Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
sarah - no my najskor tak o 21:30. Este sa musime rozhodnut, ci tak alebo o tej 22:00 a je to kvoli tomu, ze my mame dost neskoro sobas - az o 17:00, takze kym sa dostaneme do saly, napapame vobec ten prvy hlavny chod, zatancujeme nejaky ten prvytancek, tak hned bude minimalne 21:00. Keby sme mali sobas skor, tak ich urcite aj skor zavolame, ale bohuzial. Tie ceny za prenjaom toho stanu su hrozne! Oni na tychto veciach musia tak neskutocne zarabat. Pretoze ked to clovek potrebuje, tak si to castokrat aj napriek cenam musi objednat. Pokial teda nevymysli, lepsie a lacnejsie riesenie. Drzim palce aby sa ti podarilo najst nieco cenovo prijatelnejsie:-). A ked nie, tak si povedz, ze je to len raz za zivot:-D. Tak to robi moja polovicka a niekedy ho idem za to dorazit;-).
Odpovedať
Profilova fotka
no my taktiež máme sobáš neskôr a priateľov ideme pozývať až okolo 21:30 - 22:00 a idem im robiť zvlášť tie pozvánky k stolu :-D nech majú radosť ;-) mi to príde krajšie tá kartička k stolu tak sólo :-) sarah - tak to teda sú riadne pálky za tie stany, no ale ako hovorila Lubi, raz za život :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jáj ozi a tie etikety nejdeme robiť na fľaše ... len na vyslúžkovú krabičku idem lepiť také venovanie akože .. toď všetko a tiež nebudeme mať darčeky pre hostí ako lubinkas :-) budeme dávať ale medovníčky, keď sa budú vyberať peniažky na tanier ... takže to budú mať ako darčeky, lenže to nebude už na stoloch hneď ako prídu hostia ... :-)
Odpovedať
lubi - aha, tak to hej, my sme nakoniec dali sobáš už na 14 hodinu, aj keď priateľovej rodine sa to zdá skoro, lebo cestujú 200 km, ale tak musia to stíhať. veď my doma budeme musieť zabezpečiť presun všetkých dobrôt do sály, výzdobu, pripraviť pre všetkých pohostenie a tak, a oni majú za úlohu "len" sadnúť do áut a autobusu a prísť :-) a ideme sa fotiť až po obrade, takže aj preto tak skoro a najskôr som rozmýšľala, že to prehodím, aby teda nemuseli tak skoro, ale potom som si povedala, že veď je to len raz, tak nech si to užijeme celý deň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! :-) Ked som hladala text na nase oznamenia, tiez som nasla iba pozvanky. /teda texty konciace sa s pozvanim/ Takze som musela tych lepsich trosku prerobit a potom presunut drahemu, aby si vybral... :-D Mame v plane robit k tomu male karticky, lebo je strasne vela znamych, ktorym dame iba oznamko. Mam niekolko kamosov, ktorych by som chcela pozvat tiez iba po 10-tej, ale neviem ako sa to robi. Karticky zvlast nechcem im robit, takze asi podam im iba oznamko a poviem im, ze budeme radi, ak sa zastavia neskor... Kazdopadne oznamka nebudu vybavene do konca maja. :-| No, nevadi, tak v juni. :-) Etikety neviem, ci budu, lebo som si vyrobila taku malu ozdobu na krk flias zo stuzky. Nechcem aby to uz bolo vela. ;-)
Odpovedať
ja mám v pláne robiť aj etikety, ale nie na alkohol, čo pôjde na stoly, ale na výslužkový a darčeky tiež nebudem dávať, veď taká výslužka je pekný darček a tiež mám v pláne na výslužkové krabice nie len písať meno, ale dať tak peknú etiketu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Povodne sme mali mat termin o 16:00, ale teta na matrike to trosku poplietla a ked sme to zistili, tak sme mali na vyber hodinu sobasa uz len o 14:00, alebo 17:00 :-D. Tak si vyber;-). Ale v nasom pripade to bolo pomerne jednoznacne, kedze sme si povedali, ze by sme si radi uzili fotenie a nemuseli sa ponahlat za hostami. Tak sme sa zhodli, ze fotit sa budeme urcite pred obradom. takze sa nebudeme musiet ani my nahlit a aj svadobcania budu moct pripravy absolvovat pomerne v klude, respektive, casu budu mat dost, bude uz na nich ako si ho utriedia:-). No my ked budeme mat do konca juna vyriesene oznamka tak budem rada. Pri takomto tempe neviem ci sa nam to podari:-), ale dufam, ze ano:-).
