Menu Forum

Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

28. júl 2010  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
Registrovala sa 2. apríla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 311 príspevkov. Má 17 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
Registrovala sa 2. apríla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 311 príspevkov. Má 17 priateľov.
 ahojte,

roxan, popolnočky veľmi pekné emoticon kráááásna farba
čo budeš robiť so sviečkami? ako ich budeš zdobiť?

babky - budete dávať na stoly nejaké ikebany alebo skôr kytičky s čerstých kvetov. kamarátka sa teraz vydávala a mala na každom stole vázu a v nej navoľno asi 9 bielych ruží a bolo to krásne. pôvodne som chcela ikebany, ale zasa začínam vymýšľať emoticon emoticon emoticon

krásny dník prajem všetkým
6. júl 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
roxan
Registrovala sa 6. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 308 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Okres Senec.
  • Svadba bola 12. septembra 2009
    V Kostolnej pri Dunaji, okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
roxan
Registrovala sa 6. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 308 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Okres Senec.
 Ahojte! emoticon
Sarah - dakujem za nazor. emoticon Som rada, ze sa aj Tebe pacia. emoticon Ale su trosku sirike na bokoch, takze si to este dam zuzit, lebo som si vyskusala 38-cky a - nikdy by som neverila, ze budu uzke na prsiach - ale boli. emoticon Nemali o cislo vacsie, iba o 2cisla. Teta hovorila, ze medzi nimi nie je az taky velky rozdiel a preto som vyskusala tia vacsie a teta mala pravdu. tak som sa rozhodla, ze berem - skoda by bolo koli tomu nekupovat. A zaroven boli dost lacne - necele 3000 Sk. emoticon

No a sviecky... Kupila som si v Ikea tie sviecky a povodne som chcela oranzove, kedze cela vyzdoba v oranzovom prevedeni, ale nemali - iba take velke, dost drahe kocky boli v oranzovom. Tak som si kupila tie biele a mam v plane si kupit take oranzove voskove "platky", z coho si chcem vymodelovat podobne motyvy, ako budem mat na servitkach. /aj tie servitky mam v albume. hod na nich kukuc, ak si zvedava... emoticon emoticon emoticon / Dufam, ze budem sikulka a podari sa. emoticon
6. júl 2009 o 08:34  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 roxan - no veru musíš byť šikulka - ja by som si na to netrúfla - držím palce, aby to vyšlo podľa tvojich plánov emoticon
celú výzdobu si robíš sama?
6. júl 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
Registrovala sa 9. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 700 príspevkov. Okres Žilina.
    V Stránskom pri Rajeckých Tepliciach, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
Registrovala sa 9. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 700 príspevkov. Okres Žilina.
 Krásny dník babky emoticon

roxan - krásne šatičky a aj sviečky budú po dokončení určtie krásne ... emoticon
6. júl 2009 o 09:38  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livi1
Registrovala sa 16. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 67 príspevkov. Okres Bratislava.
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
livi1
Registrovala sa 16. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 67 príspevkov. Okres Bratislava.
    okres Bratislava
 fíha, to ste ma prekvapili že si to takto riešite sami emoticon , ja som si objednala kompletnú výzdobu, no som zvedavá aké to nakoniec bude... myslíte že je to oveľa výhodnejšie urobiť si tú výzdobu sám? asi to má aj iné výhody...
6. júl 2009 o 09:38  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 sarah - no ja plánujem živé kvety vo vázach - už sú doma dlho kúpené emoticon v IKEI som ich kupovala .. .tak uvidím ako to vypáli nakoniec .. ikebany nechcela som ...
6. júl 2009 o 09:39  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malaalucka
Registrovala sa 23. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 92 príspevkov.
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
malaalucka
    okres Zvolen
 Boze baby nad kvetmi na stoloch som sa este ani nezamyslala! Mne trvalo mesiac kym som si len saty na polnoc nasla! Och boze, ja to asi nestihnem!!! emoticon
6. júl 2009 o 09:55  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
roxan
fotoportrét
fotoportrét
roxan
 sarah - aaa, kdeze... to by som sa nestihla vydat, keby som robila celu vyzdobu sama na 140 ludi... emoticon objednala som si navleky a ikebany na stol z dekor firmy. tie navleky a masle mi pride majitelka uviazat, a kedze je to moja byvala ucitelka, urobi mi to ako pre znameho a nie ako pre klienta. emoticon +pomozu mi kamosky, ale samozrejme tam budem aj ja, lebo chcem mat vsetko pod kontrolou.
ale kostol mi ozdobia pravdepodobne baby + ta ucitelka moja bezo mna, lebo my si budeme roznasat asi cely vecer vyslusky so skoro manzelom. emoticon
ikebany budem mat striedavo na stole so svieckami. budu to malicke ozdoby pravdepodobne z chrizantemu.
dany - dakujem za povzbudenie. emoticon inak, neviete, kde by som mohla najst take voskove platky? na internete som videla, ale predajna je iba vo Viedni a v Budapesti... emoticon
6. júl 2009 o 09:56  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 roxan -aj by som ti poradila keby vedela ale aj ma zaujalo, že čo to vlastne je ... pretože som o tom ešte nepočula ... tak som zvedavá ... ako to vlastne vyzerá a čo sa z toho dá robiť? to je ako dáka servítka len je to voskové či ako?
6. júl 2009 o 10:13  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 roxan - jéééj aj vy budete mať toľko ľudí??? ja nemôžem byť pri zdobení, lebo zdobiť sa bude až v sobotu ráno a to ja budem mať iné záujmy emoticon emoticon emoticon , ale tak verím, že tetuška čo to má na starosti to pekne urobí emoticon
a možno by si to kúpila v BA - v poluse som minulý víkend objavila jeden obchod s takými srandičkami - viem že tam bol všeliaký materiál na výrobu sviečok a celkovo tam mali veľa vecí, čo som ja pozerala len na internete - papier na menovky, oznámka, perličky - také všeličo na vytváranie si svojich dekorácii
ešte k tým ikebanám - živé alebo umelé kvety?
6. júl 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
roxan
fotoportrét
fotoportrét
roxan
 jednoznacne zive emoticon
dany - ako ti to vysvetlit?! vizera to ako rozotreta pastelina na papirovom podklade a vlastne je z identickeho materialu ako sviecka a dost lahko sa s tym robi - teda lahko sa vyrezavaju jednotlive formy pomocou spachtlicky.
vcera som bola v avione v Da Vinchi a tam som to nevidela... emoticon No, keby som nevedela zohnat, rozpustim si, resp. roztopim oranzovu sviecku a bude to emoticon a s tym zase mam taky problem, ze viac menej tie farebne sviecky maju farbu iba na povrchu. emoticon
6. júl 2009 o 10:31  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
roxan
fotoportrét
fotoportrét
roxan
 sarah - neboj, urcite ti spravia krasne vyzdobu. aspon budes mat prekvapko ked vstupis don. emoticon a v poluse som nebola. na ktorej casti si videla ten obchod priblizne, ak sa smiem spytat?
6. júl 2009 o 10:33  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 roxan - tak teraz rozmýšľam, či to bolo v avione alebo v poluse emoticon emoticon emoticon ja som popleta - ale asi v avione tam som bola v piatok a v nedeľu som bola v poluse a to som tam bola len preto, lebo som zmeškala vlak domov a bola som taká nahnevaná, že sa mi nechcelo ani po obchodoch chodiť, tak som sedela len v kaviarni. tak ten obchod som videla asi v avione a potom isto myslíme ten istý emoticon emoticon emoticon tak som ti moc nepomohla emoticon
6. júl 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
roxan
fotoportrét
fotoportrét
roxan
 nevadi. emoticon tak pokracujem v patrani. snad sa mi podari nieco vymysliet. alebo skusim si to objednat cez net - mozno sa zaoberaju aj takouto cestou nakupu... emoticon
6. júl 2009 o 11:31  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
athena7
6
Registrovala sa 19. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 746 príspevkov a 1 album.
    Na Trencianskom hrade a nasledne v Kursalone, Piestany, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
athena7
6
Registrovala sa 19. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 746 príspevkov a 1 album.
 Ahojte babulky,
vidim, ze sa tu rozobera vyzdoba...no na to ja este voooobec nic nemam, necham to vsetko na agenture emoticon
Musim sa pochvalit - kupila som si svadobne topanocky emoticon Dalsia vec zo zoznamu vyskrtnuta.

