Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas super! ja som uz tiez zazila niekolko stripterov - ale vzdy mi to pripadalo hrozne - neviem, take nic moc. Neviem, co som vlastne cakala... :-D No teraz mi to urcite casovo nevyda. :-S Ale chystame sa na riadnu ozieracku ku kamaratom, takze aspon tak. :-N
Odpovedať
malaalucka > hej, som v zahranici, presnejsie v UK ;-) a ako Ty zhanam vsetko cez internet a ako hovoris, nevedela by som si to bez toho predstavit, to by som fakt nezvladla :-| Takto sa vsetko v pohode da naplanovat a zorganizovat, dufam, ze vysledok bude taky, aky ocakavam.... A Ty si kde? Nie nahodou v Irsku?
Odpovedať
nemas co lutovat. ak idete s kamosmi je to super :-D . treba sa dat poriadne dole :-D :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
athena - nahodou som! :-D to si ako uhadla??? No s tym objednavanim cez net - je to v pohode, aj ked sa trosku obavam toho vysledneho efektu... vsetku tu vyzdobu, kvietky, kyticku, pohare, ozdobu na auto a ostatne veci som videla len na nete, takze to uvidim az ked dojdem domov ale hadam to bude v pohode... :-| pamatam si reakciu mojich rodicov, ked som im povedala, ze budeme mat svadbu: "a to si ako chces vsetko zajednat takto na dialku??" :-D pani prevadzkarku z hotela som este ani nevidela! :-N komunikujeme cez mail...
Odpovedať
Malaalucka > sa mi zda, ze som sa Ta to uz pytala :-D :-D Sorac! Ja som na tom takisto, ale vies co, myslim si, ze v den 'D' budeme take plne emocii a pocitov ze nebudeme mat cas zapodievat sa tym, ci je vyzdoba presne taka, aku sme chceli atd.....ja si myslim, ze vtedy to budu len take detaily a urcite si ich vela vobec nevsimneme.... Zo zaciatku som sa tym velmi stresovala, lebo samozrejme chcem, aby moja svadba bola perfect, ale teraz uz mi je to tak trosku jedno, dala som si ine priority ;-) A s nasou pani prevadzkarkou som sa videla, ale aj tak vsetko vybavujeme teraz cez email ;-) livi1 > suhlasim, treba sa dat poriadne dole hahahaha. Tak to aj planujem! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci, nad tymi balerinkami som uvazovala, ale neviem ako by to potom bolo s dlzkou siat, by som si ich asi postupala :-| roxan, my sme kamosom povedali, ze bez deti (taki, co nie su zenati), iba ti, co su zenati si mozu zobrat dieta, je to na nich... lebo uz takto (a mam na to trochu nervy) nam to vychadza na cca 40 priatelov a znamych, co je dost... ja este neviem, kolko ludi pride z draheho strany z vychodu, to je tiez zaujimavy detail... dufam, ze max. do 20 ludi... :-) baby a aky som mala sen tuto noc!!!! ze som sa uz isla chystat na svadbu, obliekat si saty a ze som zistila, ze som zabudla sa ist dat ucesat a potom som zistila, ze som si aj saty zabudla vybrat... no horoooooooor :-D :-D :-D
Odpovedať
Hmmm... chicca, mám taký dojem že je to nejaký kolektívny sen, ale ja okrem učesu väčšinou nemám topánky a zmeškám obrad ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jarka, tak topanky som mala :-D :-D aspon cosi... baby mate len jedny topanky na obutie, ci viacero?
