Svadba 13. septembra 2008. Je tu ešte nejaká?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravim vsetky nevesty,je tu prosim nejaka s mojim datumom,popripade septembrova,este najlepsie trencanka??? :-N
Odpovedať
pretože hviezda zažila asi jedinú svadbu v živote a teraz mi ofrfle všetko čo sa mne páči.....šaty (tie komentovala štýlom že "ale ťa je"....čo na tom, že šaty držali na mne na troch špendlíkoch a nebola som v nich poriadne zošnurovaná), účes, obrúčky (že prečo z bieleho zlata a nie zo žltého, veď biele vyzerá, ako keby to bolo len striebro), topánky (že majú béžovú podrážku) a podobné pikošky.....aj vy máte také "prajné" kamarátky?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj brinn.....ano...su aj take "kamaratky"....ale s tymi neriesim svoje svadobne pripravy...svadba bude predsa Tvoja, nie? Tak si ju sprav podla svojich predstav :-)
Odpovedať
Ahoj Zuzik....to ja dobre viem, lenže práve od nej by som niečo takéto nečakala
Odpovedať
Profilova fotka
..no niekedy to pride od ludi, od ktorych to najmenej cakame :-(...ale hlavu hore...nech si hovori co chce, no nie?...ja mam maslove saty...take iste topanky, nebudem mat zavoj..malu svadbu bez zvykov a tnacovacky, lebo sme sa tak rozhodli...a je mi jedno, kto si co o tom mysli :-)
Odpovedať
Zuzik....Hlavne že sa budeme baviť my...nech si hovorí kto chce čo chce....
Odpovedať
presne tak. to ten moj ani o rozbitom tanieri nechcel pocut.. volna zabava ziadne kraviny... a moje kamosky sa viac menej nestaraju. lebo som si vsetko vybavila sama... s babami so salonu.. ale inak su akcne..so vsetkym by pomahali.....ani ja nebudem mat zavoj
Odpovedať
ahojte kocky,kukam ze pokracujete pekne, my tiez..:-) dnes sme boli pre oblek bo sme dali skratit nohavice a rukavy, este dosiju vestu a uzol a supis, dalsia vec z krku:-) oznamka uz roznasame a velmi sa z nich tesime
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :-) ...my sme si s priatelom povedali, ze chceme mat svadbu podla seba....obrad so sv.omsou v kostole a potom posedenie pre najblizsiu roidinu a priatelov..ziadne cirkusy...proste ani ja ani moj priatel na to nie sme...a ked sa to niekomu nebude pacit,ma smolu...ale zasa na druhej strane, pacia sa mi aj svadby, kde to ide podla zvykov a tradicii....ale my sme to tak nechceli....svadbu si vybavujeme a platime my dvaja...tak chceme, aby bola taka, ako sme sa rozhodli.... .anaxka...si sa davno naozvala :-)...ja idem po oznamka v sobotu a vacsia pojde do posty :-)
Odpovedať
ja chcem postou nejake poslat zajtra ale postou ich moc nepojde, asi tak desat povacsine do zahranicia...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte slecny :-N ,nesiel mi net tak teraz dohanam citanie... ale stihla som poroznasat oznamka,co som velmi rada,dalo to fusku,kym sa clovek dozvonil na niektore baraky... zenich ma skratene nohavice,moj malinky zenich kupenu kosielku,to sa moc tesim lebo som zohnala presne ten isty odtien ako bude mat tatinko :-D len sme ju presili na mensiu..oslavili sme pomedzi to dva rociky a v sobotu odchadzame na dovcu,tak na chvilu si dam klud..potom ma to caka odznova...
Odpovedať
Profilova fotka
ivella.....tak to, ze Ti nesiel net, malo aj kladnu stranku veci...to si to postihala dost....:-) ja idem pre oznamka do Pamasu v sobotu, takze ma to len caka...mate s anaxkou naskok. Kam sa chystate na dovcu?
