Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá, roxan- jej vy už máte, nám prídu tak možno za dva týždne tak si viem predstaviť ako sa tešíš. ;-) merilin-pridávam sa síce neskoro, ale je mi lúto čo sa ti stalo v rodine, myslím že je zbytočné k tomu niečo písať, iba hlavu hore, asi to tak proste má byť.Ináč čo nové? my momentálne nemáme nové nič, rozhdujeme sa už o tej hudbe, ved už by bolo aj načase :-( , len ked sa nevieme rozhodnuť.čo už :-) pekný dník vám všetkým prajem.
Odpovedať
Nevergona dakujem, uz to potrebuje len cas. Nove nemam nic. Este tyzden si dam pauzu od priprav a tak sa opat do toho vrhnem. No doterajsia pauza mi pomohla s rozhodovanim sa pri satach. Zrejme uz viem ktoré chcem, tak si ich uz len pojdem zarezervovat. V aprili chceme kupit obrucky, aby to potom nebolo pre nas finance narocne. Chceme ist teraz niekedy s drahym na vikend do BA, aby sme si od vsetkeho oddychli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Tak my uz tiez mame obrucky vybrane ale este cakame na Zilinsky veltrh a tak sa este pojdeme poziet aj tam a ak sa nic nebude pacit tak si objedname uz tie. A teraz riesime starejsiho lebo zo znamych sa nikto nebral a bojim sa ist na slepo.Tak asi tak a tento vikend sme este behali po sale to co nam padla ta jedna a pre istotu som mala rezervovanu jednu co sa mi ale uplne nepozdavala ale nic lepsie a cenovo vyhodnejsie som nenasla tak este uvidime. A tie co ste si vybali saticky urcite budme vsetky krasne. Ja som si zacala davat viac pozor na spanok lebo uz som mavala pocit chronickej unavi tak teraz spavam aspon 7 -8 hodin denne. A planujem to udrzat az do svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! :) nevergona - nam urobili tak z hruba za 2 a pol tyzdna. Dali sme kontakt na seba, ze nam budu volat, alebo napisu a ja som bola taka nedockava, ze kazdy den, ked sme sa stretli s drahym moja prva otazka znela: este nevolali? :-D Nakoniec, ked sme isli po obrucky, na moje najvacsie prekvapko sme dostali k nim aj pohariky gravirovane. Teta v obchodu povedala, ze davaju kazdemu, kto u nich objedna obrucky. :-D Super, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, Veronika, ten spanok je naozaj veeelmi dolezity a myslim, ze robis dobre, ak si sa rozhodla dodriavat co si napisala:-). Len nech ti to vydrzi. ja by som tiez veeelmi rada, ale niekedy to nie je mozne, no snazim sa:-D. Roxan, to je super, ze uz mate obrucky a ze sa z nich tak tesis. My chceme ist pozerat tento vikend tak uvidim, ako sa nam bude darit. Mohla by som sa spytat, kde ste si ich davali robit? Vybrali ste si na zaklade ponuky, ale z katalogu, alebo ste priniesli len obrazok? Dakujem;-). Pekny dnik vam vsetkym zelam
Odpovedať
Profilova fotka
Dali sme si vyrobit V Galante. Nemali sme so sebou ziadny obrazok, ale predstavu sme mali a hladali sme ten konkretny. :-D Dosli sme do predajne, povedali sme, ze chceme obrucky, oni tam mali asi 14modelov - vsetky zo zlteho zlata a podla nasich "rozmerov" nam vyrobili tie nase. T.j. vybrali sme si velkost, objednali sme si z bieleho zlata, opytali sa nas, ci chceme tuto sirku, alebo o nieco tensie ci uz hrubsie. Povedali priblizne aku cenu mozme ocakavat. Jaj, zabudla som - aj gravir mame v nom. :-D
Odpovedať
ahojte, tak čítam, že postupujete s prípravami, ja som momentálne nejak zaostala. zasa riešime nevyriešiteľnú kameru =-) ešte stále nič nemáme a miláčik môj sa rozhodol, že je to zbytočné, že veď nám stačí to, čo niekto z hostí natočí. a mne sa to zdá nefér voči svadobčanom, ktorých sme volali na svadbu, aby sa zaoberali kamerovaním. musím ho nejako spracovať :-D :-D :-D ja mám vlastne len sálu a moje šaty. uffff....to je nejak málo.....no musím sa rozhýbať :-|
Odpovedať
ahojte babule, tak vidim, ze pripravy pokracuju, pre niektore pomalsie ako pre druhe...ale ved este stale mame dost casu, ze? ;-) Ja som si akurat zajednala kvetinarstvo a firmu, ktora nam bude robit vyzdobu oboch sal (sobasnej aj hostiny), tak som moc rada. Na kvetinkach mi moc zalezi. A stale sa neviem rozhodnut medzi niekolkymi satami... :-( :-( Dala som do mojho albumu par obrazkov z tych, ktore su stale favoritky, tak kuknite na chvilku a dajte mi vediet, ktore si myslite, ze mi najviac sadnu...Dakujem!! ;-) Nanestastie v niektorych salonoch som nemohla fotit, tak zvysok mam len obrazky z internetu. A stale hladam hudbu :-( Vobec som netusila, ake to bude drahe.... Babule, a co takto jedlo? Uz ste rozmyslali, kolko chodov budete mat? Ci len jedno hlavne a potom polnocny bufet alebo pecene prasa (alebo oboje)?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Athena, v albumoch mas mnozstvo nadhernych siat a je naozaj tazko povedat ktore:-). Dolezite je, aby si sa v nich citila ty dobre a prirodzene! My mame celkom jasno co sa tyka jedla celkom jasno. Budeme mat tri chody - 1. chod bude predjedlo, polievka, hlavne jedlo servirovane kazdemu na tanieroch (nejake masko s ryzou a zemiakmi), 2. chod bude formou bufetovych stolov - studenych, ovocne misy, salaty, ... a 3. chod by sme chceli asi kapustnicu s prasiatkom. Vzhladom k otmu, ze sobas mame pomerne neskoro, hostia sa napapaju poriadne pri prvom chode a potom budu moct zobkat kedy chcu a co chcu a po polnoci si daju prasiatko alebo kapustnicu ako chutovku. Mozno este nejake mensie zmeny nastanu, no nepredpokladam, ze nejake velke. Toto mame my rozmyslene v hlave, uvidime co nam povedia v hoteli, kde budeme mat hostinu - s nimi sa mame dohodnut na jedalnom listku dva tyzdne pred svadbou, takze uvidime, co nam na to povedia:-).
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Athena, az teraz mi zobrazilo v albume aj fotecky teba v satach, aj ked neviem najst saty c.1, z tych ostatnych sa mi najviac na tebe pacia saty c. 2:-))), ale ako som napisala, rozhodnutie je viacmenej na tebe:-D.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Athena! :-) Pridam sa k Lubinkas. Aj mne sa pacia saty pod cislom 2, ale ani ja som si nenasla 1-ku. :-) No, a co sa tyka jedla, my budeme mat predjedlo pred obradom, kedy sa stretnu svadobcania. /to znamena, ze ja z predjedla nic neochutnam :-D / Po obrade tak asi o 18:00 pokracuje polievka s hlavnym jedlom.To bude zrejme neake plnene vyprazane masko s ryzou a zemiakmi a oblohou. O 21:00 dalsi chod - este neviem aky. Okolo desiatej, pol 11tej prichadzaju torticky a po polnoci okolo druhej posledne kolo jedal, co mozno bude studene. Mozno svedske stoly. Asi takto... :-D Ja teraz takto v hlave riesim pitie. Kedze nasa kuchyna poskytuje iba jedlo a nealko a alko si mame zabezpecit sami. A ze o akom mnozstve mam rozmyslat vobec neviem. Nie som doma v tejto teme... :-N Vy ako ste na tom?
Odpovedať
Dakujem babule - tak som cislovanie opravila, cize to znamena, ze sa Vam najviac pacia cislo 1? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj Roxan, tak toto bude tazky oriesok aj pre nas:-), ale u nas hlavne co sa tyka alkoholu, nakolko my musime nealko brat z hotela, takze tam nas mnozstvi nemusi trapit, budu doplnat co bude potrebne, no co sa tyka alkoholu mam hlavu v smutku, ale co sme sa zatial doma rozpravali, tak urcite nechceme vela druhov alkoholu, ale vyselektujeme mozno tri, max. styri a z toho radsej nakupime. Urcite bude biele vinko (rozmyslame ze len biele), no a z tvrdeho asi fernet a ... Malo by tam byt nieco ovocne - takze pravdepodobne nejaka hruskovica, alebo slivovica, alebo nieco z tohoto tipu, no a neviem, ci to bude vsetko, alebo este zabezpecime aj brandy. Ale aky objem tak to naozaj nemam absolutne paru:-D, bude este celkom sranda pocitat kolko flias z coho, ale myslim, ze aj tak sa nemame sancu trafit, pretoze clovek je tvor nevyspytatelny a ked na 90 akciach pije jedno, tak na tej 91 je shcopny pit nieco uplne ine:-D. Ale toto budeme riesit asi tak v juli, auguste:-).
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Athena, ano:-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ooo, ja som to videla iba do 4. Athena, ta 6... Ta je uplne najnadhernejsia!!!!! :-D Ale keby si chcela take zuzenejsie, tak na tebe sa mi najviac paci 5-ka. :-) Ale ja by som brala 6-ku. :-D
Odpovedať
Dakujem kocky :-) ;-) ;-) roxam - hej ta 6-ka bola uzasna, ta cierna stuha sa da vymenit za hocijaku inej farby, dokonca aj za trbietavy pasok. A robili naadherny stihly pas :) Lenze ja mam na mysli skor zuzene saty, tie velke boli krasne, ale nie pre mna :) Ale mam ich stale na mysli. lubinkas - dakujem za komentar! :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubi - dakujem za nazor :-) My to riesime hlavne preto, lebo teraz ten forint je taky slaby, mohli by sme skocit do Madarska nakupit si vyhodnejsie a pitie sa mi nepokazi, pivnicu mame velku a jest si nevypita. :-D Ale prave som dostala info od mamky, ze vie o jednom velkosklade, kam sa da vratit neotvorene flase. My budeme mat strasne vela hosti na svadbe a asi mi nevystacia 4druhy alkoholu. :-| Z mojej strany podla mna piju skor tvrde, ale zo zenichovej strany je dost vela starsich hosti, ktory neviem co asi mozu pit. Mam problem hlave s 50-60 rocnymi zenami... To sa musi este predebatovat. :-N :-) No, ale nealko asi budeme brat z Madarska.
Odpovedať
Profilova fotka
Je super, ze aj nealko si mozete priniest sami, toto sa nam uz nepodarilo, ale sme radi, ze aspon ostatne veci si mozeme priniest. Nealko by som urcite inak isla nakupit niekam von, kdekolvek inde to bude lacnejsie. Ci uz v Rakusku, alebo Madarsku - tieto dve krajiny mame najblizsie:-). len co sa tyka alkoholu, tak tam urcite nejake hruskovice, slivovice, pripadne borovicky mat urcite nebudu:-), takze to musime kupit tu a vino budeme mat nastastie od znameho, takze s tym problem nemame. No ved uvidime. Ked mate pivnicu tak je samozrejme ze ak sa da, kupite si teraz a nebudete mat naraz vydavky. len u nas akosi ta pivnicka nie je:-) a skladovat by sme to nemali kde, takze preto sa s takymito zalezitostami budeme zaoberat ako uplne poslednymi:-).
Odpovedať
Profilova fotka
No, borovicku asi nenajdes v Madarsku :-D ,ale hruska, slivka, v pohode. Vsetko take aj tam je a dokonca Vilmos körte je moj oblubeny alkohol a kedze pochadza z HU, bude to tam lacnejsie. :-D V nasej pivnici by mohla skladovat veci na svadbu kazda septembrova nevesticka... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noooo, ved nebyvas az tak daleko:-))).... A inak s tou hruskovicou si ma celkom potesila, to by sme mohli co to usetrit. Dakujem velmi pekne za radu, navrhnem doma:-). Musim letiet, pekny vecer este zelam.
Odpovedať
ahojte, athena mne sa veľmi páčia na tebe šaty číslo 1. ale aj 6. tie sú fakt krásne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubi - ziaden problem, prines svoje "hrusky", miesta je dost. :-D Inak, keby si potrebovala hociaku radu ohladom madarskych mien alkoholov, kludne sa obrat na mna. x-)
Odpovedať
roxan a borovičku majú v madarsku za koľko? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojtee babulky, tak sa znovu pripájam :-) athena- hodila som očko na tvoje šaty, vyskúšala si ich poriadne, pre to som ja brala prvé ktoré boli super, lebo by som sa nevedela rozhodnúť :-D .No ale k veci, mne sa moc moc páčia na tebe tie prvé šaty, si tam taká jednoducho prirodzene krásna, ale aj osmičky sú super, velmi zaujímavé šaty.dúfam že som nepoplietla čísla :-N roxan-ahoj, tak už aj nám volali že máme hotové krúžky, strášne sa teším, ale idem po ne až v piatok, tak si ešte musím dva dni počkať.Aj nám robili na ne gravír, teda dnu, a mali sme dilemu, že ako napísať ten dátum, lebo moja obrúčka má kamienky, a chceli sme september napísať slovom, ale mne sa to tam nezmesrí, tak sme povedali že normálne číslom, ja som povedala, že 12.09.2009 a môj drahý že september môže byť bez nuly :-D , no skoro ma porazilo, chlapi riešia takéto veci, ale tie ozaj dôležité im nejako uchádzajú. prajem vám dievčatá všetkým pekný a úspešný den. ;-)
Odpovedať
pekný dník prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! :-) nevergona - super!!! Tak mam predstavu ako by si pre nich sla v momente. :-D Aj ja som musela cakat 2 dni. Boli to nekonecne 2dni... :-N My v nich mame mena. On ma vo svojej moje meno a opacne. :-) Preto sme sa rozhozli takto, lebo sme si dali urobit gravir aj do nasho kriza - naco budeme prisahat- a tam mame datum svadby. sarah - mozno by sme ostali prekvapene, keby sme nasli na madarskych regaloch borovicku, ale nie je to nemozne. :-D Maju aj becherovku... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den dievcence:-), my sa chystame este len vybrat obrucky, ale uz sa moooc tesim. Pojdeme v piatok alebo v sobotu, zavisi od toho ci v piatok stihneme:-), tak som zvedava ako pochodime, ale uz by som bola rada, keby sme nasli "tie prave pre nas":-). Tie rozmyslame nad gravirom v obrucke, ale este sme sa nebavili v akom "tvare", tak som zvedava ze s cim nakoniec skoncime:-) Roxan, prosim ta, este co sa tyka tej hruskovice, tak okrem Vilmosky maju aj nejaku inu, ci nie;-)? Pripadne nejake ine ovocne palenky? Nevies mi nahodou povedat:-)? Dakujem velmi pekne
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj lubi! :-) No, jasne, ze maju! :-) Takto, napisem Ti jednotlive mena ovocia, lebo druhov alkoholov je hodne vela, a podla toho si uz mozes vyberat sama ake chces /aj podla %/: pálenka =pálinka hruska = körte slivka = szilva broskyna, marhula = barack ceresna = cseresznye visna = meggy miesany liker = kevert likőr Takto teraz ma viac nenapadne z coho asi este mozu robit palenky, ale keby ta este daco zaujimalo radostou ti pomozem. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujeeem, si zlata:-). Je dost mozne, ze ked pride cas, kedy bude treba pokupovat aj tieto "vecicky":-), tak sa este budem pytat:-).
Odpovedať
Profilova fotka
len kludne :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?