Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
No to urcite, ja som povedala, ze rozlucka bud vikend alebo aj dva pred svadbou, aby bol dostatocny cas na regeneraciu:-). Nasla si ten spravny vyraz, ze kamoskam az oci blizkaju od radosti co by vymysleli a nie je v nich nic dobre:-))). A presne, ked uz mame obaja lezat, tak budeme aspon spolu:-D. Len by sa nam zisiel este niekto, co by nam v ten den nevladnosti plnit priania:-D:-D:-D. Aj ja som uz zazila ze muz mal rozlucku den pred svadbou a bolo to taktiez celkom vtipne. No tuto alternativu som doma razne zatrhla:-))), lebo ked vidim teraz mojho chlapa ked je po flame, tak neviem, neviem, kolko by vydrzal v den svadby a ci by vobec zvladol povedat ano:-D.
Odpovedať
Profilova fotka
U nas to vyzera tak, ze muzska cast pojde niekam na chatu a nam (zenskej casti) zostane byt:-). Ale baby mi povedali, ze nech na spanie zabudnem a na byt prideme v rannych hodinach ked nas od niekial vyhodia:-))), ale odkial mi uz nepovedali, len sa veeeelmi "potouchlo" usmievali:-D, ale pre tu ich radost co by clovek nespravil a oni budu tiez mrtve na druhy den, ked ma chcu udrzat tak dlho pri zivote:-))).
Odpovedať
Ahojte kocky. Panecku, nemozem sa docitat :-) . Marfa, neboj, ja mam to iste s mamkou. Tiez sa mi do vsetkeho miesa. Vcera sme sa pekne pohadali. Povedala som jej, ze akceptujem jej nazor ale je to moja svadba. Skusala som saty a musela som si skusat aj tie, co mne sa nepacili, ale pre pokoj a aby mala dusu na pokoji, tak som si ich navliekla, o katastrofa. A to su este len saty, kde to do ostatnych detailov :-S . Mimochodom, pridala som dalsie fotky zo vcerajsej skusky... Neviem... Definitivne sa rozhodnem zajtra alebo aj v pondelok. Pytate sa kde je piatok?? Mamka VRAVI, ze piatky su nestastne, alebo nieco v tom zmysle,... ;-) Takze ok... pojdem bud zajtra alebo v pondelok :-) Co sa tyka rozlucky, musi byt ;-). Urcite bude priblizne tyzden pred svadbou, aby sme sa dali dokopy a boli fit v Nas velky den :-)
Odpovedať
Wow merilin, tie posledne co si dala su definitivne najkrajsie...aj ten vystrih je super ;-) pristane Ti to do v-ecka. A krasne sa trblietaju ;-) Nevyskusala si aj nejake ine, uzsie? Alebo Ty chces len s velkou suknou? Z mamky si nic nerob, aj mne sa rodina to doho pcha a uz som im tiez povedala, ze si to spravim ako to chcem ja, kedze si to aj platim :-D :-D Predsa len je to len jedenkrat v zivote. Ale aby nasi boli happy, tak som im nadelila urcite veci (ako zhananie zakuskov a pitia), na ktorych mi az tak moc nezalezi, a aspon bude klud. Ale do siat si tiez nic nedam povedat, vyberam si tie, ktore sa MNE budu najviac pacit a inych nazor ma nezaujima :-D :-D A co sa tyka rozlucky - ja ju DEFINITIVNE budem mat, asi 3 tyzdne pred svadbou, budeme sa blaznit cely vikend hehe
Odpovedať
Profilova fotka
merilin tie posledne saticky su krasne a tie predposledne tiez :-) Vidis a to som si myslela ze to len mne mama tak do vsetkeho keca a urcite by mi kecala aj do siat, takze ich pojdem vyberat bez nej... to by teda bolo keby som mala skusat to co sa jej paci, mame totiz uplne rozdielny vkus a viem keby som jej odvravala, tak sa zduje a bola by ticha domacnost :-| A rozlucku ja planujem skor na chate niekde kedze sme v Holandsku a doma som este s rodicmi, takze rozlucka u nas to odpada nasi by sa zblaznili :-N :-D
Odpovedať
Presne kocky aj mne sa pacia tie posledne a predposledne. Neviem sa rozhodnut. :-) Tie posledne su prirodne biele - sampanske a tie predposledne su snehobiele. Athena7, skusala som aj uzsie, neico ala morska panna ;-) aj take uplne uzke prestrihovane pod prsiami, ale mne taky strih nejde. Aspon tie prve, co sa rozsiruju od kolien. A stale som chcela byt ako princezna cize s velkou suknou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
