Svadba 13. septembra 2008. Je tu ešte nejaká?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravim vsetky nevesty,je tu prosim nejaka s mojim datumom,popripade septembrova,este najlepsie trencanka??? :-N
Odpovedať
anax: Dobre aj tebe dievcicka 8-) ...jooooj tak pardooon ;-) asi som mala oci zalepene 8-) ..no teda...fuj potvornik jeden..tak mu sprav kazanie aby sa polepsiel :-D 8-)
Odpovedať
:-) co si myslite kocky, taka virtualna otazka, ake budeme mat v septembri pocasie? Myslite ze bude pretrvavat trend peknych jeseni?
Odpovedať
anax...tak ja dufam..ze to nebude ako minuly rok bolo dost hnusne len prsalo..br :-| . ja som si ten termin vybrala koli kolacom..hadam uz nebude 30 stupnov..bo nemam taku velku chladnicku..mozno by to vyriesila klima..ale kupovat ju koli tomu nebudem :-| . Musime verit, ze bude pekne..aspon po obede..teda na sobas a na to fotenie..ja nechcem atelier..skor vonku..niekde..len este neviem kde. Aku mas predstavu ty nevesta? =-)
Odpovedať
ja chcem tiez aby bolopekne apson na fotenie a cestu z domu do kostola a z kostola do saly. Len nasa svadba bude na hornej orave takze tazko mi je aj ked len virtualne, posudzovat pocasie, ale posledne roky bola na orave prave jesen krasna a aj preto je svadba v septembri, tak verim ze ani tento rok jesen a september nesklame :-N
Odpovedať
anax..ocuvaj..musiiime veeelmi vellmi chciet aby bolo pekne 8-) a ked na to budeme spolu mysliet urcite bude pekne od vychodu( ako ty) na zapad...(a ja) :-D 8-) x-)
Odpovedať
eeeeeeee ale orava neni na vychodeeeee...orava je na severe :-D :-D
Odpovedať
anax: no ja som tam ete nebola a mapu nemam 8-) tak sever..zapad :-D
Odpovedať
tak treba nastudovat:-))) xixi..ja dokonca uz celkom dobre mam prehlad aj o mestach na vychode ako toto tu adminujem, kedze castokrat sondujem, ktora dedinka ci mestecko do akeho okresu ci kraja patri :-D inak, neviem ci si to uz niekde pisala ale preco budete mat svadbu v septembri? x-)
Odpovedať
no..ten moj povedal na jar je skoro a ja ze o rok zase neskoro a urcite som pisala..ze ja som nevesta co si sama napecie do vysluziek a aj tortu tak si predstav..ze to robim v juli..sak by sa mi setko pokazilo..aj tak to este nemam vyriesene s chladenim..ale nejako to este vyriesim..mozno sa da klima pozicat..alebo budem chodit do chladniciek susedom haha.. :-D by som asi nemala co dat do vysluziek 8-) ...no a neskor by som sa bala ze bude moc zima na sexi saty x-)
Odpovedať
to si dobra ked si ides sama napiect, teda verim ze budes mat ajnejake pomocnicky u nas keby ze povolim, tak priatel sa postavi do kuchyne a najradsej by navaril celu svadbu sam :-D :-D ale to si vazne nechcem a ani neviem predstavit... |-|
Odpovedať
no ja mam na to vyucny list..takze si to zorganizujem..uz sa mi aj ponukli nejake pomocnicky..ale asi len na vylizovanie hrncov..hadam to zvladnem aj sama...na tie hrnce by sa mi niekto sikol. Vies.. ;-) co sa da upiect skor.ako suche..kosicky a kokosky..dam do sacku a potom len naplnim. budem robit nejakych 15 druhov max plus torty..to musi stacit x-) . Tak to mas sikulu chlapa..ten moj ani riad neumyje..bo ma exem..len filozofuje.. :-D som si dala..setko bude sama robit :-.
Odpovedať
tak moj ma na varenie tiez papier:-)))) a este ho to aj nenormalne bavi...teda nas varenie bavi oboch:-))) sak aj mam v pripravnom labume snad viac obrazkov planovaneho menucka ako coho ineho :-D nam zakusky bude piect jedna zlata pani u nas v dedine, mamina u nej objednava zakusky na vsetky prilezitosti...takze je odskusana:-)))
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-D :-D idem sa kuknut co tam secko mas... 8-)
Odpovedať
ste fesni obaja...a toho jedlaaa sa mi slinky zbiehaju a oci krizia.. :-D =-)
Odpovedať
cajovka vdaka za pochvalu:-)) kocky dnes som si vazne uvedomila ze musim ist skusat saty a to cim skor... :-p
Odpovedať
anax: to je fakt vazne...mna strasili..ze uz na oktober mali objednane a ani mi neukazali co mali na moj termin zadane. Normalne ze vyber si 2-3 sak sa to neda :-| . Uz si sa dohodla kedy ides s tym kamosom skusat? A kde budete v BA...ci na orave?. =-) Ale vazne by si mala. Mne to trvalo 2 mesiace kym som si vybrala..
Odpovedať
saty budem skusat v ba a v pk, verim ze si vyberem, na oravu sa mi nechce chodit skusat... dva mesiace si si vyberala? tak to je ze dost, ja dufam ze to zmaknem do tyzdna vsetko obehat a vybrat si :-D
Odpovedať
no dva mesiace ale bola som v jednon za tyzden-dva ;-) ..a dokopy v 4..ale som toho mala dost ti poviem. :-D :-p a nikde som sa neobjednala ;-) obcas aj trochu cakala nie viac ako 20 min 8-)
Odpovedať
Ahojte nevesticky aj ja sa pridavam, tiez mame svadbu 13. septembra. Pa pa pekny den
Odpovedať
ninka vitaj 8-) ..ako si ty na tom s priparavmi pochval sa co setko mate ? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som tu tiez taka....a okrem obrucok nemame nic.... :-D
Odpovedať
ahoj andrema..no vidis a tie ja este nemam :-|
Odpovedať
Ahoj Cajovka, tak mi uz mame zarezervovanu salu, urad, kadernicku, kameramana, DJ, fotografa. Uz mam aj saty aj obrucky, este zhanam zavoj, korunku, bizu, popolnocne saty a drahy este nema oblek...takze tak 50 na 50. Pa pekny den
Odpovedať
ninka ahoj, vitam ta medzi nami, snad sa rychlo zabyvas :-D :-D cajovka, ja mam vybrate nateraz nejake tri salony kam chcem ist tak snad si v nich vyberema ked nie pojdem do pronuptie kuknut ci nebudu mat volne saty diva, tie mi sedeli, ked som ich skusala na vystave
Odpovedať
Profilova fotka
no akonahle ohlasime rodicom ze teda mame termin,tak uz sa pripravy rozbehnut...len to je zasa ina tema ako to povedat rodicom,aj ked sme dospeli... :-p
Odpovedať
ninka: klobuk dole sak mate toho dooost 8-) ste sikovni. anax: no to je prima treba mat aj zalohu keby nieco... :-D andrema: joj sak sa nesmiete bat.. ;-) ked sa lubite tak to rychlo oznamte 8-) ..co maju proti tomu tvojmu milemu?
Odpovedať
ahojte trinástky, ja to mám tiež 13.9.2008 :-N
Odpovedať
jej dneska sa nam ta nasa trinastka nejako pekne rozrasta :-D ahoj nasta, verim ze aj ty sa medzi nami rychlo zabyvas x-)
Odpovedať
sak 13 stastne cislo ne :-D
Odpovedať
diki za privítanie, a dúfam, že áno...sak už máme jednu vec spoločnú... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?