Odpovedať
ahojte babule!!! taká intimčo otázka - dávate si samodržky alebo podväzky? ;-)
Odpovedať
Dominika86 > ja nebudem mat ani jedny, mam take topanky otvorene vpredu, takze by sa to nehodilo a aj tak mi bude v satach velmi teplo, tak radsej nie ;-) inak ked uz ste pri tych snoch .... aj mne sa ich dost sniva, najviac tie, kde moje saty nie su tie 'moje' a vyzeram otrasne :-| a najlepsie je na tom to, ze moj drahy uz tiez mava sny ohladne svadby, dokonca jeden sa mu opakuje niekolkokrat - a to ze ma vidi prichadzat na obrad a ja mam na sebe cierne leginy, strapate vlasy, rozmazanu ciernu spiralu, ze vyzeram ako Panda a mam o 100 viac!! :-D :-D Tak vazne neviem, co to ma znamenat, snazi sa mi dat vediet, ze by som mala pribrat ?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! :-) Domi - ja bude mat aj jedno, aj druhe. ;-) Dokonca moj /uz vtedy cerstvy manzel :-D /bude hadzat moj podvazok chlapom este slobodnym, kym ja kyticu babam. 8-) len dufam, ze to na koniec dostanem naspat, lebo bol to darcek a nerada by som prisla o podvazok. :-N Povodne som taku vec nechcela, ale predvcerom sme sa rozpravali so starejsim a nakoniec sa nam zda ako mila hra. :-p
Odpovedať
Ahojte nevestičky, stáááášne dlho som nepísala, aj keď Vás poctivo čítam každý deň ;-) Musím sa pochváliť, lebo môj skoromanželík tiež patrí do skupiny "máme čas", no dnes sme boli kupovať jeho oblek. Našli sme krásny, kúpili sme aj košelu s krátkym rukávom, aj s dlhým, kravatu k mojím popolnočným. Tak sa teším, lebo som si myslela, že to budeme zháňať ešte 11.9. :-D Máme za sebou už aj náuky,vybavený hotel, menu, výzdobu,oznámenia skoro všetky rozdané, zohnala som si popolnočné šaty, kúpila svadobné botky aj popolnočné,drahému vestu s viazankou, nášmu drobcovi topánky, nohavice, košelu, mám za sebou skúšku účesu a po dnešku aj skúšku makeup-u. A dnes sme boli vyzdvihnúť obrúčky, sú úplne podľa naších predstáv :-) dominika86: ja budem mať samodržky, kúpila som si aj jedny na skúšku a držia :-D chicca555: ja mám jedny k svadobným a k popolnočným sandálky. Chcela som aj balerínky na prezutie, ale potom by som si stúpala po šatách, tak to musím nejako vydržať. :-S Lubinkas: kdeee siiii?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte baby :-) vcera sme boli zajednat menu a veci co sa vyzdoby tyka, takze jedna starost nam odbudla... ALE... vraj je potrebny starejsi, niekto schopny, no a ja neviem, ci niekto taky v rodine je... :-( vy mate starejsich? co je ich ulohou? ake zvyky a ulohy ma on vykonavat?
Odpovedať
Profilova fotka
Krásny dník kočky 8-) ja akosi nestíham sem prispievať pár slovami. V práci frmol, a doma stresy. Mám úspešne za sebou menšiu hádku s milým. Včera večer a to ešte cez telefón. Akosi sa teraz málo vídame, lebo doma ja musím robiť stále niečo a on doma tiež, takže sa vídame len keď ideme nakupovať :-D ... ideme teraz cez vík kupovať oblek a aj košeľu, topky a dúfam, že to nakúpime lebo už nie je čas aj keď podľa neho času koooopec. no samodržky mám kúpené pre istotu ale asi nebudem dávať. Podväzky ee - teplo by bolo :-) topky mám dvoje k svadobným šatám a k popolnočným mám jedny. Mala by som pomaly cvičiť chôdzu :-D athena - to s tým snom je fakt super :-D sarah - tak gratulujem ku všetkému čo ste stihli urobiť ;-) tiež sa tu objavuješ v poslednom čase tak sporadicky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sarah - no ozi zabudla som na ten pronblém s deťmi... to veru nemáte ľahké .. .to je o dosť ľudí navyše aj keď sú to takí poloviční ľudkovia :-D ale hádam všetko dobre dopadne, hlavne si treba užiť svadbu a v ten náš "D"eň sa nestresovať, lebo už aj tak sa nič neurobí lepšie ;-) :-D ako to je ..... chi ...
