Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
:-) už som hovorila, že neviem či tie fotky sem dam, lebo nebude čas asi fotiť aby bolo krásne odfotené :-D tak baby krásny víkend Vám prajem 8-) už končím v práci tak supiš :-) majte sa pekne ....
Odpovedať
Profilova fotka
prepac nestihla som vsetko citat :-D pekny vikend :-)
Odpovedať
danyledu - sa máš, ja ešte dve hoďky :-( .... tak krásny víkend a potom daj info, ako bolo na svadbe a či máš nejaké nové nápady, ak niečo odkukáš :-D :-D :-D
Odpovedať
ahooooj, a zasa je tu pondelok :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne ránko kočky ... 8-) taká spara už za rána ... uf .. .rovno do vody sa hodiť by bolo najlepšie :-p Aký ste mali vík baby? No tak my na tej svadbe - supiš, zatancovali sme si, vybláznili sa :-D robila šoféra, takže nepila ale aj tak bolo supiš :-p Nápady? No takže zistila som,že na sálu nebrať zbytočne veľa koláčov, lebo skoro sa nejedli... všetko im pozostávalo ... ja si myslela, že jesť sa moc nebude ale bola som teda prekvapená :-D ja som sa síce radila k tým menším žrútkom, ale veľa hostí sa teda nadláblo čo som bola prekvapená. Jedlo po polnoci mali kapustnicu, že ako im chutilo ... ja som už jesť nemohla - sa mi nedalo :-D S deťmi bola tá svadba chutná :-D rozkázali si dievčence makarenu a mali sme aj kultúrnu vložku :-D také boli chutné :-D :-D Mali aj ten stoličkový tanec- sa to volá? Že sa dá napr. 10 stoličiek a tancujúcich je 11 a postupne sa stoličky odkladajú a taktiež vypádavajú aj tanečníci :-D nasmiali sa, boli aj pády :-D :-D :-D
Odpovedať
danyledu, tak si sa dobre zabavila, no neviem, ako s tými koláčikmi, každý povie niečo iné, teta v sále nás presviedčala, že sa toho poje dosť :-) my sme cez víkend nakupovali. boli akcie, tak už pomaly dopĺňame zásoby, ono sa to nezdá ale 5 korún na flaši minerálky, to sa oplatí :-D pri 180 flašiach. tak teraz len letáky sledujem. najskôr sme mysleli, že je to skoro už nakupovať, ale vď už len nejaké tri mesiace a vypukne to ;-) a ešte som natrafila na fialové obrúsky v tescu, tiež za dobrú cenu, tak aj tie som kúpila, každý kto prišiel cez víkend k nám, musel odsúhlasiť, že je to fialová farba, lebo doma sa so mnou hádali, že som farboslepá :-D , že veď to je modrá, tak som im to pekne naaranžovala a všetci museli súhlasiť s fialovou. no veď ja som bola rada, že som konečne fialovú našla, tak nech mi radosť nekazia 8-) 8-) 8-) a boli sme obrúčky vybrať, tak sa teším. a ešte tuším nejaké sviečky - tiež fialové, ale pri tých sa so mnou nehádali - sme nakúpili :-) :-) :-) takže celkom plodný víkend :-)
Odpovedať
Profilova fotka
s tými koláčmi je to pravda .... každý ti ináč povie .... ono to záleží aj od rodiny -akí sú tam jedáči :-D Sarah no teda ... to bol plodný víkend ;-) gratulujem k servítkam, k sviečkam a miňoške ... aj my postupne plníme zásoby. Veru u nás každý sleduje letáky, čo je kde v akcii :-D Ja som sa snažila včera robiť tú perličkovú dekoráciu na stoly ale zistila som, že to môžem vylepšiť ale k tomu mi ešte niečo treba - tak mám teraz hlavu v smútku, že kde to zoženiem :-( ... Peťko dostal bojovú úlohu mi to niekde splašiť 8-) tak musím ešte počkať .... och :-| - keď ja si toľko toho navymýšľam :-N
Odpovedať
danyledu, to máš dobre, že niečo vyrábaš, ja sa stále neviem, rozbehnúť s tými oznámeniami :-S
Odpovedať
Profilova fotka
a prečo sa nevieš pohnúť? skúšala si tú stránku? Nepáči sa ti tam nič?
Odpovedať
stránku som skúšala, len sa mi tam akosi nedarilo :-( ja neviem, a vlastne návrh už mám, len teraz musím pozisťovať papiere kde sa dajú kúpiť a vybaviť si tú tlať. ale dnes som si dala pripomienku, že to musím vytelefonovať. len čakám, kedy šéfová zdrhne z práce a idem na to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D 8-) pripomínaš mi seba v tomto ... tiež čakám, kedy šéf na chvíľku vypadne .... :-) A kde pracuješ?
