Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
čaute ... :-) no fakt athena - sú krásne , aj mňa by zaujímalo prečo ste si ich dali odlišné .. píš, píš veronika - počkaj idem pozisťovať - mám kolegu , čo býva v Rosine
Odpovedať
Profilova fotka
veronika - fakt mi to je ľúto :-( ale názov neviem ani adresu, ten kolega nevie ako sa to volá, 8-( som povedala, že hádam ani v Rosine nebýva :-D ale vieš chlapi, tých také čosi nezaujíma 8-( .... ale neprehliadnete to, je to hneď na začiatku pri tej odbočke doľava ak tam pôjdete
Odpovedať
Ahojte babulky, dakujem ;-) Dali sme si preto odlisne, lebo sa nam obom lubilo nieco ine....mne sa lubil tento a to nie je klasicka obrucka, a zase 'zenska' obrucka prstena mojho draheho sa mi nepacila...Tak sme sa zhodli, ze pre nas nie je podstatne, aby boli rovnake a vybrali sme si kazdy taky, co sa nam pacil ;-)
Odpovedať
ahojte dievčatá, tak máme ďalší týždeň pred sebou, mne sa skončili skúšky, tak sa idem naplno venovať prípravám ;-) celkom plodný týždeň mám za sebou - prišla sviečka na hlavný stôl, včera som vybrala poháre za celkom dobrú cenu /700 korún obidva aj s gravírom :-D / a ešte sme nakúpili aj fernet za super cenu (v kauflande majú akciu x-) ) len ma trošku máta množstvo toho alkoholu, budeme mať cca 130 ľudí + 20 čo prídu až večer, tak sme to vyrátali 15 l fernetu, 20 borovička a 20 hruška. víno ešte nerátam, tam mi je to v podstate jedno, lebo čo nesportrebujeme, môžeme vrátiť, takže tam zoberieme dosť naviac ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no my budeme alkohol kupovat pravdepodobne az v juli, auguste:-). Ale chcela som sa vas spytat, je potrebne, aby mali novomanzelia na hostine vlastne pohare??? Lebo my naozaj veeelmi uvazujeme o tom, ze ziadne pohare mat nebudeme, ale proste budeme pit z takych ake nam da hotel. Zda sa nam to totiz zbytocne ... :-D.
Odpovedať
lubinkas, tak to bol presne aj môj názor, ked som videla ceny za poháre 2000 korún, tak som sa len divila, čo za to chcú. ale včera prišiel skoro švagor, ktorý má v rodine niekoho, kto poháre robí a povedal cenu, tak som sa rozhodla, že to nie je až také hrozné a dala som si vygravírovať mená a dátum. potom vložím foto. a dajú sa kúpiť aj také milé "šatičky" na tie poháre ako nevesta a ženích. tak pekne to navliecť na obyčajné poháre a hotovo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! :-) lubi - ja som tiez nechcela vyhodit peniaze koli poharom. Chcela som si maximalne kupit 2kusy v ikea a s fixkou /na sklo/ si napisat nase mena, alebo si nakreslit daco. Ale kedze sme dostali vygravirovane pohare k obruckam, vyuzieme tieto a nemusim si kupovat ziadne. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Roxi, tak to mate super:-)! My naozaj uvazujeme o tom, ze ziadne "nase" pohare mate nebudeme. Aj tak by nam doma len zapadli prachom, pripadne by sme ich rozbili cestou:-D.
