Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
ahoj athena, tak sa teším na krásne šatky, na fotky. kde presne v TN budete mať hostinu? a sobáš?
Odpovedať
Sarah00, jasnacka ;-) sobas mame na Trencianskom hrade v Barborinom Palaci a hostinu v Piestanoch v Kursalone :-) uz sa mooc tesim hehe. teda dufam, ze sa to vydari ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Athena, hudbu este nemam ani ja :-( Nastastie uz mame kameramana, starejsieho aj fotografku ale s hudbou sa dako nevieme pohnut...
Odpovedať
hammy, my zasa ešte nemáme kameru a foto, dúfam, že už tento víkend sa to zmení 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sarah, tak ti drzkam palceky aby sa ti podarilo cez vikend vybavit ;-) Ked my sa nevieme rozhodnut ci "zivu" hudbu alebo DJ... ? sama neviem co je lepsie
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Kočky! Ja som neuveritelne natesena, prave vcera som si vybrala saty, tak ak mate zaujem, kludne hodte ockom do mojho albumiku. Samozrejme si treba domysliet vlasky a spol, ale budu nadherne, pevne tomu verim... Ako sa vam vsetkym dari? Som tu dooooost dlho nebola. Ahojte a prajem vsetkym krasny vikendik...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my budeme mat aj zivu aj DJ:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale je pravda, ze viacej sa chystame vyuzit DJ a muzikantov len na par veci a do polnoci, potom uz len cisto DJ.
Odpovedať
Profilova fotka
Kathrin, tesime sa s tebou, budes kocica ;-) Lubinkas, a to ako skombinujete, zda sa mi to super napad :-) , ale neviem si to dost dobre predstavit a asi by ma to vyslo hrozne draho.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No urcite nam budu hrat muzikanti na obrade a potom aj ak bude vonku pekne a nebude prsat, tak pocas gratulacii po obrade. Potom by som chcela aby zahrali na zaciatku hostiny a urcite budu hrat cepcenie. Zvysok do polnoci vyplni DJ a po polnoci bude mat slovo pravdepodobne uz len on, ak sa muzikosi nepretlacia, ze si chcu este zahrat, ale slubila som im, ze po polnoci si budu moct aj normalne vypit:-), takze skor sa k ich hraniu potom asi uz nedostaneme:-). Ja mam to stastie, ze tych muzikantov poznam, preto nas to az tak velmi draho nevyjde.
Odpovedať
my budeme mať živú hudbu ;-)
Odpovedať
kathrin, bola si šaty skúšať v TN, v ktorých salonoch?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sarah00 ja som bola v TN iba v Alii a su tam neskutocne, ale fakt neskutocne neochotne zena.....fakt odporucam jednoznacne svadobny salon MILADY v PD alebo tiez v PD svadobny salon natalia. Neskutocne ochotne baby....fakt vrele odporucam oba salony....
Odpovedať
sarah00 a kathrin17, skuste ten svadobny salon v Maxe, ten ma krasne saty od La Sposa a San Patrick ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
athena7 ano ma krasne saty, ale ja uz som si vybrala....saty v Maxe su zbytocne predrazene :D Daju sa zohnat aj inde za lacnejsi peniaz :D naco zbytocne vyhadzovat peniazky? Ale dam ti za pravdu, ze saty su tam nadherne, ale vazne je to najdrahsi´salon v Trencine....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá, tak som tu zas po dlhšej dobe, od utorka lietam do roboty, na školenie do Prahy, hrozné volačo, ale dnes mám volno, tak som bola zvedavá čo nové ;-) merilin- tie predposledné šatičky sú nádherné, aj tie posledné sú fajn, najviac sa mi na tebe páčili tie predposledné. ináč nikdy som ťa nevidela, ale nejako podobne som si ťa predstavovala 8-) , budeš krásna nevesta..... athena7-ahoj, tak ty si takto lietaš medzi mestami?za 11 eur by som aj išla :-D som zvedavá aké si nakoniec vyberieš šaty, ale v neposlednom rade, všetky budeme krásne, no nie... ja som včera bola na topánky, vybrala som si nádherné, pridám fotku neskôr, lebo akosi som nenabila foťák :-N , pohodlné, nie moc vysoké, ale nádherné, vyzerali naživo ešte krajšie ako na fotke.A vybrali sme si naše krúžky, tiež úplne iné ako ssme pôvodne chceli, prídu za tri týždne, tak potom hodím foto. tak vám prajem ešte krásnu nedelu, papa
Odpovedať
ahojte :-) athena, ja som bola v maxe ako v prvom salone a šaty sú fakt nádherné. čo sa cien týka, fakt je asi najdrahší,ale keby sa mi šatky naozaj páčili, tak by som asi nepozerala na cenu, ale ja som tu písala min týždeň, že sa mi nepáčilo ako všetko upravujú až vo finále, ani len vlečku mi nedokázala vypnúť, lebo šaty ešte nikto nemal požičané a nemali to pripravené na vyviazanie. cez víkend som bola v MA v jednom salone a mali tam pekné šaty, lacnejšie ;-) , ale najlepší bol prístup tej pani, ktorá ma tam obskakovala, bola veľmi príjemná, poradila, ukázala, upravila. Kathrin, tak v Alii sa nič nezmenilo, už som mala tú možnosť pani dvakrát zažiť, keď som bola s kamoškou a so sestrenkou skúšať ]-( no uvidím, ako bude, možno tam aj tak mrknem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, ja tu ani nestiham chodit, a vzdy ked pridem tak nieco nove sa tu riesi :) teraz navleky, ja mam tiez dilemu, co ja som sa pytala u jednej aranzerky, tak ta za pozicanie navlekov pyta 100 Sk, co mi pride strasne vela, lebo mi budeme mat tak okolo 110-120 ludi, takze to asi nie je mozne...potom som rozmyslala ze by som ich dala len na nas stol ten hlavny, a na ostatne stolicky dam masle ako athena spominala.Tak uvidim co vymyslim... Co sa tyka fotografa, ja chcem urcite tiez vonku, ale ten september je nevyspytatelny co sa pocasia tyka, no hadam prsat nebude:) a ak hej, tak budeme to musiet riesit....