Odpovedať
Profilova fotka
s tými oznámeniami som mala svoj osobný termín do konca mája ... ale akosi neviem či sa vojdem .. .budem mať časový sklz :-S .. .čo už ... nezabijem sa kvôli tomu ... :-D lubinkas - tiež sme to tak brali s tým časom na začatie obradu ... máme o 16:00 aby sme v kľude sa mohli pofotiť a pak už len zabávať sa s hosťami až do rána , dúfam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no sarah vy to nemáte také ľahké s tým fotením, preto sa fotíte až počas zábavy , lebo vlastne keď ste tak ďaleko od seba, však? ;-) sa nám hovorí, ked my tak pomerne blízko seba bývame ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj moj termin na oznamenia bol do konca maja, ale v danej chvili budem rada, ked to stihneme do konca juna aspon objednat:-D. Ale presne ako pise danny, zabijem sa?:-) Snad to do septembra stihneme;-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne Lubi , máš názor ako môj Peťko ;-) podľa neho času ako čečiny do septembra 8-) - chlapi, nič ich netrápi
Odpovedať
no danyledu, je to presne kvôli tomu, že sa fotiť môžeme až potom, takže to vidím tak, že po kostole bude prvý tanec, nejaké jedlo - to musí byť, lebo s hladným mužom, ktorý sa nerád fotí by to bolo ťažké :-D a potom vraj máme počítať 1,5 - 2 hodiny na fotenie. a to už bude skoro sedem hodín večer. tak preto sme to nakoniec nechali na tú 14.00 hááááádam všetko stihneme :-) a to tí chlapi oni sú fakt asi všetci rovnakí, keby bolo podľa môjho, tak nepotrebujeme absolútne nič a čo potrebujú hostia nech si prinesú ]-( , ale zasa keď ho to chytí, tak si navymýšľa také somarinky, no hrozné :-D :-D :-D neviem, čo je lepšie, keď sa stará a vymýšľa, alebo nestará a to ma zasa jeduje, že sa nezapája :-p :-p :-p no ja fakt neviem ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ale že ich máme sme radi, nie baby? x-) ľúbime ich nech sú všeliakí .... :-D
Odpovedať
no jo :-D :-D :-D
Odpovedať
a kedy plánujete tie oznámenia rozdávať?
Odpovedať
Profilova fotka
hej, myslim, ze chlapi su v podstate vsetci rovnaki. Ale aj tak ma najviac irituje, ked sa snazim nieco riesit a on ma ma uuuplne "nahaku":-). Niekedy ked sa ho spytam, tak ani nevie o com vravim, potom ho sprdnem a potom zase seka dobrotu a snazi sa mi pomoct:-D. Jaaaj, ale co by sme bez nich robili, no nie;-))). No musim povedat, ze ak nieco treba vybavit a poviem mu, tak ide bez slov, aj ked by bol urcite najradsej keby nemusel a vsetko by sa to vybavilo bez jeho ucasti:-), ale dolezite je ze nefrfle, co ma tesi:-D a jeho tesi, ze sa tesim ja z toho vsetkeho, a zo vsetkych drobnosti:-D:-D:-D. My oznamka ak sa k nim dopracujeme:-), bude rozdavat tak v polovicke augusta.
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme chceli rozdávať oznamká teraz v polke júna .... ale hádam to dovtedy stihneme :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) no my sme uz dali oznamka robit, takze dakedy na zaciatku jula by sme chceli rozdavat, najme preto, lebo sme este zatial nehovorili koho pozyvame,... takze aby sa vedeli zariadit :-N Co sa tyka etikiet, tak si asi vyrobim na flasky, ale citala som nieco ze budete robit etikety na vysluzky... Co tam budete pisat? Zda sa mi to dobry napad a tym ze tiez nebudeme hostom davat darceky, by to bolo mile :-) dnes sa mi tak drieme v praci... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj hammy:-), aj mne sa strasne zatvaraju oci v robotke. Babule, chcela som sa spytat. Budete davat k pozvankam k stolu, pripadne k pozvankam na zabavu aj nejaky papierik, kde poprosite ludi o potvrdenie ucasti, alebo sa to budete kazdeho samostatne pytat, alebo proste len uvidite kto pride a kto nie. Neviem, ako by to bolo najvhodnejsie spravit, aby som vedela pocet ludi. Pretoze my musime zahlasit kolko budeme mat hosti ...
Odpovedať
hammy, ja asi len naše mená, dátum a názov možno svadobná pálenka....nájdeš veľa takých etikiet na nete, dá sa to prispôsobiť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lubi, cim skor ked bude trosku casu odpisem na IP :-) ;-) My budeme davat pozvanky vacsinou osobne, takze si myslim ze mi hned povedia, keby nahodou niekto neprisiel, ja by som tiez bola rada keby som v auguste vedela presny pocet ludi, ale tie "navratky" nebudeme davat... Sarah skusim nieco take pohladat a uvidim, v praci mam taky papier na ktory by som to mohla tlacit, tak asi nieco tiez take jednoduche spravim...
Odpovedať
Profilova fotka
inak babule, drzte mi dnes palce, ideme o 19:00 na prve stretnutie k fararovi :-S Vcera mi volal knaz,chcel aby sme dnes prisli, nezname cislo, som zodvihla len som nerozumela pretoze sme akurat pracovali na dome a bol tam hrozny hluk, tak som este raz povedala ze prosim a hned ma zglbal ze na Pozdraveny bud JK, sa ma odpovedat naveky amen, hovorim prepacte som na stavbe a on ze jaaaj je tam vela ludi tak pred nimi ste nechceli hovorit... vravim, ze nie ale je tu hluk, tak som nepocula ... :-| Prepacte som sa rozpisala :-N
Odpovedať
hammy, no pekný začiatok, držím palce, aby to všetko dobre dopadlo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj babule, my sme mali super nauky :) v podstate bola len jedna :-D my mame takeho mladeho farara, tak asi nas nechcel "trapit".. ale bola sranda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
chiarra, ticho zavidim :-N my mame tiez jedneho super knaza, ktory tu bol predtym, ten nas pride aj sobasit, len nauky musime absolvovat tu, a zial mame tu taky pristup... :-S No mozno dnes milo prekvapi, ale dost o tom pochybujem, lebo jeho oblubena tema je predmanzelsky sex :-D :-D
Odpovedať
no veľmi zaujímavá téma :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noo ono by sa aj dalo pokecat, len nie s fararom :-D :-D :-D robim si srandu, ale fakt sa bojim, co nam povie, aj kvoli tomu ze spolu uz prakticky byvame...
Odpovedať
Profilova fotka
ach jaaj, no tak tuto temu by som s nim asi nechcela preberat.. my totiz spolu byvame uz skoro tri roky :-D :-D
Odpovedať
hammy: vôbec z toho nemaj traumu, my ideme na náuku o predmanželskom sexe a bilingsovej metóde vo štvrtok, bývame spolu vyše 5 rokov a máme 20 mesačného syna :-p to bude zábava :-D čo sa týka oznámení, my sme si dali termín vybavenia do konca júna, takže ešte máme čas. Aj tak ich budeme rozdávať až v auguste, tak nech nám na ne doma nepadá prach :-)
Odpovedať
krásne upršané ránko ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?