Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
hej, spievam, ale ja by som sa netitulovala spevackou... my v dedine mame taky zbor a spievame na omsach a v lete mame velmi vela svadieb na com treba spievat. ale nestazujem sa, lebo rada to robim. To su take cirkevne piesne. ja nechcem viac vystupovat na vlastnej svadbe nez bude traba. :-N a moj drahy ma bude pocuvat cely zivot, tak aspon na nasej svadbe mu nebudem spievat. :-D tento vik aj ja sa chystam k vode. ani ja som este neplavala tento rok, tak si vyskusam kupalisko vedla Gyoru. zevraj supis... no, uvidime... ;-)
Odpovedať
roxan - krásne, sviečky sú úplne perfektné, a bižutka krásna - ten vzor sa aj mne veľmi páči, len som nikde také nemohla zohnať, tak nakoniec vyhrali iné :-) u nás sa teraz dáva do poriadku celý dom, maľuje sa a upravuje sa, aby všetko bolo oki na svadbu. už som začala vyrábať aj etikety na výslužky - na fľaše aj na krabice a nemáme ešte rozdané všetky oznámenia a ani neviem, kedy to stihneme, my sme spolu len cez víkendy a tých je už strašne málo do svadby a to je skoro každý týždeň nejaká párty s kamošmi - tých máme aspoň rýchlo pozvaných. vy ste chodili všetkých pozývať spolu? lebo nám to asi nevyjde a budeme musieť každý obehnúť svoju rodinu sám :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no sarah sama aj s tetou ale nebude to taká klasická výzdoba medovníčkov ako si myslíš asi :-D bude to také netradičné ;-) veď uvidíte potom - dúfam, že to bude pekné a podarí sa mi to tak ako som si vymyslela. Inak na tú klasickú peknú "čipkovanú" výzdobu by som si netrúfla a ešte na svadbu aby som to dala. Pre domáce využitie áno ale takto na verejnosť ee :-) :-p
Odpovedať
dany, tak sa teším na foto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, ja som nevedela, ze ku sobasu je potrebny krizik, preto som sa aj pytala... farar totiz nic o tom nespominal :-| ale dakujem za info, pojdem ten krizik kupit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
roxan: som veriaca, ale o tom kriziku som fakt nemala ani paru... :-N este jedna otazka, treba mat "svoj" vankusik na obrucky? kazdy mi hovori cosi ine...
Odpovedať
Profilova fotka
chicca - fakt som ta nechcela urazit. ale terz uz vies, na co je potrebne. ;-) co sa tyka toho vankusika, vobec ho nemusis mat. ak si hu kupis, das na to prstienky, ak si nekupis, ministranti ti doju na tacku. to je 100%-ne tvoja vec, co sa ti viacej paci. x-) chicca - napisala som ti IP ohladom kriziku
Odpovedať
Profilova fotka
roxan, dikes, presne odtial uz mam davno vyhliadnuty krizik, len som nevedela, ci ho treba alebo nie, nakolko nauky s fararom mame az v septembri :-) nas farar je taky pohodak, ze vsak naco skor, staci pred svadbou x-) ale dikes, dost si mi pomohla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Krásny dník kočky 8-) chcelo by to nejaký bazén v práci ... :-p no tak ja bola v sobotu v IKEI a niečo kúpila a niečo ee ... takže musím ešte pokukať inde :-( čo už ... a včera sme boli na Šútove až tak fajne sa okúpať v tej horúčave :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dany, uz sa nam to krati, ze? :-) my sme sa vcera tiez boli kupat, chceli sme ist do sutova, ale nakoniec sme skoncili v kotesovej, ci kde to bolo a bola som prekvapena, pekne tam bolo :-) ja uz zacinam mat stresy, organza co mi predavajuci posielal 15teho jula mi este stale neprisla (hongkong)... sice je to dialka, ale aj tak, zvycajne mi to chodi do 2 tyzdnov... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! :-) No, ten bazen by som privitala. :-D My sme boli v sobotu sa kupat v Madarsku. Bolo super. 8-) Aj som sa opalila, ale solarko si este vyskusam pred svadbou, aby som nemala okolo krku biele pasiky. :-D Dany - a co si si kupila? a co si este chcela, co sa nepodarilo? Ano, uz iba mozno povedat niekolko dni... x-) Moje hodinky v albume este ukazuju 40-ku, ale po 16-tej sa to zmeni na 39! :-D Dnes pride domov moj skoro manzelik. :-D Tak sa tesim, uz tak veeelmi mi chyba...
Odpovedať
ahojte babuľky ako sa vám darí? je už aj u vás tak nejak "dusno" z toho všetkého? u nás trošku nervičky pracujú, dúfam, že to nebude dlho trvať :-( dnes by som mala ísť k pani, čo nám bude robiť výzdobu dohodnúť sa na presno, tak som zvedavá čo si pre mňa pripraví ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte! :-) U nas zatial vsetko v pohode, ziadne nervy. Ale mozno je to tym, ze moj drahy vcera dosiel po tyzdni domov, a teraz sa tesime sebe. ;-) My sa chystame dnes zavolat fararovi koli nauke. Sarah - a o com sa budete dohadovat? :-) Ake mas predstavy ohladom vyzdoby konkretnejsie?
Odpovedať
Profilova fotka
roxan, este si nemala nauky? nie som teda jedina :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky :-) sarah - no u nás momentálne všetko OK, tak uvidíme ako ďalej :-D ale nemáme ešte oblek ani topky, košeľu tak to budú nervičky pri nákupoch :-D ale neboj Miška všetko bude OK, bodlo by Vám pár dní o svadbe vôbec nehovoriť aby ste si oddýchli od toho zháňania a nervičiek ... roxan - no tak kupila som si zrkadlo, síce vôbec nesúvisí so svadbou ale neva :-D chcela som ho. Však viete ako my ženy chodíme nakupovať, že ideme na jednu vec ale v košíku máme pri pokladni 10 minimálne :-D aspoň u mňa to platí 8-) ;-) No ale nekúpila som to dôležité - sviečky :-( chcela som čisto biele a nie prírodné a z tých čisto bielych tam neboli také ako som si predstavovala .... kuknem inde čo už ...
Odpovedať
Profilova fotka
nie, este sme nemali. pred dvoma tyzdnami sme boli za knazom, vypisali sme si cirkevnu zapisnicu a dohodli sme sa, ze tento tyzden mu zavolame a dohodneme sa na jednej dlhsej nauke, lebo podedal, ze jedna staci a podtom nasledujuca iba skuska tesne pred svadbou.
Odpovedať
Profilova fotka
roxan: my uz zapisnicu mame, tu nam spisal farar este v juni, na nauky nam povedal, ze nam ich urobi v septembri, ze v lete to nejde silit... teraz som bola s jednou kockou, co ma tiez v ten den svadbu a sme sa bavili, ze nam ich moze spravit spolocne :-) ja som si vcera vydrazila peknucky slnecnik s vejarom, snad bude v nas den "D" krasne pocasie a bude sa to dat vyuzit pri foteni :-)
Odpovedať
ahojte, aj ja s mojim drahym si povieme ANO 12. septembra :) Pripravy su v plnom prude, aj ked treba vybavit este pomerne vela veci... utesujem sa vsak, ze casu este dost ;-)
Odpovedať
dany, roxan, ďakujem za povzbudenie :-) nejako to všetko vyriešime do slnečného dníka ;-) roxan, videla som výzdobu od tej pani, v tej istej sále aj v tej istej farbe, ako chceme my, takže nejak špekulovať nebudeme. idem sa s nou len dohodnúť, čo všetko ešte budem od nej chcieť - pierka pre prvého družbu, pre otcov a pre krstných, a kytičku pre prvú družičku. a ešte požičiavame od nej výzdobu na autá. mám teraz v práci dovolenku, tak chcem čo najviac vecí stihnúť tento týždeň. lebo v práci končím vždy až o pol 4 a kým sa dostanem domov je 5 a to nikdy nič nestíham ]-( budete mať na obrúčky vankúšik alebo také misky s farebným pieskom prípadne také kvetinové "podnosy"? a ešte neviem, ako to vyriešim s kostolom, chcela som, aby mi hral jeden pán so svojimi speváčkami, ale už má vtedy niečo iné. a organista v našom kostole je príšerný - úplne. tak mám v zálohe také babenky, ktoré tiež spievajú, ale sprevádza ich iba gitara a neviem, čo s úvodným pochodom, asi sa spýtam kňaza, či by sa dala spraviť nejaká provizorná aparatúra a ten by sme pustili z CD a ostatné odspievajú tie dievčatá.
Odpovedať
Ahojte kocky.. uz sa nam to blizi neuveritelnou rychlostou ;-) Pripajam sa do klubu - my mame tiez 12.9.2009 nasu svadbu!!! juuuuuuuuuj - uz sa tesim!
