Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
Inak uz mame vsetky nauky za sebou :-) este jeden kurz 4.7. a potom uz len stretnutie pred svadbou, aby sme vedeli co robit... :-) A bola som sa uz aj na kyticu popytat... Uz mate predstavu ako vyzdobite auto?
Odpovedať
Hammy a kde si bola kupovat oblek? tiez som pocula, ze sa oplati ist. Kupovali ste z blsaku alebo z nejakeho obchodu?
Odpovedať
ahojte. baby, ja som prežila úplne perfektný víkend - boli sme na chate so spolužiakmi ukončiť školský rok, perfektne sme sa zabavili - bolo super........a teraz už ma naozaj iba svadobné vecičky čakajú. v piatok sme boli s oznámkami, tak teraz čakám na konečné spracovanie, teta nám ponúkla niečo, tak sme sa dohodli, že ona pripraví návrh a ešte tento týždeň sa dohodneme, či zostaneme pri pôvodnom mojom diele, alebo pri jej upravenom. druhú náuku v TN máme za sebou, zasa bolo tak strašne veľa ľudí :-), už len k nám na faru a máme to vybavené. Jááááj som si spomenula, že som sa stále na tú matriku nepopýtala, hlava deravá =-) hammy - super, že sa podarilo tak dobre nakúpiť. boli ste v sobotu alebo cez týždeň? a kde priamo? my sa chystáme do targu, o týždeň, alebo o dva v sobotu. a keď spomínaš to auto. ja som začala rozmýšľať o bábike na moje auto. no všetci sa na mňa dívajú, akoby som spadla z jahody, že veď teraz sa tak nezdobí, ale mne sa to tak pááááááááááči ;-) . tak uvidím. inak na ženíchovom bude organza a kvety a veľmi sa mi páčia aj ružičky na kľučkách auta. a ešte mašle na kolesách :-) a už máme obrúčky :-D :-D :-D :-D veľmi sa mi páčia, hodím foto
Odpovedať
Profilova fotka
Merilin, povodne sme chceli v obchode, isli sme pokupit par veci na trh najskor, a ked sme videli tie obleky ani na chvilu sme nezavahali, pokial na Slovensku nekupujes nad 15000 Sk, tak medzi tymi oblekmi nie je rozdiel, skusali sme viacero ... mali tam naozaj rozne.. (a inak ceny od 40 Eur tie klasicke, my sme kupili ten "drahsi" stal 55 Eur, este nam tam dal zlavu 3 eura :-D) - a aj s vestickou je, no fesak v nom bol :-D Uz som tu pisala, ze priatel nie je oblekovy typ, takze keby kupime drahy, zbytocne by nam stal v skrini... a ked sme ho ukazali znamym, tak teraz sa vsetci tam chystaju na nakup :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sarah, my sme tiez boli sobotu - v Targu :-) Gratulujem k obruckam ;-) My este nemame ... :-S Vy ste na nauke boli viacerí, u nas sme museli samostatne. =-) Vy budete mat dve svad. auta? U nas je to tak, za je jedno, na nom pride zenich pre nevestu...a potom maju svadobcania auta, alebo autobus, a na tie sa viazu stuzky... Ja by som chcela nieco jednoduche, len si to musim este premysliet a dat nieco dokopy :-D
Odpovedať
hej u nás 4 oficiálne autá: v jedno ide nevesta s 1. družbom, v druhom ženích s 1. družicou, v treťom rodičia nevesty, s tými pôjde aj moja babka, a vo štvrtom ženíchoví rodičia + možno krstní. a potom už len autobus a svadobčania na svojich autách, ktorí nechcú ísť autobusom a to sa tiež zdobí už len stužka. ale ani tie autá, kde sú rodičia, nie sú nejak extra vyzdobé ;-) a náuky sme absolvovali viacerí, ja neviem, či to je iba v trenčianskom dekanáte tak robené, že každá farnosť posiela snúbencov na takéto hromadné "akcie" lebo naozaj som sa s tým nikde inde nestretla. ale je to v pohode, trvá to max hodinu a je to také neosobné, takže ten človek, čo tam je (psycholog, lekár, manželia a 3x kňaz) len rozpráva, nepýta sa, odsedíš to tam a ideš domov. a potom na fare, kde budeme mať sobáš už len pokecáme s kňazom ako bude prebiehať obrad a v našom prípade nám tie náuky s kňazom urobí on ;-)
Odpovedať
no tak to musim ist uz aj ja. Zberame sa niekedy zaciatkom jula, tak dufam, ze nakupime :) aky oblek ste kupili? Tmavy alebo svetly?