Odpovedať
v jednej korejskej firme - dodávame plastové interierové komponenty do automobilov,ktoré sa vyrábajú u vás v žiline :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no toto ... :-) v tej firme v Za pracuje môj budúci švagor a jedna moja bývalá kolegyňa .... :-D zatiaľ nie sú šikmooký 8-) veľa mojich známych tam ináč pracuje ... len ja akosi ee ;-) nedala som sa zlanáriť :-)
Odpovedať
mi hovor o tom, ja sa už normálne teším keď odtiaľto vypadnem, lebo nemám moc dobrý vzťah s mojou kolegyňou, ona je staršia a myslí si, že len preto budem robiť všetko tak ako ona povie. dokonca aj kávu som jej do istého času robila lebo to brala ako samozrejmosť, že veď ked si robíš ty, urob aj mne. ale som sa zaťala, možno teraz aj preto, že viem, že odídem a povedala som dosť. si tu taký istý pracovník ako ja a strašia, nestaršia, nebudem ťa obsluhovať. stále sa do všetkého montuje. a teraz má problém s mojou svadbou, všetkých okolo sa pýta /lebo v práci to odo mňa vedeli len traja ľudia/ že vraj sa idem vydávať a kedy a prečo a či som tehotná a tak a to ma strašne rozčuluje, keď teda niečo začula, čo sa ma priamo neopýta, tak ideš sa vydávať alebo nejdeš? ale ona je taká, že len snorí, čo kde zistí /pritom o nej nevie nikto nič, lebo nikdy o sebe a o svojej rodine nepovedala/ dokonca už vie aj to že odchádzam. kvôli tomu sme so šéfovou tajili tú svadbu kým sa dalo, lebo teraz začnú všetci rýpať, koho nájde miesto a mňa a kedy začne a tak :-( juj som sa vyrozprávala :-), ale mám aj dobré kolegyne a kolegov :-D aj mi bude smutno za nimi. a veru už nastal aj čas obhliadať sa po novej práci, toho sa bojím, či si niečo nájdem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no teda ale si sa rozpísala veru .. .srdiečko si si vyliala ;-) ja rada počúvam :-) no keď cítiš, že to chce zmenu, tak treba zmeniť. Niekto mení prácu, niekto chlapa, niekto účes :-D A už si dlho v tej práci, či ako? No lebo ja som tu 4 roky, juj tento rok to bude 5 ... uf ... ale som si povedala, že keď pôjdem na materskú, ak pôjdem :-) rada by šla ... tak sa do tejto práce už nevrátim 8-( tu sú samé stresy a tak ... a ozi zabudla by som sa pochváliť ... kúpila som si teraz cez obed látku na popolnočné šatičky - juj aká som rada. Aspoň dačo 8-) :-D
Odpovedať
jéééj, budeš si dávať šiť? ja asi kúpim hotové, v lete ideme na svadbu, tak by som ich využila aj tam a potom ako popolnočky. a o dva týždne po našej ideme znova. tak budem kupovať dalšie :-) ja musím končiť v práci. budem sa sťahovať k drahému :-)
Odpovedať
...a vybavila som ten telefonát, tak v piatok idem vyberať papier na oznámenia 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm dám si ušiť .. pôvodne som chcela aj svadobné ale rozmyslela som si to. predsa na SR sa ťažko zháňajú pekné látky a ešte som chcela čipkované...takže by mi to veľa nervov zožralo :-D Takže aspoň popolnočné si dám šiť - mamina sestra mi ušije. Sa tým aj živí, takže ju zamestnám :-D To máte teda ale riadne naplnené tento rok s tými svadbami :-) Jáj ozi, veď si spomínala, že sa budeš sťahovať do Malaciek, že? Vlastne veď do tých duchien budem aj ja zabalené a pôjdem sa kuknúť k tvojmu nastávajúcemu :-D Jo? No vidíš, tak budeš mať tie oznamká skôr ako ja nakoniec :-N a aký papier si ideš vyberať? Kúpite si zvlášť papier a pak pôjdete dať tlačiť, či rovno si to dáte natlačiť v tej tlačiarni, aký budú mať oni výber papiera ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievky, vidim, ze ste sa dnes pekne rozbehli:-). No ked sme uz pri tej praci, tak ja mometanlne cakam, ci mi predlzia zmluvu:-(. Pretoze som mala na rok na dobu urcitu a ak mi predlzia, uz by mala byt na dobu neurcitu, no uvidim, ci sa k tomu dopracujem. Pevne dufam a verim, ale v sucasnej dobe si clovek uz nie je asi nicim isty. Este mam 3 tyzdne ... Inak popolnocne satky si idem davat sit aj ja;-). Bola som tento rok dva tyzdne v Malajzii a neodolala som tam latkam, ktore mali. Tolko latok, vzorov, farieb a matrialov po kppe som este v zivote nevidela a asi ani neuvidim. Uplna nadhera, clovek si nevedel vybrat a tie cenu stali fakt za to:-)! Aj ja som povodne planovala kupit si hotove, ale ziadne aspon podobne mojim predstavam som nenasla, tak som sa rozhodla takto. Tento tyzden by som mala ist na prvu skusku, tak som zvedava. trosku sa toho aj bojim, ale dufam, ze to dobre dopadne. My sme sa s oznamkami nepohli este nikam:-), ale snad to stihneme;-).
