Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
ozajn ešte som zabudla šaty mám z amarel, bol to dosť problém ,lebo mám väčšie prsia a som chudá, takže som musela nájsť 34 a našla...
Odpovedať
ahojte, dominika aj ma mám z amarelu, ako sa ti páčil prístup u nich? ja budem brať od nich asi aj šaty pre družiku a malého družbu a zrejme aj vestu s kravatou pre drahého ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, je tu niekto z okolia Popradu, my sa s priatelom chceme brat v septembri tohto roku, hladame miestnost, hudbu a dobreho kamaramana-fotografa. Vie mi niekto dat dobre typy? Dakujem :-)
Odpovedať
Sarah00, Akej farby budes mat saty pre druzicku?
Odpovedať
ahojte, pre Sarah 00 - ja som bola s Amarelom veľmi spokojná, hlavne so stavom v akom mali šaty, pretože veľa bolo nových a hlavne nepoškodených, alebo aspoň dobre vyčistených. Chcela som sneho- biele a napríklad v danici mali samé smotanové alebo slonovinové. Jediné, čo mi asi na amareli vadí sú tie ceny...
Odpovedať
ahojte, athena - chcela by som smotanové, ako budem mať ja a malého družbu zasa obliecť podľa ženícha, neviem, či sa mi podarí. domikav - hej ceny sú troška vyššie, ale stojí to za to, naozaj majú perfektný prístup a dokonca som dostala zľavu na šaty, keď som si ich rezervovala hneď na prvej skúške u nich, a všetko čo ešte budem od nich požičiavať bude zasa so zľavou, aj pre svadobčanov, ktorí by si požiačali šaty a priznajú sa, že idú ku mne na svadbu, tak majú zľavu :-) čo sa mi zdá dosť dobré, len dúfam, že aj to ostatné zoženiem tu, aby som tie zľavy aj využila x-)
Odpovedať
mne sa tam páčili aj jedny spoločenské, ktoré som chcela ako popolnočné a tiež my sĺúbili, že ak si ich zoberiem dajú mi zľavu okolo 500 Sk, ale už som si jedny objednala z internetu, tak uvidím aké budú, ak nebudú podľa predstáv, tak si zoberiem tie z Amarelu.
Odpovedať
podľa mňa majú v amareli jednoducho najkrajšie šaty v Trenčíne, v ostatných salónoch to akosi nebolo ono...
Odpovedať
Ahojte kocky, musim sa Vam pochvalit, vcera som isla prvykrat na nasom novom aute :-) a po velkej noci uz ideme pozerat na obrucky ;-) A vy? co mate nove?
Odpovedať
ahojte, merilin, tak to je super, nové autíčko ;-) ja mám problém sadnúť za volant aj starého :-D sa strašne bojím šoférovať :-S ja mám momentálne akýsi útlm, čo sa príprav týka, musím dorobiť všetky skúšky a potom od júna idem na 200% na to :-) krásne sviatky prajem všetkým 8-)
Odpovedať
ahojte, ja sa bojím spraviť si vodičák, čo ak potom niekomu ublížim, a ešte aj tie pokuty... sarah, chápem, že máš útlm ja už mám vysokú za sebou, som vyštudovaná učiteľka, ale nerobím to. Keď som minulý rok končila , bolo toho fakt dosť veď sme mali štátnice zo 4 predmetov v jweden týždeň. čo sa týka príprav, mňa priateľ prekvapil, pretože ma včera zobral vybrať obrúčky...že nech máme aspoň niečo vybavené...v lete nás čaká prerábanie domu, tak toho bude tiež veľa... Dúfam merilin, že sa Vám podarí vybrať dobré obrúčky...držím palce Prajem krásne sviatky...