Odpovedať
Profilova fotka
Sarah - tak to mate dost aut :-D Podla mna, ak sa ti paci nevesta tak si ju daj ;-) Ved je to tvoja svadba a hlavne je co sa paci tebe, nie ci je to podla inych moderne, nie? :-) Tie nauky, to je urcite lepsie takto ako ste to mali, my sme museli byt sami s fararom (4 stretka), takze sa nas aj pytal dake veci, ale hlavne ze to uz mame za sebou... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky ... hammy - gratulujem k úspešným nákupom :-) sarah - veľmi pekné obrúčky, supiš :-) pánečku baby, ja ani neviem, čo tu mám napísať, v práci to ide dolu vodou akosi v poslednom čase - už ma ani nebaví chodiť do práce ... :-D cez vík sme boli zase na nákupe s Peťkom alkoholu, ako notorici si pripadáme :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte :-) dany - je to zábava, keď všetci na teba čumákujú ako tlačíš pred sebou dva koše kopcom naložené jedného druhu tovaru, že? my sme boli vtedy raz na kofolu v TN v kauflande a môj danko sa pýta pani pri pokladni, keď nablokovala 20-ty kartón kofoly, že dokedy bývajú ich predajne otvorené (bolo asi 7 hodín večer) a ona mu, že do desiatej. danko: "tak to stíhame ešte aj žilinu" :-D :-D :-D :-D , pani skoro okoktavela ;-) juuuuj, nechce sa mi pracovať, išla by som domoooooooooooooooooooov niečo robiť, napríklad kartičky na výslužky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak s tymi nakupmi to je celkom sranda. My sme minule v metre vykupili vsetku hruskovicu:-D. Som si pripadala ako uplny notorik;-) a to sme este museli flasku po flaske vykĺadat na pas, pretoze neboli zalepene v skatuliach. nejake dobre duse, vsetky rozlepili a ciastocne z nich povyberali. My sme sa vcera trosku rozhybali a boli sme vybrat a objednat oznamka, tak som sa tesila, ze konecne nieco:-). Mali sme chvilku problem vybrat z dvoch, ktore sa nam pacili a taktiez sme mali dva texty, medzi ktorymi sme sa rozhodovali. No nakoniec sme vybrali. teraz cakam na ich upravu, aby mi ju poslali na korekturu a potom pojdu do tlace;-). A este nieco sa nam podarilo. Matkova mamina kupila vcera zakusky, tam kde si planujeme nechat piect a mali sme vecer ochutnavku:-). Kolaciky boli myslim, ze chutne, takze sme vyber dodavatela schvalili:-). Pekny dnik vam zelam, aj ked v tomto pocasi, komu by sa chcelo nieco robit:-(. Akurat tak vyvalovat sa celu den v posteli a podriemkavat;-). Alebo robit cokolvek ine, len nie pracovat:-D.