merilin ja tiez chcem mat princeznovske saty s velkou suknou len uvidim ci mi takyto strih s takou suknou pojde, lebo nie kazdemu to pristane. Ale ked som tak este raz pozrela do tvojho albumu tak sto percentne tie posledne ti sedia najlepsie a su fakt krasnucke. ;-) athena vidim ze sa na tu rozlucku celkom tesis, ja vlastne neviem ci sa tesit lebo neviem co si na mna kamosky nachystaju, ale dufam ze nic hrozne... rada by som sla s babami niekam na chatu sa riadne vyblaznit a ten moj nech sa blazni po svojom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, dlhsie som sa neukazala,mala som vycvik... Noo vsetko som necitala,ale vsimla som si, ze sa bavite o kameramanovi a fotografovi... ja mam oboch...aj ked som najprv kameru nechcela... foto ma vyjde 13 000 aj s albumom...proste vsetko! a kameraman 12 000 sk. Mozno je to dost, ale na tomto som setrit nechcela... Inak chcem sa vas opytat, budete davat vysluzky? myslim v podobe kolacov... ja budem mat na svadbe cokoladovu fontanu s ovocim, plus kolace co podonasa rodina...babky, tety atd... takze ja na svadbu uz kolace objednavat nebudem... a co sa tyka darcekov pre hosti, objednala som take male srdieckove bonbonierky...a mam dilemu ci este davat kolace v krabici...ja by som prave tam chcela usetrit a vykaslat sa na kolace... co si o tom myslite?
Odpovedať
merilin - mne sa veľmi páčia tie preposledné ;-) poppy - my výslužky dávať budeme, u nás už tety a babky koláče nedávajú, robí sa to tak, že prispievajú svadobnej mame nejakými peniazmi "na zákusky" tomu hovoríme :-D . dávame všetky koláče objednávať u jednej pani, aby boli rovnaké. väčšina z nich ide práve na výslužky a k tomu ešte nejaká pálenka. tiež sme rozmýšľali nad darčekmi pre hostí, ale myslím, že toto je v podstate pre nich darček :-)
Odpovedať
Profilova fotka
poppy - u nas je to tak isto ako pisala sarah... alebo popripade v rodine este niekto upecie nejake torty a par kolacov a do vysluziek sa normalne kazdemu da krabicka s kolacmi a flasa palenky a to vlastne maju ako darcek
Odpovedať
áááá, zabudla som na torty, tie nosia družičky :-), takže tých tiež bude neúrekom 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute ake druhy kolacov davate piect a kolko tak ratate na hlavu kusov
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak na rozlucku sa uz aj ja teskam 8-) no musim trosku zmiernit tempo lebo ju prespim :-| (tak vyzeraju momentalne moje vikendove noci, namiesto flamovania) Sme sa chlapom smiali, ze stripterka by ich teraz draho vysla - keby jej chceli papierove eurace strkat :-D :-D :-D Poppy - my budeme davat "vysluzky" v kolacovej podobe urcite plus daky alkohol
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule! :-) Marfa - neboj, tvoje vybrane farby v tej miestnosti budu super. :-) Hoci je ta sala neuveritelne krasna a slavnotna, predsa by som tam dala navleky aby nebola 100%-na, ale 120... ;-) Merilin - mne sa pacia najviac predposledne saty, ale volba je tvoja. Samozrejme su tu iste veci okrem vyzoru, co treba riesit. /ci nie su tazke, ci sa da v nich tancovat, sediet normalne.../ Vyslusky sa u nas davaju. cca 10-15ks kolackov, kusky torty a u nas sa dava k tomu vinko svadobne. Na hostinu vela zakuskov nechcem, lebo z mojich skusenosti to tam nikomu nechuti. Ratam max. 3ks na osobu. Planujem mat tak 4 torticky okrem tej nasej velkej. Viac netreba, lebo nechcem jest torty z nasej svadby aj na Vianoce... :-N :-D Co sa tyka navlekov, ja ich budem mat, lebo nasa sala nie je moc pekna bez toho. :-S Tak sa snazime vydekorovat.
Odpovedať
Profilova fotka
roxan dakujem ;-) sala je fakt pekna nazivo este krajsia ako na fotkach a tiez si myslim ze ked uz je taka pekna tak uz nech tie stolicky tam nestrasia a tiez ich obliect :-D Neviem my budeme mat okolo 120 ludi. Kolace nam budu piect dve mile tetusky a oni uz vraj vedia kolko sa tak pecie na svadby na osobu, takze som sa ani nepytala, oni to vedia lepsie ako ja. A do vysluziek sa dava u nas okolo tych 15-20 kolacov plus torta ked jej je plno, no a flaska.
Odpovedať
ahojte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Krásny dník prajem kočky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj vsetkym! :-) Marfa - podla mna tie tvoje stolicky nie su zle ani hole, /hlavne oproti tych nasich komunistickych :-D/ ale ked uz svadba tak nech je vsetko dokonale... ;-) Ozaj, baby tie, ktore uz mate saty /alebo aj ktore nie/ mate uz k nim kupene aj doplnky ako zavoj, korunku alebo celenku, bizu a tak?
Odpovedať
roxan, ja ešte ani šaty nemám, zatiaľ som bola len v jednom salone, v sobotu možno pokračujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Roxan, ja zavoj uz mam, korunku ani celenku mat nebudem:-) a bizu mi k nim pozicaju vraj v salone, teda je to v cene siat, tak uvidim co ponuknu, ale tym padom som to zatial neriesila:-).
Odpovedať
Profilova fotka
lubi - to je super, ze bizu ti pozicaju k satam. V salone, odkial ja budem mat saty iba predavaju aj celenky, aj bizu, aj zavoje koli tomu, ze sa strasne tazko cisti - teda z hygienickych dovodov. Neviem, ci maju pravdu, ale aj tak som si tie veci chcela kupit na pamiatku... Bizu mozno predam ale zavoj a celenku si chcem v kazkom pripade nechat. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekny dnik baby ;-) roxan tak ja uz som si chcela objednat jednu celenku, strasne sa mi pacila aj bizuterku som nadhernu tu videla uz uz som chcela vojst do obchodu ze si ju kupim, ale potom som si pomyslela ze este nemam saty, kupim si bizuterku a nakoniec sa mi vobec k satam nehodi a to iste s celenkou este som nemala vyskusany uces a kedze este nemam saty tak neviem aky uces budem mat... takze najprvsi musim kupit saty a radsej kolo takych vykladov ani nechodim lebo ma to strasne taha nieco kupit. Ked ideme po meste a priatel vidi nejaky vyklad s bizuteriou a svadobnymi doplnkami tak nenapadne sa ma snazi zahovarat a ukazuje mi domy oproti aby som si nevsimla ten vyklad :-D robi to naozaj nenapadne :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som si zavoj objednala na svadobnom veltrhu a vysiel ma menej, ako keby som si ho mala pozicat k satam, takze tam a uz bude len na mne ci ho po svadbe predam, alebo si necham. Ja by som chcela do vlasov bud nejaku taku ozdobu na hrebienku, alebo kvietky, takze prtoze ziadnu celenku ani korunku a zavoj budem mat len na sobas. Ale ohladom tej bizu som sa este neinformovala v salone. Pri najblizsej prilezitosti sa ale na to spytam, ze ako to vlastne je, co mi pozicaju. Aby som vedela, ci si mam zhanat nieco, alebo nemusim;-).