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna nic sa nestane ak nebudete mat vlastne pohare. z mojho hladiska pohare su najmenej podstatna vec na svadbe. ;-) A co riesite teraz baby? Niekolko mojich znamych bude mat tiez tento rok svadbu, ale kazdy este pred nami. Mi budeme posledny. Trocha im zavidim, ze uz su tak dopredu. :-N :-) Viem, ze uz iba 4mesiace, ale zhromazduju sa uz vyfajkovane veci, cim dalej, tym menej treba riesit a trosku sa mi spomaluje cas. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
No my momentalne neriesime takmer nic:-). Ale drahy dostal za ulohu v priebehu tohto tyzdna vymysliet text na oznamko, pretoze by som chcela, aby sme do konca maja vyriesili oznamenia, aby sme sa potom zbytocne nenahanali a najma pride cas dovoleniek a clovek nikdy nevie ... Inak s pripravami stagnujeme. Ale da sa povedat, ze vsetky tie "velke" veci uz mame vybavene, takze asi preto sme pomerne kludni. ja sa pomalicky zacinam rozhliadat po kvetinarstvach, kde by mi uviazali lyticku, no mam dilemu. Pretoze chcem aby mi kvietky vydrzali aspon v svadobny den a kytica bola kvalitne uviazana, no nechce sa mi vyhodit za kyticu nekrestanske peniaze. V Rhapise mi povedali, ze ma vyjde vyse 2 000 Sk. Viem, ze ak by som si nechala uviazaj v Trznici, vysla by urcite lacnejsie, ale neviem aky je pomer cena/kvalita:-(. neviete poradit??? A este jedna dilema, davate si pod saty biele, kremove alebo telove pancusky/samodrzky??? Nemam saty biele, su skor kremovo hnede, takze biele mi nehrozia, ale neviem ci kremove, alebo telove;-).
Odpovedať
lubinkas, mne sa strašne nepáčia biele pančušky ani pod biele šaty, tiež mám šaty krémové, takže telové samodržky to istia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tiez asi najviac naklonena tym telovym:-), no este uvidim ...
Odpovedať
Článok sa načítava...
lubinkas, vidím v albume vestičku pre drahého? kúpili ste? lebo vôbec neviem, ako sa pohybujú ceny za kúpu, či sa oplatí len požičať,alebo radšej kúpiť. ale zasa na čo by to potom bolo. ja počítam, že okrem svadby bude mať drahý oblek na sebe ešte na promóciach :-D . ale tak oblek kúpime, ale vestu s kravatou asi požičiame v salone, kde som si šaty požičala. tam by sme mali asi ešte aj zľavu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam biele saty, takze budem mat aj biele samodrzky - uz ich aj mam, dostala od kamosiek na narodky. :-D Ale este jedny si musim kupit na pripad, keby sa tie povodne roztrhli. ;-) Lubi - ja som uz bola v kvetinarstve, kde budem si dat uviazat moju kyticku a pierka. Dopredu mi naznacili, ze lacne to urcite nebude, kedze v den nasej svadby je Maria a na take frekventovane meniny stupaju ceny kvetiniek hore... :-S ]-( ikebany na stoly mi budu robit inde a kvetinova vyzdoba do kostola bude zase ine riesenie. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sari, my sme vesticku kupovali a vysla priblizne tolko, kolko by sme dali za pozicanie. My sme kupovali v jednom obchodiku naraz vesticku s kravatou a kapesnickom a koselu na manzetove gombiky a platili sme okolo 115 eur. Aj my sme povodne planovali pozicat, ale ked som sa aj bola pozriet v salonoch na vetsicky, takze prevazne mali len kvietkovane alebo vyraznejsie vzory a to sme moc nechceli. Ale hlavne nesadli nam ani farby, aj ked k mojim satam je tazko nieco farebne zladit:-). Pri koseli sa nam to podarilo a vesticku ma v inom odtieni, ale nezabijem sa;-).
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Roxi, vidis, to je mozne ze v takych mensich kvetinarstvach zvysia ceny kvetin na Mariu, to mi vobec nenapadlo:-), hlavne ze babinka je maria:-). Ja to dam asi nakoniec uviazat v tom Rhapise alebo Artflore. Este chcem zbehnut do Artflory kolko mi povedia oni, ale obavam sa, ze nizsia suma to nebude:-(. No co narobim vydavam sa len raz cv zivote, teda dufam;-). Ikebanu na hlavny stol a nejaku mensiu ozdobu na auto budem aj ja davat robit inde, pravdepodobne cez kamarata alebo v trznici, toho sa uz tak neobavam, aj keby mali kvietky pocas dna zvednut ... A vyzdobu obradnej saly nastastie riesit nemusim:-).