Odpovedať
Ahoj Lubinka, hadaj kto tu :-) kde ste si dali robit oznamka a kolko vyjde jedno alebo ako je to riesene? Davali ste im vlastny navrh alebo ste si vyberali zo sablon? ako dlho trva tlac a vsetko okolo toho?:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Danyledu, nesi sama koho to uz v praci nebavi. Ja uz nevladzem.... :-( Posledny mesiac chodim taka vycerpana, ze sa nestiham nicomu venovat. Akurat som sa vcera bavila s mamkou a rozhodla som sa, ze tam budem robit uz len do konca augusta s tym, ze v july si zoberiem 2 tyzden dovolenky.potom tiez posledne dva tyzdne v septembri sa budem venovat....neviem comu :-) ale budem mat volno to je zaklad. Inak otazocka, neviem ci som sa to pytala, no vy si chcete zdobit salu same, alebo niekoho budete mat? A inak vcera som zmenila svadobne saty... mamca bola cela happy ze su biele a nie sampanske... Takze este raz asi pobeham svadobne salony. Neviem ako to stihnem, no chcem pozriet ci nedostaly niekde novu kolekciu
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Bonheur, no vzhladom na datum svadby som si nie uplne ista;-) ... No ktoze, ake prekvapko;-)??? Oznamka sme si vyberali ako si to nazvala ty zo sablon, resp. z ich ponuky:-). Vcera sme spisali objednavku, vybrali sme si typ oznamka, dali sme im texty ake chceme mat na oznameni, na pozvankach ku stolu a aj na zabavu. Oni nam to maju niekedy v priebehu tychto dni poslat spracovane vo finalnej verzii a ked to odsuhlasime, tak do 10 dni by mali byt hotove. Nas typ oznamenia vyjde mam taky pocit okolo 33 Sk, plus 1,20 menovka a este nieco obalka. Dali sme si to robit v jednej firme v Podunajskych Biskupiciach. Blizsie IP ak by si chcela;-). jaaaj, teraz mam riadneho chrobaka v hlave;-)))
Odpovedať
Profilova fotka
No mam taky pocit, ze uz asi viem ... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pekný dník krásavice .... 8-) aj keď je trošku pod mrakom .... no ja si idem sama robiť výzdobu - teda nie ako sama sama :-D to by som ošedivela, ale pár ľudí si prizvem na výpomoc. No mám všetko v hlave a bude to dosť ťažké, lebo ak to neurobia podľa toho ako to ja vidím a chcem, tak budem zlá :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ináč kočky už mám v albume to oznamko, takže ak sa Vám chce, môžete ma trošku sprdnúť, že ako som si to urobila ... ;-) ale kladné názory ma potešia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Danyledu, pekne oznamko. Ako dlho si ho robila? Uz ani pisat neviem, moja tvrdka tam sviet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) merilin no dlho, som myslela, že ani nebude - aj som sa chcela na to vykašľať, a nakoniec aj tak nie je úplne také ako som chcela ... ale neva ..., sú aj dôležitejšie veci na svete ale aj tak ma to trošku škre :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj danyledu, si šikovná, fakt pekná práca.
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ďakujem michaela1206 - poteší ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) dany ake budes dávať darčeky pre hostí ?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Dany, podla mna to oznamko nema chybu. Tebe sa to mozno az tak bezchybne nezda, ale clovek, co vidi tu finalnu verziu vidi len krasnu robotku;-). Klobuk dolu, je naozaj velmi pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
no lubinkas, ja sa asi budem červenať :-D škoda, že tu ataký smailík nie je ;-) :-N michaela1206 - no darčeky také klasické nebudem dávať, teda nebudú na stole poukladané ale keď sa bude dávať na tanier - vyberať peniažky, tak každý dostane perník.srdiečko s takým nápisom ... uvidím ešte ako to teda nakoniec bude, hovorila som o tom nápise s tetou, s ktorou ideme robiť tie medovníčky a tá sa usmievala, že dobrý nápad .. .tak neviem. Peťkovi keď som to povedala, tak krčil noštekom .... ale chlapi, nerozumia tomu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Pekné ránko kočky :-) čo dnes máte na pláne? ;-)
Odpovedať
dobré ránko, dany ja dnes asi spať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sarah ani nehovor, mne sa tak ráno nechcelo ísť z postieľky :-S som myslela, že tam ostanem a bude mi dobre ale Peťko surovo otvoril okno dokorán a ".... šup šup hore sa .... " tak niekedy neznášam tieto slová z jeho úst :-D a ešte som aj šoférovala do práce, tak som nemohla si pospať v aute :-( no ale ideme dnes do kina, tak sa teším nech rýchlo ubehne tá dlhá streda ....
Odpovedať
Profilova fotka
Pekné ránko kočky :-) dievčatá kde ste? ja som včera domov prišla o pol deviatej - boli s Peťkom v kine - supiš bolo "Noc v múzeu 2" - nasmiali sme sa, videli sme aj "Noc v múzeu 1" takže oki, vedeli sme o čo ide ;-) chi .... a vy ste mali taký náročný deň včera? jáj bola streda - zástrčkový deň :-D
Odpovedať
ahojte :-) dany, super kino? ja som teraz akosi moc v práci vyťažená, rozbieha sa nám opäť výroba, tak naberáme nových ľudí, tak nie je akosi ani čas mrkať na MS ;-) pridala som návrh oznámenia do albumu, tak ak chcete mrknite 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?