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Ahojte babule, ako ste prezili velkonocne sviatky? Dufam, ze Vas poriadne vyoblievali ;-) No mne to tu v Anglicku nehrozilo, takze sme boli dnes po obchodoch a vybavili sme svadobnu cestu. Uz sa moooooc tesim!! Ideme na 3 tyzdne v oktobri, tak sa neviem dockat. A co vy, ako idu pripravy? Alebo mate pauzu teraz? No uz sa nam to blizi, uz to mame nieco do 5 mesiacov :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, dlhšiu dobu som sem neprispela svojími vetami :-) V prvom rade dúfam, že oblievačka dopadla dobre. Žiadne úrazy ;-) My máme akosi teraz menší útlm, čo sa týka vybavovania. Mala som pred Veľkou Nocou taký menší údiv. Chcela som výzdobu sály vybaviť od agentúry. Je to k tomu ešte aj suseda, tak človek myslí, že sa to nejak odrazí na cene .... :-o No nemala som slov ... stálo by ma to cez 20 tis. Sk. Tak uvažujem, že výzdobu si urobíme dajako sami ... požičiame si len návleky+mašle na stoličky, lebo nie sú moc pekné. Obrúčky tiež zatiaľ nemáme...ani chýru ani slychu ... uvidím, kedy sa milý rozpamätá, že trebalo by pokukať Tak pekný pracovný dník po sviatkoch 8-)
Odpovedať
ahojte, tento rok som si tiež moc vody neužila, sviatkovala som u drahého a tam sa veru neoblieva :-D, čo ma nesmierne teší :-) danyledu - čo sa týka výzdoby, ja som dostala ponuku na 28 tisíc a to som si nedávala návleky na stoličky (asi 140 ks) lebo som rátala s tým, že to bude najväčšia suma. tak fakt netuším, koľko by to stálo ešte aj s tými návlekmi =-) =-) =-) strááááááááášne sumy sú to
Odpovedať
Jeezis baby, to su hrozne ceny na tu vyzdobu? Sarah00 - mozem sa opytat, kde Ti to dali taku ponuku? Aby som vedela, koho nemam kontaktovat :-D
Odpovedať
ahojte, s tou výzdobou máte pravdu je to predražené. My máme tiež cez agentúru cez calypso čo je pod fatimou a platíme 11 tísíc a to bez návlekov. Návleky mám od známeho.
Odpovedať
podotýkam, že to je čisto za požičanie materálu, pretože realizáciu výzdoby nám robí známa
Odpovedať
Profilova fotka
panečku baby nič iné nám neostáva len zapojiť vlastnú fantáziu a trošku vytrénovať ručičky do septembra aby nám tá výzdoba rýchlo išla ... :-D To musia mať tie firmy aj x-krát preplatené .. myslím nákup tovaru potrebného na výzdobu .... hrozné ... :-N taký drahý svet ... :-| hm za požičanie návlekov a mašlí pre 120 ľudí zaplatím 360 € ... sa mám načo tešiť. Už musím pomaly aj vymýšľať tie dekorácie na stoly a ako to všetko vlastne urobíme ... zapojím hádam aj mojich dvoch psov-všetko čo má nohy sa zíde :-D
Odpovedať
súhlasím, že to je fakt drahé, lenže ja chcem kaly a zohnať ich je dosť problém a chcela som ich vo vysokých vázach, tak sme museli osloviť agentúru,, ja veľa ušetrím na návlekoch, pretože ten známy mi ich dá zadarmo, takže to je plus...inak by to určite nešlo.
Odpovedať
ozaj máte niekto cirkevný sobáš? ako dlho trvajútie náuky?
Odpovedať
Caute, mozem sa k vam pridat? :-) Vyzera to tak, ze sa tiez berieme 12.9. Ale vy ste oproti nam uz riadne popredu niektore. My este doriesujeme stale priestory. |-|
Odpovedať
ahojte kocky, no tak ja som nedovolila velmi olievat. Len tak ako sa vravi, aby som bola zdrava ;-) kutka - samozrejme, ze sa mozes pridat, vitaj medzi nami Tiez som rozmyslala nad agenturov co sa tyka vyzdoby, no co som sa pytala tak by ma vysla na 20 tisic, tak som si povedala, ze radsej svojpomocne,alebo niekoho ineho. Tak to este budem riesit. Momentálne mame menši utlm v pripravach, lebo priatel ma toho dost v praci, no dufam, ze to nebude dlho trvat :)
Odpovedať
kocky, podporuju vas vasi nastavajuci pri pripravach? ja mam totiz o 5 tyzdnov statnice a som na nervy z toho, ze nic nestiham... vsetci naokolo sa tvaria, ze "chlapi predsa neriesia svadobne pripravy, to je zenska zalezitost" ]-( taka som vytocena niekedy... tak ma len zaujima, ze aku mate s tymto skusenost vy :-D
Odpovedať
Ahoj kutka a vitaj medzi nami ;-) Moj chlap mi pomaha, ako sa da, ale vzdy sa ho musim opytat :-D :-D Sam od seba moc toho nezacne....
Odpovedať
ahoj, mne sa moj snúbenec snaží pomáhať, dokonca sám navrhol kedy pojdeme kúpiť obrúčky a už sme kúpili...asi je to tým, že spolu chodíme viac ako sedem rokov tak sa už poznáme...
Odpovedať
ja sama radšej veľmi o tom nehovorím, aby mu to neliezlo na nervy...ale pomáha mi snúbencov otec, pretože ten sa organizovaní spoloč. akcíí živí tak o to to mám ľahšie...ale kutka ja si myslím, že je to normálne môj brat sa tiež žení a toho to teda vôbec nezaujíma...
Odpovedať
kutka, vitaj ;-) tak ja na toho môjho vždy urobím kuk a on sa ma spýta, že čo potrebujem a podľa toho ako sa pri tom tvári, viem, či mám začať so svadbou alebo nie :-D :-D :-D , ale snaží, aj keĎ zoznam svadobných hostí som od neho drankala asi 3 týždne a keď mi ho dal, tak povedal, že aj tak to musí ešte prejsť niekedy neskôr, tak som skoro okoktavela, ale on je taký, a kedže momentálne máme tiež útlm, asi tak do júna, kým urobíme skúšky, tak ani ja nejak nič neriešim. ale niekedy ma prekvapí vlastnou iniciatívou, najviac asi tým, ked mi povedal, že jemu sa páči, ak majú družičky kvetinové náramky na rukách =-) , tak to by som fakt nepovedala, že si to chlapi všímajú :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne ránko babky ... - kutka vitaj :-) - téda sarah, to by som ani ja nepovedala, že si také dačo chlap všimne ... :-) hm stále nevieme asi poriadne čo sa v nich skrýva - no môj milý mi tiež pomáha ako sa dá ... :-D Akurát včera som mu prehovárala do duše, že si to musí tak trošku rozplánovať, dokedy čo vybaví - ubezpečoval ma , že sa nemám báť, že on to má pod palcom... totižto hneĎ na začiatku príprav mi povedal, že samozrejme, že všetko nebudem vybavovať sama, že sa pekne podelíme a budeme rozhodovať spoločne a zatiaľ to tak je ... Som bola milo prekvapená, nemyslela som si, že to z neho vylezie a hlavne bez nátlaku ;-) Tak som rada, že je aký je x-) Tak ho ľúbim - najbližšie by som chcela asi vyriešiť obrúčky - totižto nemáme zatiaľ nič konkrétne nájdené ale radi by sme si ich dali urobiť, takže uvidím
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! :-) Vitaj medzi nami kutka. ;-) Ja si iba vypoziciam navleky s maslami, behune na stoly a 1taku suknicku na hlavny stol cez agenturu. Tuto moju vybranu agenturu vlastni jedna moja byvala ucitelka na gymply, takze dufam, dostaneme neaku "akciovu cenu"... :-D A dokonca mi slubila, ze den pred nam pomoze s vyzdobou ako aj miestnosti, tak aj kostola. Inak, s pripravami teraz stojime, iba tolko noveho, ze som si objednala vyrezavatko :-) , a kupila som si material na vystuzky, kedze ich chcem urobit sama a teraz aj casu mam dost. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?