Odpovedať
Profilova fotka
Roxi a vy co prave risite:-)? mozno sa inspirujem;-), lebo mi nic nepapada, co este by bolo teraz potrebne:-D. Som zvedava dokedy budem tak pokojna:-).
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som riesila tiez oznamko. Bola by som rada, keby sme to stihli do konca maja. Potom koncom maja nas cakaju nauky na fare. Vyhliadli sme jedno, ale chcu za to nenormalne vela. Aspon podla mna 30sk za oznamko je neskutocne vela a v tom este nie ju tie male pozvanky ku stolu. Takze sme sa rozhodli dat si vytlacit cez znameho a nevadi ak nebude uplne identicky s tym povodnym. Urobi nam o 5sk lacnejsie a vo velkom pocte s tym usetrime vela. Takze teraz som zacala rozpisovat ludi, komu chcem poslat oznamko. Nie je este hotove, visi na zrkadle a kazdy den doplnam. :-) Urobila som uz pierka pre hosti a teraz mam v plane zacat robit male, jednoduche stuzky na flase, ale este zhanam k tomu goralky, lebo nikde som nemohla najst oranzove v takej velkosti, v akej chcem. :-( A ked s tym budem hotova, asi zacnem pracovat na menovkach. :-D Asi tolko. Potom v blizkej buducnosti sa chystam do Gyoru ohladom popolnocnych siat. ;-)
Odpovedať
roxan, tak ty fakt nezaháľaš, ale ja som si sľúbila, že už začnem :-) a fakt treba asi v najbližšej dobe oznámenie vymyslieť. tiež budeme robiť cez známeho, len to treba navrhnúť. ale nie som za žiadne čačky, čo sa týka oznámenia, lebo viem, ako to chodí - prinesú ti domov oznámenie, pozrieš, pekné a každý založí :-) takže navrhneme asi niečo jednoduché, kúpime vyrezávatko a je to :-D si verím, že to bude také jednoduché 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No s tymi oznamkami mas uplnu pravdu Roxi. 30 Sk za oznamko je fakt dost, ale zase ked si pozriem niektore ceny inych firiem, alebo typov oznameni, tak je to niekedy smiesna suma oproti tymto. Videla som uz aj za vyse 50 Sk a to je teda palka! My si tiez asi budeme davat tlacit len oznamka a pozvanky ku stolu dame cez kamarata za symbolicku sumu, aj ked nebudu uplne identicke, myslim, ze to vobec nevadi. Jedine ak by sme oznamka kupovali na jednu firmu, ktora by si to mohla dat do nakladov, vtedy by nas to vyslo lacnejsie a mozno by sme dali aj tie pozvanky. Ale to je este v stadiu riesenia:-), takze uvidime ako nakoniec dopadneme. nejaky priblizny zoznam ludi uz mam aj ja napisany, ale taktiez nie je definitivny:-), ale uz si musime s polovickou nad to poriadne sadnut a dokopat to az do konca, lebo neznasam "rozprplanu" robotu:-D. ja mam urobenych zatial 20 velkych pierok pre svedkov a rodinu a este ma cakaju mensie pre ostatnych svadobnych hosti. Niekedy v juni, pripadne zaciatkom jula by som aj ja chcela zacat pracovat na menovkach a ked budeme mat pevne dany zoznam ludi, tak aj na zasadacom poriadku, ale obavam sa, ze to bude tak koncom augusta, ked mi uz bude priharat;-). Mne sa popolnocky uz siju, koncom maja mam ist na prvu skusku, tak som strasne zvedava, Nikdy som si nenechavala nic sit, tak mam trosku strach, ale snad vsetko dobre dopadne:-D. Sarah s tym oznamkom mas uplnu pravdu. Clovek si pozrie, precita, zalozi a zabudne:-). My si navrhovat sami nebude nic, lebo ako sa poznam, tak by som sa s tym zase hrajkala aby to bolo podla mojich predstav a zabil straaasne vela casu. Aj ked by ma to urcite bavilo, povedali sme si, ze vyberieme nejake pekne z ponuky, ktoru nam daju vo firme kde robia oznamka a bude a nebudeme to zbytocne komplikovat;-).
