Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
:-D no niečo mi to hovorí .... 8-(
Odpovedať
asi sú naklonovaní :-D ved mesiac je fakt toooooolko casu, co mi vobec stresujeme, ked oni ledva pohnu prstom . . . :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no akurát sa rozčuľujem v práci kolegyni, že ten môj je asi na hlavu ... tak pred tromi mesiacmi sa mu ulomil zúbok predný - lopatka - a som mu vravela mesiac nech si to ide spraviť, tak sme sa pohádali, že furt mu to pripomínam ako malému decku, tak mi povedal, nech sa nestarám, že do konca júla to má ... tak som tŕpla a kúsala si do jazyka, a nepripomínala mu to vôbec a 31.7. sa ho pýtam, že čo s tým zubom a on smiechy - a si predstavte, že volal tam včera a že v decembri môže prísť ]-( no ma skoro porazilo ... toľko má on času ...
Odpovedať
Profilova fotka
ale som sa rozpísala ale taká som nahnevaná - to ako malému decku keby človek hovoril, jedným uchom dnu a druhým von ]-(
Odpovedať
ahojte babuľky pripájam sa do klubu skoromanželiek skoromanželov, ktorí majú na všetko kopec času :-D :-D :-D :-D oni sú fakt všetci rovnakí. ja keď chcem niečo môjmu dankovi pripomenúť a dať mu "hubovú" za všetko, čo mal urobiť a neurobil, tak si spomeniem na všetky baby, ktoré majú doma takých istých chlapov a radšej som ticho - to je skrátka chlapská diagnóza ;-)
Odpovedať
Baby asi nie nadarmo sa hovorí, že vydatá žena má vždy o jedno dieťa viac ako porodila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D presne
Odpovedať
jáááááááááááááj, zasa to prišlo. tak si len pomyslím, že nie som sama, čo má skoromažela zábudlivca :-S :-D :-D :-D
Odpovedať
Pripajam sa do spolku :-D tiez mam takeho doma, vcera som riesila vyber kolacov a tvaril sa, akoby som ho strasne otravovala. Najprv je unaveny, potom pracuje, potom neviem co, ale ked mu poviem ze to kludne vybavim vseciiiicko za neho, alebo takmer, tak povie ze nie, vsak on tiez chce... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte skoromanželky :-D včera som sa bola dohodnúť s mojou kozmetičkou na svadobnom líčení a potom sme boli na prvej náuke u farára. Chcela by som zohnať môjmu skoromanželovi tmavohnedú košelu po polnoci neviete mi poradiť kde by som ju zohnala, pretože nikde nemajú takúto farbu. Už rozmýšľam že mu musíme kúpiť inej farby ;-(
Odpovedať
pekný predvíkendový dník baby!!! 8-) michaela - no ti aj zavidim, ze zhanas "len" košeľu, my ideme zajtra pohľadať komplet celý oblek - už teraz sa nesmierne teším, nakoľko môj nastávajúci je načisto riflovo-teniskový, to zas bude frflotu :-D s tou košeľou ti držím palce - skús poobiehať čo najviac obchodov s pánskou konfekciou, určite sa niekde musí taká farba pritrafiť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Krásny piatok kočky - konečneeeeeeeeeeeeee 8-) :-D michaela - fakt vojdi aj do takého obchodu kde by si ináč nešla, možno práve tam nájdeš ;-) dominika - no my tiež nemáme oblek pre polovičku - teda on nemá :-| dakedy že na bud. týždeň by sme mali ísť, no to som zvedavá :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
dany - no možno aj my pôjdeme až o týžden, nakoľko sme chceli spojiť kúpu obleku aj s obrúčkami, ale tie ešte nie sú hotové, a tomu môjmu sa nebude chcieť chodiť nadvakrát . . . ale sa bojím aby už potom nebolo neskoro :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky :-) dany, ak ti môžem poradiť, krásne obleky majú v Poľsku, v Novom Targu, drahý tam kupoval oblek pre otca na svadbu (sako, vesta, nohavice) za 60 € !! :-D Ja idem dnes zajednať medovníčky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky kočky, hlásim sa po dlhšom čase, nejako neni času. akurát som skončila skúšku účesu druhý krát, ale som maximálne spokojná, keby sa dalo idem sa vydávať hned dnes :-) aj make up už mám za sebou, tak toto už nemusím riešiť. nechápem ako rýchlo to beží, normálne mám pocit že som v inom svete, predchvílou to bol ešte rok teraz je to jeden mesiac.začínam mať to také podozrivé šteklenie v žalúdku, hlavne ked si spomeniem ako budeme hovoriť slub v kostole až ma zimomriavky obchádzajú ;-) juj teším sa... merilin, athena7 ako sa máte?
