazos...
Odpovedať
ivella..nepacilo sa ti? taka jemna modra by nebola zla.. :-) ...o vizeline neviem skus sa spytat....ja to chcem len tak jednoducho biele obrusy nejake svietniky ..lupienky a farebne servitky ziadne masle ani latky a stolicky este uvidim co budu mat..pacia sa mi aj navleky..ale nie vsetky 8-)
Odpovedať
ivella ja ani len dietu nedodrzim, nech je akakolvek..iba sa zbytocne pri nich nervacim |-| my budeme mat tiez zeleno bielu vyzdobu, mne sa zelena paci a v sale kde bude hostina su zelene zavesy takze to bude idealne:-))) ivella ak chces pohladam ti nejake albumy s modrou vyzdobou,hm? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
anax:no super,aspon ho budem mat od koho kupit :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a nepozerala si cez ebay??
Odpovedať
Profilova fotka
caute... k tym XXL satam....neviem, kde ste boli pozerat, ale v salone Belissima v BA maju aj velke cisla....vraj do 52..
Odpovedať
woman, neviem ci ho budem chciet predat:-)))) na ebay by ma kolko stal, nevies? aj ked ja mam radsej priamy predaj, aj ked zaplatim trochu viac..
Odpovedať
Profilova fotka
anax,budem rada ak to pre mna spravis,stale som tu v tom nejako popletena :-S s dietami som na tom podobne,aj teraz jednu drzim,ale cez vikend oslava,no nedaj si,ked tak dobre peciem :-p
Odpovedať
no ja som si kúpila na chudnutie jablčný ocot v tabletkách jak mi radila ninka, ale jem to len dva dni :-D takže možnože schudnem ale chodím aj cvičiť :-o ivella neboj niečo nájdeš, ja mám tiež kúpené len kamienky priesvitné a tie látky farebné sa u nás dajú kúpiť vo veľkoobchode s kvetmi...a myslím, že aj tam kde budeš mať hostinu majú nejakú výzdobu, tak si len vyberieš farbu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jablcny ocot je aj v tabletach?ja ho mam tekuty,ale je to hnus,akurat sa mi len zaludok dviha... verim si ze najdem vhodnu vyzdobu pre mna,len najprv musim najst niekoho kto mi bude opatrovat maleho..aby som mohla behat po obchodoch.tato je cely tyzden mimo,cez vikendy som rada ze sme spolu vsetci,tak sa mi nechce ist prec a rodicia su zamestnani,potom zahrada a bla bla.Ale ked sa nastvem,tak v jeden den pobeham vsetko :-N
Odpovedať
no ivella tak to máš tažšie...mne behá po obchodoch mamina, ked sa mi nechce a ja to len schvaľujem :-N ale myslím, že máš ešte dosť času, takže sa netrba stresovať...alebo zober aj malého so sebou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja si myslim,ze mam este cas,jeden den si najdem a hotovo,zase ked uz budem v obchode,nerada premyslam dlho,co mi padne do oka,to bude moje.. Este si nechavam zadne dvierka ked budem skusat saty(to sa tiez este nacakam),maju to tam spojene aj obchodom s takymito "blbostami".No,idem skusit vlozit nejaku fotku,nech uz nie som anonym..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?