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat rovnake pierka pre kazdeho. Takze som uz spravila. Ani otcovia nebudu mat ine. Pierko dostane pekne kvetinkove iba zenich a starejsi, ak bude chciet. ;-) Ani svedok, ani nikto nebude mat iny. :-D Nemaj strach. Usite saty iba pre Teba nemozu mat chybu, vsak vsetko bude v takom prevedeni, ako len chces a da sa s nimi experimentovat aj vo faze rozpracovanosti. :-) My potrebujeme saty pre mna, pre sestru, pre mamu, oblek pre draheho, takze sme sa rozhodli vybrat sa do Madarska a vsetko si vybavit naraz. :-) sice moj nastavajuci povedal, ze najskor mesiac pred svadbou si kupi veci pre seba. Ach, muzi... ]-( My sme si vybrali tiez jednoduche oznamko a vidis, ajtak na nas chcu zarobit. Ked nieco je spojene so svadbou, hned nevedia ludia co za to pytat. :-|
Odpovedať
Ahojte babulky, pozeram, ze je to tu pestre ;-) Ja tiez momentalne riesim oznamka, uz sme si to 'nase' vybrali, teraz uz len vymysliet k tomu text a prilohy (informacne karticky atd). To ma celkom bavi. Inak vcera sme kupili saty pre druzicky (ktore budu styri). Dala som ich do albumu, ale su vidiet len na mne zatial ;-) Tak dufam, ze sa im budu pacit :-D :-D Babule, a co robite ohladom transportu? Budeme mat nejakeho veterana (danyledu uz tusim ma)? Ja akurat zhanam a tie ceny su nekrestansky drahe, fakt neviem...Ale bol to vzdy moj sen :-( :-| Neviete nahodou o niekom v okolo Trencina??
Odpovedať
Profilova fotka
No nam sa oblek uz podarilo kupit, co som ani necakala, ze tak skoro;-). Teraz len dufame, ze sa donho v septembri zmesti:-D. Mamina ta povedala, ze si saty pozrie, aj ked som jej navrhla nech si da tiez usit, kedze latku som kupila, ale povedala, ze radsej si kupi hotove. Tak z latky dame usit niekedy nieco ine a mozno aj pre mna:-D. Ono, kdekolvek pouzijes slovko svadobne, cena je aspon o 30% vyssia, to je strasne, ale co narobis. Ked raz budem velka:-D:-D:-D, zalozim si asi nejaku savdobnu agenturu alebo salon:-))). Keby to bolo take jednoduche, vsak;-)?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Athena, tie satky su velmi pekne a myslim, ze sa pacit urcite budu. Ja vyber siat aj farbu necham na druzickach, nech si daju v com sa budu citit pohodlne. Myslim, ze sa minule dohadovali, ze by sa zladili do priblizne rovnakych farieb, tak uvidime ci sa im to podari, ale ak nie, nebude mi to prekazat;-), aj ked sa mi velmi paci, ked su druzicky rovnako oblecene, resp. rovnake farby ale ine typy strihov. Co sa tyka auticka, tak moja polovicka tuzi po limuzine, ma aj presne vytypovanu, ktoru by chcel, ale bohuzial, je to taaak strasne drahe, ze to budeme pravdepodobne musiet nechat tak a ist len nejakym peknym autom - kto bude mat z rodiny najkrajsie, vyhrava:-).
Odpovedať
lubimkas, môžem ti ísť robiť parťáčku do toho salonu, to bol vždy môj sen a od septembra bývam, celkom blízko bratislavy :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jasneee, mozme to spolu rozbehnut;-)
Odpovedať
Ja sa pridam baby, budem Vam robit podporu z Anglicka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kludne mozme rozhodit siete aj do Anglicka:-D:-D:-D, mozno nam to este lepsie pojde, vsak Sarah;-)))
Odpovedať
Profilova fotka
Takze Athena presla si vyberovym konanim:-D, vitaj v nasom tandeme:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
na aute mi nezalezi, takze nic extra nebudeme mat. obycajna oktavia nas odveze do kostola. sice ten moj chcel svoju pomerne novu yaris, ale tam sa nezmestim dozadu s mojou veeelkou suknou. :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?