Menu Forum

Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

28. júl 2010  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
hammy (32 r.)
Registrovala sa 12. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 94 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Okres Žarnovica.
  • Svadba bola 12. septembra 2009
fotoportrét
fotoportrét
hammy (32 r.)
Registrovala sa 12. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 94 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Okres Žarnovica.
 Ahojte, u nas je uprsany piatok emoticon ale tak aspon ze je piatok emoticon

Dany - ty si sikovna emoticon emoticon
5. jún 2009 o 09:05  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
Registrovala sa 2. apríla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 311 príspevkov. Má 17 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
Registrovala sa 2. apríla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 311 príspevkov. Má 17 priateľov.
 dany - tak to je fakt super nápad emoticon emoticon emoticon emoticon si šikulka

a tá kofča - 0,69 - od zajtra emoticon
5. jún 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 stáva zo mňa odborník na akcie hypermarketov emoticon emoticon emoticon
5. jún 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
Registrovala sa 9. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 700 príspevkov. Okres Žilina.
    V Stránskom pri Rajeckých Tepliciach, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
Registrovala sa 9. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 700 príspevkov. Okres Žilina.
 ahoj hammy

no baby predsa na to je táto stránka aby sme si svoje rady a tipy podávali ďalej, nie? emoticon

a ďakujem za hodnotenie mojej maličkosti emoticon emoticon emoticon
5. jún 2009 o 09:26  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 no sarah myslím, že to teda je z teba odborník emoticon môžeš robiť toho kontrolóra babkám a dedkom,že kde sa im viac oplatí nakupovať ....
to sa hovorí u nás, že starší ľudia vlastne takto študujú letáky a keďže nepracujú, tak chodia po celom meste a v každom veľkom obchode kúpia len to, čo sa oplatí ... a takto pobehajú všetky obchody a majú nakúpené za najlacnejšie ... emoticon nie ako pracujúci ľudia, vojdeš do prvého a nakúpiš čo potrebuješ
5. jún 2009 o 09:30  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 hehe, dany, tak na to sa nechytám emoticon emoticon emoticon emoticon ja sledujem iba vybrané druhy tovaru emoticon
5. jún 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hammy (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
hammy (32 r.)
 No to hej, u nas babky, ked otvoria rano Lidl a je niaka akcia, hodia barle do kosika a sprintuju o stosest ... emoticon emoticon
No mne budu davat nealko tam ked mame objednanu hostinu, takze ja to velmi nesledujem...

Dany mas super napady emoticon Ja nemam vobec predstavu ako urobit menovky... emoticon
5. jún 2009 o 10:31  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 emoticon

no ja teraz skúšam robiť štítky na výslužkové krabičky a tiež mi to nejak nepasuje, vôbec to nie je také jednoduché, keď mám predtlačené rámiky a na to musím napasovať obrázky emoticon keĎ to vytlačím, tak mi to lieta hore dolu ... ooooch
5. jún 2009 o 11:06  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
roxan
Registrovala sa 6. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 308 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Okres Senec.
    V Kostolnej pri Dunaji, okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
roxan
Registrovala sa 6. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 308 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Okres Senec.
 Ahojte! emoticon
Uz dost dlho som sa nezapojila do diskusie, kedze mam novu robotu. emoticon /lepsie povedane mam robotu, kedze je to moja prva - doteraz som bola iba brigadnicka/ Neviem, ci budeme kupovat kofcu, alebo skor colu, ale kazdopadne vdaka za info. emoticon
Aaa, pravdepodobne na buduci tyzden idem na skusku siat a kupim si aj zavoj, aj bizu a vsetky prkotinky, co este treba. emoticon Taaak sa tesim... emoticon Snad vsetko vyjde a nemusim to prekladat na buducu sobotu.
5. jún 2009 o 11:49  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 roxan, držím palce, nech sa všetko vydarí k tvojej spokojnosti emoticon
5. jún 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 roxan, tak nechsa darí v práci a aj hlavne čo sa týka tých šiat a ostatných prkotiniek emoticon
5. jún 2009 o 12:22  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
roxan
fotoportrét
fotoportrét
roxan
 vdaka kocky, ste zlate emoticon
5. jún 2009 o 12:29  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 baby emoticon mne došli dnes gombíčky " I love my wife" jupííííí - sú také krásne emoticon som zvedavá ako sa zatvári Peťko, to je prekvapčo chi emoticon
a z domu mi mami volá, že mi prišiel balíček - topánky - tiež som zvedavá ako budú teda sedieť a tak ... och to je radosti emoticon ako malé decuľo chi
5. jún 2009 o 13:00  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 dany - supriš, treba sa tešiť z takýchto vecičiek, veď o tom to je, nie? emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
všetko pekne zreferuj, aké boli a ako sa peťkovi páčilo emoticon
5. jún 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luciya83
1
Registrovala sa 23. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 40 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Trenčín.
    V Trenčianskych Stankovciach, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
luciya83
1
Registrovala sa 23. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 40 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Trenčín.
    V Trenčianskych Stankovciach, okres Trenčín
 Ahojte kocky,

sahar - ta akcia parada, uz som aj ja zahlasila ze ideme na nakupy emoticon

my sme dnes konecne objednali oznamenia, v stredu ich mame, tak sa tesim a kupili sme si dnes aj svadobne pohare, v TRencine boli za 2500 Sk a v Presove vo velkosklade za 700 Sk,presne tie iste, tak sa vytesujem ako male decko emoticon
5. jún 2009 o 16:07  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 Krásne ránko kočky emoticon Zase je slnečno, tak je super ... emoticon

sarah - no gombíčky sa veľmi páčili - sa smial ako naozaj emoticon že takto si ho chcem označkovať emoticon mužský ...
8. jún 2009 o 07:44  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hammy (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
hammy (32 r.)
 Ahojte babule emoticon , ano konecne zase krasne vonku, len ja sa dnes niak neviem prebrat po vikende, v praci ledva pozeram na monitor.. emoticon emoticon emoticon

Dany super ze gombicky mali uspech emoticon Ja som vcera spravila poslednu skusku za A, takze skolu uplne vypustam do svatby emoticon

Inak jedna spoluziacka bola po svadbe v nedelu rano na skusku, tak este zo svadobnym ucesom emoticon a doniesla kolaciky, mnam emoticon
8. jún 2009 o 08:08  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 hammy - takže teraz v plnom nasadení šup na prípravy emoticon a gratulujem ku skúške samozrejme

no takže asi tú skúšku urobila, čo? emoticon emoticon keď doniesla zo sebou také podplácanie emoticon
8. jún 2009 o 08:32  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 ahojte emoticon emoticon emoticon

dany - super, že sa páčili emoticon no veď označkovať ich niekedy treba, nie? emoticon
hammy, tiež gratulujem, ja mám v sobotu poslednú skúšku a tá tvoja spollužiačka, tak to ju fakt obdivujem emoticon emoticon emoticon

my sme boli cez víkend na tú kofču a už máme fakt plnú pivnicu, ja neviem, kde budeme ukladať zvyšok emoticon
8. jún 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
Registrovala sa 1. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 393 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Bratislava.
    V Bratislave, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
Registrovala sa 1. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 393 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Bratislava.
 Krasny dnik babule,

hammy aj ja sa pripajam ku gratulaciam a teraz hor sa na pripravyemoticon!

Moj si gombicky vybral sam. ked som mu to s malickou dusickou navrhla, ze by mohol niektore z takych kreslenych mat ako manzetove na svadbe, tak sa na mna pozrel, ze ci to myslim vazne, ci si z neho nerobim srandu. Ze ci mu ich naozaj dovolim si obliectemoticon, lebo ze jemu sa to paci, ale nemyslel si, ze budem za taky "ulet"emoticon)).
tak si sam vybral a ja som uz len objednalaemoticon.
8. jún 2009 o 08:56  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hammy (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
hammy (32 r.)
 Dakujem vam emoticon Som rada ze mam skolu z krku.. a uz asi tuto sobotu pojdeme do toho Polska, takze zacinam celkom aktivne emoticon

Sarah tak drzim palce nech to mas aj ty cim skor za sebou emoticon a ta spoluziacka skusku spravila, celkom to asi funguje, tak asi dam aj ja niake svadobne zamrazit a cez skuskove vytiahnem emoticon

Babule, ale sa nam to krati...
8. jún 2009 o 09:29  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 sarah - neboj aj ty tú jednu dáš a budeš už naplno sa venovať svadbe emoticon

lubi - tiež som mu ich s malou dušičkou dávala, ale zobral to s humorom ... emoticon

hammy - tak aby ste dobre nakúpili, pak zreferuješ ...

no ja som akurát úspešne dokončila štítky na tie vyslúžkové krabičky, povytláčala si to a uschovám do svadby na nejaké dobré miesto, aby som to pak našla ... ale dalo mi to zabrať. V piatok som si to urobila a doniesla ukázať milému, že či môže byť a dnes to idem vytlačiť a nikde som to nenašla v PC - som si to totižto neuložila ... som ja normálna ? emoticon Tak som to robila nanovo emoticon no čo už ...
8. jún 2009 o 09:38  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 ďakujem baby za podporu, verím aj ja, že túto poslednú už zmáknem emoticon

dany - tak to asi moc nepotešilo, že si to musela ešte raz robiť emoticon
8. jún 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 no nepotešilo , skôr som rozmýšľala nad tým, že nad čím som uvažovala keď som to "akože ukladala" že som si to nevšimla, že to nemám uložené ... emoticon
8. jún 2009 o 10:48  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
 Dany, to je v pohodke, ked sa ti to stalo pri stitkoch, aj ked to cloveka nastve, lebo si sa s tym urcite natrapila.

Mne sa ale to iste stalo pri diplomovke, ked som 5 hodin stravila nad tym ako mam napisat uvod a zaver a ked som krvopotne vytvorila aspon ten uvod, tak som ho zjavne neulozila, isla si dat prestavku a ked som sa vratila k pocitacu, tak to tam proste zrazu nebolo ... Keby som nemala vtedy notebook strceny v nabijacke, tak je uz asi po nom. Nechcite vediet, co vsetko som si vtedy povedala, doma treskla dverami a odisla von sa vyvetratemoticon. teraz sa uz z toho smejem, no nebolo mi do smiechu ... emoticon. Aj ked dodnes tomu nerozumiem, no su veci medzi nebom a zemou a nepomohlo ani prehladanie celeho compuemoticon)).
8. jún 2009 o 16:49  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
roxan
fotoportrét
fotoportrét
roxan
 Caute kocky! emoticon
Musim sa vam pochvalit. Dnes konecne som spravila navrh na nase oznemko. Napisala som mame ako chceme na nom veci mat a ona si to vybavi za nas, kedze my robime obaja kym obchod je otvoreny. emoticon Trocha lutujem, ze nemozem si to vybavit sama, ale co sa da robit... Vsak, ked sa mi nebude daco pacit, poslem naspat a snad urobia podla mojej predstavy. emoticon
8. jún 2009 o 19:52  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
athena7
6
Registrovala sa 19. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 746 príspevkov a 1 album.
    Na Trencianskom hrade a nasledne v Kursalone, Piestany, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
athena7
6
Registrovala sa 19. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 746 príspevkov a 1 album.
    Na Trencianskom hrade a nasledne v Kursalone, Piestany, okres Trenčín
 Ahojte kocky,
Pozeram pripravy su v plnej parade (teda okrem sarah00 emoticon

Danyledu > Ty si sikulka, Ty uz budes mat aj etikety atd? Wow! Ja sa na take veci este len chystam emoticon

Ale musim sa tiez pochvalit, ako roxan, dnes mi dali vediet, ze nase oznamka su hotove a zajtra mi maju prist. Potom ich sem hodim. Uz sa tak strasne tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim emoticon
8. jún 2009 o 22:56  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 Krásne slnečné ránko babky ... to bude zase dnes spara ... emoticon

no vieš athena - niekto má "len etikety" ako ja ale zase nemám niečo také dôležité ako obrúčky emoticon no akosi sa nemôžeme do nich nakopať s Peťkom, začíname od konca všetko si robiť asi emoticon emoticon

no ja si dnes zabudla okuliariky, kurnik ... moc sa tu nebudem dnes ukazovať, bo ma bude hlava bolieť ako šľak!
9. jún 2009 o 07:19  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 krásny dník babuľky

tento týždeň ma čaká prvá náuka a idem tam sama, tak dúfam, ma nevyhodia emoticon
9. jún 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merilin
Registrovala sa 25. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 438 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Prešov, okres Prešov.
    Prešove, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
merilin
Registrovala sa 25. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 438 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Prešov, okres Prešov.
    Prešove, okres Prešov
 Ahojte kocky, dnes som mala poslednu skusku, tak som uz oficialne 5-tacka emoticon . A konecne sa mozem pustit do priprav.... Takze Hammy ideme nato, nie?

Neviem kde skor zacat. Prakticky nemam este nic take z tych "maličkosti" neviem ci si dat vyzdobu robit, alebo si ju spravim sama, neviem ake oznamenie, pohare.... nic. Ani napady nemam ziadne, takze musim prist k nejakej inspiracii

luciya83 z akeho velkoskladu mas oznamenia? Daj mi prosim ta nejaku stranku na nich, aby som si pozrela a vobec kocky, ak mate nejake dobre stranky so svadobnymi vecami, tak mi ich mozte poslat emoticon dakujem
9. jún 2009 o 17:18  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš