Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
ahojte Danyledu, moj sa vola Pavel, takze dakujeme ;-) Athena7, neboj, aj mna chytali tie "cudne myslienky" parkrat som to aj tu spominala, no je to na take etapy... Aspon u mna.Teraz je relativne vsetko ok a dufam, ze je tym myslienkam uz koniec :-) Teraz v sobotu sa zeni moj buduci svagor, takze teraz su nase pripravy dobre 2 tyzdne bokom, akurat co, tak chodime na nauky,to je asi tak vsetko z nasho noveho a mam uz teraz pocit, ze nejako nic nestiham. Drahy ako brat ide za starsieho druzbu a ja tym padom uz za starsiu, takze tak. Obkukame co bude na ich svadbe a potom sa zariadime. A inak vcera mi ukazovali pohare ake si kupili a presne take som chcela ja.. :-| takze super
Odpovedať
ahoj baby :-) krásny dník prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Prekrásny slnečný horúci dník prajem kočky 8-) ako sa máme? Ja som si včera po maily zajednala balónovú výzdobu :-) juchúú. Dúfam, že to výjde a budeme spokojní obaja. A vy čo máte nové? merilin - tak si dobre užite svadbičku a pokukajte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babky, chcem sa spýtať či už mate obrúčky a koľko vás vyšli....?
Odpovedať
My sice este nemame, ale sme rozhodnuti pre kombinaciu bieleho a zlteho zlata s jednym briliantikom a v Trnave sme ich videli za 15 tisic. Pooodstatne lacnejsie ako v Blave. A ze vraj aj v Trencine su za dobre ceny tak tam ideme este kuknut... Miska a vy uz mate?
Odpovedať
Profilova fotka
krásne ránko kočky 8-) michaela - my nemáme ešte obrúčky, dúfam, že to ale stihneme do 12.9. ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no my sme si dali obrúčky vyrobiť s bieleho zlata, v mojom sú 3 briliantíky a vyšli nás 463 €, Trenčianska Teplá - Šulek Stanislav.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, michaela, my mame obrucky v kombinacii biele zlato so zltym, su trosku hrubsie ako bola povodna maketa a vysli nas tiez okolo 460 eur. Ale su bez kamienka.
Odpovedať
Profilova fotka
čauko, ja som sa teraz akurát vrátila z obeda a mám ďalšiu vec zaradenú do položiek "vybavené" :-D kúpila som si tú samodržiacu podprdku. Uvidím či to bude držať, musím vyskúšať a naučiť sa to vôbec správne prikladať :-D chi
Odpovedať
ahojte, my sme si dali robiť obrúčky známemu - vyšli nás na 200 € dany - to bude fungovať - ja som mala takú pod spoločenské šaty a v pohodke :-) v sobotu sme mali ísť na nákupy do poľska, ale nejak to vyšlo, tak sa nám to posúva o dva týždne a tuším dlho neurobím žiadnu fajku v kolonke "vybavené" :-D :-D :-D akosi nestíham, v práci máme toho veľa, ale nejako to hádam spoločnými silami zvládneme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dnes idem vybavovat výzdobu sály, návleky na stolicky, servitky atd... tento týždeň ešte vytlačíme oznámenia, pozvánky + menovky a aj tato vec bude vyčiarknutá ešte musíme začať chodiť na posedenia s fararom...ešte sme neboli ani raz.. :-| ..