Odpovedať
Ahoooooj nevergona!!!! :-) ;-) Jeemine, Teba sme tu fakt dlho nevideli - ako sa mas? Ty si teda fakt pilna, ja som este ani jednu skusku ucesu neabsolvovala, budem ju mat tyzden pred svadbou, takisto make-up....ale to by malo stacit, ci nie? Aj mne uz zimomriavky zacinaju behat po tele, ako hovoris tiez presne v tom momente, ked si budeme vymienat sluby ;-) My si pripravujeme specialne nieco, co si medzi sebou vymenime, bude to pre nas oboch prekvapko, tak mi drz palce, dufam, ze sa vykoktam :-D A co inak este zhanas?
Odpovedať
Profilova fotka
athena7-čo zháňam. chvalabohu poviem že už skoro nič, už len doriešujeme, dorábame menovky, len stuhu nemajú tolko kolko na ne chceme tak musíme čakať, a potom si spravíme zasadací poriadok, výzdoba je celá zajednana okrem kostola lebo tam neviem ako to bude, musíme ísť na faru a opýtať sa či sa budeme skladať všetky páry na kvety alebo každý osobitne a tak.náuky máme už dávno za sebou, my sme takí poctivci :-D ešte si dojednáme kaštiel :-D kde sa chceme fotiť dúfam že to vyjde.takže hádam to už pôjde hladko, no ale jeden nikdy nevie, ak niečo tak to bude len výzva, lebo ked sme sa babenky moje dostali až sem tak nás už nič nezastaví..... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj a athena ešte som chcela k tým slubom, je krásne že budete hovoriť niečo svoje, je to romantikuš, ale ja by som to nezvládla, určite by som plakala, lebo ked si predstavím ako mu hovorím slub a dívam sa na neho, tak už tak mi idú slzičky :-N takže tak.ale budeme si všetky držať palce nech to dobre dopadne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
athena - wow seriozne ta obdivujem! ja som strasna hanblivka, ja by som tie sluby urcite nezvladla hovorit nahlas pred vsetkymi! :-D Velmi sa uz tesim, aj ked mi teraz pribudol taky vacsi problem - stratila som robotu, krachla nam firma, takze neviem ako bude... :-| Hadam nieco poriesim po svadbe, aj ked teraz je to tu s robotou tazko. :-S
Odpovedať
Ahojky,chcela by som poziadat o radu :-. svadbu budeme mat buduci rok v maji na bojnickom zamku a ja som konecne nasla vysnivane saty,ale vyzera to tak ze len fiktivne na nete.Herve model Fugue,ale nedari sa mi ich nikde zohnat.Neiete niekto kde by som ich mohla kupit?A moc by ma zauimalo ci ma niekto skusenost s bojnickym zamkom.Bude to civilny obrad v zlatej sale a trocha si to neviem predstavit ako to tambude vyzerat,budem vchadzat sama a buduci manzelik m bude cakat,alebo tam prideme spolu?nejak si to neviem predstavit lebo viem ze je tam jeden obrad za druhym :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jerina herve maju v BA vo valentine, skus tam.
Odpovedať
ahojte 26 dníííííííííííííííííííííí, pomóóóóc ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-S
Odpovedať
:-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
bojim bojim, uz sa nam to krati :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tesiiiiiiiiiiiiim!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D Prave sme vybrali menu a vyzdobu... Jaaaj! Uz to mame len za par baby moje! Uff... :-o
Odpovedať
:-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! :-) Aj ja sa tesim!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D Uz sa neviem dockat, kedy ho mozem nazvat mojim muzom. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
roxan - fajn ze sa tesis! :-) baby prestante sa baaat a teste sa s nami!!! :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
..a co mate nove? ako ste prezili vikend???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?