Svadba 13. septembra 2008. Je tu ešte nejaká?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravim vsetky nevesty,je tu prosim nejaka s mojim datumom,popripade septembrova,este najlepsie trencanka??? :-N
Odpovedať
Aj ja dnes sa motam a potom ked bude koniec prac.doby tak budu fofry.....Budes chodit pred svadbou do solarka, =-)
Odpovedať
no ja už chodím aj ked som mala teraz dva týždne pauzu ale zasa od budúceho týždňa začnem...ale chodím len raz týždenne...a ty? inak celkom je to fajn.... :-) no ja som mala fofry doteraz a teraz už len tak oddychujem ak sa zasa niečo nenavalí :-N
Odpovedať
Ja nechodim, ale v auguste ideme na dovolenku a prideme 2 tyzdne pred svadbou, tak dufam, ze sa moc nespeciem, ze si potom budu moct svadobny hostia osupat nevestu z koze :-D :-D :-D
Odpovedať
jááj tak to máš super :-) teda to opálenie nie to šúpanie z kože 8-) normálne slniečko je lepšie, a to teda budete mať takú predsvadobnú cestu ;-) a kam idete?
Odpovedať
Ideme na Rhodos, ale babska jazda s mojim drobcom, svadobna cesta mozno nabuduci rok, na jeden polrok by toho bolo vela, treba si to rozdelit....jeden rok hojno a druhy rok h...o :-D :-D :-D Vy idete na svadobnu cestu? 8-)
Odpovedať
no asi áno ale len na slovensko :-) nemám toľko dovolenky...a ani tých koruniek nie je nazvyš aj ked slovensko ťa vyjde možno tak draho ako zahraničie...ale pojdeme na 4 dni, dúfam :-N
Odpovedať
Aj my chceme ist potom niekde na vyletik po slovensku, ved je krasne, ja tiez s mojou dovolenkou, ziadna slava...este stale nemam topanky 8-(
Odpovedať
no tak ja som si bola v polsku kúpiť a som s nimi spokojná, chodím v nich po byte a pomaly rozťahujem :-) nevyšli draho aj keby som si ich obula len raz...ale sú také, že sa dajú aj v lete nosiť...skús pobehať po obuvách teraz majú veľký výber bielych topiek... ;-) a určite nájdeš
Odpovedať
ja idem z práce tak zajtra? :-) ;-)
Odpovedať
Zajtra mam volno idem k doktorovy a po tie oznamenia, inak mate velmi krasne obrucky, naaaadhera :-)
Odpovedať
ahojte kocky, vidim ze poctivo pripravujete:-) ja mam jedinu novinku, bola u nas priatelova mama a navrhla tykanie...tak si budem zvykat na novotu, ale asi to pojde rychlo x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
anax,nad tymto rozmyslam dlho,u nas je zvyk potykat si na svadbe,neviem ako to to zvladnem a ako svokre budes hovorit,menom alebo mama alebo...? Ja ju teraz radsej moc neoslovujem,alebo tak teta,lenze uz mam jej vnuca,tak dost casto je to starka,ale len akoze v mene mojho syna.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ivella budem sa modlit za to aby to bolo cim skor babka :-D :-D
Odpovedať
ahojte, no anax gratulujem ku tykaniu :-) ;-)
Odpovedať
ahojte kocky, ja som tu bola doteraz len za voyera, ale tiez patrim do klubu...aspon tym datumom...s pripravami som v dobe ladovej.... teda mam saty, aj popolnocne, fotografa, dj, kameru, salu, urad, vyzdobu a obrucky vo vyhlade... stale sa mi zda davat veciam konkretnu podobu skoro, denne si vravim, ze uz zacnem... :-D
Odpovedať
ahoj jankapok :-) však to už máš dosť toho ;-) mne sa to tiež zdalo skoro ale ked si predstavím, že to mám naraz platiť a behať za tým :-| takto budem mať hádam pohodičku...akurát teraz riešime výzdobu a s tou je len dosť roboty :-S
Odpovedať
anax..na to sa netreba modlit...ale tutumutu :-D x-)
Odpovedať
ahojte
Odpovedať
dobre ranko prajem caji, no sak ved hej ale vies ako to v dnesej dobe je...dakedy s tym byva problem |-|
Odpovedať
Dobre ranko :-D
Odpovedať
ako si ninka dopadla s oznamkami? už ich más doma? :-)
Odpovedať
Vyborne su nadherne a urobili o dva kusy viac :-D mala si pravdu s tou cenou aj za tlac.Odfotim a pridam do albumu...
Odpovedať
ahojte trinastky:-) co idete porabat cez vikend? ninka pridaj fotecky aj ja som zvedava :-D
Odpovedať
ahojte, aký bol víkend? ninka aj ja som zvedavá na oznamka :-)
Odpovedať
ahoj nasta, ja som mala fajny vikend, v sobotu som bola na flore a vecer na oslave narodenin a nedela bola taka pohodova:-)
Odpovedať
tak to si mala pekný víkend, ja som bola korčulovať a potom sme grilovali :-) a čo máš nové s prípravami? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute nevesty,bola som na sviatky u svokrovcov,aspon som si trochu oddychla od bubaka maleho.Ale konecne som sa zajednala na skusku siat,celkom mam obavy ci mi nieco bude.. Trosku stracam nervy,mam vybrate oznamka ale chcela by som sa s textom a celkovou upravou pohrat a vobec sa mi nedari,v tomto som mimo.Kto mi poradi,vidim tu u kazdej super napady.dakujeeeem
Odpovedať
Ahojte baby, uz som pridala do albumu aj nase oznamenia a uz mam konecne aj zavoj. :-D :-D
Odpovedať
no ahoj ninka, kukala som a sú pekné :-) jednoduché a vkusné. a závoj si si nakoniec aký vybrala? ivella ja ti asi moc neporadím...ja som si dala robiť...
Odpovedať
Ahoj Nasti, zavoj som chcela dlhy, biely, bez lemu, kupila som ho az v KE, inak maju tam naaadherne saty :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?