Odpovedať
Profilova fotka
dievky, prosim vas mate nejaky zoznam, co treba vybavit do svadby a na co nezabudnut okrem toho, ktory je tu na MS? ;-) Dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte babuľky, tak ako pred víkendom? čo máme na pláne? my sme mali ísť do poľska, ale nejak sa to skomplikovali, tak sme to presunuli o dva týždne :-| a dnes by som mala mať oznámenia x-) x-) x-)
Odpovedať
Ahoj sarah00, ooo, tak dnes budete mat oznamka? Si excited? Potom ich odfot a hod sem, nech sa aj my kukneme ;-) No ja planujem celkom 'zivy' vikend, co sa tyka planovania svadby....Kedze este stale nemam jasne, aku kyticku budeme mat, aku vyzdobu, co budeme jest atd mame toho vela :-D :-D Ale s tym budem rychlo hotova :-D Baby, mna tieto pripravy na svadbu uz pomaly prestavaju aj bavit....Aj Vam sa to stava? Je toho tolko, zo zaciatku som sa preberala mnozstvom fotiek, casopisov, inspiracii, ale teraz mi je tu uz nejako jedno.... :-|
Odpovedať
ahoj athena, ono je to možno len tým, že už si všetko videla :-) aj tu na MS, akoby albumy robili stále tie isté dievčatá, všetko sa dokola opakuje. ale máš pravdu je toho dosť. my sme sa včera s drahým chytili pre totálnu kravinu, ale to je asi u viacerých - dôležité veci, sú hneď rozhodnuté a také drobnosti nás vytočia 8-( aj v práci je toho veľa a s drahým sme spolu len cez víkendy, takže sa nám ťažko dáva vecičky dokopy, všetko cez net alebo telefon. a tých víkendov do svadby je už len 10 =-) =-) =-)
Odpovedať
Jeeemine to vazne?? 10 vikendov do svadby? To som nevedela! :-( Ja sa tiez vidim s drahym len cez vikendy, tak tiez vsetko vybavujem cez net a telefonicky...Ale musim sa uz pozbierat a zacat vyskrtavat veci zo zoznamu, inak sa zblaznim :-D A dakujem za povzbudenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteee! Tak sa znova pripajam do debaty po niekolkych mesiacoch... :-N Ach boze ale sa to krati... Ani neviem, co este treba vybavit! Mame zatial prstene, salu (samozrejme), saty aj svadobne aj popolnocne, fotografa, starejsieho, auto, vyzdobu na auto, oznamka, chlast je v stadiu vybavovania, nealko vybavene, este by som si chcela pozicat fialovu vyzdobu, kedze moj hotel taku nema v ponuke a ja ju velmi velmi chcem :-D no a baby keby ste mi vedeli poradit tu balonovu vyzdobu odkial zohnat tak uz ma uplne nadchnete!!! x-) A uz naozaj stresujem, ze ako to cele dopadne, co na nic nezabudneme, ako dopadne obrad a ci bude dobra zabava... Inac neviem, mozno som jedina takto zmyslajuca - ale fakt sa bojim, lebo netusim, ako prebieha obrad! Svadbu mame na zamku... Bojim!!! :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj baby - budete mat vsetky zavoj??? ja fakt neviem, co si do tej mojej hlavy dam... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! :-) Baby musim sa vam pochvalit. Vcera som bola v Gyori a kupila som si popolnocne saty. Take su nadherne... :-D Ked si ich ofotim, dam sem, aby ste aj vy mohli kuknut. ;-) luci - ja budem mat zavoj. aj som si ich kupila. Taktiez celenku. Dam si urobit drdol a zo spodu bude zavoj. Moj problem je zase, ze si nemozem zohnat nausnicky, ake by sa my pacili. Moja bizutka je z jabloneckej bizuterie a vybrala som si tie kvetinkove a chcela by som neake vysiace nausnicky, ale k tomu je iba 1kvetinka a konec. ziadne vysiace, ziaden podlhovasty tvar. :-S Este asi 2 mesiace ich budem hladat. :-N
Odpovedať
ahojte dievcata, buduce manzelky a aj tie, ktore ste uz v manzelskom zivote zabehnute ;-) ja sice nemam termin na 12. sept. ale 26. a pre tento termin sme sa rozhodli len nedavno, uplne spontanne. len v piatok som promovala a teraz zacinam mat pocit, ze je toho akosi vela v pripravach na svadbu... :-| myslite, ze je realna sanca to stihnut????