Odpovedať
Profilova fotka
Lubinkas .... fíííha v Malajzii - to musela byť krása .... juj :-)
Odpovedať
lubi, no fakt, to musela byť nádhera ;-) danyledu, môj otec robí v jednej reklamnej agentúre, oni ale oznámka vo veľkom nerobia, len majú možnosť tlačiť, no a ma upozornili, že moc veľký výber papiera nemajú a ani nejaké vyrazené alebo vystúpnuté písmená si nemám vymýšľať :-D . ale ja chcem aj tak jednoduché, takže to bude v pohodke, pokiaľ mi to nenatlačia na desiatový papier tak si vyberiem ;-) idem objednať vyrezávatko rohové a trošku to dozdobím a je x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ;-) supiš sarah - to budeš mať fajné - ušetríš a keď nechceš moc prečačkané, tak je to akurát ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, dany o akej stranke si tu pisala? my tiez este nemame oznamka a rozmyslam, ze si ich budeme robit sami.. kam sa mam pozriet? =-) lebo ja by som najradsej mala z takeho prirodneho papiera, uplne jednoduche nic precackane.. ale netusim kde by som taky papier zohnala :-( a ako vidim s tou pracou to tu mame vsetky podobne.. esteze mame stastie v laske :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne ránko kočky 8-) a zase je krásne slnečno :-) jupííí chiarra8- máš IP ;-) viac ti neporadím, nemám zdání :-)
Odpovedať
ahojte ;-) krásny dník dnes opäť máme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sarah no čo máš dnes na pláne vybaviť? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievky, opat krasne pocasie vonku, ale vraj sa ma od zajtra pokazit, tak si ho este treba uzit;-). My sme vcera nahodne natrafili na akciu v metre na fernet:-). Poobzerali sme sa po ostatnych obchodoch a zistili, ze lacnejsie to uz asi nebude a nakolko akcia plati len do dnes, tak som vyslala tatina, ci by nam mohol ist kupít. Povodne sme mali ist my, ale ocino si zabudol metrokratu doma, takze sa musel obetovat a zbehnut tam sam:-). Nastastie to nema daleko od domu;-). Takze uz mame zakupeny aj prvy alkohol. Aspon trosku sme sa pohli, lebo to akosi v poslednej dobe zanedbavame:-D. Krasny dnik vam zelam.
Odpovedať
ahoj lubinkas - no aj my už máme fernet :-D babky budete robiť aj etikety na fľaše? danyledu, no ja neviem, čo dnes =-) =-) =-) včera som zmenila oznámko, najskôr som chcela také "romantické" nejaké srdiečka a tak a potom som prezerala všetky návrhy, čo som si len tak robila ešte niekedy dávno a natrafila som na také s obrázkom "nevesty a ženícha, ako ho ona ťahá za krk obrúčkou" mám ho aj v albume a k tomu mám tie isté postavičky ako idú po rebríku do pohára, tak to by som použila k pozvánkam k stolu. ozik pri tých pozvánkach, sestra mi hovorila, že teraz sa dosť robia oznámenia a na nich je už tá veta: "zároveň vás pozývame k svadobnému stolu" ale čo ja viem, ja asi zostanem pri klasike a budem dávať k tomu tie malé kartičky, aby si to niekto nezabudol prečítať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj sarah, my ziadne etikety na flasky robit nebudeme. Ani darceky pre hosti. Co sa tyka oznamiek, tak aj my zostaneme pri kartickach, pretoze na jednej varke bude, ze hosti pozyvame k svadobnemu stolu a na ostatnych, ze budeme radi ak sa s nami pridu zabavit po 22:00. keby sme mali selektovat oznamka, vyslo by nas to aj drahsie, kedze si ich budeme davat robit a hlavne by sme v tom mali uz uuuplny chaos:-).
Odpovedať
lubinkas, takže tých "večerných" pozývate po 22. hodine? ja som rozmýšľala, že tak asi o ôsmej nech prídu, nech z toho niečo majú 8-) nám príde vtedy asi 15 spolužiakov z výšky - obidvaja študujeme, v škole sme sa vlastne spoznali a sme super partia, tak ich všetkých chcema mať :-) a zisťovala som prenájom party stanov. lebo toľko ľudí sa nám nezmestí do domu a chcela som na dvor dať postaviť stan, no a práve som zisťovala ceny za prenájom a mám hlavu v smútku: na jeden deň za stan 5x5 m je to okolo 3 tisíc a to ho budem potrebovať minimálne piatok až nedela :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?