Svadba 13.7.2013. Je to priskoro na vybraný dátum?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky. Myslíte si, že je zlé ak máme už rok vybraný tento dátum a aj rezervované priestory? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka8423 super to mas vymyslene ;)
Odpovedať
@papalinka7 dakujem. vsetko riesime online, kedze z technickych pricin 2 mesiace nebyvame spolu, takze sme vsetko dohodli a zhodli sa via skype :-D uplne sa mi to paci. keby som do toho montovala nasich, asi by ma prekotilo, mama by chytila svadobnu horucku a nedalo by s nou vydrzat a hlavne, nebolo by to podla nasich predstav. takto je to ok, vybavene, zariadene, potom sa len dokupia saty a objedna sa prasa. jake jednoduche :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka8423 ja tiez nikoho nezapajam ;)
Odpovedať
ale ved my dnesne mlade baby sme sikovne, je doba internetu, vsetko si vieme zohnat ovela rychlejsie ako kedysi, vieme si vybehat same, naco do toho montovat celu rodinu, ze :-) co nam trva online tyzden dokopy, im by to trvalo rok, pretoze by sa k tomu vyjadrovali vsetky mozne tetky z okolia :-D a nie je nad to, ked si takto sedite pri nete a vyberate z ponuk, uplna pohoda.
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka8423 hovoris mi priamo z duse ;) ja do priprav nezapajam ani draheho ;)
Odpovedať
Profilova fotka
tiez budeme mat svadbu 13.7.2013 a fotografa uz mame, aj sofera.. ostatne zacnem riesit po statniciach v juni tak snad to nebude neskoro :)
Odpovedať
Planujete niekto svadbu 8.6.2013 :-)??
Odpovedať
Profilova fotka
My máme vybraný termín na 15.6.2013, zatiaľ sme v štádiu, že si vyberáme miesto na obrad a hostinu, obzerám na nete šaty..., ale zatiaľ sme si nič nerezervovali, s týmto máme v pláne začať niekedy v lete :-)
Odpovedať
@matulka84 My sme uz boli popozerat par restauracii,ale zatial niesme rozhodnuti...Tiez obzeram saty,ale s tymi mame cas,budu este aj dve nove kolekcie do nasej svadby:-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame zajednanu restauraciu,kameramana,fotografa a hudbu....svadbu budeme mat 4.5.2013...nemyslim si,ze je to skoro....jednak moze byt to naj uz zarezervovane a na druhej strane aspon mame cas nad vsetkym poriadne popremyslat a vybrat si naozaj to najlepsie :) nemusime sa plasit :)
Odpovedať
Profilova fotka
mi mame 8.6.2013 a už si chzstame zariadujeme lebo niektore terminy , su skoro obsadene.
Odpovedať
Profilova fotka
@rubjana aj to je nas termin :) vy ste si podla coho vybrali mi mame vtedy vyročie
Odpovedať
Článok sa načítava...
@anjelivka Osmicka je nase cislo:-),osmeho sme sa zoznamili,osmeho sme spolu zacali chodit,sice nie v juni,ale kedze chceme letnu svadbu tak ten 8.jun je pre nas uplne idealny:-)
Odpovedať
som rada , že som natrafila na túto otázku ... my plánujeme náš deň na 1.6.2013 ... a zdalo sa mi, že je skoro čokoľvek riešiť, až kým sme orientačne nezavolali do reštaurácie, kde chceme mať svadobnú hostinu a tam mali už niekoľko termínov od mája do septembra 2013 rezervovaných ... podobná situácia je aj pri hodobnej skupine, ktorú by sme chceli mať, mali sme len predbežne rezervovaný termín a tento týždeň nám volali, či to platí, že na ten termín sa im ozvali už ďalší ľudia, takže musíme zaplatiť zálohu, aby nám ich nikto iný neobsadil ... mne to príde ako trochu bláznivé, riešiť to s takým predstihom, ale zrejme takto o rok budem rada, že už len budeme dolaďovať detaily a to najpodstatnejšie budeme mať vyriešené ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Podla mna to nie je skoro, aj my planujeme 2013, som aj rada, ze mam na vsetko cas a verim, ze sa budem potom co najmenej stresovat, planovanie svadby tiez nie je moja jedina denna zabava :-). Kazdy by to mal zacat planovat vtedy, ked citi, ze je spravny cas, ak to niekomu vyhovuje na poslednu chvilu, nech sa paci, takisto sa necudujem ak niekto uz teraz planuje na 2014 :-), je to vsetko subjektivne :-)
Odpovedať
Ja si tiez myslim ze radsej treba planovat skorej,ked je este z coho vybrat...
Odpovedať
@rubjana jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa planujem
Odpovedať
@anjelivka my sme tiez tak isto vyberali ten isty datum :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vobec nie, ja som tie planovala svadbu nieco vyse roka. 3 mesiace som si dala na rozmyslenie, kde mat hostinu a rok pred svadbou som ju zajednala. Hned na to aj Dj, foto a kameru....potom budes mat chvilu cas rozmyslat, co vlastne ako chces.
Odpovedať
@kacenka_1 @anjelivka Supeeeer kocky,tak mozeme planovat spolu:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my mame tento termin, a od zaciatku sa mi pacila kombinacia dvoch 13tok :) Zatial mame rezervovane miesto hostiny...a pomalicky sa obzeram po fotografovi
Odpovedať
My ešte nemáme nič,len dátum :-) a moje predstavy ...
Odpovedať
@zabka8423 takto by sa to páčilo aj mne...ale nemáme k tomu prisposobenu zahradu :-( ...
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky aj my sa budeme brať až budúci rok (13.4.2013) a pomaly zjednávame sálu, kostol aj hudbu :-) aspoň je viac času každopádne si človek môže lepšie premyslieť všetky detaily :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimi8418 aj my mame termin 1.6.2013 :)))
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@misiba fotografa uz mame? :) ak nie, pozrieme moj profil ;)
Odpovedať
Profilova fotka
andrej76 Prepačte ste sa nemňpomili stou cenou naozaj 299 eura ?
Odpovedať
Profilova fotka
@rubjana a koľko ste už spolu mi budeme 8.6 -rokov 8 rokov
Odpovedať
Profilova fotka
@andrej76 odkial ste ? A koľko si pitate za cestu ja som s Košic .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?