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj popoluska, stihnut sa to da, budes mat sice stresy, ale urcite sa to da, zalezi to od toho, ako si veci zorganizujes. trosku tazsie sa ti bude zhanat volne miesto na oslavu, ale zase zalezi od toho, odkial si... len si to vsetko spis na papier a zacni rychlo vybavovat. x-) roxan, posli foto, aby sme zavideli ;-) ja som este s bizu ani nezacala, ale aj ja by som chcela dlhe rovne nausnice, tak ak nieco najdem, dam ti vediet...
Odpovedať
dakujem za ukludnenie. salu by sme mali ist pozriet o tyzden, rodicia ju boli predbezne rezervovat, malo by to byt blizko Banovie nad Bebravou v obci Ostratice, je tam nootvoreny penzion
Odpovedať
Profilova fotka
tak vidis, najdolezitejsie je mat salu, kostol alebo urad a saty... Oooo a zenicha! :-D no a potom uz len drobnosti, naozaj! ja to vsetko vybavujem zo zahranicia, takze o to tazsie to je... vsetko po telefone, niektore veci uvidim prvykrat az na svadbe! :-S Ale co uz, hadam bude dobre... :-)
Odpovedať
zenich, samozrejme, je x-) a ten najlepsi, teda pre mna. ;-) prave prezeram vsetky prispevky vo fotoalbumoch, forum, bazar....no sedim tu od rana ako prilepena :-D a hladam inspiracie, asi si budem vyzdobu robit sama ale po telefone si to naozaj neviem predstavit. ako to zvladas?
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, som celkom pokojna, vlastne som si najdolezitejsie vybavila v januari, ked sme prisli na tyzden na dovolenku a ostatne sa da aj cez internet...oznamenia, vyzdoba, pohare... to vsetko ide cez net no a ostatne necham na maminu - len som jej povedala, ze aku chcem kyticu a ona sa pojde opytat... no poviem ti, niekedy mi z toho totalne preskakuje! :-N ale neboj, zvaldnes to aj ty!!! x-)
Odpovedať
tak to ti verim.... :-p prave zistujem, ze ked si chcem sama vytvorit oznamenie, problem vznika pri vybere pisma. to, ktore chcem, nema v zasobe č, ktore naozaj potrebujem v mojom priezvisku a automaticky ma prehodi do times new roman.... budem sa s tym musiet popasovat ozaj, aku budes mat kyticu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak s oznamenim ani nezacinaj! :-| my sme boli spokojni, az kym mi moja mamina nezavolala, ze o kolkej sa to vlastne berieme a ked som jej povedala, ona mi tvrdila, ze to urcite nie je spravny cas, tak sme volali na urad a zistili sme, ze mamina mala pravdu, takze tam mame zly cas, ale co uz. my mame oznamka z pamasu, su krasne! x-) kyticu budem mat z kalov, ale vraj je ich tazko dostat a su drahe. uvidime... :-S
Odpovedať
tak som si pozrela aj oznamenia z pamasu... velmi pekne su niektore, uz som ich videla aj par nevestam v albumoch. tak neviem, asi to este zvazim, musim sa dohodnut s drahym. ja by som chcela kyticu z malych gerber alebo frezii... myslim, ze aj to este prejde mnohymi zmenami =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! :-) lucka - snazim sa cim skor hodit foto pre vas. x-) popoluskaxy - da sa vybavit svadbu aj za 3tyzdne. ty mas na to skoro 3x viac casu, takze sa nestresuj. :-) Len klud a vychutnavaj si pripravy. x-) Rychlo si zozen kameru, foto, hudbu, zakusky a starejsieho /ak chces/ a na tvojom mieste by som zacala zhanat saty cim skor. Vseto ostatne este moze pockat. Vela trpezlivosti ti prajem. ;-)
Odpovedať
athena7. presne to isté cítim aj ja, mám pocit že to až príliš riešim. asi by sme chvíľku potrebovali od toho oddych :-) , niekde som dokonca čítala že je dobré si dať aj 2týždňovú a viac pauzu. Ale neviem si to predstaviť keďže dvanásty september sa už tak blíži...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?