Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
ahojte, roxan, popolnočky veľmi pekné :-) kráááásna farba čo budeš robiť so sviečkami? ako ich budeš zdobiť? babky - budete dávať na stoly nejaké ikebany alebo skôr kytičky s čerstých kvetov. kamarátka sa teraz vydávala a mala na každom stole vázu a v nej navoľno asi 9 bielych ruží a bolo to krásne. pôvodne som chcela ikebany, ale zasa začínam vymýšľať :-D :-D :-D krásny dník prajem všetkým
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! :-) Sarah - dakujem za nazor. :-) Som rada, ze sa aj Tebe pacia. :-D Ale su trosku sirike na bokoch, takze si to este dam zuzit, lebo som si vyskusala 38-cky a - nikdy by som neverila, ze budu uzke na prsiach - ale boli. :-N Nemali o cislo vacsie, iba o 2cisla. Teta hovorila, ze medzi nimi nie je az taky velky rozdiel a preto som vyskusala tia vacsie a teta mala pravdu. tak som sa rozhodla, ze berem - skoda by bolo koli tomu nekupovat. A zaroven boli dost lacne - necele 3000 Sk. :-D No a sviecky... Kupila som si v Ikea tie sviecky a povodne som chcela oranzove, kedze cela vyzdoba v oranzovom prevedeni, ale nemali - iba take velke, dost drahe kocky boli v oranzovom. Tak som si kupila tie biele a mam v plane si kupit take oranzove voskove "platky", z coho si chcem vymodelovat podobne motyvy, ako budem mat na servitkach. /aj tie servitky mam v albume. hod na nich kukuc, ak si zvedava... :-D :-D :-D / Dufam, ze budem sikulka a podari sa. x-)
Odpovedať
roxan - no veru musíš byť šikulka - ja by som si na to netrúfla - držím palce, aby to vyšlo podľa tvojich plánov ;-) celú výzdobu si robíš sama?
Odpovedať
Profilova fotka
Krásny dník babky 8-) roxan - krásne šatičky a aj sviečky budú po dokončení určtie krásne ... ;-)
Odpovedať
fíha, to ste ma prekvapili že si to takto riešite sami ;-) , ja som si objednala kompletnú výzdobu, no som zvedavá aké to nakoniec bude... myslíte že je to oveľa výhodnejšie urobiť si tú výzdobu sám? asi to má aj iné výhody...
Odpovedať
Profilova fotka
sarah - no ja plánujem živé kvety vo vázach - už sú doma dlho kúpené :-) v IKEI som ich kupovala .. .tak uvidím ako to vypáli nakoniec .. ikebany nechcela som ...
Odpovedať
Profilova fotka
Boze baby nad kvetmi na stoloch som sa este ani nezamyslala! Mne trvalo mesiac kym som si len saty na polnoc nasla! Och boze, ja to asi nestihnem!!! :-|
Odpovedať
Profilova fotka
sarah - aaa, kdeze... to by som sa nestihla vydat, keby som robila celu vyzdobu sama na 140 ludi... :-D objednala som si navleky a ikebany na stol z dekor firmy. tie navleky a masle mi pride majitelka uviazat, a kedze je to moja byvala ucitelka, urobi mi to ako pre znameho a nie ako pre klienta. ;-) +pomozu mi kamosky, ale samozrejme tam budem aj ja, lebo chcem mat vsetko pod kontrolou. ale kostol mi ozdobia pravdepodobne baby + ta ucitelka moja bezo mna, lebo my si budeme roznasat asi cely vecer vyslusky so skoro manzelom. 8-) ikebany budem mat striedavo na stole so svieckami. budu to malicke ozdoby pravdepodobne z chrizantemu. dany - dakujem za povzbudenie. :-D inak, neviete, kde by som mohla najst take voskove platky? na internete som videla, ale predajna je iba vo Viedni a v Budapesti... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
roxan -aj by som ti poradila keby vedela ale aj ma zaujalo, že čo to vlastne je ... pretože som o tom ešte nepočula ... tak som zvedavá ... ako to vlastne vyzerá a čo sa z toho dá robiť? to je ako dáka servítka len je to voskové či ako?
Odpovedať
roxan - jéééj aj vy budete mať toľko ľudí??? ja nemôžem byť pri zdobení, lebo zdobiť sa bude až v sobotu ráno a to ja budem mať iné záujmy :-D :-D :-D , ale tak verím, že tetuška čo to má na starosti to pekne urobí =-) a možno by si to kúpila v BA - v poluse som minulý víkend objavila jeden obchod s takými srandičkami - viem že tam bol všeliaký materiál na výrobu sviečok a celkovo tam mali veľa vecí, čo som ja pozerala len na internete - papier na menovky, oznámka, perličky - také všeličo na vytváranie si svojich dekorácii ešte k tým ikebanám - živé alebo umelé kvety?
Odpovedať
Profilova fotka
jednoznacne zive :-) dany - ako ti to vysvetlit?! vizera to ako rozotreta pastelina na papirovom podklade a vlastne je z identickeho materialu ako sviecka a dost lahko sa s tym robi - teda lahko sa vyrezavaju jednotlive formy pomocou spachtlicky. vcera som bola v avione v Da Vinchi a tam som to nevidela... :-S No, keby som nevedela zohnat, rozpustim si, resp. roztopim oranzovu sviecku a bude to :-) a s tym zase mam taky problem, ze viac menej tie farebne sviecky maju farbu iba na povrchu. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
sarah - neboj, urcite ti spravia krasne vyzdobu. aspon budes mat prekvapko ked vstupis don. :-) a v poluse som nebola. na ktorej casti si videla ten obchod priblizne, ak sa smiem spytat?
Odpovedať
Článok sa načítava...
roxan - tak teraz rozmýšľam, či to bolo v avione alebo v poluse :-| :-| :-| ja som popleta - ale asi v avione tam som bola v piatok a v nedeľu som bola v poluse a to som tam bola len preto, lebo som zmeškala vlak domov a bola som taká nahnevaná, že sa mi nechcelo ani po obchodoch chodiť, tak som sedela len v kaviarni. tak ten obchod som videla asi v avione a potom isto myslíme ten istý :-D :-D :-D tak som ti moc nepomohla :-|
Odpovedať
Profilova fotka
nevadi. :-) tak pokracujem v patrani. snad sa mi podari nieco vymysliet. alebo skusim si to objednat cez net - mozno sa zaoberaju aj takouto cestou nakupu... ;-)
Odpovedať
Ahojte babulky, vidim, ze sa tu rozobera vyzdoba...no na to ja este voooobec nic nemam, necham to vsetko na agenture ;-) Musim sa pochvalit - kupila som si svadobne topanocky :-) Dalsia vec zo zoznamu vyskrtnuta. Inak ako riesite spodne pradlo? A budete mat silonky? Ja asi nie... Takisto neviem, ci si mam kupit podprdu bez ramienok alebo korzet, ten by asi lepsie drzal....Aby som si nemusela celu svadbu vytahovat saty hore :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no presne som sa na to chcela opytat aj ja! korzet alebo podprsenka??? :-| Lenze som bola pozerat korzet v meste a tu ma to vyjde tych 90 euro... :-S Ale sa bojim, ci ma to nejak nebude tlacit...
Odpovedať
malaalucka > no neviem veru aj ja ... chcem ale vyskusat oboje, len si myslim, ze ak bude teplo, tak s korzetom pod satami to nebude sranda, budem sa asi dost potit v tom :-| takze vyskusam vsetky mozne podprdy a aj korzety a uvidi sa, ktore najlepsie drzia a robia dobry vystrih ;-) potom dam vediet :-)
Odpovedať
ahojte, krásny dník :-) veď ja som vám zabudla napísať, že už mám doma oznámenia, včera som kúpila obálky, dnes chcem vymyslieť menovky natlačíme na obálky a môžeme ísť rozdávať :-D kedy asi začnete s rozdávaním pozvánok?
Odpovedať
Dobre ranko kocky. Tak hlasim sa po svadbe mojho buduceho svagra. Mali v tej istej sale ako budeme mat my. V piatok ked sme tam dosli, tak som bola znechutena, ake su tam stare stoly a pristup personalu. No ked sme dosli v sobotu,tak uz to bolo krajsie, lebo to bolo ozdobene. Cize moje ponaucenie - hlavne, zabezpecit poriadnu vyzdobu a ukazat personalu kto je tam zakaznik. Takze natom si dam zalezat. ;-) Inak svadba dopadla dobre. :-) A co sa tyka svadobnych oznameni, tak na tie ideme pozerat akurat dnes. Konecne uz nemame pred sebou nijaku inu svadbu len tu nasu.
Odpovedať
babky, chystáte sa ešte pred svadbou aj niekam na dovču???
Odpovedať
Profilova fotka
Caute! :-) athena - aj ja som vela rozmyslala nad korzetom a nakoniec som ostala pri tom, ze radsej jednoducha podprdka, lebo aj v samotnych svad. satoch bude velmi horko a ked ma bude "kurit" aj korzet, roztopim sa. :-D a na druhej strane, moze byt dost neprijemne ak ma bude chciet tvarovat aj korzet, aj saty... no, neviem... podla mna podprsenka... sarah - my sa chystame iba na svadobnu cestu po svadbe. a co sa tyka oznameni, ja este ani prototyp nemam. :-( Dneska idem iba volat do tlace, ze kedy sa mozme zastavit a dohodnut co a ako chceme...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ... pekný dník prajem kočky 8-) no ja jednoznačne podprdka - už aj písala že mám takú tú nalepovaciu ale rozmýšľala som, žeby som si nejaké to sexi niečo kúpila na svadob. noc, resp. svadob. ráno :-D tak uvidím ;-) oznamká my sme už dakomu rozdali ale chystáme sa veru to aj dokončiť cez víkendy chodíme po troške ;-) a dovča - no pred svadbou ee a po svadbe asi tá klasická svadobná cesta nebude, možno nejaký ten predĺžený vík - uvidíme. Nechceli sme ísť na dovolenku, ale uvidíme ako sa nakoniec rozhodneme ...
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja si chcem kupit sexi vecicky na sv. cestu :-) snad moj manzelik bude rad :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, my sme uz tie zacali s rozdavanim pozvanok a oznameni, a do konca jula to chceme mat rozdane...a chystame "predsvadobnu cestu" niekde k moru a po svadbe na predlzeny vikend do Slovenskeho raja :) Co sa tyka podprda ci korzet...ja som tiez za podprdu :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no my sme uz pozvanky rozdali, len sa to taha, lebo nikto nam z priatelovej strany nevie povedat, ci pridu. Boze to je take tazke??? ano alebo nie... uz ma to prestava bavit, prevadzkarka sa nevie rozhybat, druha strana sa nevie rozhybat, nic sa nejak nehybe zrazu!! ach dnes som z toho vsetkeho nejak na nervy... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný dník kočky prajem ;-) tak môj Peťko mal konečne prvý sen o svadbe, že už bolo 12.9. a ja som bola u neho doma o 12:00 na obed a hovorí mi, žeby som sa mala aj namaľovať a v tom, že si uvedomil, že nemá žiadny alkohol doma a ani koláče vôbec .... :-D chi som sa tak smiala ráno, že také bludy sa mu snívajú :-D ináč nič nové u nás doma :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko! :-) Dany - dobry sen :-D Aj ja mavam obcas sny o svadbe, ale nikdy nie je dokonala... ]-( Dnes idem sa porozpravat s chlapikom o nase oznamka. este nam to trocha potrva, kym sa to všetko vyriesi... ale ziaden stres, aj tak som neplanovala rozdavat skor nez koncom jula, zaciatkom augusta,
Odpovedať
Ahojte ;-) vcera sme boli konecne vybavit oznamka. Treba mi este vybrat fotku, poslat im a do tyzdna max 2 tyzdnoch by mali byt spravene Dany, no ja mavam tiez dost casto sny o svadbe a tiez v tom zmysle, ze nieco som nemala, alebo nestihala. A este pred pol rokom som mavala sny, ze som tehotna a musela som sa s bruchom vydavat. A ze kazdy hovoril, ze to taka svadba,.. lebo sa musela vydavat. :-) A vselijake ine sny mavam, ze uz mame ist do kostola a ja zistim, ze nesom namalovana a nemas spraveny uces, ze pred oltarom nebol moj Palko a take... No proste salenota :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ráno babulky, hlásim sa po dlhom čase, aj ked sledujem forum, neni času v robote je to perné stále :-( my sme to s oznamkami vyriešili tak že sme ich poslali poštou a už ich aj všetci majú, takže sme všetci radi :-D zohnali sme topánky pre miláčika, našli sme v BA až jedny svetlé, poslali sme si oznámenia, vybrali sme si tortu, objednali postavičky na tortu, momentálne si robíme menovky, kupili sme pierka a tak... predvčerom som si bola dať vyskúšať nechtíky, sú krásne jednoduché, ale potom jej poviem že budú o čosi kratšie. všetko dám do albumu ak chcete hodte očkom. pekný dník vám prajem.
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej, nevergona! aj teba "vidiet" :-D Som rada, ze si nasla cas na nas a na prispevok v tematike vyfajkovanych veciciek. :-) merilin - ja mavam take iste sny ako ty - az na to tehotenstvo, take som este nemala :-D dany - nasla som na nete voskove hovadiny, co som chcela, neviem, ci si pamatas... A objednala som vcera a vecer volala teta, ze hej, mali, ale oranzovej uz niet a tovar dostavaju az na Vianoce. :-o Slah ma trafi... ]-( Dohodli sme sa, ze majitelka pojde do skladu 15-ho a donese ak budu, ale kazdopadne mi zavola. ked nebudu, musim si urobit vylet do Viedne...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?