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, co sa tyka tych salonov v TN, ja som obehla skoro vsetky a saty mam z MyLady na Soblahovskej...strasne zlata baba tam bola a velmi mila....Co sa tyka Alia tak tam ma hned odpisala ze na mna nemaju cas a chceli ma objednavat az o mesiac alebo tak nejako...Bola som aj v Danici tam to bolo tiez v pohode a taktiez v Amareli, tam bola tiez mila pani...takze tot moje skusenosti :-)
Odpovedať
ahojte ;-) luciya83, v salonoch si sa najrkôr objednávala?
Odpovedať
Profilova fotka
Kathrin- tie saticky ti seknu Ahojte ja som tu uz tiez dost dlho nebola. V piatok som zazila strasny sok lebo skrachoval hotel kde sme mali mat hostinu tak sme riesili nahradu uz aj nieco mame ale neviem co bude s vyzdobou lebo to asi vsetko budeme musiet robit sami. Kedze je to vsak uplne komunisticka budova tak navleky urcite budu a neviem ako budem kamuflovat ine nedokonalosti. Ale tak budem musiet nieco zriesit. A este sa vratim k tym korunkam a tak. Ja mam zavoj a nejake doplnky zo salonu odkial mam aj saty ale kedze zavoj budem mat iba na fotenie tak vo vlaskoch budem mat iba zive kvietky. A nausnicky chcem od mikloska. Tak uvidim ci zozeniem tie co chcem. Musim este riesit veci na zajtrajsiu pisomku tak krasny vecer.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Veronika tak to s tou sálou ti nezávidím, to musel byt fakt sok :-o Ale dobre, ze ste to vyriesili :-)
Odpovedať
Ahojte dievcata. Dlho som tu nebola... Nevergona, dakujem. Bola som v utorok skusat saty v Kosiciach, uz som z toho unavena. Mozno, ze som ich uz dost vyskusala a teraz sa neviem rohodnut. No velmi rozmyslam nad tymi poslednymi, co mam aj v albume. Su od San patrick - paladium. No tak skoro asi nebudem riesit saty, asi az v aprili. Stala sa nam smutna udalost v rodine.... Vcera nam zomrel dedko,tak som taka z toho... No mamka vravela, ze dedko chcel aby sme sa vzali, tak aby som nebola z toho smutna. Mal uz pekny vek nedozitych 83 r., narodeniny mal presne na nas datum svadby...
Odpovedať
Merilin, Tak to ma moc mrzi.....Uprimnu sustrast. Ale neboj, dedko bude s Tebou na svadbe tak ci tak ;-) Bude na Teba dozerat :-) :-) Tak hlavu hore a mysli na to, ked Ti bude smutno...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Merilin, uprimnu sustrast :-( ja som na tom podobne starký mi zomrel vo februari, tiez som rozmyslala co bude, ale takisto mi starka povedala, ze jej rozpraval ako sa tesi ze sa vydavam. A povedala mi ze to urcite nemame prekladat.... Takze tiez si myslim ze sa bude tesit s tebou..
Odpovedať
Profilova fotka
Baby tak obom vam uprimnu sustrast.
Odpovedať
ahojte, merilin, hammy úprimnú sústrasť aj odo mňa a želám už len príjemné udalosti :-) včera som si vybrala šaty x-) x-) x-) San Patrick, model Bohemia, ani som neverila, že aj ja sa navlečiem do takých volánkových, ale sú fakt kráááásne, ale také sú asi všetky ;-)
Odpovedať
Dakujem dievcata. Tak je to uz asi lepsie, uz sa netrapi. Sarah00 vidim, ze niesom sama koho uputala tohto rocna kolekcia san patrick. Pekny den vam prajem
Odpovedať
Dobre ranko dievcata, Sarah00, tak gratulujem!! To je super...Teraz uz len musis hladat doplnky :-) :-) Ja svoje este stale hladam, ale pravdepodobne budu tiez 'spanielske' - asi Pronovias. Ale som nevyspytatelna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babay! :-) Nedalo sa mi nepochvalit, ze nam dorazili obrucky. :-D Vcera sme boli pre nich a su take krasne... Uz druhy den si ich obdivujem a uz sa neviem dockat, kedy uz konecne bude september a kedy si ich mozme sebe navzajom darovat pri oltary. x-) Dokonca uz aj vankusik mame na prstienky. Urobila nam kamaratka a je prenadherna. :-D A vy, co mate noveho? Ktore veci riesite prave?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?