Menu Forum

Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

28. júl 2010  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
merilin
Registrovala sa 25. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 438 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Prešov, okres Prešov.
  • Svadba bola 12. septembra 2009
    Prešove, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
merilin
Registrovala sa 25. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 438 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Prešov, okres Prešov.
    Prešove, okres Prešov
 ahojte

Danyledu, moj sa vola Pavel, takze dakujeme emoticon
Athena7, neboj, aj mna chytali tie "cudne myslienky" parkrat som to aj tu spominala, no je to na take etapy... Aspon u mna.Teraz je relativne vsetko ok a dufam, ze je tym myslienkam uz koniec emoticon

Teraz v sobotu sa zeni moj buduci svagor, takze teraz su nase pripravy dobre 2 tyzdne bokom, akurat co, tak chodime na nauky,to je asi tak vsetko z nasho noveho a mam uz teraz pocit, ze nejako nic nestiham. Drahy ako brat ide za starsieho druzbu a ja tym padom uz za starsiu, takze tak. Obkukame co bude na ich svadbe a potom sa zariadime. A inak vcera mi ukazovali pohare ake si kupili a presne take som chcela ja.. emoticon takze super
29. jún 2009 o 12:56  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
Registrovala sa 2. apríla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 311 príspevkov. Má 17 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
Registrovala sa 2. apríla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 311 príspevkov. Má 17 priateľov.
 ahoj baby emoticon
krásny dník prajem emoticon
30. jún 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
Registrovala sa 9. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 700 príspevkov. Okres Žilina.
    V Stránskom pri Rajeckých Tepliciach, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
Registrovala sa 9. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 700 príspevkov. Okres Žilina.
 Prekrásny slnečný horúci dník prajem kočky emoticon

ako sa máme?
Ja som si včera po maily zajednala balónovú výzdobu emoticon juchúú. Dúfam, že to výjde a budeme spokojní obaja.
A vy čo máte nové?

merilin - tak si dobre užite svadbičku a pokukajte emoticon
30. jún 2009 o 07:56  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michaela1206
1
Registrovala sa 3. júna 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov a 2 albumy. Okres Piešťany.
    V Piešťanoch, okres Piešťany
fotoportrét
fotoportrét
michaela1206
1
Registrovala sa 3. júna 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov a 2 albumy. Okres Piešťany.
 Ahojte babky,
chcem sa spýtať či už mate obrúčky a koľko vás vyšli....?
30. jún 2009 o 15:17  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livi1
Registrovala sa 16. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 67 príspevkov. Okres Bratislava.
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
livi1
Registrovala sa 16. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 67 príspevkov. Okres Bratislava.
    okres Bratislava
 My sice este nemame, ale sme rozhodnuti pre kombinaciu bieleho a zlteho zlata s jednym briliantikom a v Trnave sme ich videli za 15 tisic. Pooodstatne lacnejsie ako v Blave. A ze vraj aj v Trencine su za dobre ceny tak tam ideme este kuknut... Miska a vy uz mate?
30. jún 2009 o 21:03  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 krásne ránko kočky emoticon

michaela - my nemáme ešte obrúčky, dúfam, že to ale stihneme do 12.9. emoticon emoticon
1. júl 2009 o 07:29  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michaela1206
1
fotoportrét
fotoportrét
michaela1206
1
 ahojte,
no my sme si dali obrúčky vyrobiť s bieleho zlata, v mojom sú 3 briliantíky a vyšli nás 463 €, Trenčianska Teplá - Šulek Stanislav.
1. júl 2009 o 08:32  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
Registrovala sa 1. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 393 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Bratislava.
    V Bratislave, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
Registrovala sa 1. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 393 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Bratislava.
 Ahojte babule,