Odpovedať
Ahojte baby, normalne vas nestiham citat.. :-) ja cakam este za obruckami. Uz by sme ich mali, no spravili nam dve rozdielne obrucky, tak hned mi volali zo zlatinictva, ze sa ospravedlnuju ale ze nemam po nich chodit az niekedy nabuduci tyzden. :-| chapete? Oznamenia uz mame, akurat ich dokoncievam a v nedelu idem pochodit draheho rodinu. Ja si zhanam este topanky po redovom a nejaku bizu. Svadobnu uz mam, ale este nieco popolnoci. Rozlucku so slobodou budem mat tyzden pred svadbou a potom v stvrtok pierkoviny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! :-) dany - my tiez ideme v sobotu oblek kupovat a pevne verim ze aj topanky a kravatu a vesticku a manz. gombiky a vsetko pre neho, co len treba, lebo neviem ako ho druhykrat prinutim behat po obchodoch... :-N sarah - s tymi hostami, mozme si podat ruky. vcera moja skoro svokra hovori, ze zavolal jeden pribuzny, ze ci moze doniest na svadbu svojich 2synov a ich rodiny. Takze namiesto jednej osoby pridu 8-mi. 8-( Ona samozrejne suhlasila, ze mozu prist. Jaj, a to som este ani nespomenula, ze ja ich ani nepoznam. ani sme sa doteraz nevideli. merilin - neboj, urcite uz coskoro budu tie kruzky a iste budu prekrasne. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! :-) My sme uz takmer kompletni co sa tyka vsetkeho, uz len malickosti doladujeme. Vcera mi drahy vyrazil dych, ked mi oznamil, ze nechce tu kravatu a vestu, ktoru ma kupenu, ze chce radsej nieco "normalnejsie". takze sme pekne vyrazili do mesta zhanat nieco "normalnejsie". Na moje pocudovanie si aj nieco vybral - tmavu formalnu vestu (je sice obycajna, ale fakt je pekna) kravatu si tiez peknu vybral, dokopyl za obe 90 euro ale je spokojny! Som skoro odpadla ked mi povedal cenu vesty (60 euro) ale dokazal to vymenit za tu staru co si kupil predtym a za tuto iba doplatil. No zlaty, nie? Taka moja sikulka. :-) My mame opacny problem s hostami - moja strana je fajn, vsetci ssa tesia, ale zo strany draheho sa postupne odhlasuju, takze je z toho dost smutny. :-|
Odpovedať
ahojte baby!!! my ideme konečne (po piatich týždnoch) cez víkend po obrúčky, len dúfam, že budú ok - teda tie, ktoré sme naozaj objednali :-D a ideme kupit vyzbroj pre skoromanzela, zatial mame len topanky . . .
Odpovedať
Profilova fotka
chicca - my starejsieho mame, je to rodinny znamy, no a jeho ulohou bude nejakym sposobom organizovat svadbu, vymyslel nam uz aj nejake tie vtipne hry, no proste aby sa vedelo, co sa ma prave robit. Vies, napriklad ja som bola na svadbe naposledy ked som mala 12 rokov a to uz si nepamatam, takze sama od seba by som to zorganizovat nedokazala... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Krásny dník kočky ;-) tak začína sa nám nový týždeň a sme čoraz bližšie k tej "našej" sobote :-D my máme úspešne za sebou výlet cez vík do Poľska na oblek, tak ho máme jupííí... aj košeľu,a j vestu s kravatou a vreckovou. Len topky sa rozhodol Peťko kupovať na SR a opasok tiež. Takže tak :-) No poviem Vám som rada ako blcha, že to máme za sebou. a tiež som dokončila konečne košíčky pre malé baby na lupienky ;-) no máme ďalšiu vec odškrtnutú :-D a vy ako? čo máte za sebou?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! :-) dany, mozme si podat ruky, my taktiez mame uspesne absolvovany nakupny vikend. :-D Zenich je obleceny. :-D mame pre neho uplne vsetko, takze som rada. ;-) Dnes mame ist k cukrarke dohodnut sa kolko vyslusiek nam spravy a vyberieme si aj torty. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte vela, vela prispevkov a nie je Vas kedy citat.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky:-) dany, kde si kupovala tie kosicky pre male baby? :-) zozeniem take vo flore? ja sa tento tyzden stretavam s DJ, fotografom, kameramanom, s kockou co bude robit kvetinovu vyzdobu a vyzdobu saly... plus by som sa mala zastavit u kadernicky a v salone, ci im nedosli dalsie saty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
chicca - ahojky :-) ja som tie košíčky nekupovala, ale mám ich požičané teda tri od kolegyne, mala také rovnaké ale bez rúčok. takže rúčky mi Peťko dorobil a ja som ich obalila v saténe a ozdobila a ďalšie dva som mala doma tiež bez rúčok a vo flóre .... no vieš čo ani ti povedať neviem, nepozerala som to. Ale myslím, žeby tam mali byť také veci - nebojkaj zoženieš.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem dany, toto si nechavam na poslednu chvilku asi :-x uz sa nam to ale krati :-) my uz mame zajednane konecne aj jedlo, uz len upresnit pocet hosti :-)
Odpovedať
ahojte baby :-) ja som v piatok pripravila drahému prekvapenie - dala som mu zahrať pesničku "...už len 22 dní" :-D :-D :-D :-D :-D no to je aké číslo. si pamätám, keď som zakladala tento fotoalbum v januári a pozerala som na iné baby ako to majú za 20 a menej dní. som si vtedy myslela, že aké to už musia byť stresy a tak a teraz to tu máme my a celkom v pohodke zataiľ. všetci sa ma vypytujú, či už stresujem. a veď ani nie je kvôli čomu ( a dúfam, že ani nebude) včera sme si s dankovými rodičmi prešli ako si to asi predstavujem aby to celé prebehlo, obvolali sme ľudí, ktorí majú zabezpečené ubytko a konečne sme sfinalizovali zoznam - vyzerá to na 124 ľudí od začiaku a od ôsmej 147, tak dúfam, že už nejaké veľké výkyvy v tom nebudú. veľa ľudí vám odpadlo z pôvodného zoznamu? nám asi iba 5 a včera prišli poháriky vygravírované :-) , ale zistila som, že obrúčka mi ide na prst nejako ťažšie ako som plánovala, tak si nesmiem zabudnúť nakrémovať ruky pred sobášom, lebo to bude trapas, ak mi tú obrúčku nenavlečie :-) čo sa týka košíčkov pre malé družičky - tak ja som poprosila kvetinárku čo bude robiť výzdobu a ona mi ich pripraví, vyzdobí a vlastne ich budem mať len v prenájme spolu s výzdobou. chicca - zoženieš ich asi v každom kvetinárstve, možno nie vo veľkých obchodných domoch, ale v takým malých kvetinárstvach niekde v meste určite. na skúšku šiat som objednaná 2. sep. tak dúfam, že to dobre dopadne, lebo to je moja jediná starosť momentálne - že čo ak to nie sú oni :-( tie pravé :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! :-) sarah - s tymi satami sme na tom podobne... Na skusku idem 7.septembra a kazdy den sa musim presviedcat, ze su to tie prave. Kazdy den si pozeram video, co mi spravil ocino, ked som si ich skusala prvykrat... Dufam, ze som si vybrala spravne. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, ja idem este raz do svadob. salona, naposledy mi vraveli, nech sa stavim na prelome august/sept. ze by im este mali prist nejake nove saty, tak som zvedava :-) maju kolekciu w1 - white one a z nej sa mi pacili takmer vsetky modely :-) cize ak nic noveho pekneho tam nebudu mat, ostavam pri tych, co mam zarezervovane
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte k tym satockam vidim ze rozmyslame rovnako. Len neviem kedy sa tam dostanem. Zacinam mat strasne malo casu na vsetko. Ako ste na tom z casom vy?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?