Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
no veď mne to tiež zatrhli, ale.... :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja som sa v nich neodfotila:-). Ale niekedy si pozriem ich fotku na internete co su na modelke:-D. na uistenie sa, ze krajsie pre seba nenajdem:-))).
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja si uz ani presne nepamätam ako vyzerali, pretože na internete nikde nie su.
Odpovedať
Profilova fotka
no tiež v nich nie som odfotená :-D v ostatných som, ale akurát v tých mojich nie :-D michaela1206 ahoj :-)
Odpovedať
Ahoj michaela1206, Tak ty mas svadbu v Piestanoch? My tam budeme mat hostinu, v kupelnej dvorane ;-) Inak ja tiez skoro kazdy den pozeram na obrazok mojich siat, ale neda mi to nepozerat sa do casopisov na ine. Chvalabohu doposial sa mi tie moje pacia najviac :-D :-D :-D Sarah00 > ved za pozretie nic nedas, ak to budes mat z toho isteho salonu, tak preco nie.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babeny, mate stastie, ze ste sa v satkach neodfotili, lebo ja sa na fotku pozeram skoro kazdy den a uz si vooobec nie som ista ci su to tie prave.. takze tiez rozmyslam, ze pojdem do salonu pozriet co maju nove :-)
Odpovedať
chiarra - vitaj v klube - tiež si myslím, že tá fotka to má trochu na svedomí. ale práve som tuto v albumoch videla jednu holku v tých istých šatkách a hovorím si aké krááááááááásne - tak hádam sú to tie pravé :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sarah a ktoré sú to tie tvoje? tie fugaz? :-)
Odpovedať
dany - bohemia
Odpovedať
Profilova fotka
no idem hneď kuknúť do tvojho albumu, máš ich tam?
Odpovedať
áno, ale nie na mne :-), tie ti môžem poslať jedine mailom, nechcem ich dávať do albumu, kvôli drahému :-)
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/album.... v tomto albume ich má jedna kočka na sebe - naživo ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no tak tie bohemia a fantasia sú také jeden štýl .. ale sú pekné, hmmmm ;-) kočica budeš ak si ich ovšem nevymeníš :-D pak povieš ak by si si ich vymenila, že ktoré si teda dávaš a pak zhodnotíme aj tie druhé :-) idem ešte kuknúť tie naživo 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
noooo ... supiš :-) krása ;-)
Odpovedať
no veď uvidím, možno ked ich znova oblečiem - tak ma chytí zasa ten úžas, ktorý aj prvýkrát, keď som ich mala na sebe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) presne ...
Odpovedať
Profilova fotka
sarah su kraaasne, inak ja mam veeeelmi podobny styl.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! :-) Dobre sa to tu rozbehlo - nestiham citat... :-D Ja som sa odfotila v mojich satach, ale uz asi 2mesiace dozadu som sa na nich nedivala. Ale o par tyzdnov idem na skusku. :-D :-D :-D A neplanujem si ich vymenit, ale mozno si vyskusam nieco nove v tom salene, ak sa mi zapacia neake. 8-)
Odpovedať
dobré ránko babky, už sa nám zvíkendieva :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne ráno kočice :-) no veru jupíííí víkend :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaaj, tesiiiim sa:-). Pekne ranko a dnik. Nech rychlo ubehne:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, pridavam sa do klubu tesiacich sa na vikend... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juj .... tak sa mi dnes moc nechce pracovať ...
Odpovedať
Profilova fotka
:-), ani mne. Pomaham hladat kolegovi dovolenku:-D. Kedze mne nic tento rok nehrozi, tak aspon bduem napomocna:-))).
Odpovedať
Pridavam sa ;-) Ani mne sa dnes nechce nic robit.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný piatok kočky .... konečne je tu posledný pracovný deň týždňa :-)
Odpovedať
ahojte :-) ...sa teším z piatka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som včera skúšala na stoly ako budem dávať sviečky ... mi teta doniesla z takej menšej dovolenky, cukor taký kryštalický - rôzne veľkosti kryštálov, tak to budem robiť z toho :-) chi teda na hlavný stôl iba, na zvyšok budem kombinovať iba so soľou ... lebo toho by som srašne moc spotrebovala ... zase až toľko toho cukru nemám ;-)
Odpovedať
babyyyyyyyyyyyyyyyyy, v kauflande je akcia na kofolu - ide sa nakupovať :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D dany =-) =-) =-) =-) to fakt cukor a soľ???? alebo sa len tak niečo nazýva :-. :-. :-. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
sarah - fakt a po koľko je kofča? no fakt ... ale to do takých svietnikov - vieš na čaj. sviečky také kalíšky ... a aby v tom kalíšku čaj. sviečka nebola len tak položená, tak pod sviečku dávam ten cukor - namiesto toho dekor. piesku. Podstatne drahší je, no nie? Soľ je lacná, a vyzerá úplne tak isto ako ten dekoračný piesok jemný .... ten cukor sú oveľa väčšie kryštáliky ako je soľ a vyzerá dobre ... pak hodím foto ;-) ťažko sa to vysvetľuje, lepšie raz vidieť ako desaťkrát počuť
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?