Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Ahoj, tak to mi je luto :-(, dufam, ze sa das cim skor dokopy. nevergona, tak bodaj by si mala pravdu. Lebo sa mi vidi, ze je taka, ze pred tebou tak a ked tam nie si inak. Ale nechcem jej ublizovat, mozno ze ju nepoznama a mam len taky pocit. No musim k nim castejsie chodit,... A inac sa musim pochvalit :-) Vcera sme mali s drahym 3 roky ako sme spolu a 3,5 ako sa pozname. Presne nam to tak pekne vyslo ;-)
Odpovedať
ahojte babenky potrebovala by som zohnat kupon co sa teraz ziskava v t- mobile pri predlzeni alebo zalozeni si noveho pausalu. ale musi to byt len od novembra. neviete mi nejako pomoct. alebo ak by ho niektora z vas mala a nechcela ho pouzit ci by mi ho nepodarovala alebo by som zan aj zaplatila. vopred dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky moje, tak som zasa tu po dvoch dnoch makačky :-D Jani aj mne je luto, že sa ti prihodila možno nejaká choroba, dufam že ti všetko vylúčia a povedia že je to z nejakej napr.vyčerpanosti alebo niečo podobné, to by bol ten lepší prípad. a merilin, zatial máš možno iba dohady, ale ak sa ti to potvrdí, čo dufam , že nie, tak radšej neubližuj nikomu ale sa s nou porozprávaj alebo tak... ;-)
Odpovedať
Nevergona, az taka Xena nie som ;-) Ale nie, samozrejme, kebyze nieco take prislo, tak by som sa s nou porozpravala. No dufam, ze bude normalna. Musime sa snazit obe.
Odpovedať
Caute babule, tak co je nove? Ja som spat zo Spanielska, prsalo cely tyzden :-( Vikend bol super, same nakupy, len dnes sa mi nejako tazko rozbieha v praci.. Uz aby bol vecer ;-) Vcera som citala taky zaujimavy clanok, kde je rozpisane presne na mesiace dopredu, co sa ma kedy robit na svadbu. Dnes vecer to sem skopirujem, aby ste aj vy videli. V podstate tam sa hovorilo, ze 12-9 mesiacov pred svadbou by sme mali mat salu, obradnu miestnost, zhruba vediet pocet hosti, rozpocet a zacat pozerat satecky. Tak neviem. Ako som povedala, dnes vecer to sem skopirujem, aby ste tiez mohli kuknut :-) Zatial papa, dufam, ze mate dnes pekny dnik ;-)
Odpovedať
Tak ahoj kocky, Tak pisem ako som slubila ;-) Mam tu ten casopis pred sebou (americky Modern Bride), tak tu napisem len to, co je pre nas vsetky aktualne, kedze mame medzi 9-12 mesiacov pred svadbou. Takze treba mat vybavene: - oznamit zasnubenie - zajednat stretnutie pre oboch rodicov - rozhodnut sa na datume (tak to uz mame vsetky hehe) - porozpravat so o svadobnom rozpocte so vsetkymi, ktorych sa to tyka, a ktori budu prispievat ;-) - vybrat si miesto na oslavu - porozmyslat o zozname svadobnych hosti - navstivit miesta, kde bude obrad, a vybrat si jedno - zacat nakupy na svadobne saty Hmm, tak pozeram, ze okrem toho posledneho to uz mam vsetko za sebou :-) Co na to hovorite?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj athena7, no vitám späť z espaňa :-D my máme ten svadobný bedeker, tam je to celé rozpísané, aj poznámky si tam môžeš písať, tiež sa mi to páčilo.ten kto napísal a vydal tú knihu dobre na tom zarába ;-)
Odpovedať
Ahojte kocky, no ja nic take nemam co hovorite, no zozeniem si nejaky zapisnik. Asi to bude pre mna prospesne, ked nebudem mat milion listockov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko :-) merilin ten svadobný bedeker majú aj v kníchkupectvách, neviem kolko stojí lebo som ho dostala, ale sú v nom super veci popísané a množstvo miesta na poznámky.
Odpovedať
dakujem, pozriem sa dnes nato :-) . Inak uz finisujeme s vyberom saly. Dnes idem popozerat po agenturach ako vyzdobuju a snad sa uz definitivne rozhodnem
Odpovedať
Ahojte kocky, Ja mam tiez jeden svadobny bedeker, este som v nom nezacala robit ziadne poznamky, ale uz sa na to chystam ;-) Potom si to mozeme porovnavat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
merilin ked vyberieš nejakú sálu tak si urob už fotoalbum, odfoť sálu a šup do fotoalbumu aby sme aj my videli. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
jasnacka ;-) , asi uz som si aj vybrala. Nemala som moc na vyber..... Dnes som bola pozerat po agenturach, tak som sa uz asi rozdodla. Je to taka velka sala, s podiom.. Ale pekne ju mali ozdobenu a vraveli, zeby vedeli aj inak. Inak dnes som si uz vybrala temu na diplomovku. Takze... mam to uz perne aj v skole.Esteze v utorky nemam robotu
Odpovedať
Ahojte kocky. Aky mate den? Ja som bola rano v skole a hned zo skoly som utekala do prace. A som tu zavesena, lebo hladam nejake recenzie na moje dve saly, medzi ktorymi sa rozhodujem, ale nic moc som nesla :-(
Odpovedať
Caute babule, Ja som tiez dorazila domov, bola som na sluzobke (zase), kvoli ktorej som musela vstavat o 4(!) rano, tak som strasne unavena - no ale na tuto stranku si cas aj tak najdem ;-) Chcela som sa opytat - kedy planujete zacat pozerat saty? A mate nejake favoritky?
