Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
luciya - toto isté som si myslela aj ja, že v predajni niekde kúpim lacnejšie, ale moja skúsenosť je zatiaľ taká, že sú drahšie :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dany, trafila si presne dva salony, kam som chcela ist :-D v danici som uz bola, ked som potrebovala plesove saty, velmi mily pristup mala ta pani :-) mozes mi povedat aj cca ceny za pozicanie? v oboch salonoch...
Odpovedať
Profilova fotka
chicca, takže v Kristíne tie špan. šaty boli na zač. roku okolo tych 11 tis. Sk, ako ktoré ... v Danici tie čo som skúšala boli za 6 tis. sk čo som bola milo prekvapená, ale nebola to kolekcia 2009, takže to veľmi zavážilo asi ... takže toľko orientačne ceny ... moc som na tie ceny neprihliadala, v podstate ak by tie šaty nestáli 20 tis. tak mi to bolo jedno. vyberala som si podľa toho, v čom som sa páčila sebe, ostatným a cítila sa oki ... v Kristíne som mala jedny šaty čipkované celé ale hádam tie mali aj 5 kíl ak nie viac .. .som myslela, že mi odpadnú ruky keď mi ich podali do kabínky :-D tie som nechcela potom ani skúšať, ale mami ma chcela vidieť v nich ... to by som na sebe nemohla mať takú ťarchu
Odpovedať
Profilova fotka
supis, dakujem za info :-) ak by som poziciavala, ratala som s cenou tak do 12tis., to sa este da... kamoska dala za saty z NR 17tis. a to sa mi zda uz dost vela
Odpovedať
Profilova fotka
Sarah - asi mozno podla toho kde, ja som chodila po Trencine, si len obzerat topanky, vsade mali spicatu spicku, co som ja nechcela, totalne ma v tom bolievaju nohy, tak som zhanala s okruhlou...a nasla som v Laugariciu v Ambra obuv, padli mi do oka hned, vyskusala som a brala ich...a tam stali 1500...fakt asi zalezi ze kde....
Odpovedať
Profilova fotka
chicca nemáš začo .. rado sa stalo .... ;-) aj inokedy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dany :-) kocky, len taka otazka do plena, poznate osobne niekoho, kto si kupoval saty cez ebay a bol aj spokojny?
Odpovedať
luciya - dík za info, sesternica robí v laugaríciu a vraj tam majú povinne od 20. júna vyhlásiť zľavy, tak pôjdem potom ;-) aj drahý si tam vybral topánky a vraj to dopĺňajú aj počas tých výpredajov 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
babky, aj Vám sa tak "strašne" chce do práce ako mne? :-S a chicca: myslím, že téma ebay je aj tu na stránke ... pohľadaj ... :-) tam isto niekoho nájdeš kto má s nakupovaním skúsenosti ....
Odpovedať
Profilova fotka
dany, ja som to praveze preluskala takmer cele... ale... stale vaham :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak neviem .... žeby risk je zisk ???
Odpovedať
Profilova fotka
ach jo :-) :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Ahojte kocky, nejako az teraz som sa sem dostala :-) Boli sme dnes s drahym po krstne listy a prestavte si odo mna pytali za vytlacenie kopie euro. Tak mi bolo smiesno. Cakala som pol hodiny kym ma vzali a tak klinec,no nic v zlom... :-) v pohode. Treba nam ist zajtra este na mestsky urad a uz by sme mali mat vsetko ohladom toho. Na buduci tyzden ideme na prvu nauku, tak sa tesim, co to bude 8-) Teraz ked pozeram na tie moje saty, tak neviem... ako nesu zle, ale uz hladam chyby. Asi na ne casto pozram. Musim si to zatrhnut. No mozno este niekedy v juli pojdem popozerat aj na saty, ci nieco nie je nove. No z toho salonu co mam saty maju znacku len St. Patrick. No uvidime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne ránko kočky 8-) zase slnečno - jupíííí merilin - no ty nemôžeš spávať :-D Aj my sme včera boli po môj krstný list ... no my sme sa tiež smiali ale to kvôli tomu, koľko múch mali na zemi v tej kancelárii ... asi tam neupratovali 100 rokov :-S Na mestský úrad si budem musieť vziať dovo, lebo majú tam také úradné hodiny, že mi to nijak nevychádza s mojou prácou. Náuky my budeme mať až začiatkom júla ... uvidíme tiež ... a ozi! Babky včera večer sme nečakane boli v Metre na nákupe. Prišla domov z práce a mami mi hneď zreferovala, že musíme tam ísť, lebo taká a taká akcia .... takže fernet je v akcii 1l 40% za 8,91 a tak isto stál aj Fernet citrus 1l. No a bola akcia za 1x ( 6x2l) Kinley Tonic, alebo Coca Cola či Fanta dostanete zadara 1x (6x1,5l) bonaqua sýtená alebo nesýtená alebo jemne perlivá hocijaká kombinácia .... tak sme nakúpili tonic .. to sa zíde k fernetu :-) Tak vlastne už aj my máme nejakú tú mini zásobu v pivnici :-D
Odpovedať
ahojte babuľky dany - no tak sa aj vám rozrastajú zásoby, moja mama s normálne zobrala dovolenku, aby preorganizovala pivničné priestory, nech sa nám tam všetko zmestí :-D ja idem na prvú náuku dnes, tak zajtra podám info ;-) tuším by to malo byť s lekárom
Odpovedať
Profilova fotka
sarah: no tak tú časť s preorganizovaním my už máme za sebou ;-) asi tak tri mesiace dozadu som prišla dom, a na trávniku všeliaké krabice, fľaše a nádoby ..... :-. :-o som kukala ako puk, čo sa deje, či sa ideme sťahovať alebo čo ... a za chvíľku vyšla mami a so širokým úsmevom mi povedala, že konečne už tam máme poriadok... že už " len naplniť" .... :-D :-D :-D no tak prajem veľa zdaru tvojej mamine ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ozi, na tú náuku držím päste - keďže tam ideš sama - a pak tie infošky ;-) hodiť sem ...
Odpovedať
dík dany, trošku sa obávam, ako zareagujú, keď prídem sama, ale veď ja im to rýchlo vysvetlím :-D
Odpovedať
ahoj sarah, ty ideš na náuku v trenčíne na faru?...aj my dnes ideme?
Odpovedať
dominika, áno idem, juchúúúúúúú, tak to sa tam stretneme, vlastne ja ešte neviem, kde to nájdem :-)
Odpovedať
to je hneď ako vyjdeš po hradných schodoch, taká miestnosť zboku pri kostole..neboj bude tam veĽa párov to uvidíš...ja som taká prefarbená blondínka, s dlhými vlasmi...neviem, či ťa podľa fotky spoznám....
Odpovedať
napísala som hradných...myslela farských schodoch sorry...ja sa tak ponáhľam, že píšem hlúposti...
Odpovedať
dominika, ja budem mať na sebe rifle a fialové tričko ;-) bože, no ja sa tam budem divno cítiť sama :-(
Odpovedať
Danyledu v robote nemam teraz vobec casu sa dostat na net a vcera som bola s kamoskou posediet, vypili sme kavu a nemohla som zaspat :-) , tak som sem dosla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babky, tak u nás ďalší krok dopredu a jedna fajočka do klubu .... teraz cez obed som si dala vytlačiť oznamka aj s pozvankami :-) 22,- € , bez DPH mi to dal ujo - bol milý a ten jeho mladý pracovník, taký cukrík šikovný ;-) ... no bola som sama, tak som sa mohla usmievať :-D :-p som taká rada
Odpovedať
dany - super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) uhm ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, tak my sme sa tiez trosku pohli;-) a podarilo sa nam vybavit autobus na odvoz svadobcanov z obradu na hostinu:-). Dany, gratulujem k oznamkam. Toto je zatial len moja nocna mora;-), som zvedava kedy sa k nim dokopeme:-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubi: no ja som si dala sama taký svoj termín do polky júna, že chcem mať urobené aj vytlačené ozn. a už to vyzeralo, že sa mi to nepodarí ale akosi .... vyšlo to ;-) tak som rada a neboj ani sa nenazdáš a budete mať aj vy ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?