Svadba 13.8.2011

Zobraz úvodný príspevok
ahojte to je moj termin svadby, kolko dievcat sa najde s tym istym datumom???
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y ahoj my zatial este nie a co vy uz ano?robite si ich sami alebo nejaka firma?
Odpovedať
@danuskah19 Tak chcem ich robit sama ale zatial nemam este ziadnu predstavu :-) Len viem ze by som ich chcela robit na vizitkovy papier. No a potom chcem tomu prisposobit aj menovky na stol, menu, pozvanky k stolu.
Odpovedať
Profilova fotka
budes robit aj menu?je to na nieco dobre?nezaberie potom na stole vela miesta? :-) akej farby chces mat vyzdobu.ja budem mat asi zeleno zltu.zelenu urcite lebo ako menovky chcem zelene jablcka.co uz vsetko mas? ja mam vybaveny kostol,salu,skupinu,kameramana,fotoatelier a kupene mame uz obrucky a pohare.
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y my uz mame oznamka, ja som si ich robila sama. Anglickym hostom sme ich uz dali, aby si mohli zajednat hotel a zacat sa obzerat po letenkach. A kedze ideme za 3 tyzdne domov, chcem ich aj doma rozniest, kedze potom uz do svadby dome nebudeme, prideme az tyzden pred :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa zajtra chystam popozerat saty v salonoch :) zacinam sa na to tesit, dufam, ze mi to vyjde :)
Odpovedať
tiez by som chcela urobit oznamka sama, mam photoshop, ale ziadne napady..:( vacsina obrazkov na nete je na stiahnutie za poplatky :( (co by nebol az taky problem,ak by sa mi nejaky naozaj pacil,ale zatial ma nic uzasne neoslovilo). nemate tip na nejake stranky so zaujimavymi, originalnymi prip. vtipnymi obrazkami,ktore by sa mohli hodit?
Odpovedať
@bybi Hej hej tvoje oznamko som uz videla. Peknucke x-) To si robila tiez na vizitkovy papier? A ako si tam upevnila tu stuzku? Este aby som aj ja nieco vymyslela a bolo by dobre :-) @danuskah19 My budeme mat okruhle stoly takze ak vytlacim 1 menu na kazdy stol tak to zasa nebude zaberat az tak vela miesta. Ja budem mat vyzdobu bielo-maslovu :-) Velmi sa mi paci ta farba a aj kyticu chcem z maslovych ruzi, aj popolnocky maslovej farby. Takze tiez budem vsetko ladit do tejto farby :-) No my este nemame obrucky. Este ani nevieme ake chceme :-|
Odpovedať
ahojte :-D aj ja sa vydavam 13teho ;-) je to fajn vidiet, ze v tom nie som sama a ze nas je tolko, co riesime vsetko okolo svadby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi kde najdem to tvoje oznamenie?
Odpovedať
Profilova fotka
@danuskah19 Ahoj ja som tu od Presova s rovnakym datumom svadby ;-) Ako idu pripravy?
Odpovedať
Profilova fotka
@majapiotrek ahoj som rada ze sa nasiel niekto z presova.no pripravi idu pomalicky.to hlavne uz mame objednane a kupene.este mi treba saty ale na tie pojdem na ukrajinu a ak sa mi nic nezapaci tak pojdem do salonu.pacia sa mi saty znacky magie sottero ale tito saty maju len v kosiciach.a co ty ako si na tom?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte kocky. Vitam aj nove baby co sa vydavaju rovnako ako aj ja x-) Dnes to mame za 200 x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak vcera som absolvovala dalsie kolo skusania siat a myslim, ze som si uz vybrala :) na vesiaku nevyzerali nejak extra uzasne, ale ked som ich mala na sebe, zrazu som sa vykrucala a vedela, ze ich chcem :) este mozno nieco vyskusam, ale asi uz nazor nezmenim
Odpovedať
dievcata,dnes to mame pekne okruhle: 200 dni do svadby
Odpovedať
Profilova fotka
@danuskah19 Danuska oznamko mam v albume pre priatelov :-) My ideme za 2 tyzdne na SK a ideme uz vyberat obrucky, strasne sa na to tesim :-) Mame stretnutie s DJ, ja pojdem za kadernikom, za kameramanom musim behnut a ideme aj do saly uz dohodnut menu... A aranzera, takze dovolenka bude len o behackach a vybavovani :-) Ale aj na to sa tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a uz mame na zaciatku jednotku :)
Odpovedať
Profilova fotka
už sa kočky neviete dočkať čo?už aby bol ten nas vysnivany den ,,D" :-)
Odpovedať
no ja uz len odpocitavam dni ale uz to nejako vydrzim ved je to za chvilku
Odpovedať
Profilova fotka
no ja si myslim, ze to zbehne rychlo :) a este je toho toooolko, co treba zariadit....
Odpovedať
ale my to vsetko stihneme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je jasne :) sice netusim, ako si to vsetko rozvrhnem, stale mam len zhruba napady a kazdy den zitujem, ze este som o vela veciach ani nerozmyslala :)
Odpovedať
Profilova fotka
@danuskah19 Tak mi to najhlavnejsie uz mame. Sala,kameraman,hudba,vyzdoba,kostol a hlavne saty som si uz vybrala. Vsetko sme si zariadili este v oktobri,ked sme boli doma,kedze zijeme v Londyne. Ostatne veci pomaly kupujeme tu. Teraz riesime oznamka,kedze ich pomaly budeme musiet posielat ;-) Je toho dost a stale sa najde nieco nove,na co som zabudla. Cas leti ako blaznivy,tak dufam ze to vsetko stihneme.Pekny den zelam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Má tu niekto sobáš na mestskom úrade v Bratislave? Mám dosť veľký problém. V celej BA 13.8.2011 nesobášia :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@kiwinetta preco nesobasia???? je na to nejaky specialny dovod?
Odpovedať
Profilova fotka
sama to nechápem. Skoro všade povedali dva dôvody. Buď je dovolenkové obdobie alebo majú málo sobášou a tak sobášia len dva x do mesiaca. A napočudovanie staté mesto sobáši v auguse 3x do mesiaca ale zrovna 13.8.2011 nie. ]-( som zúfalá. Môžem to všetko zrušiť kôli úradom.
Odpovedať
Profilova fotka
@kiwinetta Kiwinetta vo vacsine miest sobasia len 2 krat do mesiaca. V TT sobasia aj 13.8, ale to by si mala asi daleko, ze? A neda sa sobas vybavit niekde na zahrade? To je len napad, ale v reale neviem ako to funguje :-N
Odpovedať
@kiwinetta Alebo ina moznost: nechcete svadbu v kostole?
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi :-( to by veru bolo ďaleko. Na zahrade by to lnepomohlo lebo tak či tak tam musí prísť niekto z úradu. A kostol bohužiaľ - táto možnosť u nás neprichádza do úvahy ani jeden z nás nemá krst a tie potrebné veci. Inak som to už vzdala dnes som vybavila iný termín 1.10.2011. Keďže fotograf aj JD mali najbližší voľný termín tento. A matrika chvalabohu oddáva tiež.
Odpovedať
ahojte, chcem sa opytat, kedy budete posielat oznamka?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?