Menu Forum

Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

28. júl 2010  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
Registrovala sa 1. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 393 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 12. septembra 2009
    V Bratislave, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
Registrovala sa 1. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 393 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Bratislava.
 Ahoj Merilin,

mozem sa spytat kolko ludi budete mat svadbe a kolko zakuskov na hlavu pocitate? Lebo to cisielko ma celkom zaujaloemoticon.

Co sa tyka torty, tak u nas v rodine ziadne take zvyky nie su, zeby niekto priniesol tortu alebo kolace. Takze my si vsetko obehavame sami, aj vratane torty a davame upiect len jednu velku - cize sme si ju aj sami vybrali a bude podla nasich predstavemoticon. Zvysne mensie torticky, co budeme objednavat pojdu rovno na rozkrajanie do vysluziek.
5. máj 2009 o 16:53  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
athena7
6
Registrovala sa 19. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 746 príspevkov a 1 album.
    Na Trencianskom hrade a nasledne v Kursalone, Piestany, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
athena7
6
Registrovala sa 19. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 746 príspevkov a 1 album.
 Ahoj merilin emoticon

Aj nasa cukrarka nam bude robit jeden zakusok za 6,- Sk, tak to mam na rovnako emoticon
Ja som ju aj poziadala, aby piekla z 'dobrych' surovin, a nie z nejakych praskov...Tak dufajme, ze sa oplati emoticon

Tortu este tiez nemame, este stale vyberam, co by sa mi lubilo...Ale dame si urobit taku, aka sa nam obom bude pacit, takze ako lubinkas tiez my ju vyberame atd. emoticon
5. máj 2009 o 17:01  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merilin
Registrovala sa 25. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 438 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Prešov, okres Prešov.
    Prešove, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
merilin
Registrovala sa 25. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 438 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Prešov, okres Prešov.
    Prešove, okres Prešov
 Lubinkas, neviem este konecny pocet kolko budeme mat hosti, no malo by to byt okolo 100-110. Kebyze bolo po mojom, tak urcite az tolko ludi by nebolo. Ja som chcela len nejakych 70-80 ludi, no sme dost velka rodina, tak velmi som na vyber nemala. A torty u nas davaju piect viacerí. Rodičia nevest, ženich, krstní rodicia nevesti - 2 torty a krsti rodičia ženicha - 2 torty. Tak je to zvykom. Takze ja pocitam ze okolo 5 - 6 tort budeme mat urcite emoticon No asi doma poviem nasim, ze aku chceme. Do vysluzky mamka pocitala, ze pre rodinu by davala 50 + tortu, (co je podla mna vela, stacilo by uplne 30-40) pre znamych 30 (ja 20) emoticon a pre kamaratov po 20. A este potom pocitala do prace rodicom, mne.. takze nam vysiel takyto pocet emoticon
5. máj 2009 o 17:59  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merilin
    Prešove, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
merilin
    Prešove, okres Prešov
 A aby som nezabudla, este je u nas vo zvyku davat aj flasu ku kolacom, takze.... treba vyhrat loto emoticon Podla mna to prehanaju, tolko vela az netreba davat, no nemiesam sa. A co sa tyka darov, chcem nejako slusne naznacit vacsine, nech mi nekupuju dristy, ale viac nas potesia peniaze, za ktore s mozme kupit to, co budeme potrebovat. Urcite nechcem niejaky riad, taniere a pod. Aby som ich mala po 5? emoticon

Athena7, a neurazila sa? U nas by sa urazili. Ostava nam len dufat, ze to bude jedle :D
5. máj 2009 o 18:03  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janka.sopuchova
Registrovala sa 12. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 139 príspevkov a 2 albumy. Okres Ružomberok.
  • Svadba bola 11. septembra 2010
    V Kalamenoch a v hoteli Hrabovo, okres Ružomberok
fotoportrét
fotoportrét
janka.sopuchova
Registrovala sa 12. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 139 príspevkov a 2 albumy. Okres Ružomberok.
 Ahojte babenky, vidim ze pokracujete s pripravami, uz sa vam to krati skoda ze aj mi niesme v takom plnom nasadeni ale dufam ze sa to stane skutocnostou coskoro ked to takto dopadlo. Tesim sa spolu s vami. emoticon
5. máj 2009 o 18:35  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
Registrovala sa 2. apríla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 311 príspevkov. Má 17 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
Registrovala sa 2. apríla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 311 príspevkov. Má 17 priateľov.
 ahojte,
merilin, to fakt dávate 50 zákuskov do výslužky?? emoticon no to sa mi zdá strašne veľa, moja mamina rozhodla 30 pre rodinu, čo sa mi tiež zdá dosť, ja myslím, že tak 25 je ideálne + kúsok torty. no veď ešte uvidíme ako to dopadne
ja na mojich cca 60 ľudí /to len z mojej strany/ som dala 2500 zákuskov + drahý dáva robiť zvlášť
a torty u nás nosia družičky, takže ich bude asi dosť, a ešte krstná a niekedy aj iné tetky prinesú bud tortu alebo napečené zákusky. ale v posledných rokoch to robia tak, že tetky dávajú peniaze na zákusky svadobnej mame a ona dá upiecť u jednej cukrárky aký počet potrebuje emoticon

a asi budem mať nakoniec predsa len fialovú výzdobu aj keĎ nebudem mať návleky a stoličky majú bordový tapacír. sused mal svadbu v tej sále, kde budeme mať aj my a bola som sa pozrieť na výzdobu, bude nám to robiť tá istá pani, ako jemu a bolo to veľmi pekné aj bez návlekov a vo fialkovej farbe, tak sa tešíííííím emoticon
6. máj 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
Registrovala sa 9. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 700 príspevkov. Okres Žilina.
    V Stránskom pri Rajeckých Tepliciach, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
Registrovala sa 9. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 700 príspevkov. Okres Žilina.
 Ahojte kočky ...
janka.sopuchova - jéj ty si zakladateľka tejto témy.... chi ... emoticon a prečo aj ty nie si v takom tom predsvadobnom nasadení? Hádam nič zlé sa nestalo ...
k tým koláčom sa aj mne vidí, keď tak čítam merilin, že máte akosi veľa na vyslúžky emoticon ešte sme to tak síce nekusovali s mami, ale 50 mi príde dosť ... no uvidím, že koľko budeme dávať my. Možno budem prekvapená, že koľko to nakoniec bude emoticon My si ideme piecť koláčiky doma. Teda s mamine sestry nám pomôžu a samozrejme teta od cukrárskeho fachu a dáke susedy dúfam emoticon
Torty tiež neviem kde dáme upiecť, jednu mi ide robiť teta a zároveň môj svedok - tak sa teším je veľmi šikovná emoticon
sarah - fialková je pekná a máte dosť doplnkov v tej farbe? Ja budem mať prevažne bielu s takým menším zeleným doplnením - som zvedavá ako to nakoniec dobojujeme emoticon
6. máj 2009 o 08:53  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
roxan
Registrovala sa 6. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 308 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Okres Senec.
    V Kostolnej pri Dunaji, okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
roxan
Registrovala sa 6. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 308 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Okres Senec.
 Dobre ranko, babenky! emoticon
Aj mne sa zda traaasne vela 50zakuskov do vysluziek, aj 30... U nas sa nerobia take velke baliky. Max. 20ks + kusok torty a k tomu vinko svadobne. Ale mozno iba u nas neletia zakusky. emoticon My si ch davame upiect spolu a ta ista pani nam urobi aj torty. Povedala, ze staci 2mesiace dopredu upresnit, co chceme a kolko chceme a ona nam uroby aj vysluzky, takze super. emoticon
A co sa tyka pierok, ja davam kazdym hostom. Uz som ich vyrobila a cakaju odlozene v krabicke na den nastupu. emoticon
Jeej, musim sa vam pochvalit. Boli sme na matrike, takze papiere vybavene a koncom maja sa mame ukazat na fare a dohodnut si termin nauk. emoticon
6. máj 2009 o 08:53  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 danyledu, všetko k výzdobe dodala tá pani, čo to bude robiť. ja si už len nejaké kamienky, obrúsky, prípadne nejaké drobnosti dokúpim. od pani budeme mať aj výzdobu na autá a kytičky pre družičky
6. máj 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 sarah - tak to máte supiš ... my si ideme všetko sami robiť. Mám návleky požičané s mašľami ...keď mi tá pani povedala, koľko by ma to stálo, tak som povedala, že nie, že si to idem robiť sama emoticon
6. máj 2009 o 09:12  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janka.sopuchova
fotoportrét
fotoportrét
janka.sopuchova
 Ahoj danyledu, tento rok sa zpriprav nemozeme tesit lebo sme svadbu posunuli koli zavaznym problemom v rodine ale svadba bude dufame ze na buduci rok. ale tesim sa s vami a kukam si a obzeram veci co by sa nam hodili a som rada ze mam este viac casu, i ked by som bola rada keby som to uz mala za dverami, ale ako sa hovori nic nam neuteci a radi sa mame stale rovnako emoticon
6. máj 2009 o 09:50  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
fotoportrét
fotoportrét
danyledu
 tak to ma mrzí Janka ale na druhej strane máš pravdu, počkáte si a budete si to pak viac užívať emoticon držím palčeky aby pak všetko vyšlo ako očakávate ...
Ja tiež som čakala kým sa môj milý "rozhýbe" sme spolu 8 rokov a 5 mesiacov zatiaľ emoticon to som povedala, že hádam ani svadba nemusí byť emoticon aby sme ušetrili - ale tešíme sa ako malé deti
6. máj 2009 o 10:20  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dominikav
Registrovala sa 27. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 93 príspevkov a 1 album. Okres Trenčín.
    V Trenčíne, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
dominikav
Registrovala sa 27. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 93 príspevkov a 1 album. Okres Trenčín.
    V Trenčíne, okres Trenčín
 ahojte, jéj danyledu aj my sme spolu už osem rokov
6. máj 2009 o 10:57  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
 No s tymi poctami zakuskov dievky ste ma normalne zaskociliemoticon. My pocitame s cca 50 hostami na celej svadbe a 30 ludi len na zabavu a vypocitali sme, ze budeme davat piect okolo 600-700 zakuskov a 13 tort, ktore sa rozkrajaju rovno do vysluziek, no ale teraz neviem. My sme si vysluzky rozdelili na velke, stredne a male. Do velkych pojde 20 zakuskov, 2 x 1/4 torty a domace pecivo (linecke kolieska, vanilkove rohliky, ...), stredna vysluzka bude obsahovat 15 zakuskov a 1 x 1/4 torty + domace a mala 10 zakuskov a par domacich kolacikov. No a na hostinu sme pocitali s tromi zakuskami na hlavu + bude veeelka svadobna torta. Ja si myslim, ze to musi stacit, no ale tak teraz neviem...emoticon. Este raz to asi doma preberiemeemoticon.
6. máj 2009 o 10:58  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
olinkaw
Registrovala sa 28. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 48 príspevkov a 1 album. Má 8 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
olinkaw
Registrovala sa 28. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 48 príspevkov a 1 album. Má 8 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
 Ahojte babule, síce Vás čítam každý deň, ale nepíšem sem často. No keď som si prečítala o zákuskoch, nedá mi nereagovať. emoticon Podľa mňa je 50 ks do výslužiek fakt veľa, ale možno u Vás je to tradícia. My budeme dávať do výslužiek asi 20 zákuskov (plus svadobné vínko) a počítame, že ľudia ktorých sme pozvali na svadbu, neočakávajú plné krabice sladkého emoticon A na stoloch budeme mať tak 3 - 4 zákusky na osobu, plus samozrejme svadobná torta.
Ale možno je to fakt o tradíciach a niekde sa dávajú také veľké výslužky. Chcela by som tam ísť niekomu na svadbu emoticon emoticon emoticon

lubinkas: vizážistku som nakoniec musela zrušiť, lebo už mala niečo o druhej a dovtedy by nestihla nalíčiť mňa, aj moje dve družičky. Ale našťastie som zohnala inú emoticon
6. máj 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
 Ahoj Olinkaw, vidim, ze mas podobne pocty na zakusky ako aj my, tak si ma trosku ukludnilaemoticon. Som rada, ze sa ti podarilo nakoniec zohnat niekoho ineho, dufam, ze budes spokojnaemoticon!!! Ale aspon to pekne postihate a nebudete sa musiet zbytocne nahlit a stresovatemoticon
6. máj 2009 o 14:34  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
olinkaw
fotoportrét
fotoportrét
olinkaw
 lubinkas: no veď práve, takto to zvládneme dúfam bez stresu a zbytočného naháňania emoticon
a čo sa týka tých zákuskov, v BA sú asi normálne takéto počty emoticon ešte som sa nestretla s tým, že by ich niekto dával tak veľa.
merilin: prepáč, to nie v zlom. Tvojím hosťom možno len závidieť, ale v dobrom emoticon
6. máj 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
 Raz by som chcela zazit veeelku vychodniarsku svadbu!!! To musi byt skveleemoticon.
6. máj 2009 o 15:03  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
olinkaw
fotoportrét
fotoportrét
olinkaw
 tak to určite áno emoticon akurát by som ju nechcela platiť emoticon I keď si myslím, že naša nás nevyjde o nič lacnejšie a to budeme mať okolo 50 - 55 ľudí emoticon ale robíme to s láskou a dúfam, že iba raz za život, tak nech je taká, akú sme si vysnívali.
6. máj 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 babuľky, o ktorej máte sobáš???
mali by sme ísť cez víkend na faru, dúfam len, že už nebude veľa sobášov emoticon
6. máj 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
 Sarah my mame az o 17:00, ale mame len civilny, takze bude urcite kratsi ako cirkevny ...
6. máj 2009 o 15:35  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
olinkaw
fotoportrét
fotoportrét
olinkaw
 sarah00 my máme o 16:30 v Modrom kostolíku, ale bez omše. Už sme boli na fare a teraz nás čaká vybavenie matriky a potom 4 poučenia. To bude zábava emoticon
6. máj 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
fotoportrét
fotoportrét
sarah00
 jej, tak to máte v pohode, u nás to hrozí už o 14.00 lebo láska moja je z daleka a fotiť sa budeme až po obrade, takže musíme mať sobáš skôr, aby sme sa nefotili po tme emoticon
jaj, sa bojím, že to všetko v sobotu doobeda nepostíham emoticon
6. máj 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
 Neboj sa, vsetko postihas! My sa budeme fotit uz pred obradom, aby sme sa potom mohli spolocne so svadobcanmi presunut na hostinu. Ale ak sa budete fotit az po sobasi, tak nevidim dovod, preco by si to nemala stihnutemoticon! Bude to super, uvidisemoticon!
6. máj 2009 o 15:50  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merilin
    Prešove, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
merilin
    Prešove, okres Prešov
 No, kocky emoticon.... Ale som tu dvihla hladinu emoticon dakujem za vase reakcie, ktore sa uplne stotznuju s mojimi. No ... nerozkazem. Mozno ze sa mi to podari aspon o trochu znižiť, no ak nie, aspon sa svadobcania ojedia. emoticon

Neviem sice ake svadby su na inom kute slovenska, no ja mam pocit, ze budeme mat uplne beznu emoticon
Olinkaw ak by sme nemali spolocny datum, kludne by si mohla dojst emoticon No dufam, ze kazda potom ukaze aspon par zaberov zo svadby.

Sarah00- my budeme mat sobas o 16:15 ale aj s omsou, takze okolo 18-tej by sme uz dufam mali byt v sale
6. máj 2009 o 17:04  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
 To ja by som prislaemoticon))
6. máj 2009 o 17:10  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
roxan
fotoportrét
fotoportrét
roxan
 My budeme mat svadbu o 16:00, ale s omsou. Tak to ratam tak, ze cca o 18-tej, alebo trosku po uz mozme zacat s hostinou. baby, uz mame skoro iba 4mesiace... emoticon Ked si predstavim, ze onedlho uz budeme stat pred oltarom, trosku ma chyta taky prijemny neklud... emoticon
6. máj 2009 o 18:08  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merilin
    Prešove, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
merilin
    Prešove, okres Prešov
 emoticon Lubinkas mozes kludne aj ty. emoticon Obe ste z BA tak by si zobrala Olinku a dosli by ste
6. máj 2009 o 18:16  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
lubinkas (32 r.)
9
 nooooemoticon a sakra, mame v ten den tiez dost dolezitu vecemoticon, tak si uzite bez nasemoticonemoticonemoticon
6. máj 2009 o 18:25  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
athena7
6
fotoportrét
fotoportrét
athena7
6
 Ahojte babulky,
tak som si to tu musela skoro celu stranu precitat, vidim, ze tema zakusky fici emoticon emoticon

Ja sa normalne hanbim, ze som o tom este neuvazovala, kolko zakuskov bude treba. Teraz posledny majovy tyzden ideme aj s priatelom na Slovensko a ideme aj k nasej cukrarke, tak to dufam vsetko vybavime. Ale mne sa tiez zda, ze okolo tych 20 zakuskov plus mala flaska niecoho a kusok svadobnej torty bude stacit...A kedze vacsina nasich hosti bude na druhy den odlietat naspat tak aj tak by to nemohli odniest, tak mame vyhrate emoticon emoticon emoticon
Aspon ich nalozime alkoholom, slivovica to isti emoticon emoticon

Inak my mame tusim sobas z Vas vsetkych najskor, uz o 13:00, hlavne kvoli tomu, ako hovori sarah00, lebo sa ideme potom fotit a nas fotograf chcel, aby sme mali co najviac denneho svetla. No ale ak bude prsat tak to aj tak bude k nicomu emoticon Musite sa vsetky 'modlit', aby nam neprsalo!! emoticon emoticon

Pierka dam tiez vyrobit, ale dva druhy, jedny pre muzov a druhe trosku 'zenskejsie' pre baby emoticon Taky je momentalny plan, este sa to moze vsetko zmenit s mojim rozpoctom....

A co svadobne dary? Budete si pisat nejaky zoznam, co chcete, alebo si budete pytat peniaze?
6. máj 2009 o 21:52  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš