Menu Forum

Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

28. júl 2010  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
hammy (32 r.)
Registrovala sa 12. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 94 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Okres Žarnovica.
  • Svadba bola 12. septembra 2009
fotoportrét
fotoportrét
hammy (32 r.)
Registrovala sa 12. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 94 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Okres Žarnovica.
 Inak uz mame vsetky nauky za sebou emoticon este jeden kurz 4.7. a potom uz len stretnutie pred svadbou, aby sme vedeli co robit... emoticon

A bola som sa uz aj na kyticu popytat... Uz mate predstavu ako vyzdobite auto?
22. jún 2009 o 09:02  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merilin
Registrovala sa 25. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 438 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Prešov, okres Prešov.
    Prešove, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
merilin
Registrovala sa 25. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 438 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Prešov, okres Prešov.
    Prešove, okres Prešov
 Hammy a kde si bola kupovat oblek? tiez som pocula, ze sa oplati ist. Kupovali ste z blsaku alebo z nejakeho obchodu?
22. jún 2009 o 09:30  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
Registrovala sa 2. apríla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 311 príspevkov. Má 17 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
Registrovala sa 2. apríla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 311 príspevkov. Má 17 priateľov.
 ahojte. baby, ja som prežila úplne perfektný víkend - boli sme na chate so spolužiakmi ukončiť školský rok, perfektne sme sa zabavili - bolo super........a teraz už ma naozaj iba svadobné vecičky čakajú.
v piatok sme boli s oznámkami, tak teraz čakám na konečné spracovanie, teta nám ponúkla niečo, tak sme sa dohodli, že ona pripraví návrh a ešte tento týždeň sa dohodneme, či zostaneme pri pôvodnom mojom diele, alebo pri jej upravenom.

druhú náuku v TN máme za sebou, zasa bolo tak strašne veľa ľudí emoticon, už len k nám na faru a máme to vybavené. Jááááj som si spomenula, že som sa stále na tú matriku nepopýtala, hlava deravá emoticon

hammy - super, že sa podarilo tak dobre nakúpiť. boli ste v sobotu alebo cez týždeň? a kde priamo? my sa chystáme do targu, o týždeň, alebo o dva v sobotu.

a keď spomínaš to auto. ja som začala rozmýšľať o bábike na moje auto. no všetci sa na mňa dívajú, akoby som spadla z jahody, že veď teraz sa tak nezdobí, ale mne sa to tak pááááááááááči emoticon . tak uvidím. inak na ženíchovom bude organza a kvety a veľmi sa mi páčia aj ružičky na kľučkách auta. a ešte mašle na kolesách emoticon

a už máme obrúčky emoticon emoticon emoticon emoticon veľmi sa mi páčia, hodím foto
22. jún 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hammy (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
hammy (32 r.)
 Merilin, povodne sme chceli v obchode, isli sme pokupit par veci na trh najskor, a ked sme videli tie obleky ani na chvilu sme nezavahali, pokial na Slovensku nekupujes nad 15000 Sk, tak medzi tymi oblekmi nie je rozdiel, skusali sme viacero ... mali tam naozaj rozne.. (a inak ceny od 40 Eur tie klasicke, my sme kupili ten "drahsi" stal 55 Eur, este nam tam dal zlavu 3 eura emoticon) - a aj s vestickou je, no fesak v nom bol emoticon
Uz som tu pisala, ze priatel nie je oblekovy typ, takze keby kupime drahy, zbytocne by nam stal v skrini... a ked sme ho ukazali znamym, tak teraz sa vsetci tam chystaju na nakup emoticon emoticon
22. jún 2009 o 09:48  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hammy (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
hammy (32 r.)
 Sarah, my sme tiez boli sobotu - v Targu emoticon

