Svadba 13. septembra 2008. Je tu ešte nejaká?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravim vsetky nevesty,je tu prosim nejaka s mojim datumom,popripade septembrova,este najlepsie trencanka??? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.Tak ja mam pierka hotove,inspiracia z internetu.Aj ked sa tomu uz asi ani neda povedat pierko,skor maslicka.Ale na druhu stranu mi vyhovuje,ze ich nemusim robit tesne pred svadbou.My sme dnes dohodli ako ma vypadat hlavna svadobna torta,co som velmi rada,lebo to vypadalo tak,ze ma nikto nepocuva a poschodova ani nebude,len same podkovy a podobne.Ale vydupala som si ju. Dnes som isla do drogerky a konala sa prave prezentacia licenia,no samozrejme som to vyuzila a nechala sa namalovat v svadobnych odtienoch.A bola som spokojna,ked som dosla domov,moj nastavajuci nechapal...
Odpovedať
a pacilo sa mu to iv?
Odpovedať
Ja som rázne zamietla všetky torty, okrem svadobnej, lebo by som ich mala asi 10 a čo by som potom s nimi robila? Radšej som povedala, nech napečú zákusky alebo slané sprostosti....predsa len je to skladnejšie....ale aj tak si niektorý nedali povedať...hlavne moja babi, ktorá by to asi neprežila, keby nedala upiecť tortu...ale som ju upozornila, že skončí vo výslužkach....Inak svadobnú tortu budem mať presne takú, ako mám v albume. Ivellka aj si si to odfotila, ako ťa namaľovali?
Odpovedať
ja budem mat len jednu tortu a to svadobnu...
Odpovedať
ja som to tiež tak chcela....ale niektorým ľuďom to nevysvetlíš... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky. Pici,no pacilo sa mu to velmi,ja sa moc nemalujem,tak total zmena,najprv pozeral ze cosi je na mne ine,dajaka som vymenena(akoze krajsia :-D )a ked som zamrkala ockami-mihalnice az do nebies-tak pochopil... Mam to odfotene,len mne vsetko trva,kym to dam do pc a do albumu.Moj mlady(tym myslim syna)ma vobec nenecha sediet za pc a kedze som s nim stale doma sama,mozem az vecer ked zaspi.No a to som aj ja taka ochrapana,ze nemam chut... Tak ja budem mat minimalne 7 tort,nechapem naco,ale pocitaju s tym ze to ide do vysluziek.Zakuskov neni luto,ale nakrajat len tak tortu,to mi pride nezmysel.Ale presne ako vravi brinn,to nevysvetlis.A pokial to neplatiiiim... Mamina mi usila vankusik,ani som nevedela,len ho zrazu doniesla.Len si ho dozdobim podla predstav.
Odpovedať
ahojte spolubojovnicka, tak zajtra 22. to mame uz len za 22...ako nam to pekne vyslo:-))) dnes som dostala kontaktne sosovky tak ich skusam ale zle sa mi s nimi pozera na pc a do blizka...tak neviem ako si zvyknem... |-|
Odpovedať
No veru, už sa to blíži....už máte stresy? Ja nie....zatiaľ :-N
Odpovedať
no ja som vyslovene zakazala torty.. a ja som dost razna takze ma snad kazdy spravne pochopil.. co ja budem robit s 10 tortami? ivella... no tak to som rada ze manzelkovi teda skoro manzelkovi si sa pacila.... tak to ma byt ja nebudem robit ani vysluzky... ja som aka hrozna nevesta???? :-p no stresik zatial nemam.. este len budem mat... v nedelu som pozvala nasich a svokrovcov na obed... dneska zajtra som na oslave tak ma aj porazi v nedelu...
Odpovedať
Profilova fotka
Cauko.Anax,presne na to som myslela ze nam to ladi s datumom :-N No pici,ani vysluzky?mam hostom poslat ja??urcite bude dost.. ja stresujem,neviem co skor,uz chcem mat po...a stale si opakujem ze nesmiem plakat a to sa mi urcite nepodari,som z toho zufala 8-(
Odpovedať
Ja budem určite revať od rána ako krokodíl...poviem kamoške, nech ma pre istotu nalíči radšej fixkami :-D
Odpovedať
nie ani vysluzky. na svadbe bude kolacov dost a ostatni ma nezaujimaju. svokra niekomu roznesie ale my s drahym sme sa na to vyprdli.. nepride mi podstatne davat nejakym akoze znamym kolace a tych co za znamych povazujeme budu mat na svadbe kolacov dost... no ja dufam ze revat nebudem aj tak mam kruhy pod ocami vecne...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak ja som na zaciatku rozmyslala nad tym ze nebude nic,ani vysluzky,ale mama ma zrusila,takze mi to je jedno,da komu chce-teda tym co budu na svadbe. No s tym plakanim si fakt neviem rady,skusam sama seba pri filmoch a podobne a vobec sa nedokazem ovladat,snazim sa mysliet na nieco ine,ani to nezabera.Ako to budete riesit?nemozem mat oci ako angorak po celu dobu 8-)
Odpovedať
Ivellka....čo keby sme sa opili? :-D potom sa budeme všetkému smiať :-D
Odpovedať
a tak poplacem si urcite aj ja.. dam si vodeodolnu spiralu a budem sa trochu krotit.. ale to sa fakt neda naplanovat...
Odpovedať
Veď to....a ja som v takýchto situáciách ako ľudská fontána.....a moja mamina to isté....ešte len som prečítala prvú vetu z odobierky a už plakala....tak som jej povedala, že si to bude čítať každý večer pred spaním, aby jej to potom, keď to bude počuť na svadbe liezlo na nervy....ale to si človek nenaplánuje....no čo už.. :-|
Odpovedať
ja som mala svokrovcov a nasich na obede..... hehe nech sa zoznamia.. maminu sice poznali ale tatka nie... no chutilo im... dali so svokrom flasu citrusu a je ruka v rukave
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, tak ja som mala v sobotu rozlucku so slobodou a bola to ta najlepsia akcia aku som kedy absolvovala, dostala som od bab uzasne darceky, robili sme si miesane drinky, vsetky prisli oblecene ako z diskopribehu, hotove 80-te roky, siroke kozene opasky s obrovskymi prackami, ucesy, gorale.. vyrazili sme tak aj na oldies diskoteku do Elamu, mne dali do vlasov korunku a na tricku napis "odsudena na dozivotne manzelstvo", bavil sa s nami cely podnik, dokonca sa vsetci na parkete pridali a robili hada. Dostala som strasne ulohy, zohnat jeden kondom (to by ste neverili aky to bol problem, oslovila som asi 40 chalanov, kym sa podarilo), vyzvat do tanca najskaretsieho chlapa na diskoteke, najkrajsieho plesnut po zadku, vypit absint... ale vsetci boli strasne zlati, aj sa k nam pridali, ze co mam este za ulohy.. proste uzasna zabava, odchadzali sme odtial rano o siestej :-) Od mojej buducej svedkyne som dostala tortu v tvare... no, vymodelovanu zevraj podla malickosti jeho manzela ;-)
Odpovedať
je no tak to musela byt supa co? no ja sa chystam lucit sa teraz tento vikend... zacneme u nas nejakymi drinkami a potom ideme do ba sa zabavit.. akurat som pozerala ze v podniku je akcia sales night na 5 druhiv alkoholu za polovicu a striptiz pansky.. hovorim ze to snad je naschval... dufam ze ja nedostanem nejake ulohy ako sekundovat mu a podobne to su tie moje sisiny schopne vymysliet...
Odpovedať
pocujte baby potrebujem poradit kolko objednavate alkoholu?mam 50+12 ludi
Odpovedať
ahojte, zuzka tak to by som ja neprezila...ja by sa asik zbalila a odisla za takej akcie :-o ja mam rada klud pohodku..ja pemyslam nad nejakym zrazom v koktail bare, posediet si porozpravat a rozist sa v klude, bez vsetkych tych veci ako darceky, ulohy, stripter...to by som nezniesla.. |-| pici, neviem ti presne povedat ale my mame 120 ludi a kopu alkoholu, ktory kupuju moji rodicia ale cca pol litra vina na osobu a tak nejako ratame aj alkohol...
Odpovedať
Ahojte nevesty, vám sa to už blíži aj moja svedkyňa má svadbu v tento deň (aj ona je moja svedkyňa) a ja nemám ešte stále príhovor na ich svadbu a ten čas letí ako divý..... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte Zuzky aj Nezuzky :-) ....ja už neviem, kde mi hlava stojí....rozlúčku zo slobodou ani nestíham zorganizovať, lebo aj keby som chcela, tak nemám kedy :-( žiaden voľný čas.... ...ako vám idú prípravy?...ja klopem na drevo, snáď by sme mali mať všetko. Hostia potvrdili účasť - všetci, vo štvrtok máme stretnutie s kňazom - predsvadobné 8-), ideme do reštiky potvrdiť počet ľudí a doladiť detaily....na budúci týždeň mám skúšku u kaderníčky a makeupu....no...už nech je to za mnou, lebo neviem, čo skôr :-(
Odpovedať
ahoj zuzik, to ta tak zatazuju v praci ze nestihas..ja teda premysalm nad nejakym posedenim tento vikend ked je taky dlhy take uvidim co bude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,no konecne sa to tu zas rozbehlo :-N :-N zuzkamirko,to musela byt riadna zabava,ja by som si dala povedat,ale nema mi kto take cosi nachystat,vsetky kamosky su uz vydate a s detmi,moc casu nezostava.Neviem ci vobec nejaka rozlucka bude,vlastne si vravim ze sa ani nelucim,nic sa pre mna svadbou nemeni.A na vikend som sice maleho zajednala k babke na jednu noc,ale len aby sme my s drahym boli sami po dvoch rokoch.No len dufam ze nepadneme od unavy uz v skorych hodinach :-D :-D :-D Emily,netrap sa,mne bude hovorit prihovor bracho(svedok)a je od maja v Grecku,pride dva dni pred svadbou a potom to nanho vybafnem :-p ..ved uplne staci ze povie aby sa nam manzelstvo vydarilo tak ako nas syn x-) brinn,uz som rozmyslala ze si hrknem,ale potrebujem byt v strehu pre kazdy pripad.A mozno nebude na slzy ani cas,ked si predstavim ze drobec bude cakat v sieni na nas a potom ma zbada ako prichadzam,utecie babke a nalepi sa na mna,budem mat dost roboty s nim...
Odpovedať
Pekne sa nám to tu rozbehlo....ja rozlúčku mať nebudem...nie je kedy ani s kým....ale ani mi to nejako nechýba...keď tak si len posedíme s drahým, podebatujeme, vypijeme fľašku vína....
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tiez myslela, ze nebudem mat rozlucku, ze si len tak posedime s babami, ale nakoniec to bol uzasny vecer, super sme sa zabavili, tak sme skonstatovali, ze treba dalsiu nadejnu nevestu, aby sme si to coskoro zopakovali :-) Baby akurat som sa vcera dozvedela, ze jedna znama, ktora mala mat tiez svadbu 13.9., tak ju zrusili, resp. priatel, su spolu uz 10 rokov, a on si to teraz rozmyslel, ze to tak proste citi, ze by to nebolo ono.. a rozchod bol na svete.. a to na svadbu uz vsetko nachystane. Takze budme radi, ze my stresujeme len zo svadby a nie z takychto veci. Tie nase stresy su predsa len prijemnejsie :-S
Odpovedať
fuha no tak tomu ver ze ano.. hrozne ale aj take veci sa deju. a chvalabohu na druhej strane ze si to ten pako rozmyslel a nakoniec sa za debila nevydala ako by zazila peknu svadbu a potom co? ja idem asi dneska za knazom kvoli nacviku co kto bude hovorit. v sobotu idem vino objednat...draheho kolegyni gratulovat na svadbu a este rozlucka.. uff budem mat co robit aby som sa neustvala
Odpovedať
Tak to je teda kruté, ale radšej pred svadbou ako až po....to by bolo asi ešte horšie...ja som zažila tiež podobný rozchod, kedy ženích zrušil svadbu jeden deň pred...odišiel do Irska, po roku sa vrátil a zobral si tú, s ktorou tú svadbu zrušil....samozrejme, že rodiny boli vtedy na nože...
Odpovedať
Profilova fotka
Cez obednu pauzu som behala po meste, ze idem kupit stuzky na auta, a nikde nemali biele, ze dostanu az v septembri, to aby som si dala este okruznu jazdu po galanterkach a rychlo nejake zohnala.. :-o
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?