Odpovedať
Ahoj ;-) no ja saty planujem pozerat az na druhy rok v januari. Tak mi vraveli u nas v salonoch, ze menia kolekcie. A kde si bola na sluzobke? Ty si nejaka rozlietana
Odpovedať
ahoj merilin, no bola som na den v Amsterdame, vies ja pracovne dost cestujem po Europe...niekedy je to fajn, ale niekedy aj dost unavne, a furt cestujem sama, takze tiez nic moc :-| Ale nestazujem si, aspon teraz este nie :-D Hej aj ja cakam na nove kolekcie a tiez planujem nabuduci rok, dufam, ze dovtedy este nejake to kilecko zhodim, aby som mala potom presnu predstavu... A nejaky oblubeny styl siat mas?
Odpovedať
A ako cestujes? Tak to mas dobru robotu. Si spokojna? Ale to musis ovladat aj cudzie jazyky, ked tolko cestujes, vsak :-)
Odpovedať
Cestujem lietadlom, je to lahke a prakticke, kedze byvam v UK (Manchester). Spokojna s pracou som, robim auditorku pre jednu Europsku distribucnu firmu, mame pobocky skoro v kazdej krajine v Europe, tak ich chodim navstevovat a auditovat. Jazykovo vacsinou hovorim po anglicky, ale dohovorim sa aj vo franine. A Ty co studujes? V ktorom si rocniku? A pracu to mas aku? :-)
Odpovedať
No tak ja ti tu anglictinu zavidim. Stale si hovorim, ze uz sa ju musim ucit, ale neviem sa do toho dokopat. Chodim na Presovsku univerzitu a som v 4 rocniku. Cize ked sa budem vydavat budem 5-cka ;-) . Dlho si uz v UK
Odpovedať
V UK som uz 8 rokov - boze, nejako dlho akurat zistujem :-D Hej anglina je dobra, ale ked som sem prisla, tak som ju moc nevedela, ale prostredim sa rychlo naucis ;-) A co to studujes?
Odpovedať
probacna a mediacna praca - mimosudne vyrovnania. Neviem, ci je to u nas nejako velmi uplatnitelne :-| , ale predsa. ja si stale vravim, ze uz musim zacat s tou anglinou, no teraz sa asi duplom k tomu nedokopem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, ste sa zas rozpísali, aspon viem čo studujete a robíte hi :-) .Babky ja si idem skusať saty 4.decembra, prišla im aj nová kolekcia na rok 2009, tak som zvedavá, dnes som si prefarbila prvý krát v živote vlasy, aby som videla aké to bude, zatial som mala iba melír, ale to sa mi moc na svadbu nehodilo, tak som si dala takú peknú čokoládkovú.
Odpovedať
Ahoj nevergona, a kam si ides skusat satecky? Jeeezis to ale bude super :-) Potom nezabudni nafotit vela obrazkov, aby sme aj my mohli vidiet ;-) A aku kolekciu to budes skusat, akej znacky? Hmm cokoladkova farba vlasov je moooc pekna :-) A o aky styl sa budes snazit? Viem, ze teraz je velmi popularny taky spanielsky look, aj mne sa to moc paci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky. My budeme mat tiez svadbu 12.9.2009...teda je to tak na 85 percent...pokial nejako zozenieme financie ;-) ja mam 23 rokov, priatel ma 25. Sme spolu uz sest a pol roka...Sme z Pezinkaa chceme mat cca 50 ludi na svadbe...Zatial nemame nic vybavene...nevieme ani miesto svad. hostiny, ani obradu :-( Este sme si nesadli ani s rodicmi,takze ako vidim,budeme sa musiet zamysliet a zacat s pripravami ;-)) baby kolko mate predbezny rozpocet za svadbuu...resp.kolko planujete ze date za svadbu? a napiste aj pocet ludi. dakujeem
Odpovedať
Ahojte kocky, nevergona, potom chcem vidiet aj ja fotku ;-) , ja mam tiez uz dlhe roky melir a rozmyslam, ze trochu budem experimentovat. Chcem si na vianoce prefarbit vlasy, tak uvidime, ako to dopadne. Ja sa este nechystam skusat saty, ale dnes som bola u jednej zlatej baby, co ma agenturu, ktora robi vyzdoby, a sme prebrali vsetky saly. Tak na 90% uz mam salu, len zaplatit zalohu a prebrat to doma s mamcou a priatelom
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooojteeeee, vitám poppy1 athena7 no asi to bude niečo na španielsky spôsob, ešte uvidím, lebo pravdepodobne budem mať la sposa, čo je španielska značka, dufam že nebudem mať nejaké prekvapenie, takže sa teším, aj z tých vláskov, ešte by to malo byť lepšie nabudúce, lebo som mala ešte nevyrastený melír tak tam to chytilo tak ináč, takže sa teším nabuduce.a jasné že pofotím, dufam že budem môcť a potom vám dám vedieť. :-) merilin jasné že aj ty budeš vidieť foto, ale potom aj ja chcem vidieť foto sály oki ;-)
Odpovedať
No samozrejme, ved som slubila, len musim sa rozhodnut s konecnou platnostou ;-)
Odpovedať
Ahojte kocky, co planujete na vikend? ;-) Ja uz sa ho nemozem dockat :-) Pre mna to budu uz asi vianocne nakupy, nejake dobre papanie hehe a vela spanku. A asi aj buduci svokrovci dorazia zajtra nachvilu, tak budem rano upratovat ako fretka :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja budem celý víkend pracovať :-( zasa.ale ten budúci bude volný a pojdem za mojou úžasnou rodinkou, akurát ideme kecať cez skype
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?