Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
ahojte, kutka ja sa tiež pripájam, určite tie prvé, sú jemnejšie, ženskejšie...
Odpovedať
kutka vidim, ze si si vyberala saty vo Fany, su tam super tetusky, ktore su ochotne az nad ramec svojich povinnosti... :-) tiez mam saty odtial a pridavam sa k babam, tie prve satky su krasne...
Odpovedať
Jeeej, dakujem Vam, asi uz som fakt veeelmi nahnuta k tym prvym:-) Zuzka - ano, tetusky su perfektne, boli tam chudatka so mnou skoro do osmej. Az som sa citila previnilo... Boli hrozne zlate a maju tam fakt velmi pekne saty... No uz to tak vyzera, ze favorit je jasny. Myslim, ze tie saty aj viac vystihuju moju romanticku dusu :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte kocky, bola som v sluzobne v ZA a nestihala som sem chodit... Vidim ze mame nove clenky, tak to je fajn ;-) Nemozem uverit, ze uz len 5 mesiacov, strasne to ubieha. O chvilu bude len mesiac :-) Nevergona, viem ako sa citis,.. dufam, ze sa uz citis v ramci moznosti aspon o trochu lepsie... My nemame nove nic, stojime. A ako sa poznam, zachviľu nebudem vediet kde mi hlava stoji.. Tak pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, merilin- už je to lepšie dakujem, ale bol to hrozný šok....možno preto som bola z toho taká skleslá, ale čo už.... bola si v ZA ;-) no čo ty vieš možno som ťa aj niekde stretla 8-) a neboj času dosť ešte, teda aspon ja si myslím. strašne ma bolia nohy, celý víkend som robila a dnes som išla cvičiť možno po desiatich rokoch :-N tak viete ako to dopadlo....len to niektorá nerobte pred svadbou, lebo to nerozchodíte, vážne, nemôžem skoro ani sedieť :-D prajem vám ešte pekný podvečer.
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne ránko baby ... merilin bola si v ZA? No toto ... možno sme sa videli na ulici :-D ja sa musím pochváliť. Mám v albume foto s veteránom, ktorý bude na našej svadbe 8-) taká som rada :-) fotili sme to teraz cez vík v sobotu ;-) chcela by na oznamko také fotky ... uvidím, ako sa mi to podarí urobiť, pak ho sem určite prilepím aby ste mi ho zhodntili, či si to oznámenie zaslúži ísť do sveta :-D tak zatiaľ pekný dník
Odpovedať
ahojte, danyledu, tak tá fotka nemá chybu, je úplne stobodová :-) :-) :-) :-) krásna, tak takú by som si dala na oznámko aj ja, a to som moc za fotky na oznámeniach neni :-D :-D :-D ja som včera práve objednala svadobnú sviečku s našimi menami a dátumom, to je asi všetko, čo za posledné dva mesiace stváram ohľadne svadby, ahaaaa a ešte som bola u cukrárky pre rozpis materiálu na zákusky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
sarah - ďakujem ... to ma moc teší, že sa ti páči. Lebo toto som si vymyslela ja a môj milý nejak nadšený zo začiatku nebol ale nakoniec sme mali zábavu a srandu pri fotení :-D a čo sa týka tých koláčov ... my si ideme piecť doma - bol to môj sen :-) mami sa zo začiatku tvárila kyslo :-N ale prehovorila som ju. Tak som zvedavá ako to dopadne ... a koľko si pýta cukrárka za kartón koláčov? Lebo môj milý ešte nemá zajednanú cukrárku a aby som mala aspoň ako taký prehľad... nech ma šľak netrafí. U nás o jednej som počula, že keď si nedonesieš suroviny, tak za kartón 700,- Sk , teda 23,24 € cca , to je veľa???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, tak my tiez jedine co teraz riesime su zakusky a mame celkom hlavu v smutku. Pisala som asi do piatich cukrarni a pekarni, ktore sa tym zaoberaju, ci by mi mohli poslat nejaky cennik. Tak po ich zhliadnuti a prepocitani, kolko by nas vysli zakusky aj s vysluzkami som celkom dost nestastna. Jeden zakusok vychadza v priemere od 0.43 - 0.50 eur, zavisi od typu a aj cukrarne, co je celkom dost, ked si to spocitam ... :-( Este mame absolvovat jedno stretko, kde nam maju cenu vycislit az po dohodnuti sa na druhoch a mnozstve, tak ja niekde v kuuutiku duse dufam, ze ked budeme brat viacej daju nam nejaku zlavu, inak ma picne, alebo budu hostia bez sladkeho:-))), ale vlastne spravime to pre ich dobro, no nie:-D? No som zvedava, ako nakoniec dopadneme. Pekny dnik zelam
Odpovedať
Ahojte, dlho som nebola ale teraz uz aspon viem ze nie som jedina co ma pocit ze je ten termin uz nejako blizko..... :-o My sme boli objednat kolace uz vo februari, predavacky v cukrarni nas presviedcali ze este sme skoro, ale aspon to uz mam z krku. Nas by mal vyjst jeden ks asi na 20-30 centov, tak dufam ze nezvýsia cenu. My sme si tam dali piect vsetky kolace spolu aj torty tak dufam ze sme dobre urobili.... Mynilý tyžden som si kupila topanky a drahemu sme kupili prekrasn oblek, dokonca to bol prvý co vyskusal na moje velke prekvapenie tak sa velmi tesim, len mam problem splasit nejaku bijou k satam podla mojej predstavy, chcela by som hrubsí nahrdelnik ale neviemho nikde splasit :-(
Odpovedať
danyledu, my berieme okolo 2600 zákuskov, suroviny si dávame a myslím že vtedy to vyjde okolo 4Sk za jeden kus, takže 700 za karton, ak nič nedávaš, je podľa mňa dosť dobrá cena ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm ... tak aj celkom áno ... bože baby aj vy máte zo všetkého takú hlavu? Ja viem, poniektoré chodíte ešte do školy, to tiež nie je žiadna výhra. A ja v práci, sa ma niekto niečo pýta a myšlienkami úplne inde a to ešte v práci nikto nevie, že sa idem vydávať :-D budú mať prekvapko no skončil sa mi obedík, tak idem makať zase ... príjemný deň 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte kocky. Aj moj den D bude 12.septembra 2009 a uz sa nan velmi tesim :-) My mame zatial len rezervovanu miestnost, dnes ideme pozriet nejake veci na vyzdobu. Mozete mi poradit kde v Kosiciach kupim vyrezavatko-tvar motyl, balony a helium? Vyzdobu budem mat bielo-oranzovu, aj sala je vymalovana v tychto farbach. Pekny dnik
Odpovedať
ahoj sany - ďalšia babka do partie dvanástiek :-) ja som z opačného konca, tak ti asi neporadím ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak ja som tu tiez moc dlho nebola...a veru ako vravite nejako sa to velmi rychlo blizi, ten nas den D :-) Sany - ja som povodne z vychodu a Kosice trosku poznam, poradim Ti taketo kreativne vecicky k vyzdobe a aj tie vyrezavatka by si mozno zohnala v ochodiku Umelecky raj na Hlavnej 21? Tusim alebo 22, skus myslim ze nieco take by tam mohli mat :-) Balony - kupis hocikde aj v Tescu a helium - to veru neviem, skus pozriet internet :-)
Odpovedať
Ahojte. Kocky-vychodniarky mozete mi poslat do IP nejake kontakty na hudobnu skupinu a kameramana? Co budete rozdavat pri redovom? - nejake zakusky,medovnicky alebo ine darceky? Ja som uvazovala ze z organzy urobim vrecuska a do nich vlozim medovnik a este nejaky darcek na pamiatku... Pekny dnik
Odpovedať
Danyledu Jeeej ta fotka nema chybu, fakt uplne super!!! Kraaasne auticko ste si nasli, len co je pravda...Mna to hladanie este len caka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babky, krasne ranko ... ja mam za sebou vcerajší hrozný deň :-( picol sa mi PC v práci a som strašne naštvatá ... dostala som taký poskladaný - kríza - nečakaj nový. Akurát mne teraz musí padnúť počítač :-( čo už, aspoň že sa vydávam :-N athena: Ďakujem ... k tým fotkám som ich mala všetky uložené v pc v práci ale našťastie ma minulý týždeň - štvrtok 30.4. - osvietilo a všetko som si napálila na DVD ... by som asi z infarktovala :-p keby som ich nemala napálené a všetko by bolo v čudu, keď mi už padol PC a Vy ako babky, čo máte nové? Ozi v sobotu som bola na nákupoch v IKEI - paráda - kúpila si prkotinky na výzdobu - idem si ju robiť sama, taká som pyšná ... už aby všetko mala doma a začnem makať na tom konečne 8-) tak zatiaľ príjemný dník ... :-)
Odpovedať
ahojte, už som tu dávno nebola...ke´d ste sa bavili o zákuskoch tak ja vlastne vôbec netuším koľko ma vyjde 1 kus, ja platím za celú lodňu asi 800Sk...ale je to cukrárka z Bieroviec, zajednala som si to už v januáril, lebo na september máva plno. Chcela som sa spýtať na pieka, vyrábate si ich sami a ako? ja vôbec neviem, chcela by som len také biele so zeleným.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, my toho nemame moc nic noveho v poslednej dobe asi ako vsetky:-), kedze to tu nejako potichlo, ale verim, ze len na nejaky cas:-). Dominika, ja si pierka robim postupne, pomalicky sama a pevne verim, ze to do svadby stihnem. Ale je mnozstvo stranok, kde predavaja, pripadne aj jedno dievca, co mava aj inzeraty, tak ona vyraba "na zakazku" a myslim, ze za velmi dobre ceny. tak ak by si mala zaujem mozno by si si mohla objednat aj u nej:-). Mate aj nieco nove? Ci len kopec prace, a ucenie sa na skuskz, asi vsak? Pekny dnik zelam
Odpovedať
Profilova fotka
No s tym potichnutím to cítim aj ja :-) ale to je asi tým obdobím čo teraz je ... skúškové a pracovné veľmi asi ;-) a keď už tu preberáte pierka. Musia ich mať všetci hostia - myslím mužské osadenstvo? Lebo ja uvažujem, žeby som ich nerobila pre všetkých len pre otcov, svedka a družbu... čo myslíte? Mamine som to už hovorila, že ich nebudem robiť no ale nepovedala ani áno ani nie .... tak neviem ... aký je Váš názor?
Odpovedať
ja mám nové asi len to, že 9 mája máme hotové obrúčky a včera mi prišli popolnočné šaty, nikde som nemohla zohnať také antického typu, tak som si ich objednala a sú super.
Odpovedať
ja už mám vysokú za sebou, takže v tomto to mám ľahšie... nemusím sa učiť ani stresovať, ale chystám sa na doktorát ,ale až po svadbe
Odpovedať
Danyledu > tak to by aj mna zaujimalo....a musia vobec pierka byt? Mne to pride take 'suche'... :-| Tiez by som sa asi tomu rada vyhla, no neviem,...inak ja som myslela, ze pierka sa davaju vsetkym hostom, vratane zien...alebo nemam pravdu?
Odpovedať
no ja osobne si myslím, že sa to dáva len mužom...
Odpovedať
athena- mám pocit, že to nemusí byť, stačí ak má pierko ženích, ja to musím mať, lebo to chce mamina, tak v tomto jej vyhoviem...
Odpovedať
aha, tak diky dominikav ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No co sa tyka pierok, tak je to rozne. Niekde sa davaju len muzom, inde vsetkych svadobnym hostom. My pierka mat urcite budete, pretoze uz teraz vidim na tvarach niektorych ze sa tesia, ako budu moct mat pierko, pretoze to znamena, ze su nasi hostia a odlisia sa od ludi, ktori nam pridu zagratulovat len na obrad. Uz sa ma aj pytali, ake budu mat:-). Pierka budeme davat urcite vsetkych hostom, pozvanym na hostinu a uvidime ci aj ludom, ktori pridu az po hostine na zabavu. Ale ja si myslim, ze je to len na dohode medzi vami, ci pierka budete davat alebo nie. Ale mne sa to paci:-)
Odpovedať
Profilova fotka
No vidíte baby ... tak že pierka sa dávajú aj ženám, som sa dozvedela až tu na fóre teraz ... u nás sa dávajú len mužom... záleží to od zvyku v danej oblasti :-) No uvažujem naozaj, že ich asi nebudem robiť ... robila som aj taký prieskum v rodine čoby nato povedali, keby neboli a že nikomu chýbať nebudú ... uvidíme .... Lubinkas no jasné, keď sa ti to páči, tak samozrejme že si to budeš dávať ... 100 ľudí 100 chutí ;-)
Odpovedať
Ahojte kocky, pokrocili sme o krocik :) Uz mame objednane kolace. Robia sa v jednej dedine pri Prešove. Dali sme upiect 2 500 zakuskov. Jeden zakusok stoji cca 6 sk. Takze myslim, ze v norme. O torte sme sa este nebavili, no mozno ze sa aj ju dame tam upiecť ;-) No tort bude urcite viac, takze v pohode :) Inak, tortu dava piect aj nevesta? Ze ked ju chce mat podla svojich predstav? Alebo to sa len povie rodicom, ze chcem taku a taku a oni uz daju tu rodicovsku tak upiect? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?