Odpovedať
Profilova fotka
To mas pravdu. Kym nie su saty, bizutka je nepodstatna. Ale kedze uz mam saty, v kuse si vymyslam... :-D :-N Strasne sa mi pacia take obojkove alebo taky poloobojok a aby z neho vyseli este male kamienky, ale musim si to zladit s celenkou. Vlasmi vela experimentovat nemozem, lebo mam ich strasne tazke a rovne. Vsetko musime zakomponovat do ucesu, aby nic neostalo rozpustenych, lebo to tak vyzeraju dobre iba kucerave vlasky a mne to tak neostava ani za svet... Max. hodinku. :-S Nastastie mam sikovnu kadernicku, takze mozem mat hociaku celenku. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmm roxan to ti tak v dobrom zavidim, ze uz mas saty, mozes si uz zhanat aj bizu, topanocky a vsetko... mna to caka az teraz cez sviatky tak dufam, ze kupim vsetko v jeden den :-) Takze budes mat vycesane vlasky? Vies co nie len kucerave vyzeraju dobre rozpustene uz som tu niekde videla dlhe rovne vlasy a kraaasne to vyzeralo.. samozrejme znovu nie kazdemu a nie ku kazdym satam zas take rovne dlhe vlasy idu. Ja zas mam svoje dost riedke, tak som si objednala ten clip in pricesok a som zvedava ako dlho budu kucery drzat.
Odpovedať
Profilova fotka
Budem mat vsetky vlasky v jednom velkom drdole. Keby som mala cele rozpustene, boli by mi neustale v ustach ci v ociach - nehovoriac o polievke. :-D Okrem toho by mi asi bolo strasne teplo, lebo ich mam hodne. A na druhej strane aj koli zavoju treba mat neaky krasny vytvor na hlave, kedze moj zavoj nebude spanielsky. hoci je doby pocit mat uz saty, ale ma vyhody aj nemat saty - ty este mozes skusat stovky siat a este na teba len caka ten pocit: "Aaa, to su oni! Dokonale..." :-)
Odpovedať
Profilova fotka
roxan no ja to moc ako vyhodu nevidim radsej by som to uz mala za sebou. To je asi ta najhorsia vec, ktoru neznasam a to je skusanie oblecenia... nenavidim sa obliekat vyzliekat obliekat vyzliekat... vzdy ma to tak unavi aj sa pri tom riadne zapotim a mam blbu naladu, ale tak svadobne saty som este nikdy neskusala tak mozno to bude uplne o niecom inom a bude ma to bavit :-) som zvedava ale beriem zo sebou svoju susedku ta sa vydava mesiac predo mnou a ona je dost vyberava tak urcite bude skusat skoro vsetko, tak ma mozno tiez navnadi :-D
Odpovedať
ahojte kočky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky :-)
Odpovedať
Ahojte kocky, Ako sa mate? Uz som tu dlhsi cas nebola a jeemine je tu tych prispevkov :-D :-D Vidim, ze najlepsie je sem chodit dennodenne ;-) Musim sa pochvalit - zajtra idem do Dublinu do jednoho krasneho saloniku vyskusat nejake satecky. Tak dufam, ze sa tam bude moct fotit a potom sem nejake hodim. Size uz som vela salonov vyskusala a uz mam svoj 'Top Ten' zoznam siat, ktore su medzi favoritkami....Ale tento salon ma prenadherne saty, ktore predavaju len v Dubline. Lenze kedze Dublin je z Manchestru len 45 minut lietadlom a Ryanair robil specialnu akciu, predstavte si, ze letenka ma stala len 10 libier (priblizne 11 Euro) tam a spat s poplatkami!! Super, nie? Tak kto by nesiel :-D V nedelu ideme skusat svadobne obrucky, uz sa moc tesim. Su od jedneho navrhara, ktory sa nam obom paci, a v nedelu robia akciu, kde si bude mozno vyskusat vsetky prstene z jeho novej kolekcie, tak tam ideme mrknut. A co Vy? Ako to ide s pripravami? Ja este stale hladam hudbu.... :-( :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?