Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
ahaa..tak to je tvoj budúci asi z ukecanej rodiny:-) ja radšej nič nenechávam na náhodu. navyše zvykov a tradícii je toľko, že si radšej so zabávačom chcem vydiskutovať, čo tam určite mať nechcem a naopak zase na čo aby nezabudol. my už sme skoro všetkých pozvali, ale ešte dve rodinky pôjdeme navštíviť. už posielate oznamká aj tým, čo nie sú pozvaní???
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, skor z rodiny, co sa rada pocuva :-D ja na zvykoch nejako nelipnem, skor tu svadbu beriem ako nejake prijemne posedenie a zabavu :-D nam treba este pozvat priatelovu rodinu co je v nasom meste, inak uz pomaly mame vsetko... jj, posielam aj tym, ktori nie su pozvani, vsetko naraz :-)
Odpovedať
Dobre rano kocky, ivikz - ahoj ;-) Co si sa pytala ohladom toho organizovania dna atd...my budeme mat na to druzicky a druzicov, den pred svadbou si ideme vsetci spolu sadnut a rozobrat to. Kedze my sa budeme po obrade fotit, tak to tam musi niekto organizovat a drzat pod palcom. A oni to budu mat na svedomi ;-) A oznamka uz sme davno vsetky rozposlali, aj tym, co nie su pozvani alebo povedali, ze nepridu...A uz sme dokonca dostali aj vacsinu odpovedi naspat od ludi, co pridu. Takze tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
athena, to vam ako poslali tu odpoved ze pridu? :-) lebo ja rozmyslam ci zavolat tym, co su "cezpolni", ze ci pridu alebo nie
Odpovedať
chicca555, hej lebo my sme mali v oznamku karticku, ktoru museli vsetci hostia vyplnit. Tam bolo napisane, ci chcu vegetarianske jedla, ci detske jedla (a kolko), ci potrebuju ubytovanie, transport a takisto mali napisat oblubenu pesnicku na tancovanie ;-) a teraz do konca tyzdna je termin, kedy nam to vsetci maju vratit - ale vacsinu uz mame
Odpovedať
athena, aj my sa ideme po obrade fotiť! vy čo ste pripravili pre ľudí zatiaľ? ako ich budú družičky zabávať??
Odpovedať
ivikz > my mame pre nich pripravenu taky mini-koktejl recepciu, kde budu tak 2/3 napoje na cloveka a nieco na jedenie, ako nejake kanapky, ocka a tak. No a pritom im bude hrat ziva hudba, rozmyslame nad slacikovym kvartetom ;-) A budu mat pekny vyhlad, kedze to bude na terase pod Trencianskym hradom ;-) No a samozrejme druzicky a druzbovia tam na to budu dohliadat a ked im dame telefonicky 'povel', ze sme skoncili s fotenim, tak oni nasadnu vsetkych hosti na autobus a sup na hostinu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
athena, tak to ste super vymysleli ;-)
Odpovedať
chicca555, dik...akurat ma mrzi, ze mi tam nebudeme, kedze sa budeme fotit :-| no co, budeme si ich musiet pozriet potom na videu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa preto chcem ist urco fotit pred obradom :-) nech mame pohodku a klud
Odpovedať
No hej ... ja by som sa tiez, ale nechceme sa vidiet pred obradom, tak nemozeme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj, to zase ja az takto neberiem, sak ten den je uz svadobny, cize to sa az tak neberie :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobre ranko baby! :-) Ja si nebudem davat prekvapko pre hosti. Uz by som mala pocit, ze je prilis vela veci na stole - behun, servitky postavene do taniera. flase, menovky, sviecky alebo ikebany. Uz by to bolo moc. A na druhej strane, aj tak im posleme niekolko fotek zo svadby, nech to beru aku darcek a podakovanie za ucast. ;-) Taka som dneska ospala, lebo vcera som bola hore do polnoci a robila som sviecky. teda vydekorovala som uz hotovo kupene biele sviecky. Su hotove vsetky a som z toho cela stastna. :-D Ofotim si a hodim foto, aby ste aj vy videli. x-) Dnes si napisem mena na obalky. hoci oznamka este nemame hotove, ale musim si zabit neak cas, kym moj drahy sa vrati z dovolenky, lebo strasne mi chyba. :-( Ozaj, zabudla som sa vam pochvalit, ze som si nasla k mojej celenke a nahrdelniku konecne aj nausnice. 8-)
Odpovedať
Dobre ranko kocky, Roxan > wow ty si sikulka? Dlho Ti to zdobenie sviecok trvalo? Mas ich vela? Hod foto! ;-) A takisto tvojej bizutky, nech kukneme ;-) No my budeme mat na stole to, co aj Vy, a k tomu este aj nejake tie medovnicky ako darceky pre hosti, rozsypane konfeti, jednorazovne fotaky, cislo stola a menu. Takze to tam bude plne :-D Ale budeme mat velke okruhle stoly, tak to sa tam vsetko zmesti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj athena! :-) Netrvalo dlho uprava sviecok, iba niekolko hodin. Zdobila som si ich s voskom. Urobila som si na ne iba 2srdiecka. je ich 23 valcekovitych a 2gulate su. Tie gulate budu na hlavnom stole pred nami. Neboj, hodim foto po praci. Dala by som si aj bizu na net, aby ste na nu mohli hodit kukuc, len moj jediny ich nechce vidiet skor nez na svadbe na mne... 8-( Ale mam plan: hodim foto, kuknete si a v nedelu zmazem. Hm? :-D tak na tych okruhlich stoloch podla mna sa strati to mnoztvo veci, ale my budeme mat tie klasicke stoly - tam by to bolo vela... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
;-) ahojte babky ... :-) no tak gratulujem ku sviečkam - že už máš hotovo roxan ;-) s tým plánom na tie fotky s bižu je to supišné - môžeš to tak urobiť :-D do toho ... teším sa na foto- kuknem zajtra ráno ja idem v sobotu do IKEI dokúpiť čo ešte mi chýba na výzdobu a tak ... som zvedavá koľko tam oplieskame :-D athena - tak to je pravda s tým ako vraví roxan, že na okrúhlych stoloch sa toho viac stratí ;-) my budeme mať tiež klasiku do U
Odpovedať
Profilova fotka
dany - ahoj. :-) Dakujem za povzbudenie :-D tak zajtra rano si prediskutujeme moje bizu a sviecky. :-D :-D :-D Inak, tie sviecky som si kupila tiez v ikea...
Odpovedať
Profilova fotka
roxan - to som si všimla v albume, máš to tam napísané ;-) no ja uvidím aké nakoniec kúpime ale chcela by som trošku väčšie - vyššie ... no uvidíme. V pondelok sa pochválim .... - pokukáme, pokukáme zajtra ráno bižu aj dekoráciu sviečok ...
Odpovedať
Profilova fotka
dany, dnes som videla to auticko co mas na oznamku, fakt podarene :-)
Odpovedať
Profilova fotka
joooj, teraz kukam, bolo to ine, ale tiez take starodavne, tak som si spomenula na teba :-) ze ty take budes mat... baby jedna otazka, vy kupujete take tie kriziky? na co je to dobre? :-D nepozicia nam taky fararko?
Odpovedať
Profilova fotka
chicca, nechcem ta urazit, ale nie si moc veriaca, ze? kriz sa nepoziciava. bud dostanete od farara, alebo nie a v tom pripade si musis kupit. Prisahas na kriz, lebo Jezis na krizi je vasim najvacsim svedkom. Podstata cirkevneho sobasa je zalozenie manzelstva a novej rodiny na Bohu. V manzelstve su traja: ty, tvoj muz a Boh. Nechcem ta vyucat, ale na toto sa mi nedalo nereagovat. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) roxan pekne si si tie sviečky nazdobila aj bižu je krásna...
Odpovedať
Profilova fotka
krásne ránko baby 8-) chicca - no ty si videla asi to autíčko z prievidze ;-) Ktosi mi hovoril že bolo v nejakom časopise odfotené, no my máme z Rajeckých Teplíc od jedného pána. Ale je podobné - tiež smotanovo bordové :-) ku krížikom :-D mne urobí krížik starký - je umelecký rezbár, tak to nemôžem kupovať. Chcela mať od neho, to je samozrejmosť :-D a k požičaniu krížiku, tak to fakt som ešte nepočula ... milé :-N ale ako vraví roxan - má to určitý význam a to je dôležité. Takže žiadne požičiavanie .... roxan - tak tie sviečky sú nadherné, klobúk dole, fakt pekné, jednoduché, krásne. Páčia sa mi jednoduché veci. A bižu je tiež krásna ... budeš ako princeznička ;-)
Odpovedať
Ahojte kocky. Roxan, pekne sviecky a este krajsia biža. Kde si ju kupila? Ked som isla pozriet tvoju tvorbu, zbadala som odpocitavanie a normalne som sa zarazila. Uvedomujem si, ze je to uz co chvila, ale ked som pozrela na to cislo, ze 43 dni, tak normalne som sa az zarazila. Vobec to neregistrujem takto. ved to je uz o chvilu. Jeminku :-o :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! :-) Dakujem za pochvalu, som z toho cela stastna, ze sa to paci aj Vam. :-D Tak dneska uz istotne budem mat prijemny den. :-D merilin - kupila som si ich v Senci vo svadobke Angel´s. Maju tam fakt nadherne veci... Ale asi koli tomu nebudes tolko cestovat z Presova... Ano, uz iba 43dni, a po 16-tej hodine sa to prevrati na 42. :-D Uz sa tak tesim. Baby, potom uz nikdy nebudeme viac nevesty, ale manzelky. :-o O com sa budeme potom bavit? Ideme na modry konik? :-p Ozaj, vcera, ked som prisla domov z prace, cakal ma doma pozdrav z posty - prisli nam oznamka!!! :-D :-D :-D Dnes si ich vyzdvihnem a ofotim, aby ste kazda videla. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj, a mam aj nausky, ale to som si zabudla dokumentovat. :-N Su tiez z Jabloneckej bizu, je to taka ista kvetinka, ako mam na celenke a tak klasicky, hacikovite sa nasadzuje. kto by si to nevedel predstavit, uzivatelka primelife ma vo svojom albume take iste nausky. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ten čas strašne letí .... roxan - supiš tie oznaká, tak konečne sa pak pustíte aj do roznášania :-) ozi ja som sa Vám nepochválila, že som včera úspešne napiekla medovníčky 88 ks ešte raz toľko a bude to :-) pak ozdobiť a máme hotovo - ďalšiu vec 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiiiha, tak to ta nezavidim... piect v takej horucave... :-N Ale zdobit si ich je lepsia praca - mam velmi rada tu slahacku :-D Potom si ich ofot, aby sme videli. ;-) Ano, dany, potom si skocime do roznasania ;-) to bude ale dlha robota... 8-( ale neva, starosti z priprav su skor radosti z priprav. 8-) Uz iba 6vikendov a dalsi je uz nas velky. :-D teraz ma napadlo, ze ja skoro ani nebudem mat volne vikendy pred svadbou... tento tyzden este volno, potom 3soboty za sebou spievame na svadbach, nasledujuci volny, prvy septembrovy idem zagratulovat byvalemu spoluziakovy, ktory sa zeni a minuli sa soboty...
Odpovedať
Profilova fotka
jémine to len 6 víkendov? :-o :-. och, no my teraz túto nedeľu sa chystáme k vode na šútovo - že aspoň raz v toto leto k vode :-D tak hádam sa nám to podarí ... lebo ešte sme nikde neboli a asi ani nepôjdeme už viac :-D roxan no ty to máš riadne naplnené - spievaš? jéj speváčka z Teba :-) tak to aj na svojej svadbe zaspievaš nejakú pesničku ako prekvapko pre milého? :-)
Odpovedať
ahojte dievčatá, dlhoooooooooo som tu nebola, roxan idem mrknúť tvoje sviečky my sa dnes chystáme na matriku konečne, včera som bola u kamarátky pre výzdobu - tak to musím vytriediť, čo sa hodí :-) dany - ty ich budeš aj sama zdobiť???? no ja by som si na to netrúfla - torty síce sem tam nazdobím, ale medovníčky sa mi zdajú zložité ;-) si šikulka :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?