Gratulujem k obruckam emoticon My este nemame ... emoticon Vy ste na nauke boli viacerí, u nas sme museli samostatne. emoticon
Vy budete mat dve svad. auta? U nas je to tak, za je jedno, na nom pride zenich pre nevestu...a potom maju svadobcania auta, alebo autobus, a na tie sa viazu stuzky... Ja by som chcela nieco jednoduche, len si to musim este premysliet a dat nieco dokopy emoticon
22. jún 2009 o 09:54  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 hej u nás 4 oficiálne autá: v jedno ide nevesta s 1. družbom, v druhom ženích s 1. družicou, v treťom rodičia nevesty, s tými pôjde aj moja babka, a vo štvrtom ženíchoví rodičia + možno krstní.
a potom už len autobus a svadobčania na svojich autách, ktorí nechcú ísť autobusom a to sa tiež zdobí už len stužka. ale ani tie autá, kde sú rodičia, nie sú nejak extra vyzdobé emoticon

a náuky sme absolvovali viacerí, ja neviem, či to je iba v trenčianskom dekanáte tak robené, že každá farnosť posiela snúbencov na takéto hromadné "akcie" lebo naozaj som sa s tým nikde inde nestretla. ale je to v pohode, trvá to max hodinu a je to také neosobné, takže ten človek, čo tam je (psycholog, lekár, manželia a 3x kňaz) len rozpráva, nepýta sa, odsedíš to tam a ideš domov. a potom na fare, kde budeme mať sobáš už len pokecáme s kňazom ako bude prebiehať obrad a v našom prípade nám tie náuky s kňazom urobí on emoticon
22. jún 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merilin
    Prešove, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
merilin
    Prešove, okres Prešov
 no tak to musim ist uz aj ja. Zberame sa niekedy zaciatkom jula, tak dufam, ze nakupime emoticon aky oblek ste kupili? Tmavy alebo svetly?
22. jún 2009 o 10:16  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hammy (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
hammy (32 r.)
 Sarah - tak to mate dost aut emoticon Podla mna, ak sa ti paci nevesta tak si ju daj emoticon Ved je to tvoja svadba a hlavne je co sa paci tebe, nie ci je to podla inych moderne, nie? emoticon

Tie nauky, to je urcite lepsie takto ako ste to mali, my sme museli byt sami s fararom (4 stretka), takze sa nas aj pytal dake veci, ale hlavne ze to uz mame za sebou... emoticon
22. jún 2009 o 10:21  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
Registrovala sa 9. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 700 príspevkov. Okres Žilina.
    V Stránskom pri Rajeckých Tepliciach, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
Registrovala sa 9. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 700 príspevkov. Okres Žilina.
 Ahojte kočky ...

hammy - gratulujem k úspešným nákupom emoticon

sarah - veľmi pekné obrúčky, supiš emoticon

pánečku baby, ja ani neviem, čo tu mám napísať, v práci to ide dolu vodou akosi v poslednom čase - už ma ani nebaví chodiť do práce ... emoticon
cez vík sme boli zase na nákupe s Peťkom alkoholu, ako notorici si pripadáme emoticon emoticon emoticon
22. jún 2009 o 10:55  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 ahojte emoticon

dany - je to zábava, keď všetci na teba čumákujú ako tlačíš pred sebou dva koše kopcom naložené jedného druhu tovaru, že? my sme boli vtedy raz na kofolu v TN v kauflande a môj danko sa pýta pani pri pokladni, keď nablokovala 20-ty kartón kofoly, že dokedy bývajú ich predajne otvorené (bolo asi 7 hodín večer) a ona mu, že do desiatej. danko: "tak to stíhame ešte aj žilinu" emoticon emoticon emoticon emoticon , pani skoro okoktavela emoticon

juuuuj, nechce sa mi pracovať, išla by som domoooooooooooooooooooov niečo robiť, napríklad kartičky na výslužky emoticon
23. jún 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
Registrovala sa 1. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 393 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Bratislava.
    V Bratislave, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
Registrovala sa 1. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 393 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Bratislava.
 Ahojte,

tak s tymi nakupmi to je celkom sranda. My sme minule v metre vykupili vsetku hruskovicuemoticon. Som si pripadala ako uplny notorikemoticon a to sme este museli flasku po flaske vykĺadat na pas, pretoze neboli zalepene v skatuliach. nejake dobre duse, vsetky rozlepili a ciastocne z nich povyberali.

My sme sa vcera trosku rozhybali a boli sme vybrat a objednat oznamka, tak som sa tesila, ze konecne niecoemoticon. Mali sme chvilku problem vybrat z dvoch, ktore sa nam pacili a taktiez sme mali dva texty, medzi ktorymi sme sa rozhodovali. No nakoniec sme vybrali. teraz cakam na ich upravu, aby mi ju poslali na korekturu a potom pojdu do tlaceemoticon.

A este nieco sa nam podarilo. Matkova mamina kupila vcera zakusky, tam kde si planujeme nechat piect a mali sme vecer ochutnavkuemoticon. Kolaciky boli myslim, ze chutne, takze sme vyber dodavatela schvaliliemoticon.

Pekny dnik vam zelam, aj ked v tomto pocasi, komu by sa chcelo nieco robitemoticon. Akurat tak vyvalovat sa celu den v posteli a podriemkavatemoticon. Alebo robit cokolvek ine, len nie pracovatemoticon.
23. jún 2009 o 08:06  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bonheur
Registrovala sa 30. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 33 príspevkov a 1 album. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 8. mája 2010
fotoportrét
fotoportrét
bonheur
Registrovala sa 30. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 33 príspevkov a 1 album. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 8. mája 2010
 Ahoj Lubinka, hadaj kto tu emoticon kde ste si dali robit oznamka a kolko vyjde jedno alebo ako je to riesene? Davali ste im vlastny navrh alebo ste si vyberali zo sablon? ako dlho trva tlac a vsetko okolo toho?emoticon
23. jún 2009 o 08:38  •  Svadba bola v máji 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merilin
    Prešove, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
merilin
    Prešove, okres Prešov
 Danyledu, nesi sama koho to uz v praci nebavi. Ja uz nevladzem.... emoticon Posledny mesiac chodim taka vycerpana, ze sa nestiham nicomu venovat. Akurat som sa vcera bavila s mamkou a rozhodla som sa, ze tam budem robit uz len do konca augusta s tym, ze v july si zoberiem 2 tyzden dovolenky.potom tiez posledne dva tyzdne v septembri sa budem venovat....neviem comu emoticon ale budem mat volno to je zaklad.

Inak otazocka, neviem ci som sa to pytala, no vy si chcete zdobit salu same, alebo niekoho budete mat?
A inak vcera som zmenila svadobne saty... mamca bola cela happy ze su biele a nie sampanske... Takze este raz asi pobeham svadobne salony. Neviem ako to stihnem, no chcem pozriet ci nedostaly niekde novu kolekciu
23. jún 2009 o 08:51  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
 Ahoj Bonheur,
no vzhladom na datum svadby som si nie uplne istaemoticon ... No ktoze, ake prekvapkoemoticon???

Oznamka sme si vyberali ako si to nazvala ty zo sablon, resp. z ich ponukyemoticon. Vcera sme spisali objednavku, vybrali sme si typ oznamka, dali sme im texty ake chceme mat na oznameni, na pozvankach ku stolu a aj na zabavu. Oni nam to maju niekedy v priebehu tychto dni poslat spracovane vo finalnej verzii a ked to odsuhlasime, tak do 10 dni by mali byt hotove. Nas typ oznamenia vyjde mam taky pocit okolo 33 Sk, plus 1,20 menovka a este nieco obalka. Dali sme si to robit v jednej firme v Podunajskych Biskupiciach. Blizsie IP ak by si chcelaemoticon.

jaaaj, teraz mam riadneho chrobaka v hlaveemoticon))
23. jún 2009 o 08:56  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
 No mam taky pocit, ze uz asi viem ... emoticon
23. jún 2009 o 08:58  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 pekný dník krásavice .... emoticon

aj keď je trošku pod mrakom ....

no ja si idem sama robiť výzdobu - teda nie ako sama sama emoticon to by som ošedivela, ale pár ľudí si prizvem na výpomoc. No mám všetko v hlave a bude to dosť ťažké, lebo ak to neurobia podľa toho ako to ja vidím a chcem, tak budem zlá emoticon emoticon
23. jún 2009 o 09:35  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 ináč kočky už mám v albume to oznamko, takže ak sa Vám chce, môžete ma trošku sprdnúť, že ako som si to urobila ... emoticon ale kladné názory ma potešia emoticon
23. jún 2009 o 09:37  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
23. jún 2009 o 09:46 • aknedz
fotoportrét
fotoportrét
merilin
    Prešove, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
merilin
    Prešove, okres Prešov
 Danyledu, pekne oznamko. Ako dlho si ho robila?
Uz ani pisat neviem, moja tvrdka tam sviet emoticon
23. jún 2009 o 13:00  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 emoticon merilin no dlho, som myslela, že ani nebude - aj som sa chcela na to vykašľať, a nakoniec aj tak nie je úplne také ako som chcela ... ale neva ..., sú aj dôležitejšie veci na svete ale aj tak ma to trošku škre emoticon
23. jún 2009 o 13:07  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michaela1206
1
Registrovala sa 3. júna 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov a 2 albumy. Okres Piešťany.
    V Piešťanoch, okres Piešťany
fotoportrét
fotoportrét
michaela1206
1
Registrovala sa 3. júna 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov a 2 albumy. Okres Piešťany.
 ahoj danyledu, si šikovná, fakt pekná práca.
23. jún 2009 o 13:23  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 emoticon ďakujem michaela1206 - poteší emoticon
23. jún 2009 o 13:26  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michaela1206
1
fotoportrét
fotoportrét
michaela1206
1
 emoticon
dany ake budes dávať darčeky pre hostí ?
23. jún 2009 o 13:27  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
 Ahoj Dany,

podla mna to oznamko nema chybu. Tebe sa to mozno az tak bezchybne nezda, ale clovek, co vidi tu finalnu verziu vidi len krasnu robotkuemoticon. Klobuk dolu, je naozaj velmi pekne.
23. jún 2009 o 13:37  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 no lubinkas, ja sa asi budem červenať emoticon škoda, že tu ataký smailík nie je emoticon emoticon

michaela1206 - no darčeky také klasické nebudem dávať, teda nebudú na stole poukladané ale keď sa bude dávať na tanier - vyberať peniažky, tak každý dostane perník.srdiečko s takým nápisom ... uvidím ešte ako to teda nakoniec bude, hovorila som o tom nápise s tetou, s ktorou ideme robiť tie medovníčky a tá sa usmievala, že dobrý nápad .. .tak neviem. Peťkovi keď som to povedala, tak krčil noštekom .... ale chlapi, nerozumia tomu emoticon
23. jún 2009 o 13:41  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 Pekné ránko kočky emoticon

čo dnes máte na pláne? emoticon
24. jún 2009 o 07:14  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 dobré ránko,
dany ja dnes asi spať emoticon
24. jún 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 sarah ani nehovor, mne sa tak ráno nechcelo ísť z postieľky emoticon som myslela, že tam ostanem a bude mi dobre ale Peťko surovo otvoril okno dokorán a ".... šup šup hore sa .... " tak niekedy neznášam tieto slová z jeho úst emoticon a ešte som aj šoférovala do práce, tak som nemohla si pospať v aute emoticon
no ale ideme dnes do kina, tak sa teším nech rýchlo ubehne tá dlhá streda ....
24. jún 2009 o 07:54  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 Pekné ránko kočky emoticon

dievčatá kde ste? ja som včera domov prišla o pol deviatej - boli s Peťkom v kine - supiš bolo "Noc v múzeu 2" - nasmiali sme sa, videli sme aj "Noc v múzeu 1" takže oki, vedeli sme o čo ide emoticon chi ....

a vy ste mali taký náročný deň včera? jáj bola streda - zástrčkový deň emoticon
25. jún 2009 o 07:02  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 ahojte emoticon

dany, super kino? ja som teraz akosi moc v práci vyťažená, rozbieha sa nám opäť výroba, tak naberáme nových ľudí, tak nie je akosi ani čas mrkať na MS emoticon

pridala som návrh oznámenia do albumu, tak ak chcete mrknite emoticon
25. jún 2009 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš