Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
krásne upršané ránko prajem :-) včera prišli krabice na výslužky ;-) môžeme ísť robiť kartičky a dozdobiť ich :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Sarah, tak to je super! ja krabice este len zhanam, zatial neuspesne. Ale asi nabehnem do nejakej cukrarne sa spytat, ci mi nevedia zohnat alebo aspon poradit;-).
Odpovedať
Profilova fotka
pekný dník kočky aj keď upršaný :-) sarah - supiš. Tak si pekne ozdob, až máš radosť :-) ono to človeka poteší, teda aspoň mňa aj také maličkosti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! :-) Mne dnes jeden znami prinese papiere ako ukazku na oznamka. Tak som zvedava. :-) ja krabice zatial nezhanam. Potrebujem sa informovat, ci nahodou cukrarka neurobi vysluzky uz v kabiciach. Mozno zabezpeci ich a ona a ja by som nemusela za nimi behat. bolo by super... :-p
Odpovedať
ahojte, našťastie my sme takú cukrárku našli, takže toto riešiť nemusím.. :-) celé to aj pobalí,takže o jednu veľkú starosť menej...
Odpovedať
Ahojte babulky tak ako vam to ide uz sa vam to poriadne blizi. ja sa mam celkom fajn a vcera ma prijali na VS tak som stastna a zasa sme pomali zacali s pripravami. Normalne vam zavidim ze uz tento rok budete svoji ale mi to hadam este rok bez papiera zvladneme. :-) ;-)
Odpovedať
ahojte :-) :-) :-) :-) janka a kedy bude ten deň D pre teba? ja momentálne len znášam veci dole do pivnice, inak aktivita žiadna :-) a vlastne teraz chodíme na náuky, zajtra ideme na druhú =-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekný dník kočky ;-) janka, tak na kedy ste teda preložili svadbu? a gratulujem k výške ;-) my ideme dnes na Mestský úrad, odchádzam skôr z práce - jedna dobrá vec dnes :-) - lebo tie úradné hodiny na Mestskom sú príliš krátke na môj pracovný čas :-D Keď človek niečo chce vybaviť aby si zobral dovo alebo čo ... =-)
Odpovedať
ja som zabudla..............veď my už máme obrúčky. ale držím sa a čakám na drahého kým príde. aby sme ich videli prvýkrát spolu ;-) ;-) ;-) zajtra ideme pre ne. 8-) dany, veru tak, úradné hodiny sú hrozné, ale teraz pomôžu, môžeš sa uliať z práce :-D :-D :-D ozik, načo idete na mestský úrad? tam treba ísť aj keď je sobáš v kostole? =-) =-) =-)
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/album.... mrknite na tento album, je to kamoška, v sobotu sa vydáva a robí krásne torty. aj pre seba si robila a už má foto :-) fakt nádherné 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Téda to sú ale torty ..... hmmm klobúk dole ... :-) ja tiež troška experimentujem ale som len na začiatku :-p na toto nemám :-N sarah - takže tebe bude robiť tortu ona? ;-) no na mestský úrad treba ísť, to Vám v kostole nepovedali? Treba spísať takú zápisnicu - no asi sa to tak nevolá, ale tento výraz mám z práce, iný mi traz nepríde na um :-N . Možno to urobia za Vás ale u nás si musíme ísť my na úrad to spísať ... Však sa opýtaj na náuke ak tam niekto bude, kto by to mohol vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sarah - ja som taká koza, veď vy už máte obrúčky! Teraz som si spomenula, že som to čítala a nič ti nato neodpísala :-D Tak keď ukážeš drahému, tak hoď foto alebo aspoň ich popíš aby sme vedeli si ich predstaviť ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
dany, to nevadí, ja som si zasa myslela, že som ti už odpovedala za tú tortu a teraz kukám a môj príspevok nikde :-. takže torta: ešte neviem, či budem mať aj od tejto babenky, lebo u nás nie je zvyk mať hlavnú tortu. alebo teda, že by si ju dávala robiť nevesta so ženíchom (nerátame ani do rozpočtu x-) ) takže uvidím, čo prinesú družičky a krstní - tí u nás nosia torty. a nie naj idú na hlavnú stôl x-)
Odpovedať
to malo byť "a tie NAJ idú na hlavný stôl" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no pochopila som :-D ja si idem robiť sama tortu s tetou teda dve torty, lebo aby mala také aké sa mi páčia ;-) tak ideme vymýšľať s tetou :-p sa teším .... no u nás nie je moc taký zvyk, že sa donesú tortičky a z peťovej strany tam nemá kto zabezpečiť takúto vec, lebo peťkovi už nežije mamina a ostali len samí chlapi doma - štyria - takže aj tak veci na svadbu zháňame spoločne my dvaja všetko, ináč sa to nedá ;-) :-)
Odpovedať
Ahojte babuľky, dlho som tu nebola, ale povinne Vás čítam každý deň :-) Je to pre mňa taký relax, aj keď riešite napr. vysoké školy a skúšky, čo sa ma netýka, no aj tak si pri čítaní týchto riadkov vždy oddýchnem. Nové máme akurát to, že sme vybavili matriku, absolvovali jedno poučenie a dnes som bola na skúške svadobného účesu :-) Snáď sa nám podarí vybaviť aj tie oznámenia do konca mesiaca. :-S Aj vy máte ten pocit, že sa nám to nejako kráti a ešte nám ostáva vybaviť milión vecí ? :-|
Odpovedať
ahojte, olinka - veru ja ten pocit mám, ale dnes by mama mala ísť na nákup výslužkového alkoholu, večer ideme pre obrúčky a na náuku a zajtra s oznámkami do tlače. no keď to tak čítam, tak celkom dosť aktivity za celý týždeň :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne slnečné ráno 8-) no my sme včera tiež absolvovali matriku - :-), milá teta. A cez vík by sme chceli obehať moju rodinu a rozdať už tie oznámenia ... uvidím, či sa nám to podarí :-D no a keď tak uvažujem, mala by sa pustiť do tej výzdoby riadne, lebo akosi to flákam. :-( včera v práci som zažila šok od šéfa priamo ]-( bolo mi oznámené, že budem robiť namiesto kolegyne čo odchádza na materskú v septembri a popri tom samozrejme robiť aj tú svoju prácu ]-( no poviem Vám, že nemám slov. Život je pes baskervilský!
Odpovedať
dany - tak to poteší, a zrejme šéfino pridal len prácu a rozdeliť kolygynin plat zabudol, že? u nás som tiež niečo také zažila :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! :-) Ja tiez som sama v praci uz druhy den... :-| Este ze teraz nie je az tak vela robity. ;-) Dany, zavidim Ti trosku, ze planujes tolko veci robit vo velmi blizkej buducnosti. Aj ja by som sa tak ponorila v pripravach. Ale jedna vec ma caka v sobotu - ta asi najlepsia. :-D Uz konecne idem na skusku siat. Volala som do salonu, ze povedali mi, aby som sa tam zastavila 3mesiace pred svadbou a teta, ze: ale k nam sa chodi skusat tyzden pred. Proste nechapala preco chcem ist. :-D Ale aj tak bola mila. A ja ze, ale ja nemam este doplnky. Ani zavoj, ani bizu, ani nic... A ona ze: jaaaj, tak to je celkom ina vec. A mohla som si vybrat kedy chcem ist. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) dany, bola som v tej kristine, velmi prijemny pristup... vyskusala som si asi 5toro siat, ale hned tie prve boli tie naj ;-) zatial som ich nerezervovala, este chcem ist do dvoch kuknut, do danice a do helly :-) teraz v sobotu sa tam chystam... chcem sa ta spytat, vies mi doporucit, kde sa v ZA daju spravit pekne oznamenia? mala by som ich riesit v najblizsej dobe, uplne som na ne zabudla :-D dakujeeem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby .... normálen nestíham ... sarah - to vieš, že pracuj za dve ale plat vyšší nečakaj! hajzlík roxan - tak to ja zase závidím tebe, že ideš na tú skúšku šiat :-D a veru teraz mám tak nervy na prasknutie, starosti so svadbou a ešte keď mi včera zahlásil o tej práci, že budem robiť za dve, tak ma dorazil ... no ale som si povedala, že svadba je len jedna, tak teraz ma to nezaujíma až tak moc tá práca, snažím sa na to nemyslieť ... chicca 555 - to som rada, že sa ti skúška šiat páčila a že si mala dobrý pocit, a kde v ZA oznamká? no to neviem, lebo my sme si ich robili sami, len som ich dala vytlačiť .... ale skoro všade mali tie predlohy na oznámenia ... skús ísť napr. tam kde predávajú pečiatky - nodar - či ako sa to volá ... v meste majú pobočky
Odpovedať
Ahojte kocky, hlasim sa hoci s odstupom, ale predsa :-) takze vcera sme boli konecne na matrike a dnes ideme na prvu nauku. Stihli sme sa na tej matrike este my dvaja pohadat, ked sme cakali na tu pani. Normalne som sa seba pytala ci sa chcem za neho vydat... :-( Bola som rozculena, no aj tak, mam take zmiesane pocity. Take to je cudne... Tak ma napadlo, ci by som este niekoho neho nenasla... Aj vy mate take pocity?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Merilin a nemoze to byt sposobene len moznom nejakym zlym momentalnym obdobim? Mozno stresy z roboty, z vybavovaciek a tak ... A to sa moze odzrkadlit ze ste podrazdenejsi a aj sa pochytite. Ale neviem ... Ja zatial take pocity nemam ...
Odpovedať
Profilova fotka
pekný dník - piatooooooooook - kočky ;-) 8-) merilin - no presne ako hovorí lubinkas, nebolo to z toho stresovania pred svadbou táto malá nehoda? na nás to zatiaľ neprišlo, aby som uvažovala že či je to ten "správny" ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! :-) Deny - veru, konecne piatok :-D Merilin - nerob si z toho nic, podla mna kazdeho z nas to chyti. Mna to uz preslo asi pred 3mesiacmi. ;-)
Odpovedať
Ahojte kocky, roxan, som rada, ze nesom sama... :-( Priznavam sa, ze znacna cast chyby je na mojej strane, lebo som nervozna a on si to chudacik odnasa...No vcera sme sa uz porozpravali, a myslim, ze sme si niektore veci vyjasnili. Mali sme to spravit uz davnejsie, no uz je fajn. :-) V robote mam toho ozaj vela. Presli sme od maja na uplne novy system prace a nestiham absolutne nic. Pocnuc pripravami na svadbu a konciac oddychom. Mam este novu kolegynu, takze robim robotu aj za nu, kym sa nauci... Baby, som rada, ze sa aspon tu mozem vykecat :-) Inak vcera sme boli v centre a pochodil sme po zlatnictvach. Pacia sa mi z kombinovaneho zlata. Nasla som take trosku brusene, cize na svetle menia lesk, no su take... zaoblene a ja som skor chcela rovne.. tie co su teraz take najnovsie ;-) No tak sme sa rozpravali, ze ci sa nam budu aj neskor tak pacit, ci nestavime na klasiku, ze jednoduchsie, tiez trosku kombinovane, no hladke a bud s kamienkom alebo bez. Nevieme sa rozhodnut, no tesi ma, ze sme sa konecne rozhybali.
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babeny, tiez som tu dlho nebola, len som si obcas precitala co mate nove :-) a vytocila sa, ze len ja svadobne pripravy zanedbavam :-) prerabame si totiz bytik a neviem co mam skor vybavovat.. jaaj a straaasne sa bojim toho, kolko ta svadba bude stat.. mne sa zda vsetko take predrazene.. tak zaciname rozmyslat o malej rodinnej svadbe s tym, ze kamaratov tyzden nato pozveme len niekam do baru a bude.. jaaj zeny mne sa zda, ze vy ste tu vsetky take kludasky :-) teda donedavna som si to myslela aj o sebe :-) ale toto forum by kludne mohli nazvat aj psychologickou poradnou, clovek sa tu vykeca a hned mu je lepsie :-) tak diky baby.. zatim pa
Odpovedať
Profilova fotka
:-D Ahojte! :-D Baby, taaak sa tesim.... :-D Bola som na skuske prave dnes predpoludni a znovu ma zaobliekli do mojich prekrasnych siat a kupila som si zavoj, nahrdelnik a celenku. :-D Dneska budem mat dobry den. x-) Take su krasne moje nove vecicky... Spravim si par fotiek a hodim ich sem. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky :-) my sme mali za tieto dva týždne dve konferencie v praci, tak že som ledva stíhala, tak sa ospravedlňujem tím, čo som im sľúbila hneď report z Polska... Ja som tam bola s nákupom veľmi spokojná :-) Priateľovi sme kúpili oblek, koselu - na ktorej su zakryte gombiky a francuzsku kravatu (myslim, za tak sa to vola), obe maminy si kupili saty, tatinom kosele s kravatami a ja som si tiez kupila saty, biele topanky a dokonca aj sestre sme kupili saty... a samozrejme vela inych prkotin :-D :-D :-D a minuli sme smiesnu sumu ;-) Oblek ked sme doma ukazovali tak sa vsetkym velmi pacil, mali tam pekny vyber, spolocenske saty sa mi zdali na prvy pohlad v kazdom stanku rovnake, takze treba viac hladat.... Inak zase je tam dobre trochu vyjednavat... nam dali zlavu vsade od tych 2-3 eur a niekde aj viac.... Vsak tie co sa tam chystate, ak chcete nieco vediet pisnite... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?