Inak ako riesite spodne pradlo? A budete mat silonky? Ja asi nie... Takisto neviem, ci si mam kupit podprdu bez ramienok alebo korzet, ten by asi lepsie drzal....Aby som si nemusela celu svadbu vytahovat saty hore emoticon
6. júl 2009 o 21:05  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malaalucka
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
malaalucka
    okres Zvolen
 no presne som sa na to chcela opytat aj ja! korzet alebo podprsenka??? emoticon Lenze som bola pozerat korzet v meste a tu ma to vyjde tych 90 euro... emoticon Ale sa bojim, ci ma to nejak nebude tlacit...
6. júl 2009 o 21:43  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
athena7
6
fotoportrét
fotoportrét
athena7
6
 malaalucka >
no neviem veru aj ja ... chcem ale vyskusat oboje, len si myslim, ze ak bude teplo, tak s korzetom pod satami to nebude sranda, budem sa asi dost potit v tom emoticon
takze vyskusam vsetky mozne podprdy a aj korzety a uvidi sa, ktore najlepsie drzia a robia dobry vystrih emoticon
potom dam vediet emoticon
6. júl 2009 o 22:56  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 ahojte, krásny dník emoticon

veď ja som vám zabudla napísať, že už mám doma oznámenia, včera som kúpila obálky, dnes chcem vymyslieť menovky natlačíme na obálky a môžeme ísť rozdávať emoticon
kedy asi začnete s rozdávaním pozvánok?
7. júl 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merilin
Registrovala sa 25. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 438 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Prešov, okres Prešov.
    Prešove, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
merilin
Registrovala sa 25. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 438 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Prešov, okres Prešov.
    Prešove, okres Prešov
 Dobre ranko kocky.
Tak hlasim sa po svadbe mojho buduceho svagra. Mali v tej istej sale ako budeme mat my. V piatok ked sme tam dosli, tak som bola znechutena, ake su tam stare stoly a pristup personalu. No ked sme dosli v sobotu,tak uz to bolo krajsie, lebo to bolo ozdobene. Cize moje ponaucenie - hlavne, zabezpecit poriadnu vyzdobu a ukazat personalu kto je tam zakaznik. Takze natom si dam zalezat. emoticon
Inak svadba dopadla dobre. emoticon

A co sa tyka svadobnych oznameni, tak na tie ideme pozerat akurat dnes. Konecne uz nemame pred sebou nijaku inu svadbu len tu nasu.
7. júl 2009 o 08:10  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 babky, chystáte sa ešte pred svadbou aj niekam na dovču???
7. júl 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
roxan
fotoportrét
fotoportrét
roxan
 Caute! emoticon
athena - aj ja som vela rozmyslala nad korzetom a nakoniec som ostala pri tom, ze radsej jednoducha podprdka, lebo aj v samotnych svad. satoch bude velmi horko a ked ma bude "kurit" aj korzet, roztopim sa. emoticon a na druhej strane, moze byt dost neprijemne ak ma bude chciet tvarovat aj korzet, aj saty...
no, neviem... podla mna podprsenka...
sarah - my sa chystame iba na svadobnu cestu po svadbe. a co sa tyka oznameni, ja este ani prototyp nemam. emoticon Dneska idem iba volat do tlace, ze kedy sa mozme zastavit a dohodnut co a ako chceme...
7. júl 2009 o 09:27  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 Ahojte ...
pekný dník prajem kočky emoticon

no ja jednoznačne podprdka - už aj písala že mám takú tú nalepovaciu ale rozmýšľala som, žeby som si nejaké to sexi niečo kúpila na svadob. noc, resp. svadob. ráno emoticon tak uvidím emoticon

oznamká my sme už dakomu rozdali ale chystáme sa veru to aj dokončiť cez víkendy chodíme po troške emoticon

a dovča - no pred svadbou ee a po svadbe asi tá klasická svadobná cesta nebude, možno nejaký ten predĺžený vík - uvidíme. Nechceli sme ísť na dovolenku, ale uvidíme ako sa nakoniec rozhodneme ...
7. júl 2009 o 09:59  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
roxan
fotoportrét
fotoportrét
roxan
 aj ja si chcem kupit sexi vecicky na sv. cestu emoticon snad moj manzelik bude rad emoticon
7. júl 2009 o 10:28  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luciya83
1
Registrovala sa 23. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 40 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Trenčín.
    V Trenčianskych Stankovciach, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
luciya83
1
Registrovala sa 23. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 40 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Trenčín.
    V Trenčianskych Stankovciach, okres Trenčín
 Ahojte baby, my sme uz tie zacali s rozdavanim pozvanok a oznameni, a do konca jula to chceme mat rozdane...a chystame "predsvadobnu cestu" niekde k moru a po svadbe na predlzeny vikend do Slovenskeho raja emoticon
Co sa tyka podprda ci korzet...ja som tiez za podprdu emoticon
7. júl 2009 o 15:52  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malaalucka
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
malaalucka
    okres Zvolen
 ahojte, no my sme uz pozvanky rozdali, len sa to taha, lebo nikto nam z priatelovej strany nevie povedat, ci pridu. Boze to je take tazke??? ano alebo nie... uz ma to prestava bavit, prevadzkarka sa nevie rozhybat, druha strana sa nevie rozhybat, nic sa nejak nehybe zrazu!! ach dnes som z toho vsetkeho nejak na nervy... emoticon
7. júl 2009 o 16:12  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 Pekný dník kočky prajem emoticon