Odpovedať
aj ja sa musim pochvalit ze az na par oznamiek to mam v suchu.... :-) dneska idem ku kadernicke skusat nejake ucesy... nech uz aj s tym mam pokoj
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zuzik,ideme len na oravu na chatu,na more neostali korunky,vsetko pohltila svadba-neskutocneee. aj ja pojdem na skusku ucesu aj make upu,dufam ze nevypytaju za to nejak moc penazi.. uz som pobalila vsetkych,tak balim aj pc a majte sa tu vsetky super,za tyzden zas sa ohlasim.papa
Odpovedať
awojte, ivella na oravu je super ist:-)) xixi kam idete? dnes som poslala oznamka co som musela postou, plus som dala oznamka v robote..zatial ich vsetci chvalia ze su krasne, to tak tesi x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, uz len sest tyzdnov :-) vy ste sikovne, kolko toho mate...nam predvecerom prisla objednana cokoladova fontana aj s cokoladou, tak sme skusali ci funguje, som trochu presladena :-D inak som si kupila popolnocne saty a k nim nastavajucemu koselu s kravatou. a uz mame zaplatenu svadobnu cestu do Tatranskej Lomnice, tesiiiiim :-)
Odpovedať
ahoj jodovnica, idete do tatranskej lomnice? my asi tiez pojdeme tam....nikdy som tam ale nebola..ale tatry su blizko:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj anax...hej, do tatranskej lomnice...bola som tam ako mala s rodicmi a sestrou, mam na to super spomienky a rada by som, aby pribudli dalsie ;-) urcite sme chceli ist na svadobnu cestu do tatier, a lomnica vyhrala, pretoze ide priamo odtial lanovka na lomnicky stit, to si nechceme nechat ujst :-) ale stretla som sa aj s nazorom, ze preco tatry, ked na svadobnu cestu sa predsa ma ist k moru - co mi teda prislo ako dobra hlupost 8-(
Odpovedať
no to je super ze priamo z tadial sa da ist na lomnicak, v tomto mam trochu medzeru...my k moru nejdeme lebo uz bude neskoro a uz ani nebudeme mat tolko volna..nechame to na buduci rok asik.. my by sme mali ist prvy oktobrovy vikend, teda budeme tam len na predlzenom vikende ak vsetko sa podari ako planujeme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my tam ideme na tyzden od 20.9., akurat skumam rozne zaujimavosti, moznosti a tury v okoli, tak som trochu zorientovana :-D potom dam vediet ako bolo a co sa oplati vidiet :-) len neviem ako to spravim s dokladmi, ci ich stihnem za tyzden od svadby vymenit ked je este v pondelok ten sviatok...
Odpovedať
nad dokladmi resp. nad tym ako sa prihlasit, rozmyslam aj ja, ale asik sa nahlasim uz pod novym menom, snad stihnem vymenit doklady :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ked idete az v oktobri, to snad stihes :-) z tych dokladov mam trochu obavy, pretoze budem menit trvaly pobyt, ale vobec neviem, ako dlho to trva a vobec...musim si pozistovat co k tomu potrebujem...obciansky ma az tak netrapi, ale preukaz poistenca potrebujem mat v poriadku, co ked si tam niekde dolamem hnaty...no a vlastne ten pobyt je na moje meno, tak snad s tym nebude problem...akurat pozeram, ze v lomnici je nejaka sialena horska draha tatrabob, to sa bude mojmu vtedy uz manzelovi urcite pacit :-D
Odpovedať
trvaly pobyt je oztazka par hodin, ides na miestny urad tam sa prihlasis na register obyvatelstva, daju ti papierik s ktorym ides na policiu si vybavit obciansky..to je vsetko ;-) ja som uz aboslvovala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je super, myslela som, ze je to narocnejsie :-) a musim sa predtym odhlasit zo sucasneho pobytu alebo to urobia oni automaticky?
Odpovedať
automaticky, ty ides len na novy miestny urad kde sa prihlasis ;-) aspon trochu byrokracie odpoadlo..xixi
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za info, potesila si ma :-) nejak mi blbne internet, stale to pada,asi ho vypnem ]-( dobru noc :-)
Odpovedať
kocky mame to za 40 dni:-)) sa to lepsi...ide to rychlejsie...len tak dalej :-D :-D
Odpovedať
ahojte kočky...no čo? Ako Vám to ide? Ja som taká happy....mám za sebou posledné pozývacie návštevy, takže svadobné oznámenia už mám z krku...sa teším... :-D ...teraz zostáva už len zjednať kyticu (radšej popredu, aby mi potom nepovedali, že mi ju nespravia), dokúpiť výzdobu a doriešiť detaily....ale už sa to nejako moc rýchlo blíži...nezdá sa vám?
Odpovedať
nas cakaju pozyvacie navstevy tento vikend a potom est par nabuduci tyzden ale snad to v zdravi prezijeme kedze musime cca 25 navstev stihnut v od piatku do nedele :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata......ja to uz chcem mat za sebou :-( ...cim blizsie to je, tym viac som nervoznejsia a obavam sa, ci som ne nieco nezabudla :-( ....uz mam doma oznamka, nastastie my to len posleme postou a obvolame....mlady si bol po vesticku a kravatu a kupili sme mu aj topanky, takze zda sa, ze by sme mali mat vsetko zajednane, pozalohovane a objednane....tak neviem...snad som na nic nezabudla
Odpovedať
zuzik neboj to bude dobree....vela veci nebude sto pro to je jasne ale urcite to nebude nic take koli comu by sme mali byt smutne..aspon bude na co potom spominat...xixi ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?