Svadba 13. septembra 2008. Je tu ešte nejaká?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravim vsetky nevesty,je tu prosim nejaka s mojim datumom,popripade septembrova,este najlepsie trencanka??? :-N
Odpovedať
to ti verím, mne sa páčia tie tvoje ale u nás nie sú tak asi pre to som o nich ani nevedela :-N a dlhý je ako? až po zem?
Odpovedať
Dlhy je po zem aspon ked som si ho dala vcera na hlavu, ale ta baba mi povedala, ze on sa trosku na satach podvihne, ale je krasny ;-) aj ty budes mat zavoj?
Odpovedať
nie len korunku, ja by som zasa chcela mať vlasy po zem :-D budeš to mať krásne ;-) mne sa tiež páčia závoje ale budem bez neho...a koľko ťa vyšiel? x-)
Odpovedať
Stal 1 300,- :-N aj ja chcem korunku ale iba taku jemnucku a vlasy by som chcela tiez po zem, uvidime ako cez leto dorastu, zevraj v lete rastu rychlejsie ako v zime, mne sa zda, te tie moje sa mi vracaju naspat do hlavy :-D :-D
Odpovedať
ahojte, ninka tak to nebol drahý závoj...si dobre nakúpila. ;-) a tie moje vlasy su asi také ako tvoje, nerastú a nerastú...ja by som si pár desaťročí musela počkať, kým ich budem mať po zem :-D
Odpovedať
ahojte je tu niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak rychlo nam to letiiiiiiiiiii....................
Odpovedať
no už je to menej ako 4 mesiace :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Koceny vy mate riadne prace s pripravami,ved som nasu temu nasla az na druhej strane.. Ja idem KONECNE vyskusat nejake saty,za tyzden.Dala som dole 5 kil,tak mozno nieco obleciem :-N A zacina sa mi darit,draheho sesternica ma kvetinarstvo(co som vobec netusila)tak mi spravi kytku uplne podla predstav,aj vyzdobu.Aspon nejaka korunka sa usetri :-D
Odpovedať
no ivella ty sa máš :-) inak bré ránko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nasti ty tu byvas vzdy tusim cez pracovnu dobu..ja zas az po...ked maly zaspiiii,potom tu sedim do noci.Dnes som bola este omrknut jednu miestnost-skolsku jedalen,akosi sa nemozem totiz zmierit s restikou co mame zajednanu,pride mi to tesnee a sedi sa do elka-inak sa neda.ja chcem jednoznacne do U.No a v skole sa mozem aj vysantit co sa tyka vyzdoby,v piatok poobede je to volnee.Len este nikto netusi,ze som to zajednala,tak som zvedava na reakcie..
Odpovedať
no ahoj ivella si ma odlhalila s pracovnou dobou :-) s tou salou to bude teda pre nich prekvapko, ale ked sa máš tlačiť...radšej viac miesta. a máš aj niekoho kto ti bude variť a obsluhovať? či to je tam zabezpečené... inak baby dobré ránko 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ahojte kde ste kto? :-N
Odpovedať
Ahojte nevestičky.....ja som pôvodne plánovala svadbu na 20.9. ale nevyšiel mi voľný termín v sále, kde som chcela svadbu usporiadať....ale s drahým sme sa dohodli, že to môže byť aj skôr, takže budem svadbovať 13.-teho ako vy....Dúfam, že to bude pre nás všetky šťastný dátum.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
brinn,ten datum uz je stastnyyy :-N 13ka je naaadherne cisielko. z mojej novej saly moc nadsenia nikto nema,vsetci su strasne pohodlni.Ze moc starosti a vybavovaciek,ale ja to rada podstupim,kucharky maju a kamoska by mi obsluhovala,aj tak chcela silou mocou byt na svadbe..este sa musim porozpravat s drahym,po fone sa to neda a dojde domov az v stredu.A to som zajednana na skusku siat,moju prvu,konecne.uz stresujem,urcite nebudem spokojnaaa :-(
Odpovedať
Ivella Ako mne môj drahý povedal, zobral by si ma aj vo vreci na zemiaky....a každá nevesta je krásna, takže sa vôbec netráp nad tým, že by si si nevybrala šaty, s ktorými by si nebola spokojná.... ;-) A hlavu hore...nenechaj si od nikoho pokaziť radosť...nech si každý hovorí čo chce.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no on mi kazdy povie ze vypadam super,musim povedat ze najkritickejsia som len ja sama na seba.Vidim chyby aj tam kde nie su..
Odpovedať
A to je tá chyba.....
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem.... uz som nervozna,ale dnes som sa u nasich postavila na vahu a mam 8kg dole,tak som z toho tak nadsena,ze sa na tu skusku tesim :-D potom si uz snad aj nejaky ten albumik zalozim,zatim len ocumujem druhe a beriem inspiracie kde sa da...
Odpovedať
Hmmm, keby sa to tak aj mne podarilo, zhodiť zopár kíl....asi nasadím prísnu diétu.... ;-) Ja už som sa bola pozerať v jednom salóne u nás v meste, ale akosi ma tam žiadne šaty neoslovili, takže budem lietať po okolí....Zajtra chcem ísť na matriku pre tlačivo...Chcem toho povybavovať čo najviac, nech mám toho potom menej...
Odpovedať
Ahojte baby :-D Ivella ako sa Ti podarilo tak zhodit daj nejake rady :-x
Odpovedať
Profilova fotka
ninka,treba pevnu volu a motivaciu-no tu mame najvacsiu :-N nikdy som nevydrzala,ale teraz sa zapieram ako sa da a ide to.zablud do temy chudneme do svadby.. ja mam 90dnovu dietku,no a ked vidim uspech tak ma to este viac zenie dopredu.a cvicim kazdy den na orbitracku 10km. brinn,u vas nie je asi moc svadieb,lebo v TN by si na matrike davno nepochodila,my sme tam boli v januari a boli volne len dva terminy,nastastie aj ten ktory sme chceli my..
Odpovedať
ahojte, ako sa máme?
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej,ahoj,teba som davno nestretla :-N co mas new?
Odpovedať
Ahoj, Nasti :-D
Odpovedať
ivella....my chceme mať s drahým civilný sobáš v piatok, tak by to snáď nemal byť problém....ale uvidím, čo mi tam povedia, lebo dnes a zajtra sú na školení, takže som nič nevybavila....
Odpovedať
Profilova fotka
tak to potom ano,sa mi lubi ked je niekto odvazny,,, u nas sa kazdy na mna blbo pozeral,ked som navrhla iny termin ako v sobotu :-S
Odpovedať
my sme to tak dali naschvál, aby to potom v sobotu nebolo také uponáhľané a všetko na kope....aj fotiť sa ideme pred sobášom....lebo keď by sme potom zmizli zo sály, tak by to tam asi zostalo také zabité, ako to tak väčšinou býva....
Odpovedať
Profilova fotka
tak nad tymto stale zatial uvazujem,kedy sa ist fotit.draheho rodina ma cestu na 4hodiny,ledva budu stihat,chcu nech sa ideme tesne po obrade,ale ja ich tam nechcem pred miestnostou nechat postavat hodinu(aj ked mi to moze byt fuk,ze?)no a hlavne si viem predstavit moj make-up urevana,poolizovana od vsetkych,no proste uzasneee
Odpovedať
no baby ja sa s vami nie a nie stretnúť..ale mám new to, že dnes si idem po obrúčky :-D tak som na ne zvedavá...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?