Odpovedať
Profilova fotka
Vitajte, nove clenky 12-iek. :-D Ako stojite? Co mate uz vybavevne a co chyba este? Sarah - potom porozpravaj zajtra co bolo u pani dekoraterky! ;-) my budeme mat vankusik. Robila to jedna moja kamoska - cely vankus svojpomocne, samovyroba. Tak je to taky maly poklad, ktory sa neda vynechat. :-D A co, keby ste zohnali neakeho ineho organistu, ktory by vam zahral uvodny pochod a ostatne zvladnu aj baby spevacky. Nemusis zavolat prave vasho organistu... mozno v susednej dedine je profik klavirista... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaaaj, a este jedna vec, ktoru som skoro zabudla vam oznamit, baby... Dnes som si kupila kooopec krasnych sexi veci na svadobnu cestu v new yorkery. :-D :-D :-D Skoda, ze nemozem hodit fotku na odsuhlasenie, lebo nechcem, aby drahy ich videl skor nez na mne niekde na exotickom, romantickom mieste. :-D Uz taaak sa tesim!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! Neviem, cim to je, ale my vobec nestresujeme. Cim sa to viac blizi, tym sme uvolnenejsi... Len potom sa nechcem vidiet vo svadobny den! :-N To bude supa! :-D Ja si zatila vyzdoby len tak pozeram, ostatne by uz bolo. Minule som zastresovala a drahemu som "vyhubovala" ze este poriadne nic nemame vybavene, tak mi napisal zoznam, co este treba vybavit aby ma ukludnil a som zistila, ze chlapec ma pravdu! Nie je toho uz az tak vela. :-D Tak sa teraz sustredujem na fitko a solarko... x-)
Odpovedať
u nas doma stresuje hlavne moja mamina, kazdy vecer mi pripomina, co vsetko treba vybavit, ze este nic nemame, atd... Inak vcera vecer som zistila, ze moja kamaratka sa tiez vydava - v ten isty den, v tom istom meste, dokonca presne v tom istom case, len v inom kostole. Este aj hostiny mame v podstate cez ulicu. No nie je to sranda? :-)
Odpovedať
Ahojte babulky. anka tak to je teda poriadna nahoda :-) . Ja mam pocit ze mi tiez stale riesime, ale ked som od kamosky pocula ze jej to mala vsetko za 2 tyzdne tak som skoro odpadla. No povedzte, verili by ste tomu? :-D Minule som vam pisala, ze
Odpovedať
mi to ušlo :-) . Písala som že nám pokazili oznamka, ale nakoniec je to v pohode. Hnedé so zelenou mašlou, kašlať na to, že vraj je to pekné. :-) Ale predstavte si že aj obrúčky nám urobili inak. Vraj že preto, že ten diamantik čo sme tam chceli je väčší tak museli zväčšiť celý ten stredný pás. No chápete??? Keby drahý nepovedal že tieto sa mu páčia viac asi by som ich tam nechala a nech urobia nové. Ale majú šťastie, fakt sú pekné :-) Som takaaaaa zvedava, čo ešte sa mi stane do tej našej svadby. Ale asi sa prestanem vzrušovať, nemôže byť všetko na 100 percent.
Odpovedať
ahojte, roxan, to by bolo super, lenže ten expert - organista - nikoho za svoj organ nepustí ]-( no nejako to vyriešime =-) a včera sme sa s kvetinárkou dohodli, bola perfektná, všetko čo sme povedali, tak našla nejaké riešenie. akurát sme zabudli na kvety pre márie - sme sa dohodli s drahým, že keď majú márie práve v sobotu svoj sviatok, tak im zablahoželáme - takže nejaké ružičky aj pre ne :-) dnes a zajtra idem za drahým do MA, tak by sme mali ísť pozývať jeho rodinu, tak som zvedavá, koľko toho stihneme, aha a konečne by som mala stihnúť aj vybrať svadobnú kyticu, lebo to akosi zatiaľ nemáme :-. koľko pred svadbou idete na skúšku šiat? ja sa chystám niekedy koncom augusta... ozaj, predvčerom nám zavesili na net rozvrh do školy a hádajte kedy máme prvé prednášky???? 11.9. od 9.00 do 15.30 no ma skoro porazilo - ale tak spolužiaci dajú nejaké info o čom to bolo hádam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
krásny dník kočky :-) vítam nové skoromanželky :-D sarah - k tým vankúšikom na obrúčky, no ja som pôvodne rozmýšľala žeby som si niečo našla nejaký pekný vankúšik ale nakoniec to nechávam na podnose z kostola. To je taká antikorová malá tácka - jednoduché, výstižné, nejdem komplikovať ;-) s tým organistom to dobre vyriešite neboj :-) roxan - no k tým sexi vecičkám, to bude čoro-moro potom :-D livi - to máte zaujímavé, ale aspoň budete mať na čo spomínať :-) že toľko starostí ste so všetkým mali a nakoniec všetko vyšlo na milión jednotiek :-D no ja som úspešne dopiekla včera aj druhú várku perníčkov a už budeme zdobiť pomaly ... uf tak ma bolel chrbát večer - ble som ľahla do postele a bola mŕtva. peťko zo mňa nič nemal :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky :-) No a je to tu!!! Minule som sa bavila pri citani toho, ze uz tu niektore mate nocne mory zo svadby... Tak mi treba! Rano som sa zobudila s poriadnym busenim srdca! Vsetko zleeee!!! Jaaaj! A nakoniec mi zenich utiekol spred oltara! Mi len povedal, ze to so mnou nezvlada! :-. Uz viac nechcem taketo sny! ;-(
Odpovedať
ahojte, dany šikulka - sa teším na foto ozdobených perníčkov včera som bola kvôli kytici a zabudla som zobrať foto šiat, tak musím prísť ešte raz, lebo kvetinárka, že ona to musí vidieť, aby mi vedela dobre poradiť pekný dník prajem :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?