Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, u nas je uprsany piatok :-( ale tak aspon ze je piatok :-) Dany - ty si sikovna :-) ;-)
Odpovedať
dany - tak to je fakt super nápad :-) :-) :-) :-) si šikulka a tá kofča - 0,69 - od zajtra ;-)
Odpovedať
stáva zo mňa odborník na akcie hypermarketov :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj hammy no baby predsa na to je táto stránka aby sme si svoje rady a tipy podávali ďalej, nie? ;-) a ďakujem za hodnotenie mojej maličkosti :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no sarah myslím, že to teda je z teba odborník :-D môžeš robiť toho kontrolóra babkám a dedkom,že kde sa im viac oplatí nakupovať .... to sa hovorí u nás, že starší ľudia vlastne takto študujú letáky a keďže nepracujú, tak chodia po celom meste a v každom veľkom obchode kúpia len to, čo sa oplatí ... a takto pobehajú všetky obchody a majú nakúpené za najlacnejšie ... :-) nie ako pracujúci ľudia, vojdeš do prvého a nakúpiš čo potrebuješ
Odpovedať
hehe, dany, tak na to sa nechytám :-D :-D :-D :-D ja sledujem iba vybrané druhy tovaru :-p
Odpovedať
Profilova fotka
No to hej, u nas babky, ked otvoria rano Lidl a je niaka akcia, hodia barle do kosika a sprintuju o stosest ... :-D :-D No mne budu davat nealko tam ked mame objednanu hostinu, takze ja to velmi nesledujem... Dany mas super napady ;-) Ja nemam vobec predstavu ako urobit menovky... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) no ja teraz skúšam robiť štítky na výslužkové krabičky a tiež mi to nejak nepasuje, vôbec to nie je také jednoduché, keď mám predtlačené rámiky a na to musím napasovať obrázky ]-( keĎ to vytlačím, tak mi to lieta hore dolu ... ooooch
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! :-) Uz dost dlho som sa nezapojila do diskusie, kedze mam novu robotu. :-) /lepsie povedane mam robotu, kedze je to moja prva - doteraz som bola iba brigadnicka/ Neviem, ci budeme kupovat kofcu, alebo skor colu, ale kazdopadne vdaka za info. ;-) Aaa, pravdepodobne na buduci tyzden idem na skusku siat a kupim si aj zavoj, aj bizu a vsetky prkotinky, co este treba. :-D Taaak sa tesim... :-D Snad vsetko vyjde a nemusim to prekladat na buducu sobotu.
Odpovedať
roxan, držím palce, nech sa všetko vydarí k tvojej spokojnosti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
roxan, tak nechsa darí v práci a aj hlavne čo sa týka tých šiat a ostatných prkotiniek ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka kocky, ste zlate :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby :-) mne došli dnes gombíčky " I love my wife" jupííííí - sú také krásne :-N som zvedavá ako sa zatvári Peťko, to je prekvapčo chi :-) a z domu mi mami volá, že mi prišiel balíček - topánky - tiež som zvedavá ako budú teda sedieť a tak ... och to je radosti :-p ako malé decuľo chi
Odpovedať
dany - supriš, treba sa tešiť z takýchto vecičiek, veď o tom to je, nie? ;-) ;-) ;-) ;-) :-D všetko pekne zreferuj, aké boli a ako sa peťkovi páčilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, sahar - ta akcia parada, uz som aj ja zahlasila ze ideme na nakupy :-D my sme dnes konecne objednali oznamenia, v stredu ich mame, tak sa tesim a kupili sme si dnes aj svadobne pohare, v TRencine boli za 2500 Sk a v Presove vo velkosklade za 700 Sk,presne tie iste, tak sa vytesujem ako male decko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne ránko kočky 8-) Zase je slnečno, tak je super ... :-) sarah - no gombíčky sa veľmi páčili - sa smial ako naozaj :-) že takto si ho chcem označkovať :-p mužský ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule :-) , ano konecne zase krasne vonku, len ja sa dnes niak neviem prebrat po vikende, v praci ledva pozeram na monitor.. =-) :-D :-D Dany super ze gombicky mali uspech ;-) Ja som vcera spravila poslednu skusku za A, takze skolu uplne vypustam do svatby :-) Inak jedna spoluziacka bola po svadbe v nedelu rano na skusku, tak este zo svadobnym ucesom :-D a doniesla kolaciky, mnam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hammy - takže teraz v plnom nasadení šup na prípravy :-) a gratulujem ku skúške samozrejme no takže asi tú skúšku urobila, čo? :-D ;-) keď doniesla zo sebou také podplácanie :-D
Odpovedať
ahojte :-) :-) :-) dany - super, že sa páčili ;-) no veď označkovať ich niekedy treba, nie? :-D hammy, tiež gratulujem, ja mám v sobotu poslednú skúšku a tá tvoja spollužiačka, tak to ju fakt obdivujem =-) =-) =-) my sme boli cez víkend na tú kofču a už máme fakt plnú pivnicu, ja neviem, kde budeme ukladať zvyšok :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Krasny dnik babule, hammy aj ja sa pripajam ku gratulaciam a teraz hor sa na pripravy;-)! Moj si gombicky vybral sam. ked som mu to s malickou dusickou navrhla, ze by mohol niektore z takych kreslenych mat ako manzetove na svadbe, tak sa na mna pozrel, ze ci to myslim vazne, ci si z neho nerobim srandu. Ze ci mu ich naozaj dovolim si obliect:-D, lebo ze jemu sa to paci, ale nemyslel si, ze budem za taky "ulet":-))). tak si sam vybral a ja som uz len objednala;-).
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem vam :-) Som rada ze mam skolu z krku.. a uz asi tuto sobotu pojdeme do toho Polska, takze zacinam celkom aktivne :-D Sarah tak drzim palce nech to mas aj ty cim skor za sebou ;-) a ta spoluziacka skusku spravila, celkom to asi funguje, tak asi dam aj ja niake svadobne zamrazit a cez skuskove vytiahnem :-D Babule, ale sa nam to krati...
Odpovedať
Profilova fotka
sarah - neboj aj ty tú jednu dáš a budeš už naplno sa venovať svadbe :-) lubi - tiež som mu ich s malou dušičkou dávala, ale zobral to s humorom ... ;-) hammy - tak aby ste dobre nakúpili, pak zreferuješ ... no ja som akurát úspešne dokončila štítky na tie vyslúžkové krabičky, povytláčala si to a uschovám do svadby na nejaké dobré miesto, aby som to pak našla ... ale dalo mi to zabrať. V piatok som si to urobila a doniesla ukázať milému, že či môže byť a dnes to idem vytlačiť a nikde som to nenašla v PC - som si to totižto neuložila ... som ja normálna ? :-N Tak som to robila nanovo :-D no čo už ...
Odpovedať
ďakujem baby za podporu, verím aj ja, že túto poslednú už zmáknem :-) dany - tak to asi moc nepotešilo, že si to musela ešte raz robiť :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no nepotešilo , skôr som rozmýšľala nad tým, že nad čím som uvažovala keď som to "akože ukladala" že som si to nevšimla, že to nemám uložené ... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dany, to je v pohodke, ked sa ti to stalo pri stitkoch, aj ked to cloveka nastve, lebo si sa s tym urcite natrapila. Mne sa ale to iste stalo pri diplomovke, ked som 5 hodin stravila nad tym ako mam napisat uvod a zaver a ked som krvopotne vytvorila aspon ten uvod, tak som ho zjavne neulozila, isla si dat prestavku a ked som sa vratila k pocitacu, tak to tam proste zrazu nebolo ... Keby som nemala vtedy notebook strceny v nabijacke, tak je uz asi po nom. Nechcite vediet, co vsetko som si vtedy povedala, doma treskla dverami a odisla von sa vyvetrat:-D. teraz sa uz z toho smejem, no nebolo mi do smiechu ... ;-). Aj ked dodnes tomu nerozumiem, no su veci medzi nebom a zemou a nepomohlo ani prehladanie celeho compu:-))).
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky! :-) Musim sa vam pochvalit. Dnes konecne som spravila navrh na nase oznemko. Napisala som mame ako chceme na nom veci mat a ona si to vybavi za nas, kedze my robime obaja kym obchod je otvoreny. :-S Trocha lutujem, ze nemozem si to vybavit sama, ale co sa da robit... Vsak, ked sa mi nebude daco pacit, poslem naspat a snad urobia podla mojej predstavy. ;-)
Odpovedať
Ahojte kocky, Pozeram pripravy su v plnej parade (teda okrem sarah00 ;-) Danyledu > Ty si sikulka, Ty uz budes mat aj etikety atd? Wow! Ja sa na take veci este len chystam ;-) Ale musim sa tiez pochvalit, ako roxan, dnes mi dali vediet, ze nase oznamka su hotove a zajtra mi maju prist. Potom ich sem hodim. Uz sa tak strasne tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne slnečné ránko babky ... to bude zase dnes spara ... 8-) no vieš athena - niekto má "len etikety" ako ja ale zase nemám niečo také dôležité ako obrúčky :-D no akosi sa nemôžeme do nich nakopať s Peťkom, začíname od konca všetko si robiť asi ;-) :-D no ja si dnes zabudla okuliariky, kurnik ... moc sa tu nebudem dnes ukazovať, bo ma bude hlava bolieť ako šľak!
Odpovedať
krásny dník babuľky tento týždeň ma čaká prvá náuka a idem tam sama, tak dúfam, ma nevyhodia :-(
Odpovedať
Ahojte kocky, dnes som mala poslednu skusku, tak som uz oficialne 5-tacka ;-) . A konecne sa mozem pustit do priprav.... Takze Hammy ideme nato, nie? Neviem kde skor zacat. Prakticky nemam este nic take z tych "maličkosti" neviem ci si dat vyzdobu robit, alebo si ju spravim sama, neviem ake oznamenie, pohare.... nic. Ani napady nemam ziadne, takze musim prist k nejakej inspiracii luciya83 z akeho velkoskladu mas oznamenia? Daj mi prosim ta nejaku stranku na nich, aby som si pozrela a vobec kocky, ak mate nejake dobre stranky so svadobnymi vecami, tak mi ich mozte poslat ;-) dakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?