tak môj Peťko mal konečne prvý sen o svadbe, že už bolo 12.9. a ja som bola u neho doma o 12:00 na obed a hovorí mi, žeby som sa mala aj namaľovať a v tom, že si uvedomil, že nemá žiadny alkohol doma a ani koláče vôbec .... emoticon chi som sa tak smiala ráno, že také bludy sa mu snívajú emoticon

ináč nič nové u nás doma emoticon
8. júl 2009 o 08:01  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
roxan
fotoportrét
fotoportrét
roxan
 Dobre ranko! emoticon
Dany - dobry sen emoticon Aj ja mavam obcas sny o svadbe, ale nikdy nie je dokonala... emoticon
Dnes idem sa porozpravat s chlapikom o nase oznamka. este nam to trocha potrva, kym sa to všetko vyriesi... ale ziaden stres, aj tak som neplanovala rozdavat skor nez koncom jula, zaciatkom augusta,
8. júl 2009 o 08:37  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merilin
    Prešove, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
merilin
    Prešove, okres Prešov
 Ahojte emoticon vcera sme boli konecne vybavit oznamka. Treba mi este vybrat fotku, poslat im a do tyzdna max 2 tyzdnoch by mali byt spravene

Dany, no ja mavam tiez dost casto sny o svadbe a tiez v tom zmysle, ze nieco som nemala, alebo nestihala. A este pred pol rokom som mavala sny, ze som tehotna a musela som sa s bruchom vydavat. A ze kazdy hovoril, ze to taka svadba,.. lebo sa musela vydavat. emoticon
A vselijake ine sny mavam, ze uz mame ist do kostola a ja zistim, ze nesom namalovana a nemas spraveny uces, ze pred oltarom nebol moj Palko a take...
No proste salenota emoticon
8. júl 2009 o 09:42  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nevergona (34 r.)
1
Registrovala sa 24. júna 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 160 príspevkov, 2 albumy a 1 inzerát. Okres Žilina.
    V Dolnom Kubíne, okres Ružomberok
fotoportrét
fotoportrét
nevergona (34 r.)
1
Registrovala sa 24. júna 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 160 príspevkov, 2 albumy a 1 inzerát. Okres Žilina.
    V Dolnom Kubíne, okres Ružomberok
 dobré ráno babulky,
hlásim sa po dlhom čase, aj ked sledujem forum, neni času v robote je to perné stále emoticon
my sme to s oznamkami vyriešili tak že sme ich poslali poštou a už ich aj všetci majú, takže sme všetci radi emoticon

zohnali sme topánky pre miláčika, našli sme v BA až jedny svetlé, poslali sme si oznámenia, vybrali sme si tortu, objednali postavičky na tortu, momentálne si robíme menovky, kupili sme pierka a tak...

predvčerom som si bola dať vyskúšať nechtíky, sú krásne jednoduché, ale potom jej poviem že budú o čosi kratšie.

všetko dám do albumu ak chcete hodte očkom.

pekný dník vám prajem.
8. júl 2009 o 09:46  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
roxan
fotoportrét
fotoportrét
roxan
 Jeeej, nevergona! aj teba "vidiet" emoticon Som rada, ze si nasla cas na nas a na prispevok v tematike vyfajkovanych veciciek. emoticon
merilin - ja mavam take iste sny ako ty - az na to tehotenstvo, take som este nemala emoticon
dany - nasla som na nete voskove hovadiny, co som chcela, neviem, ci si pamatas... A objednala som vcera a vecer volala teta, ze hej, mali, ale oranzovej uz niet a tovar dostavaju az na Vianoce. emoticon Slah ma trafi... emoticon Dohodli sme sa, ze majitelka pojde do skladu 15-ho a donese ak budu, ale kazdopadne mi zavola. ked nebudu, musim si urobit vylet do Viedne...
8. júl 2009 o 10:02  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš