Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
no presne baby ... každý sa len usmieva keď ma stretne a nezabudne dodať, že " už s ati to blíži, čo?" s úsmevom ... no mne do smiechu moc nie je =-) ale zase čo sa budeme ... teraz cez vík Peťko naplánoval výlet do ZOO do ČR - no čo by sme nešli, kašleme na celú organizáciu svadby :-D my si chodíme ako keby sa ani nechumelilo ... začína ma infikovať tým svojím flegmatizmom - a ono sa mu to darí, sakriš ... :-D :-D :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! :-) Ja zase som rada z toho, ze uz iba tolko dni a ze sa mi rozmnozuju vyfajkovane veci a prave preto hladam, co by som este mala, co by bolo nacase riesit. :-D Treba mi este nausko, spodne pradlo a neake biele balerinky na najhorsi pripad. Na jedlo a zakusky je este skoro, vinko uz takmer vybavene, na oznamkach sa uz pracuje, na kvety je este skoro, od buduceho tyzdna zaciname riesit stretnutria s knazom a neviem, co este treba?
Odpovedať
aaaaaaa, zabudla som, včera mi moja budúca svokrička kúpila setík - náhrdelník, náušky aj náramok - veľmi pekný - ale mám len foto v mobile, cez vík som v MA, tak nafotím a pridám ;-)
Odpovedať
Aj my máme taký istý termín :))
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne ránko kočky 8-) o5 horúco a na umretie v práci :-S - božinku ísť tak k vode niekam :-( sarah - tak to máš supiš ... jasan, že sa tešíme na foto ;-) ankaso1 - vitaj medzi "12-tkami" :-D
Odpovedať
dobré ránko - no teplúčko hneĎ zrána, u nás sa dnes nepracuje, tak je možnosť, že aj ja pôjdem skôr domov :-D ankaso1 - tiež ťa vítam no ja fakt neviem, na čo sa mám teraz zamerať - asi začnem vymýšľať etikety na výslužky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre kanko, babule! :-) u nas sa pracuje, ale nevadi. k vode by som aj tak teraz nemohla, z technickych pricin... :-D Iba to ma sere, ze presne na svadbu by mi mali dorazit moje "mesacne hostia". o mesiac idem k doktorke, nech mi da neake zazracne tabletky, aby sa to vytlacilo a nech si mozme uzit svadobnu cestu. :-D :-D :-D baby, dnes by mi mali dorucit prototyp oznamka. tak sa tesim!!! :-D Dufam, ze aj dorazia a budu dokonale...
Odpovedať
Profilova fotka
anka - vitaj ;-)
Odpovedať
caute ja mam 12. septembra a este dokopy nic nemaaaam...ani saty fnuk
Odpovedať
Ahoj vierka1974, vitaj medzi nami ;-) A neboj, to este vsetko stihnes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Vierka uz je sice na case zacat ale dva mesiace je este stale casu dost. Baby mam otazocku. Sniva sa vam o svadbe, o tom ze ste nieco nestihli albo podobne veci??? Som normalna? Sa mi vcera snivalo ze som na svadbu isla nenalicena a neucesana..... Som sa zobudila cela spotena a v strese.... Asi mi uz slusne hrabe vo vezi. A este jedna otazocka, ladite popolnocky s farbou vyzdoby? Vyzdobu mam oranzovu a saty wi mozem vziat zelene alebo bordove. Nechcem vyhadzovat dalsie peniaze na oranzove. (vas nazor?) Nekupovala niektora z vas bizu v Ba?
Odpovedať
Ahoj Veronika, tak podobne sny mam aj ja uz asi 2 tyzdne. Ja mam vyzdobu ladenu do zlata a saty budem bmat v bklazanovej farbe. Budete mat niektora aj celenku?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj vierka1974, ja budem mať čelenku ... moj priatel mava viac zlych snov o svadbe ako ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to som rada ze niesom sama, s takymi snami.
Odpovedať
veronika185 > ja mavam podobne sny, ale so satami. Napriklad minule sa mi snivalo, ze mi dosli nie tie moje prave saty, a ze som sa musela ist vydavat v takych hnusnych, co som nechcela a co mi boli velmi velke.... :-| No a potom sa mi tiez niekedy sniva, ze zenich je niekto iny, a nie ten moj :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj babuľky aj ja som 12-tka :-D :-D :-D . Všeličo už mám nakúpené, prichystané, ale ešte som nestihla nahodiť fotky. :-|
Odpovedať
Jeej ahooooj leronka :-) ;-) Tak uz sa nam to tu babule husti :-D :-D Bude nas teda dost na toho 12.9 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja tiež pozerám, pozerám hľadám inšpirácie a nakoniec natrafím na túto super stránku a hľa koľko nás je :-D :-D
Odpovedať
ahojte babuľky, včera sme boli v poľsku - kupili sme úplne všetko, čo sme chceli, okrem mojich popolnočiek - teda šaty pre mňa sú, ale neviem, či ich použijem aj na svoju svadbu - ideme na svadbu teraz cez vík, tak tam budú na mne a potom uvidím, možno nájdem krajšie ;-) kúpili sme pre ženícha uplne všetko - oblek, košelu, manžetové gombíčky, topánky, ja som si kupila svadobné topky, svadobní rodičia - oblek, košelu, šaty, prvá družička šaty a ešte všeličo iné :-) taká som rada. neskôr hodím foto :-) a ešte sme boli aj ubytko zarezervovať :-) a čo ma dosť trápi je kytica - ešte stále sme neboli s pani kvetinárkou, lebo sa nemôžeme akosi zladiť na určitý deň :-(
Odpovedať
Ahojte kocky, Sarah00, kde ste boli v polsku?V Novom Targu? V stvrtok ideme aj my do Polska na oblek, topanky.... Kupovali ste z nejakeho obchodu, alebo z trhu? A cenovo? Ten tyzden mam dovolenku, tak sa snazim povybavovat co najviac veci ;-)
Odpovedať
ahojte, merilin v Novom Targu na trhoch. úplna pohodka tam bola: oblek - torjkombinácia 55 €, druhý 60 € - záleží na tom v ktorom stánku, všade inak to isté, ale nedá sa chodiť tak, že "potom sa vrátim" lebo sa nevrátiš :-D ja šaty - 40€, sestra šaty - korzet + sukňa - 45 €, košela - svadobná - 12 €, košeľa krátky rukáv 6 € a 10€, kravata 3 €, topánky ženích - 25 €, topánky nevesta - 18 €, ešte som si sandálky za 15 € a ešte všeličo, fakt sa to tam oplatí, hlavne tie šaty. v TN sú obchody, kde majú tento tovar a za raz takú cenu :-S
Odpovedať
dakujem ti pekne, za informacie Sarah. :) Pocula som tiez, ze tam je nejaky obchod, Igar, alebo nejako tak sa vola a ze tiez od vymyslu sveta su tam veci co sa tyka svadby. Kazdopadne dakujem a potom sa ozvem ako sme nakupili ;-)
Odpovedať
Ahojte babulky, merilin - ako sa mas? ;-) Vidim, ze sa vo velkom chodi na nakupy do Polska :-) No ja som cez vikend zajednala medovniky pre hosti ako darcek a aj krasny medovnikovy kociar s konmi, budeme mat aspon nieco na kukanie pre hosti ;-) Jedna vec vyskrtnuta zo zoznamu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne ránko babky ... konečne pridávam pár viet aj ja :-) no my sme v piatok boli zajednať obrúúčky - jupíí konečne! :-D Budeme ich mať 27.8. no uvidíme ako budú vyzerať, dosť neskoro je to ale hádam to výjde :-) Boli sme aj za farárom - úplna pohodka. On je taký kľudas. Robí to asi aj vek - no môže mať tak okolo 34 rokov. Mladý, takže supiš. Sme sa nasmiali :-D athena ozi že spomínaš medovníčky, pánečku ja by som zabudla si zajednať tu medovníčkovú tortičku čo chcem. Joj ešteže píšeš o tom. Hneď si to značím a musím zavolať mami :-) sarah - tak gratulujem k úspešným nákupom. Nás to len čaká .. dúfam, že aj my pochodíme dobre ;-) Ale ešte nevieme, že kde pôjdeme. merilin - tebe tiež úspešné nakupovanie ;-) až kúpite vše čo potrebujete ...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my ideme k fararovi az 1.augusta, pretoze to nastupuje nový, tak som zvedavá aký bude. A tenstarý nám nechcel spraviť poučenie či čo to... uz len aby to bolo za nami...este musím zohnat popolnocne saty, no vobec neviem kam ist hladat :-( sobotu a nedelu uz rozdame posledne oznamenia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! :-) Vidim, kazdy nakupuje v plnom prude. ;-) My teraz mame menej "pohyblive" obdobie a navyse moj drahy teraz cestuje prec na tyzden... :-( Bude my smutno bez neho... ;-( Ale mam v plane za ten tyzden si stihnut co najviac urobit ohladom vyzdoby a dekoracie, aby my rychlo ubehol ten tyzden. Za knazom sme este neboli. Planujeme sa s nim pohovorit dnes po omsi. aspon sa dohodnut by bolo dobre, kedy by sme mohli ist na nauky. Ozaj, urobili mi navrh na nase oznamka, ale vobec som nebola spokojna, no proste hroza. Absolute amaterna praca, take by som aj ja vyrobila. ]-( Papier s prepacenim na hovno, vyrez nula bodov, kvalita niekde v prdeli a o cene uz ani nehovorim... 8-( Tak teraz rychlo sme sa popozerali na nete a nakoniec budu uplne ine od pamas. Dufam, tieto uz budu podla nesej predstavy. Uz by bolo na case ich obalkovat a my ich este ani v tlaci nemame...
Odpovedať
ahojte baby, ja som tu teda strašne dlho nebola...akosi to tu zanedbávam....ale prerábame dom tak na net chodím len v práci aj to väčšinou v súvislosti s prácou...tak už sa nám to blíži... už ste aj posielali oznamka?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! :-) Roxan - my sa teraz tiez s nicim nehybeme... Neviem, mam taky pocit, ze sa to uz cele dlho taha, aj mi pripada, ze nestihame, ale to asi preto, lebo som mimo SK, tak mi to tak pride, ze sme od vsetkeho prec a nic nerobime. Aj my mame oznamka z Pamasu a boli sme uplne spokojni! Super volba! ;-) Dominikav - oznamka sme uz poslali, ale asi sme sa s tym dost poponahlali... :-N Teraz aj ti, co sa pred casom slubili, zacinaju vymyslat, tak nakoniec ani neviem, kolko nas bude... Uz ste sa niekto zamyslali aj nad menu? Alebo to len ja zbytocne stresujem? A este otazocka... v hoteli mi dali na vyber 3 farby, ktore maju oni k dispozicii na vyzdobu: taku sviezo oranzovu, zelenu alebo bordovu. Ja som ale vzdy snivala o fialovej svadbe. Myslite, ze uz prilis vymyslam, ak si kupim vlastnu farbu??? :-S
Odpovedať
Ahoj malalucka, ak sa mozem zapojit, my sme oznamka zatial este vobec neposlali, zacinam si mysliet, ze sme pozadu :-( A menu mam vybrate uz asi od februara - boli sme zajednat restiku a rovno sme to tam vsetko dohodli, teraz uz riesime len male zmeny a tak . . . Ja som typ co chce mat vsetko zariadene radsej skor 8-)
Odpovedať
A Lucka kludne si daj farbu aku chces ty, vobec nebudes vymyslat . . .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?