michaela, my mame obrucky v kombinacii biele zlato so zltym, su trosku hrubsie ako bola povodna maketa a vysli nas tiez okolo 460 eur. Ale su bez kamienka.
1. júl 2009 o 09:15  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 čauko,
ja som sa teraz akurát vrátila z obeda a mám ďalšiu vec zaradenú do položiek "vybavené" emoticon kúpila som si tú samodržiacu podprdku. Uvidím či to bude držať, musím vyskúšať a naučiť sa to vôbec správne prikladať emoticon
chi
1. júl 2009 o 11:41  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 ahojte,
my sme si dali robiť obrúčky známemu - vyšli nás na 200 €

dany - to bude fungovať - ja som mala takú pod spoločenské šaty a v pohodke emoticon

v sobotu sme mali ísť na nákupy do poľska, ale nejak to vyšlo, tak sa nám to posúva o dva týždne a tuším dlho neurobím žiadnu fajku v kolonke "vybavené" emoticon emoticon emoticon akosi nestíham, v práci máme toho veľa, ale nejako to hádam spoločnými silami zvládneme emoticon
1. júl 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michaela1206
1
fotoportrét
fotoportrét
michaela1206
1
 ahojte
dnes idem vybavovat výzdobu sály, návleky na stolicky, servitky atd...
tento týždeň ešte vytlačíme oznámenia, pozvánky + menovky a aj tato vec bude vyčiarknutá
ešte musíme začať chodiť na posedenia s fararom...ešte sme neboli ani raz.. emoticon ..
1. júl 2009 o 13:05  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
 dievky, prosim vas mate nejaky zoznam, co treba vybavit do svadby a na co nezabudnut okrem toho, ktory je tu na MS? emoticon Dakujem
1. júl 2009 o 13:16  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 ahojte babuľky,
tak ako pred víkendom? čo máme na pláne? my sme mali ísť do poľska, ale nejak sa to skomplikovali, tak sme to presunuli o dva týždne emoticon
a dnes by som mala mať oznámenia emoticon emoticon emoticon
3. júl 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
athena7
6
Registrovala sa 19. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 746 príspevkov a 1 album.
    Na Trencianskom hrade a nasledne v Kursalone, Piestany, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
athena7
6
Registrovala sa 19. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 746 príspevkov a 1 album.
 Ahoj sarah00,
ooo, tak dnes budete mat oznamka? Si excited? Potom ich odfot a hod sem, nech sa aj my kukneme emoticon
No ja planujem celkom 'zivy' vikend, co sa tyka planovania svadby....Kedze este stale nemam jasne, aku kyticku budeme mat, aku vyzdobu, co budeme jest atd mame toho vela emoticon emoticon
Ale s tym budem rychlo hotova emoticon

Baby, mna tieto pripravy na svadbu uz pomaly prestavaju aj bavit....Aj Vam sa to stava? Je toho tolko, zo zaciatku som sa preberala mnozstvom fotiek, casopisov, inspiracii, ale teraz mi je tu uz nejako jedno.... emoticon
3. júl 2009 o 10:49  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 ahoj athena, ono je to možno len tým, že už si všetko videla emoticon aj tu na MS, akoby albumy robili stále tie isté dievčatá, všetko sa dokola opakuje. ale máš pravdu je toho dosť. my sme sa včera s drahým chytili pre totálnu kravinu, ale to je asi u viacerých - dôležité veci, sú hneď rozhodnuté a také drobnosti nás vytočia emoticon
aj v práci je toho veľa a s drahým sme spolu len cez víkendy, takže sa nám ťažko dáva vecičky dokopy, všetko cez net alebo telefon. a tých víkendov do svadby je už len 10 emoticon emoticon emoticon
3. júl 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
athena7
6
fotoportrét
fotoportrét
athena7
6
 Jeeemine to vazne?? 10 vikendov do svadby? To som nevedela! emoticon

Ja sa tiez vidim s drahym len cez vikendy, tak tiez vsetko vybavujem cez net a telefonicky...Ale musim sa uz pozbierat a zacat vyskrtavat veci zo zoznamu, inak sa zblaznim emoticon A dakujem za povzbudenie emoticon
3. júl 2009 o 14:15  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malaalucka
Registrovala sa 23. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 92 príspevkov.
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
malaalucka
    okres Zvolen
 Ahojteee! Tak sa znova pripajam do debaty po niekolkych mesiacoch... emoticon
Ach boze ale sa to krati... Ani neviem, co este treba vybavit! Mame zatial prstene, salu (samozrejme), saty aj svadobne aj popolnocne, fotografa, starejsieho, auto, vyzdobu na auto, oznamka, chlast je v stadiu vybavovania, nealko vybavene, este by som si chcela pozicat fialovu vyzdobu, kedze moj hotel taku nema v ponuke a ja ju velmi velmi chcem emoticon no a baby keby ste mi vedeli poradit tu balonovu vyzdobu odkial zohnat tak uz ma uplne nadchnete!!! emoticon
A uz naozaj stresujem, ze ako to cele dopadne, co na nic nezabudneme, ako dopadne obrad a ci bude dobra zabava... Inac neviem, mozno som jedina takto zmyslajuca - ale fakt sa bojim, lebo netusim, ako prebieha obrad! Svadbu mame na zamku... Bojim!!! emoticon
4. júl 2009 o 21:31  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malaalucka
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
malaalucka
    okres Zvolen
 ozaj baby - budete mat vsetky zavoj??? ja fakt neviem, co si do tej mojej hlavy dam... emoticon
4. júl 2009 o 21:39  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
roxan
Registrovala sa 6. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 308 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Okres Senec.
    V Kostolnej pri Dunaji, okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
roxan
Registrovala sa 6. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 308 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Okres Senec.
 Ahojte! emoticon
Baby musim sa vam pochvalit. Vcera som bola v Gyori a kupila som si popolnocne saty. Take su nadherne... emoticon Ked si ich ofotim, dam sem, aby ste aj vy mohli kuknut. emoticon
luci - ja budem mat zavoj. aj som si ich kupila. Taktiez celenku. Dam si urobit drdol a zo spodu bude zavoj.
Moj problem je zase, ze si nemozem zohnat nausnicky, ake by sa my pacili. Moja bizutka je z jabloneckej bizuterie a vybrala som si tie kvetinkove a chcela by som neake vysiace nausnicky, ale k tomu je iba 1kvetinka a konec. ziadne vysiace, ziaden podlhovasty tvar. emoticon Este asi 2 mesiace ich budem hladat. emoticon
5. júl 2009 o 07:28  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
popoluskaxy
Registrovala sa 4. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 169 príspevkov. Má 26 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
popoluskaxy
Registrovala sa 4. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 169 príspevkov. Má 26 priateľov.
 ahojte dievcata, buduce manzelky a aj tie, ktore ste uz v manzelskom zivote zabehnute emoticon
ja sice nemam termin na 12. sept. ale 26. a pre tento termin sme sa rozhodli len nedavno, uplne spontanne. len v piatok som promovala a teraz zacinam mat pocit, ze je toho akosi vela v pripravach na svadbu... emoticon myslite, ze je realna sanca to stihnut????
5. júl 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malaalucka
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
malaalucka
    okres Zvolen
 ahoj popoluska, stihnut sa to da, budes mat sice stresy, ale urcite sa to da, zalezi to od toho, ako si veci zorganizujes. trosku tazsie sa ti bude zhanat volne miesto na oslavu, ale zase zalezi od toho, odkial si... len si to vsetko spis na papier a zacni rychlo vybavovat. emoticon

roxan, posli foto, aby sme zavideli emoticon ja som este s bizu ani nezacala, ale aj ja by som chcela dlhe rovne nausnice, tak ak nieco najdem, dam ti vediet...
5. júl 2009 o 13:54  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
popoluskaxy
fotoportrét
fotoportrét
popoluskaxy
 dakujem za ukludnenie. salu by sme mali ist pozriet o tyzden, rodicia ju boli predbezne rezervovat, malo by to byt blizko Banovie nad Bebravou v obci Ostratice, je tam nootvoreny penzion
5. júl 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malaalucka
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
malaalucka
    okres Zvolen
 tak vidis, najdolezitejsie je mat salu, kostol alebo urad a saty... Oooo a zenicha! emoticon
no a potom uz len drobnosti, naozaj! ja to vsetko vybavujem zo zahranicia, takze o to tazsie to je... vsetko po telefone, niektore veci uvidim prvykrat az na svadbe! emoticon Ale co uz, hadam bude dobre... emoticon
5. júl 2009 o 14:13  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
popoluskaxy
fotoportrét
fotoportrét
popoluskaxy
 zenich, samozrejme, je emoticon a ten najlepsi, teda pre mna. emoticon prave prezeram vsetky prispevky vo fotoalbumoch, forum, bazar....no sedim tu od rana ako prilepena emoticon a hladam inspiracie, asi si budem vyzdobu robit sama
ale po telefone si to naozaj neviem predstavit. ako to zvladas?
5. júl 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malaalucka
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
malaalucka
    okres Zvolen
 neviem, som celkom pokojna, vlastne som si najdolezitejsie vybavila v januari, ked sme prisli na tyzden na dovolenku a ostatne sa da aj cez internet...oznamenia, vyzdoba, pohare... to vsetko ide cez net no a ostatne necham na maminu - len som jej povedala, ze aku chcem kyticu a ona sa pojde opytat... no poviem ti, niekedy mi z toho totalne preskakuje! emoticon
ale neboj, zvaldnes to aj ty!!! emoticon
5. júl 2009 o 14:37  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
popoluskaxy
fotoportrét
fotoportrét
popoluskaxy
 tak to ti verim.... emoticon prave zistujem, ze ked si chcem sama vytvorit oznamenie, problem vznika pri vybere pisma. to, ktore chcem, nema v zasobe č, ktore naozaj potrebujem v mojom priezvisku a automaticky ma prehodi do times new roman.... budem sa s tym musiet popasovat
ozaj, aku budes mat kyticu? emoticon
5. júl 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malaalucka
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
malaalucka
    okres Zvolen
 tak s oznamenim ani nezacinaj! emoticon my sme boli spokojni, az kym mi moja mamina nezavolala, ze o kolkej sa to vlastne berieme a ked som jej povedala, ona mi tvrdila, ze to urcite nie je spravny cas, tak sme volali na urad a zistili sme, ze mamina mala pravdu, takze tam mame zly cas, ale co uz. my mame oznamka z pamasu, su krasne! emoticon
kyticu budem mat z kalov, ale vraj je ich tazko dostat a su drahe. uvidime... emoticon
5. júl 2009 o 15:21  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
popoluskaxy
fotoportrét
fotoportrét
popoluskaxy
 tak som si pozrela aj oznamenia z pamasu... velmi pekne su niektore, uz som ich videla aj par nevestam v albumoch. tak neviem, asi to este zvazim, musim sa dohodnut s drahym. ja by som chcela kyticu z malych gerber alebo frezii... myslim, ze aj to este prejde mnohymi zmenami emoticon
5. júl 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
roxan
fotoportrét
fotoportrét
roxan
 Ahojte! emoticon
lucka - snazim sa cim skor hodit foto pre vas. emoticon
popoluskaxy - da sa vybavit svadbu aj za 3tyzdne. ty mas na to skoro 3x viac casu, takze sa nestresuj. emoticon Len klud a vychutnavaj si pripravy. emoticon Rychlo si zozen kameru, foto, hudbu, zakusky a starejsieho /ak chces/ a na tvojom mieste by som zacala zhanat saty cim skor. Vseto ostatne este moze pockat. Vela trpezlivosti ti prajem. emoticon
5. júl 2009 o 18:04  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livi1
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
livi1
    okres Bratislava
 athena7. presne to isté cítim aj ja, mám pocit že to až príliš riešim. asi by sme chvíľku potrebovali od toho oddych emoticon , niekde som dokonca čítala že je dobré si dať aj 2týždňovú a viac pauzu. Ale neviem si to predstaviť keďže dvanásty september sa už tak blíži...
6. júl 2009 o 00:02  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš