Svadba 13. septembra 2008. Je tu ešte nejaká?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravim vsetky nevesty,je tu prosim nejaka s mojim datumom,popripade septembrova,este najlepsie trencanka??? :-N
Odpovedať
Tak len poskusaj, nech si vyberies tie prave. No ten oktober, to ma desi, vsak ja to tu tak citam a vidim, ze niektore baby uz maju aj na rok 2009 vybrate :-) Ja byvam v BA ale som z Martina, takze rozhodujem kde mam ist saty vyberat, asi skocim do Fany, do Kristiny v Ziline a mozno nakoniec aj do nicol, tam sa mi pacia, len ta cena .. ;-)
Odpovedať
vo fany je to fajn s cenou, kolekcia 2007 a starsia je za 6500 sk a mas v tom vsetky doplnky ako zavoj, stolu, bolerko ak treba, rukavicky... apod. nova kolekcia 2008 je nieco drahsia neviem presne kolko.. ak mas dajake standartne cislo mozno este na teba nieco budu mat, ale hovorila ze maju uz na trinasteho kopu zarezervovanych...a trreba si tam zavolat a objednat sa lebo maju to tam dost ako na pase:-)
Odpovedať
cafte nevesty..ja mam saty z fany za 8 a nove mali za 8.5 ale vraj maju aj za 10. Ale v cene su aj doplnky ako zavoj, rukavicky, stola, tasticka, spodnicka.. na skusanie som sa neobjednala a cakala som asi 20 min. dalo sa. Len mi vraveli, ze maju este nejake saty objednane takze mozem prist a kludne vymenit :-D ..mne sa moje pacia, ale sestra mi ich ofrflala :-|
Odpovedať
cajovka ktore z fany mas? maju ich na stranke? ja som skusala 15 v rade, 4 v riadku, maju tam cislo 515 a aj mne hovorila pani ze v mojom cisle maju do dvoch tyzdnov dostat este nejake modely..ze ak budem mat zaujem mozem sa este ozvat
Odpovedať
mam ich aj v albume..volaju sa britany.. ;-)
Odpovedať
čaute baby čo máte nové? :-) ja som včera bola mrknúť nejaké oznamká, ale to je asi skoro, čo? :-N
Odpovedať
Ahoj Nasti, my sme uz tie boli pozerat oznamka, mame aj vybrate, ale este nie su objednane. To staci posielat asi 3 mesiace pred svadbou? Neviem =-)
Odpovedať
cafte 13-tky :-) ja sa tiez chystam pomaly na oznamka...vobec nieje skoro...budes mat dalsiu vec z krku..a doma ti vydrzia staci poslat 2-3 mes pred...ake maju ceny? =-)
Odpovedať
ahojte, vcera som bola v salone nevesta skusat saty, jedny boli paradne,e ste tak jden centimeter ked schudnem z drieku budu unonuno:-)) a som si tam aspon zarezervovala saty na svadbu kamaratky...:-) len neviem dostat fotky z mobilu do pc, lebo mi pc nechce nainstalovat pc suite takze neviem ako rychlo ich budem mat v pc :-| oznamka sa posielaju nejakych sest tyzdnov pred svadbou ;-)
Odpovedať
Diky anaxamon acajovka mas pravdu, ved doma nam nezhniju, u nas su ceny od 18,- do 35,- podla toho ake chces, my budeme mat za 29,-
Odpovedať
no ja budem tri mesiace pred svadbou posielať aby sa mohli zariadiť 8-) ja som si bola dať spraviť návrh, či sa vôbec dajú také aké chcem spraviť, ale že je to v poho....a vyjdu ma približne na 15 sk za jedno. anax sak to schudneš, ja tiež na tom pracujem, aby mi neboli vidieť pneu :-|
Odpovedať
Baby mne velmi pomaha jablcny ocot v tabletkach, normalne vobec nie som hladna. Lebo ked som v robote tak vkuse hladam nieco sladke a neustale som hladna. V salone mi teta povedala, aby som pribrala, lebo mam vel.34 a vsetky saty mi padaju, ale mam strach , ze do septembra priberiem , a do siat sa nezmestim ;-( ...ale urcite schudneme, budeme stresovat
Odpovedať
Článok sa načítava...
no neviem neviem v poslednej dobe na mne vidieť aj ked zjem polievku ;-) a ten jablčný ocot v tabletkách sa dá kde kúpiť? a nie je to hnusné? :-N
Odpovedať
ninka, tak to ja skor jem az ked dojdem domov, mne v robote nejako ani nenapadne zeby som nieco furt jedla...dam si obed..rano kavu a caj a mam pernamentne na stole vodu, a tam zamestnava moj zaludok dostatocne...ale tak snad do septembra by sa tych par kg nejako nekam stratilo:-))))
Odpovedať
:-D ..ja mam tiez taku malu pneu...a tazko sa jej zbavujem bo ja stale hladna a aj mlsna :-p . stres mam uz teraz tento tyzden som mala 2x migrenu a aj zaludocnu nervozitu...je to taky podvedomy stres..aj chrbticu som citila..ked som v strese zvieraju sa mi svaly okolo chrbtice...hrozna bolest a v noci som aj krce v nozkach mala...treba nasadit magnezium a B6 Celkom dobre ceny za oznamka 8-) . ja si nase predstavujem maslovej farby..take jednoduchsie a mensie mozno so srdieckom a zlatym pisane..ziadne maslicky ani ine ozdoby. anax..no skus pridat foto som zvedava :-D
Odpovedať
ale nie cajovka, sak pisem vyssie ze ich neviem dostat z mobilu lebo moj pc zastrajkoval a nenainstaloval softik k tomu tak som to nehala tak, uz som na to nemala nervy....skusim zas dnes vecer snad to pojde nejako... inak mne sa dnes vyhodili tri herpesy, zas som ako melanie grifit po kolagene:-)))
Odpovedať
to musíš vypadať potom super 8-) anax,a aj sa teším na tvoje foto... :-) ninka sak co s tými tabletkami :-(
Odpovedať
anax..no sak tak som to myslela :-D ..poskusaj
Odpovedať
Nasti dostat ich kupit v lekarni, stoja okolo 100,- Sk je toí doplnok stravy a je to lepsie akoby si ho mala pit, tabletku zapijes a ten ocot ani necitis, najlepsi je ten co je kombinacia s chromom...
Odpovedať
ja scem neco na vlasy a nechty..ze by vit. H aleobo kis. listovu? 8-)
Odpovedať
no kocky tabletky je treba ist do inej temy preberat, aby sme sa priliz neodklonili od temy:-))) dnes som volala s pani kvetinarkou a aranzerkou, tak som jej to zbezne opisala coby som chcela, teraz cakam na cenovu ponuku. Aky mate limit na svadobnu vyzdobu? Myslim uz aj s kyticou a pierkom...
Odpovedať
Profilova fotka
anax:trosku som zabrdla medzi vas:ktore sa ti pacili v Neveste..kedy si bola??..kusok odtial robim :-D :-D
Odpovedať
no nevesta je na sustekovej...neviem ako sa tie saty volaju ale v teme o tomto salone som hodila link na moc podobne, tie co sa mne najviac pacia maju inaksiu, priatelnejsiu suknu:-) kde tam robis?
Odpovedať
no ahoj anax sorry za tie tabletky no ale nespýtaj sa :-) díki ninka ;-) kyticu som si predbezne bola zarezervovať a mi povedala teta aranžérka, že do 1000 sk sa zmestí aj s pierkom...chcem biele orchidee a padavú kyticu. 8-) celkom v poho cena
Odpovedať
no a ostatna vyzdoba? Teda vyzdoba miesta kde budes mat hostinu? My to mame v sale tak musim vrazit aj do vyzdoby:-)
Odpovedať
Profilova fotka
anax:v normalnom 12 poschodaku v nebytovych priestoroch mame labak..to bude asi nieco nove,lebo ked som ja bola,s cipk.rukavmi nemala nic..mala v aprili dostat nove saticky..takze si uz rozhodnuta??
Odpovedať
Profilova fotka
vyzdobu nam nastastie spravia..maju asi 3 druhy..o starost menej :-D
Odpovedať
no výzdobu robia oni len ja musím doniesť kamienky, už mám kúpené a ikebany, teda veci, ktoré tam chcem navyše ako je štandard...tie neviem koľko stoja, to vie mamina...spýtam sa jej a poviem. a výzdobu auta som si dala robiť do jedného svadobného salóna, to by malo vyjsť do 500 sk. ale to ešte len budú robiť ;-)
Odpovedať
ja som neskusala s cipkovymi rukavmi v neveste...ale ma take este dostat, niekedy buduci tyzden, ze mi zavola az dostane a budu 46:-)) ja som chcela aj svadbu v sale koli tomu aby sme si spravili vyzdobu podla seba a aby sme mali kuchara podla seba :-D
Odpovedať
jááj tak to my zasa aby sme nemali moc starostí, tak máme v reštike, ale je to tiež na dedine, takže hádam to bude fajne a majú tam šikovnú aranžérku takže sa nebojím o výzdobu...s tým jedením to neviem, pôjdeme sa tam najesť tak potom uvidím 8-) a čipkované rukávy sú super aj ja mám :-D aj ked sa v nich trošku sťažene pohybuje rukami :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?