Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa chystam moju polovicku k tomu "dokopat" hned po tom, ako zostatnicuje;-). uz ho na to doma pripravujem;-).
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to teda jo, keď ešte máte štátnice, tak ho nechaj troška vydýchnuť ;-) veď nebude tie štátnice hádam musieť robiť v sept. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak v to dufam, aj ked niekedy ked vidim ako sa doma "uci" :-D mam obavy:-))ň. ved v utorok sa ukaze ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D .... tak to držím palce ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme:-D
Odpovedať
ahojte, dominika, ako včera? ja osobne si myslím, že tieto náuky sú zbytočná strata času :-| ale dobre, že tam bolo toľko ľudí, aspoň nebolo moc vidieť, že som sama :-D
Odpovedať
Profilova fotka
krásne ránko kočky :-) tak sarah ako po náuke? strata času? ;-) aspoň vieš ako by to všetko malo byť a nikto sa tým asi neriadi ... :-)
Odpovedať
dany rozprával nám o antikoncepcii a všetko veci, ktoré si prečítaš úplne hocikde. ale tak vydržala som, nebolo to až také hrozné. ale myslím si, že keď už chcú pripraviť snúbencov na spoločné žitie, tak by to malo byť o niečom inom, ako o tom ako antikoncepcia škodí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmm .... ja som tiež zvedavá o čom to bude. Sa teším ... :-) predmanželský sex áno či nie ... ako aj antiko áno či nie ... ja zdielam ten názor, že áno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, sarah suhlasim s Tebou, my sme tieto nauky tiez absolvovali asi tak pred mesiacom a pol tiez hore na fare...ta s lekarom bola najhorsia...uplne o nicom...a najvacsia sranda bola ze ten clovek nie je ani gynekolog ani porodnik ale tusim anesteziolog nie? :) Lepsie budu tie dve - so psychologom a s manzelmi...
Odpovedať
lycia, dík za info, psychologovi ideme /už spolu, dúfam/ vo štvrtok budúci týždeň, tak sa teším :-D
Odpovedať
dany - perfektné oznámenie - suprové a veľmi pekné :-) :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte ja idem dnes na predsvadobnu cestu :-) , a to som este musela ist dnes do prace :-( . A po dovolenke tiež už začneme chodiť na nauky,.. Ale u nas je farar celkom v pohode, myslím že o antikoncepcii hovorit nebude...
Odpovedať
Profilova fotka
sarah Ď som ho ale zmazala ... dám inak tú foto ... si to odfotím na foťák a tak tam vložím ... spolu aj s pozvánkami :-D to bude lepšie ... sakriš som si ale nemyslela, že to stihne niekto aj hneď uvidieť ... lebo som to asi po 1 min. dala preč ani to nie :-) si šikulka, akurát si to stihla kuknúť :-D
Odpovedať
dany, zrovna som tam bola :-D :-D :-D :-D , to vieš od deviatej porada, tak vtedy majú miši raj, keď šéfstvo nie je v kancli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, co sa vydavate 12.9.2009 Uz mate DJ, alebo hudbu? A co starejsi? Budete mat cepcenie?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj chickyjaja, na tvoje otazky odpovedam ano. Dany, tak ked budes moct supni do albumu oznamko, nech sa aj ostatne stihneme pozriet;-). Som zvedava:-)
Odpovedať
ahoj chickyjaja - hudbu máme zarezervovanú, vlastne to bolo prvé, čo sme mali :-) starejšieho urobí niekto z rodiny - žiadny "profesionál" a čepčenie samoška bude ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Baby toho psychologa myslite vazne??? My nic take neabsolvujeme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lubi keď odfotím sľubujem, že ho sem dám, len neviem kedy to bude ... ale raz určite ;-) chickyjaja - ahoj, uf aká zložitá prezývka, no áno máme aj my už všetko :-) - starrejší nebude profesieonál :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky :-) ja mam hrozny tyzden za sebou, mali sme konferenciu vcera, takze cely tyzden chaos a pripravy, ale sef bol nadmieru spokojny, takze aspon ze nam to takto dopadlo :-) My ideme zajtra do toho Polska..., rano vstavat o stvrtej :-S, no neviem ci to prezijem po tomto tyzdni :-D Tak drzte palce, nech dobre obideme... Mame dnes uz 3 stretnutie s fararom, na to ako sa tam tvarili prvy krat som myslela, ze to bude hroza, ale zatial klop klop celkom sa to da :-N Antikoncepciu preberal ake je to zle a ako to skodi, taktiez o potretoch, ale niak velmi to nerozoberal. Myslim ze nam o tom budu hovorit kurze planovaneho rodicovstva, co prednasaju manzelia. Inak odporucil nam pouzivat plodne-neplodne dni, a ze ked to na neho pride inokedy(akoze chut na sex), ked nebude moct, ma si ist zabehat :-D :-D :-D
Odpovedať
Kocky, ked tak citam o tych naukach co tam vlastne je, tak sa tesim .... :-| Do konca jula mame co robit. Inak zajtra idem na svadbu bratrancovi, tak nieco obkukam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
prajem kočky krásny víkend a užite si ho ... paaaaaaaaa už letím z práce domov ... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj dany, zavidim ze uz mozes ist ... Samozrejme v dobrom! Ja si tu este nejaky cas posedim;-)
Odpovedať
pekný víkend ;-)
Odpovedať
ahojte, ja mam ten datum, toto forum este funguje? u nas je to cerstve, takze organizujem vsetko nejak na poslednu chvilu...:-) ale snad to zvladneme:-)
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaaahojte ... krásne ránko .... začal sa nám nový týždeň, a krásne slnečno 8-) si pripadám ako rosnička vždy ráno :-D evelinaz - vítam ťa ... ahoj, no tak to ste sa tak narýchlo rozhodli? Páni, obdivujem ťa, ja by som asi nevydržala tak narýchlo všetko zháňať ... mne sa už zdá že je málo času ;-) kočky ako ste sa mali cez vík? :-)
Odpovedať
ahojte, evelinaz - vítam ťa aj ja :-) dany, ja som cez víkend ukončila druhý ročník, skúška úspešne za mnou, vlastne za nami - drahý tiež úspešne ukončil ;-) čo sa týka svadby, tak veľmi neplodný týždeň aj víkend. ale v piatok to chcem napraviť, už konečne tie oznámka hodiť do tlače :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak gratulujem sarah x-) hm, tak teraz sa môžete naplno venovať svadbe a prípravám už aj vy :-) , pak sa pochváľ, že či tá tlač oznamiek dobre dopadla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko, baby! :-) Ahoj evelinaz - vitaj v klube. ;-) Mne strasne rychlo ubehol vikend. Ani sancu som nemala zariadovat veci okolo svadby. Bolo by nacase zacat s tymi oznamkami. Tento vykend som ani na skusku siat nemala cas, takze urobim si to tuto buducu sobotu. Potom ideme na svadbu si zaspievat. Budem sa inspirovat ohladom vyzdoby kostola. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?