Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
ja ešte dve hodky :-( danyledu - uži si to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja dnes taham do 18:15. Tak si Dany teda uzi aj za nas;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne ránko kočky .... tak včera bolo super 8-) POlemic - jednotka, Horkýže -jednotka len škoda, že akurát keď prišli Horkýže, začalo pršať. Sme sa snažili vydržať čo najviac ale pak sa spustil taký lejak a strašne začalo fúkať, ochladilo sa, že sme museli dom .. .to bolo už skoro na konci vystúpenia, takže neľutujem .. paráda :-D
Odpovedať
ahojte, dany veru to počko je hrozné, my sme mali na zajtra naplánovanú grilovačku s kamošmi, ale počasie nám nepraje :-( som práve prišla od zubnej, au, au, au, bolí :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
juj sarah - tak tie zúbky to je oštara ... to verím, tiež nerada chodím k zubárke ..... tak nech tá bolesť rýchlo prejde ... no s tým počasím to je fakt strašné, rýchlo sa ochladilo :-|
Odpovedať
...trošku som si pospala a je to lepšie. dnes som vypustila aj tie oznámenia, mala som si ísť vybrať papier, no ale nechcelo sa mi, ked som taká rozbitá. prajem krásny víkend a dany - nech sa dobre tvorí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj Vám kočky krásny víkend .... a Ď - hádam dačo vypotím zo seba :-) v pondelok sa pochválim, koľko sa mi toho podarilo urobiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Krásny začiatok ďalšieho týždňa prajem :-) musím ale na seba požalovať, že som nič nevyrobila cez víkend ]-( som bola lenivá ... ale zase sme konečne zajednali koláče pre milého ... takže aspoň čosi :-p
Odpovedať
ahojte :-) dany - ja tiež bez akejkoľvek aktivity |-| |-| |-| , ale mám už doma fľaše na výslužky, tak môžem robiť etikety x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, ja som tuiez cely vikend niiic nespravila:-))), teda co sa tyka svadby:-). Ale konecne som si po dlhom case aspon trosku oddychla;-). Krasny zaciatok noveho tyzdna;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No baby ale musím povedať, že mi trošku odľahlo, že ani vy ste veľkú aktivitu cez vík nevyprodukovali :-D nezostala som v tom sama :-) som mala normálne zlé svedomie ale teraz sa mi uľavilo ;-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj sa, urcite si v tom nebola sama, to by sme si nedovolili ta v tom len tak nechat:-))).
Odpovedať
Článok sa načítava...
...aj vám sa zdá, že to rýchlo uteká??? veď len pred chvíľou sme sa rozhodli a už o chvíľu je to tu ;-) a potom sa mi zdá, že nestíham =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Sarah, hej, hej, cas leti strasne rychlo. Este nedavno sme si vraveli, ze ved svadba bude az takmer o dva roky (tym sme ukludnovali najma mojho tatina:-)), ze mame hrbu casu na pripravy s ktorymi sme zacali minuly rok koncom augusta (resp. len fotograf a miesto obradu) a zrazu o 3 mesiace aj nieco je to tu! Vsetko tak rychlo leti, ze clovek si podla mna niektore veci nestiha ani uvedomovat! Ale uz sa tesim na 12.9. :-D. Mohol by sa cas aspon v ten den trosku zastavit, aby sme si ho mohli poriadne uzit a vychutnat vsetku tu vynalozenu namahu pri pripravach:-))). Ale hold, taky je sucasny zivot - az prilis rychly;-).
Odpovedať
ahojte, ja som tu teda dávno nebola... fakt baby strašne to letí...
Odpovedať
navyše ja mám momentálne totálny útlm...dostala som sa do štádia, kedy treba zajednávať jedlo...a to ma teda vôbec nebaví...kupovanie alkoholu, minerálok a tak...o tom teda vôbec nemám potuchy, že koľko...
Odpovedať
Profilova fotka
My este nie sme ani v tomto stadiu:-)
Odpovedať
babuľky, tak to som tuším celkom popredu ;-)
Odpovedať
ja by som sa totiž tohto štádia rada vôbec nezúčastnila...lenže to zase celkom nejde....no a ak to budem dlho odkladať zistím...že je neskoro, do konca júna to určite nestihnem, lebo idem do zahraničia... a tak mám takú náladu...no vôbec nie svadobnú...
Odpovedať
Ahojte babulky, tak som sa vratila naspat do UK vcera po tyzdni v Trencine ;-) Bolo super, povybavovali sme kooopu veciii.... Predstavte si (teraz hlavne Trencanky), boli sme na hrade, kde budeme mat obrad, tak tam nam povedali, ze uz je po nas nahlaseny dalsi sobas (naposledy, ked sme sa pytali, sme boli jedini), a takisto bude zahranicny, slovensko- kanadsky....A maju to v tej istej miestnosti, ako aj my ;-) No a potom sme sa boli pytat vo Fatime (jednom podniku), kde budeme mat po-svadobne male obcerstvenie, ze ci maju volno, tak ze vraj maju, ale po nas tam maju nejaku dalsiu slovensko-anglicku svadbu....Tak fakt akoby sa to vrece so zahranicnymi svadbami v Trencine rozttrhlo :-D :-D :-D A inak sme toho zaistili vela, tak teraz mam dusu na mieste ;-)
Odpovedať
athena, trenčín sa bude 12.9. vo veľkom svadobniť :-N
Odpovedať
Sarah00 No to je velmi viditelne :-D :-D :-D Inak v sobotu sme sa aj s drahym boli pozriet na hrade, lebo tam boli 4 svadby (3 v delovej baste a jedna v barborinom palaci) a bolo to tam ako na beziacom pase :-D
Odpovedať
ahoj nevesty, aj ja mám svadbu 12. 09. , chcela som vás poprosiť o názor na jednu nepríjemnosť, ktorá sa nám stala: objednali sme si svadobné oznámenia, prišli v poriadku, krásne super. ale po troch týždňoch ked som ich vytiahla zo škatule som zistila že sa rozlepili! vrchná časť s mašlou sa odlepila po stranách!! Normálne je tam vidieť lep! Mám to dať reklamovať? alebo si to máme sami zlepiť? som z toho úplne nešťastná :-(
Odpovedať
zmm, tak ja by som to dala reklamovať ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zmm, ja by som to dala tiez urcite reklamovat a nelepila by som to sama!
Odpovedať
asi by sme to fakt mali dať reklamovať ale čo keď to začne robiť znovu?? obávam sa že to pošlú späť akože opravené a začne sa to po čase odliepať znovu. bože keď si predstavím že poposielame oznámenia a dotyčným sa potom doma rozlepia.... :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Zmm, mozem sa spytat, kde ste si davali robit tie oznamenia? Mali by to spravit uz dobre, ale vies, clovek nikdy nevie. No je to v ich zaujem to dobre sparvit a ked nie, tak si treba pytat peniazky spat. A nenechat sa odbit!
Odpovedať
lubinkas dávali sme ich robiť v pamase. máš pravdu, nechcem sa nechať len tak odbiť. ale potom už bude málo času dať robiť nové. oznámenia sa tuším posielajú tak dva mesiace dopredu nie?
Odpovedať
Profilova fotka
oznamenia aspon teda co som ja pocula aj citala sa posielaju tak 3 tyzdne pred svadbou. Ale to podla mna zavisi od kazdeho individualne. Pamas ludia oznacuju za dobrych a spolahlivych. Otazka je ci to bolo "chvilkove zlyhanie" alebo sa "zlajdacili". Urcite by som im to hned vyreklamovala a uvidite co dalej. este mate zatial dost casu ked im to tento tyzden poslete.
Odpovedať
Profilova fotka
no sarah, athena, dominikav - Trenčanky, to budete mať toho 12.9.09 riadnu parádu v Trenčíne - veľká udalosť, toľko Vás bude neviest 8-) zmm - ja by som tiež určite to dala reklamovať. A spýtaj sa rovno, že ak sa ti to "náhodou" znova rozlepí, že pak už budeš chcieť peniaze naspäť ... to človeka nepoteší - takáto vec. už sa blíži koniec práce - jupí :-) Keď ja sa moc neteším do práce akosi v poslednom čase :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?