Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko :-) , tak som to vcera prezila :-D Nebolo to nic prijemne, ale ani take hrozne ako som cakala... :-p Olinkaw - tak to tiez musi byt zabava, najme ked uz mate dieta .....
Odpovedať
Profilova fotka
Veru :-( dnes upršané ránko kočky :-) vidím, čítam, že včera ste mali dobrú tému - predmanželský sex - ono je to sranda asi ako povedala olinkaw, hlavne keď majú páry aj decuľo už :-) tak si predstavte babky, že ten môj Peťko mi už zohnal tú chýbajúcu vecičku k výrobe prkotiniek na stoly :-D tak ho ľúbim x-)
Odpovedať
danyledu, takže bude kreatívny víkend? budeš vyrábať? ja mám tiež jednu vynikajúcu správu. spomenula som o tom stane kolegovi,len tak, že sa mu vyžalujem, že koľko za to pýtajú a on mi hovorí, že si s tým nemám robiť starosti, že u nich na obecnom úrade také majú /on je nejaký poslanec alebo čo/ a že nie je problém ich požičiať. tak juchúúúúúúúúúúúúúúú :-D :-D :-D :-D :-D :-D hammy, na koľko náuk musíte ísť?
Odpovedať
Profilova fotka
No jasnačka, že bude kreatívny víkend , juchúúúú :-D sarah - no teda vidíš, aj náhody dobré existujú. to je super, že ti to tak vyšlo - gratulujem ;-) , a starosť je už vybavená :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sarah, - este na 4 stretnutia, z toho jedno uz bude take organizacne, ze co kedy a ako mame robit a co budeme hovorit, vravel ze to chce s nami stihnut do prazdnin.... a plus este musime ist na kurz planovaneho rodicovstva, to prednasaju taky manzelia a gratulujem k tomu stanu ;-) tak mas radost :-) dany - super akeho mas snubenca, zozenie ti co ti na ociach vidi :-) ;-)
Odpovedať
hammy, dany, dík, fakt som šťastná, lebo inak by to bola dosť veľká položka. my chceme náuky tiež stihnúť do konca júna, lebo potom sú až koncom augusta a nechcem to nechávať na poslednú chvíľu
Odpovedať
Profilova fotka
pomooooooooooc mne sa tak nechce pracovať a to dnes máme ešte dlhý deň - do pol piatej :-S
Odpovedať
Profilova fotka
sarah a vy mate kolko stretnuti - nauky? ani mne sa uz nic nechce, a to som uz mala byt doma... ale caka ma este porada tak cakam kym sa vsetci zideme :-p a zajtra musim ist na skolenie cerveneho kriza, co ma moc netesi, no co uz :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne ránko kočky :-) dnes máme trošku dôvod na úsmev - svieti slniečko, aspoň tu u nás v ZA 8-) uvidím dokedy to vydrží :-D
Odpovedať
ahojte ;-) veru dnes krásne slnečno hammy, mali by sme ísť na 6 :-. , ale farár nám povedal, že stačia tri - lekár, psycholog, kňaz - ale časovo nám to nevychádza, tak chcem poprosiť nášho kňaza, aby nám tu tretiu náuku urobil on a tie dve musíme do TN. náuky sú v utorok alebo vo štvrtok a drahý musí cestovať 200 km len kvôli tomu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
uf sarah tak to máte teda tie náauky dosť blbé .... a nedalo by sa to nejak skĺbiť, aspoň že jedna by nestačila? KeĎ už je z takej diaľky budúci manžel?
Odpovedať
jednu sme už vyriešili, zobrali sme si obidvaja na piatok voľno, takže zostane v TN a ideme ešte niečo povybavovať a tak, ale nedá sa to každý týžde :-( . ale sesternica mi hovorila, že oni ked boli, tak tam bola nejaká dievčina aj sama bez nastávajúceho. tak uvidím, risknem ten prvý raz bez neho a uvidím, ak to nevyjde, tak neviem :-D skúšala som aj nahovárať kamošov, že nech idú ako moji partneri, ale nejak sa im nechce :-) čo máme dnes vybaviť??? no včera som dokonca odškrtla v zozname aj krabice na výslužky, bola u nás návšteva a teta, že s tým si nemám robiť starosti, že jej ona zoženie. ibaže mám trošku dilemu, lebo nie sú to klasické biele výslužkové krabice, ale také hnedé kartonové, tak neviem či to bude pekné :-| a stále ma máte bižutka - už máte niečo vybraté?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Pekne rano kcoky:-). Vidim, ze vy ste ranne vtacata:-). Mne sa tak skoro podari prist do prace jedine v piatok, kedy mam od 7:30 anglictinu:-D. Tieto nauky vam teda nezavidim a ked si vas tak citam, tak som aj celkom rada, ze to nemusime absolvovat. Sa drzte a nech to mate co mozno najskor uspesne za sebou;-). Sarah, ja si myslim, ze tie kartonove krabice vobec nebudu vadit. Nikto si to podla mna ani nevsimne. Podstatne aj tak bude to, co je vo vnutri, to skonci v mlsnych zaludkoch a krabica aj tak skonci v kosi, takze tym by som si hlavku nelamala a hlavne ti odpada jedna starost;-). Ja uz doplnky nastastie mam. K promociam som od ocinovej krstnej mami dostala perlovy nahrdelnik - na moj vkus bol vsak prilis velky a mohutny, tak som si ho dala prerobit na jednoduchy jednoradovy nahrdelnik na krk, naramok na ruku a nausnicky:-) a to bude moja bizu na svadbu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahote! :-) Sarah - suhlasim s lubi. Nerob si starosti z krabic. ;-) Ja este nemam bizu... :-( Ale o par tyzdnov idem na skusku siat /juchuuu :-D / a ked budem mat na sebe saty, hned si vyberiem zavoj a bizu. Uz sa neviem dockat. x-) Lubi - tak ten nahrdelnik mozes mat, ako nieco stare .- ak si chces zachovat tento zvyk. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No neviem ci to je ako nieco stare, ked som ho este nemala vobec na sebe, ani ten povodny:-), ale oki. Aj ked na tomto zvyku netrvam, tak som sa nad tym ani nezamyslala:-), ale vidis, prvu "suciastku" uz mam:-). Ale keby sa to vzalo aj ako nove, mam uz dve:-D.
Odpovedať
no ja zatiaľ len požičané - šaty :-D ale nové bude všeličo - topky, spodné prádlo... darované uvidíme - ale asi podväzok /od prvej družičky/ a modré asi mašlička na podväzku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vidis, ja ten nahrdelnik mozem brat ako darovane:-). Saty su pozicane a topanky nove:-). A ci bude podvazok modry to zavisi od kamosiek:-))).
Odpovedať
Profilova fotka
Ja uz mam podvazok a je kraaasny, a ja na nom modra maslicka - ale na tomto tiez netrvam, iba kamosku to zaujima... :-D Ale keby som to chcela zachovat, tak saty su pozicane, darovany a modry je uz spominany podvazok, z novych veci bude asi viac a stara budem ja... :-D
Odpovedať
ajha, no vidíš na niečo staré som zabudla, tak asi tiež len ja :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fúha babky ale ste sa rozpísali ... takže tie krabičky - no ja mám tiež k dispozícii také kartónové ( tie máme doma a dosť ich je ) ale to by som nebola ja, keby sme si nezohnali aj také biele origoš na koláče :-N no mami nebola nadšená, ale keď mne sa to tak páči .... a bižu už mám ... kolegyňa mi darovala k sviatku také náušky ako som mala vybraté v obchode ani nevedela vtedy, že sa idem vydávať :-D tak sa trafila ... keď som jej povedala, že tie náušky budem mať na svadbe, bola celá nadšená :-) budem mať iba náušky, lebo sú také výraznejšie ... taktže to je darované požičané mám šaty nové - toho bude ... :-D topky, spodné prádlo ... a modré - no hádam sa dopracujem k tomu podväzku a mašlička na ňom bude asi modrá - vôbec ma ináč ani doteraz nenapadlo to zháňať ... kde to mám vôbec pozerať?
Odpovedať
Profilova fotka
a vidíte staré ..... hmmmm tak sa tiež pridávam k tomu, že stará budem len ja ... nemám už :-p dvadsať
Odpovedať
no veď ja tiež už nie :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hm .. asi je nás tu takých viac pred 30 - nejaký ten rôčik mi ešte chýba ale je to čoskoro :-) :-D kočky a kde by ste si vy zháňali ten podväzok, keby ste ho nedostali? :-)
Odpovedať
dany, v svadobkách ich majúúúúúúúúú ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Danny podvazky maju aj napriklad v galanterkach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jéžiši, to ma fakt nenapadlo ... ď .. to bude asi tou svadbou, že reálne neuvažujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
V pohodke, ved na to sme predsa tu, nie;-)?
Odpovedať
Profilova fotka
no jasné, to viem a som veľmi rada, že to tak funguje :-) baby tak konečne to už vyzerá, že budeme mať to oznamko, teda som to dnes dokončila .. malé chybičky krásy som opravila a tak dúfam, že čoskoro to pôjde do tlače x-)
Odpovedať
dany - sa tešíme na foto ;-) ja idem do tlače zajtra a beriem všetky moje návrhy, nech mi poradia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Babky, tak prajem krásny zvyšok dníčka, ja idem o pol štvrtej už dom - a máme dnes v ZA staromestské slávnosti a budú tu Horkýže a Polemic - tak sa teším ... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?