Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
Baby potrebujem radu ake mate prve hlavne jedlo. Kedze s masom nie som kamarat tak vobec neviem co by to malo byt. Pls. radu......
Odpovedať
Profilova fotka
veronika my máme mix gril /kuracie a bravčové/ s ryžou a americkými zemiakmi a pre vegetariánov pstruha :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A toho pstruha mate ako? Grilovane budeme mat na svedskych stoloch tak to som nechcela na hlavne jedlo potom by to uz nikto nejedol.
Odpovedať
Profilova fotka
veronika - a nemozu ti kuchari nieco specialne vymysliet? ja som tiez kedysi bola vegetarianka ale jedavala som rybu, takze keby to bolo na mne, asi im poviem, ze nejaku rybu nech mi pripravia. sak da sa hocico, oni su predsa kuchari a malo by ich bavit vymyslat nieco nove, nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
livi - s tym fotenim to nie je az taky zly napad. no my to musime stihnut v den svadby, aspon ze mi ten make up prehodili na 11-stu... skor sa jej vraj nedalo, ale co uz, bude sa to musiet zvladnut!
Odpovedať
Profilova fotka
luci - tam o mna az tak nejde ja sa dotlacim aj sladkym. Len neviem vymysliet pre hosti. Lebo mame dat aspon navrh a ze z toho sa vyberie. A kdze chcem grilovane specialitky na svedcke stoly tak nechcem nic prazene na hlavne jedno. Tak vymyslam a vymyslam. Ale vazne uvazujem nad nejakou tou rybkou.
Odpovedať
Profilova fotka
veronika tak niečo s stou rybkou: - grilované filety zo pstruha / pečený filet zo pstruha na rošte - steak z lososa - grilovaný pangasius / pangasius na masle - Vyprážaný alebo grilovaný pstruh - pečený losos po fínsky s maslovým prelivom no, dajú sa spraviť na rôzne spôsoby, ale záleží na tom akú rybku by si chcela.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
losos je celkom dobry napad... inac ja som si myslela, ze iba TY budes mat ine jedlo (vegetarianske) a ze ostatni hostia budu mat nejake to masko... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Budeme mat vsetci stejne. To je jedno keby to aj bolo masko.(manzel dopapa) Len som nemala napad ze co by to malo byt. Ale ta rybka sa mi paci asi budem riesit nieco na ten sposob.
Odpovedať
Profilova fotka
no lenze neviem, lebo nie kazdy ma rad rybu... ale ved nakoniec to je na tebe... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, my sme zvolili na prve jedlo 3 druhy masa na prirodno, ryza a hranolky, zeleninova obloha...ale myslim ze aj ryba je fajn, len vyber taku kde nie su kosti :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte .... :-( babky tak závidím tým, ktoré majú kaderníčku na šiestu, ja ju mám na 5:15 |-| budem v hlbokom spánku asi, keď ma bude česať a pak sa musím prebrať, lebo pôjdem autom aby som kdesi nenarazila :-D no neskôr sa nedalo, som rada, že sa to vyriešilo takýmto spôsobom,lebo pak by sme nestíhali fotenie a potom ani obrad a už by sa to zbytočne preťahovalo a posúvalo všetko ... no toľko moje zistenie z dneška ... budem asi fičať na redbule alebo sa nadopujem dákymi tabletkami :-D neviem veru ako vydržím ten svoj svadobný deň ... rozhodla som sa znova, že budem robiť tie menovky, no najskôr že áno ale peťko mi povedal, že nie a minule sa ma spýtal, že či idem robiť tie menovky teda ... no prihlušiť mu jednu je málo .... tak teda ich urobím a či sa budú dávať uvidíme ...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dany, nezávidím ti tú rannú hodinu, ale možno budeš v menšom strese keďže budeš mať viac času, na všetky ostatné prípravy 8-)
Odpovedať
ahojte :-) dany, tak to je iný čas :-. tak skoro, ale asi aj tak väčšina z nás nebude spať, tak je to asi jedno ;-) a vraj je dobrá guarana, na výdrž, lepšie ako redbull alebo káva, tak asi zavítam do lekárne pre jedno balenie :-D dnes sa mi dúfam podarí donalievať fľaše na výslužky a mala by som začať niečo robiť s menovkami 8-( včera som bola objednať menu a dohodnúť na posledných veciach, čo sa týka hostiny. pani ma potešila, že všetko si tam môžeme priniesť už v piatok podvečer, tak nebudeme mať v sobotu starosť ešte aj so zanášaním vecí... vy máte tiež také šteklenie v bruchu, keď si na ten krásny deň spomeniete???? ako ked som išla na prvé rande :-) tešíííííííííííííííííím sa x-) x-) x-)
Odpovedať
Ahojte babulky. Tak to šteklenie určite nie je ako na prvom rande, ale iného druhu. S prepáčením polovicu krát z toho keď sa rozoberajú čo sa bude robiť pred obradom a obrad, musím ísť na toaletu :-D :-D :-D . No čo mám robiť... Boli sme s drahým tento víkend na jednej svadbe, a minulý víkend tiež na jednej. Máme to celkom odskúšané ;-). Kontrolná otázka baby. Viete už manželský sľub tie, ktoré ho budete hovoriť celý? :-N
Odpovedať
Ahojte babule, dufam, ze Vam pripravy dobre prebiehaju ;-) No mna zasiahla 'katastrofa'.... kedze skyeurope vcera skrachovali, nasi hosti z Anglicka (dohromady 30 ludi) teraz nemaju letenky :-( :-( :-( Je mi z toho spatne.... Co s tym?? A takto na poslednu chvilu.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, konečne po 6 dňoch som na nete a hneď kukám ako pokračujete :-) ja mám kaderníčku o 7 mej, vizážistku ešte nemám presne dohodnutú, ale je to veľmi dobrá známa, tak tá sa určo prispôsobí :-) sobáš máme o 3, predtým sa chcem ísť dať fotiť, tak rátam o tej 10tej... dnes Iľko ukazoval graf, tak budúci týždeň by malo vo štvrtok pršať a v sobotu by malo byť pekne ;-) nám už treba len drahému manžetové gombičky kúpiť, dorobiť menovky a zasadací poriadok, a najmä zistiť konečný počet hostí :-N v piatok máme prvú náuku u farára, tak som zvedavá :-) athena, a čo autobus?
