Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
ahojte baby ;-) my stale nemame oblek pre draheho, ale to sa pokusime vybavit tento tyzden, inak pohodicka :-D a mame konecne obrucky (čakali sme 5 tyzdnov), kazdy den ich okukujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my oblek už máme :-) domi a ako obrúčky - krásne? také ako ste chceli? My si máme ísť po ne okolo 27.8. tak uvidíme aké sú ... ;-)
Odpovedať
dany - nádherné!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a normalne som bola v šoku, že ich urobili správne :-D možno niekomu sa budú zdať obyčajné (nie sme na také cez pol prsta), ale my sme 100 % spokojní ;-) snád uz konečne doklepneme aj ten oblek, a uz by sme to aj mali :-D daj mi pre istotu nejakú kontrolnú otazku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi :-D :-D nič ma nenapadá na tú kontrolnú otázku :-D ale musím povedať, že som sa rozhodla robiť tie menovky - snáď to dobojujem nejako
Odpovedať
Profilova fotka
napadlo ma - košeľa, kravata topky, opasok, spoďárky :-D
Odpovedať
drzim palec :-D no tu otazku by si mohla hodit ;-) nakolko ja som si vobec nerobila ziadny zoznam ani nic, ze co vsetko treba, teraz som so sebou spokojna, ze jak vsetko mame, a tak sa bojim, ze sa niekto opyta jedenasteho: a to a to mate? a ja ostanem ze co??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
krížik máte do kostola?
Odpovedať
poctivo čaká na pošte, zajtra idem preňho :-D daj zákernejšiu otázku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no a tie spoďáre?
Odpovedať
máme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hmm .... tak teda neviem - ponožky k obleku, hlavne nezabudnite na obrúčky v ten deň a na krížik .. .to som už tiež počula že niekto zabudol doma :-D
Odpovedať
dany - my sme boli 06.06.09 na jednej svadbe, a kedze drahy okrem triciek, rifli a tenisiek neda na seba nic, kupovali sme topanky, ponozky a tak . . . oblek bol vtedy len pozicany, lebo sak na svoju svadbu musi mat novy, nie :-D a s tymi obruckami ani nesranduj :-D my byvame spolu, k nasim idem v piatok pred svadbou, tak sa spolieham na to, ze ak nahodou zabudnem nieco priniest, donesie to drahy 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tie kontrolne otazky vobec nie su zly napad. Ja som tiez ziaden zoznam nerobila a tak neviem ci mi este nieco chyba ma to niektora pospisovane.
Odpovedať
ahojte, skúste mrknúť aj do plánovaču, tu na stránke, niečo možno pomôže ;-) a moja kontrolná otázka??? je vám dobrá obrúčka??? lebo ja neviem, či mám ísť k zlatníkovi dať ju zväčšiť (ale to ma asi prizabije :-D ) alebo sa mám spoliehať, že si nezabudnem nakrémovať ruky, aby mi tá obrúčka na prst išla ľahko :-|
Odpovedať
ahojte baby :-D sarah - ja si obrúčku skúšam každý deň (teda obidvujem) a akurát včera sa mi zdalo, že je mi nejak voľná . . . asi vymýšlam, predtým mi sedela perfektne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby! ;-) mne je ta obrucka nejaka divna - dost tesna, tak dufam, ze sa mi spotia ruky od stresu a nakoniec ju nenatiahnem... :-D my uz mame menovky hotove, akurat sa s nimi drahy hra na zemi... :-N rozklada ich podla zasadacieho poriadku... asi mu uz z tej svadby prepina! :-D ja stale neviem, ako budem mat vlasy... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ja este menovky nemam, ratam, ze ich budem robit vo stvrtok-piatok pred svadbou :-D
Odpovedať
malaalucka - ja o tom spoteni ruk absolutne vobec nepochybujem :-D a tvoj drahy sa nejak vymyka z priemeru, co tu citam, ostatni skoromanzelia nejak neprikladaju ruku k dielu, ten moj tiez :-p a co chces s vlasmi? vypnut, alebo rozpustit, ci este vobec nevies?
Odpovedať
Profilova fotka
tak vy budete mať menovky baby? no tak neviem .... ako ste vysvetlili svojej polovičke, že je to dobrá vec? už som to preberala s domi ale rada by vedieť aj Váš osobný postreh :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mojmu stacil moj pohlad, ze preco treba menovky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hm, ja asi taký pohľad neovládam dostatočne :-)
Odpovedať
chicca - u nas sa to tiež vyriešilo pohľadom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dany, musis este trenovat :-D moj drahy este nema pozvanych vsetkych kamosov, ktorych ma napisanych na zozname, neviem kedy ich chce akoze pozyvat... a taktiez mu uz tyzden hovorim, nech zavola rodine v Michalovciach, kolkati vlastne pridu... na porazenie s nim v tomto... :-|
Odpovedať
a predpokladam, ze on ma stale na vsetko "cas", ze? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasneee :-D vzdy mi povie, laaaaskaaa nestresuj, casu dost :-D zabijem ho :-D
Odpovedať
a neberieme si my všetky náhodou toho istého??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
urcite, len v roznych obmenach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si na zaciatku povedala, ze tam menovky budu a ked moj polozil otazku ze PRECO? tak som mu zacala dookola omielat okolo toho a on pochopil, ze sklapnem jedine ak pristupi na menovky... a takto to islo so vsetkym... :-D moj drahy je aktivny - sam si zohnal oblek (samozrejme som mu ho najprv odsuhlasila) ;-) sam spravil etikety na flase, sam spravil menovky (ja som ho len usmernila ako si to predstavujem)... :-) a teraz sedi na zemi a viaze maslicky... ;-) SAM OD SEBA!!! Uz som mu stokrat povedala, nech to necha, ze to zaviazem, ked on pojde do roboty, ale nie, on to chce viazat! :-D :-D :-D a to nehovorim o tom, ze uz trikrat zmenil kravatu na svadbu - najprv mal striebornu, potom sedu a vcera si kupil maslovu... takze nevie, kto sa v tych pripravach vyziva viac... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dominika - ja absolutne neviem, vcera som sa hrala s vlasmi ale na nic som neprisla. rozmyslala som, ze asi si necham dlhy chvost nejak do strany a zvysok asi zacesat dozadu, ale nechcem to mat nejak ulizane... a stale neviem, ci a ako budem mat zavoj... :-S
Odpovedať
malaalucka - a si si istá, ze nemas doma mimozemšťana? inak si to neviem vystvetliť :-D ale musím aj môjho trošku pochváliť - tiež urobil etikety na fľaše ;-) a tým aktivita okolo svadby aj skončila :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?