Odpovedať
ahojte, athena, tak to je dosť nepríjemné, ale hádam sa s tým bude dať ešte niečo urobiť :-S
Odpovedať
to je brutal. co s tym athena? len rychlo zohnat spolocnosti ktore za vyhodnejsiu cenu ako normalne predavaju tymto ludom letenky. alebo autobus ako pisala chicca. len to si tych chudakov ludi po tej ceste neviem predstavit :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dany- ja teda som myslela že mám skoro kaderníčku, ale 5:15 to je brutal.síce moja ide za mnou do RK zo Žiliny takže ona je na tom asi horšie :-N athena7- joj to je strašné, vážne ja neviem čo by som robila.treba zachovať chladnú hlavu a zariadiť iné letenky, pokial je to možné, aspon im vrátia peniaze? my ešte stále nemáme menovky dorobené lebo sme kúpili stuhu, ale nie dosť a už ju nemajú v celej Žiline :-( tak to musíme nejak inač vymýšlať.Ale máme etikety na flaše na výslužky, a ozdobila som si zatial len jeden pohár,druhý ma nechce poslúchať :-D a zajednali sme ubytko a také drobnôstky.
Odpovedať
po vyse dvoch tyzdnoch tulania sa a nicnerobenia (co sa tyka svadby), zacinam mat pocit ze nestiham :-S :-( :-( :-( :-( :-( ooooooch....panika sa blizi :(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, dva tyzdne sa mi spavalo o trochu lepsie ale z aj ja panikarim. Coooze uz nie su stuhy. Ja este nemam ziadne. Asi si to hodim. Mam pocit ze nic nemam. Aj kolacov asi bude malo. A este aj s fotenim mam nervy. Nas fotograf je v nemocnici a len dufame ze sa vylieci a to este nemam potvrdene ci sa mozeme ist fotit na hrad. A aj to za nezmyslelny poplatok. Nastastie buduci tyzden uz mam volno tak snad dobehnem co som teraz nestihla. A chvala bohu menovky mi robi najzlatsia mamulka na svte ja som na to nemala nervy.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby! :-) athena - tak to je riadny pruser! ale hadam sa to nejak vyriesi. Ja viem, lahko sa hovori, no tazsie kona. fuu, no ja na tvojom mieste asi skusam hladat nejake lety, aj ked viem, ze spolocnosti ponukaju teraz lety za 400 ecok ale hadam im daju nejaku nahradu, nie? a kedy vlastne mali priletiet? :-| ja mam na to pocasie taku zlost, tu v Irsku mam blbeho pocasia za cely rok az az a fakt som dufala, ze to na SK vydrzi aspon do tej svadby, no ako som pocula, uz sa to ma pokazit a fakt dufam, ze aspon prsat nebude! 8-( Irske pocasie na moju svadbu nie je pozvane! ]-(
Odpovedať
Babulky a co kontrolna otazka? Viete uz manzelsky slub? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, uz sa nam to kraaatiiii :-) livi, ja este nie, v piatok mame prvu nauku u farara, predpokladam, ze tam to s nami preberie :-)
Odpovedať
ahojte baby ;-) my nebudeme hovorit vlastny slub (to by som zo seba nevykoktala ;-) ), ale tie dve vety, ktore musime povedat, mam poctivo nabiflovane, aj ked pan farar povedal, ze keby budeme vo velkom strese, ze nam nasepka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som videla teraz jedno dvd zo svadby a tam ten slub mali normal napisany a nalepeny v doskach a tie im drzal farar a oni to len citali :-)
Odpovedať
chicca - to som niekde videla aj ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to my co to mame na radnici mame jednoduche tam staci iba jedno slovo. Ved by skaredo malo byt iba do stvrtku. Musime verit ze bude pekne. Ved tolko svadieb sa nemoze predsa pokazit. Kamaratka mi vnukla jendu otazocku. Baby ktore mate svadbu v okoli stvorcoveho namestia okolo 16 tej hodiny?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?