Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
No kocky, tak uz mam v albume fotky zo včerajšej skusky siat ;-) kvalita nie je velmi dobra a vacsinou boli volne, asi aby boli dobre pre kazdu, tak som si ich musela drzat. Nevergona, Athena7 co vy nato ako stalice? Jaruska 118 na vystave som bola, bola to moja prva, tak sa mi tam pacilo. Bolo tam vsetkeho vela a necakala som,ze to bude v takychto velkych priestoroch. Ziskali sme rozne zlavy napriklad na nakup obruciek a tiez na svadobne oznamenia. Bolo sice dusno, no ... ok. :-)
Odpovedať
merilin, tie posledné sú pekné, teda všetky sú pekné, ale tie posledné ti pristali najviac :-)
Odpovedať
Merilin, som prekvapena tou zlavou na obrucky, lebo tam podla mna boli velmi prehnane ceny. My sme sa len tak namatkovo opytali na obrucky ktore sa trochu podobali tym nasim, ale boli tensie a mali menej zirkonov, a ta pani nam povedala ze 300 euro stoji jedna. Nás nase vysli na 270 euro obidve.
Odpovedať
Profilova fotka
Musim uz aj ja zacat nieco riesit s albumom len bohuzial saticky mam iba dvoje a v tych druhych sa aj budem vydavat tak tie tu dam az po svadbe. Sarah: s tym stahovanim, 150 je dost ale da sa ja som pred 3,5 rokmi isla zo Za do Ba a rychlo som si zvykla. Aj ked tu to je s pracou vcelku dobre a neviem kam sa stahujes ty.Urcite si vsak sikovnica a rychlo si nieco najdes. A skus ist aj inam ja som prvy den skusania bola tiez sklamana ale potom bolo fajn kazda pani ma iny pristup a to sa potom aj odzrkadli na tvojich pocitoch. Len do toho a budem drzat palceky aby to nabuduce bolo lepsie.
Odpovedať
Merilin, super obrazky!!! ;-) Mne sa najviac na Tebe pacili tie prve, ale to je len moj vkus, ja mam radsej jednoduchsie saty a lubila sa mi na nich ta kombinacia materialu a taktiez vlecka. Tie tretie(?) su moc take nacancane, nafuknute...No neviem. Podla mna by sa Ti tiez hodil iny vystrih siat, budes skusat aj nejake ine styly? Urcite vyskusaj aj nejake ine, nie len s velkou suknou a taktiez niektore s ramienkami, s vystrihom do V atd. Kedy ides skusat dalsie saticky? Zatial papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekne ranko babule! No Merilin, tak mne sa najviac pacia tie druhe satky:-). Maju pre mna velmi zaujimavo rieseny vrch, co sa mne osobne velmi paci:-). Ale kolko ludi tolko chuti a myslim, ze uz tu odzneli asi vsetky tipy, takze rozhodnutie je len na tebe, ale urcite chod este nejake poskusat a uvidis:-). Potom sa budeme tesit na dalsie fotecky. Dannyledu, ja sa tiez pripajam k tebe ako pracujuca:-), skolu mam uz za sebou, co sa veeelmi tesim, pretoze posledny rok som uz len cakala na koniec, ale polovicka este studuje, teda mal by:-), no akosi sa mu moc do pisania dilomovky nechce. Takmer kazdy den ho podpichnem, ako sa ma diplomka, no zatial ziaden pokrok. No ved ked mu zacne priharat, sa urcite rozhybe a vsetci budeme v pozore:-). Pekny dnik vam zelam:-)
Odpovedať
ahojte, :-) kameraman a fotograf ešte stále v nedohľadne, nejak sa nevieme rozhodnúť :-( a ešte mám jeden problém, veľmi by som chcela návleky na stoličky, lebo v sále, kde budeme mať hostinu, sú bordové tapacírované stoličky. takže si neviem,ako to bude vyzerať, kedže chcem výzdobu fialovú. takže tie návleky by boli úplne super, ale keď som pozerala čo pýtajú za požičanie jedného kusa, tak ;-( . (50-60sk) sa mi zdá strašne veľa. neviete o niečom lacnejšom?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Sarah, podla mna lacnejsie sa ti pozicat nikde nepodari. Mozno jedine ak by si si usila, ale to by zaviselo za kolko by si kupila latku. ja som tiez pozerala, a nenasla som dokonca ani pod 60 Sk:-(. Su to strasne paly. My sme nakoniec celu vyzdobu aj s navlekmi brali z hotela kde bude hostina. Takze som sa tym prestala zaoberat. Ale mozno sa ti nieco postasti. vela stastia!
Odpovedať
lubinkas, práveže oni tam v sále nemajú návleky, dokonca budem musieť požičiať aj "sukne" na stoly, aspoň na hlavný a asi bočné, kde nebudú stoličky a budú slúžiť len na torty a kvety. asi nakoniec bude výzdoba bordová a ladia mi aj stoličky :-D lubinkas a ak sa môžem spýtať, koľko asi budete mať ľudí a koľko platíte za prenájom sály, keď máte v tom aj návleky? alebo teda za tú výzdobu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky :-) Merilin, mne sa na tebe najviac pacili tie tretie, ale je to o tvojom pocite ;-) Sarah, aj by som tiez chcela tie navleky, no co som pozerala ceny v okoli tak sa to naozaj pohybuje okolo 55 SK/kus :-( Pri mojich 60 ludoch sa uz velmi "tesim" :-| Ale zase ja nemam uplne novu modernu salu, takze to tam vela spravi, tak co uz :-) Inak som sa vas chcela spytat - v svadbnom salone sa ma pytali ci uz mam vybratu farbu vyzdoby, aby som si mohla vybrat podla toho saty (po prezleceni).. som zostala prekvapena, tak mi zacali vysvetlovat, ze nevesty si vyberaju saty takej istej farby ako maju vyzdobu :-o Sa mi to zda uz prehnane .. Vy to tak mate alebo budete mat?
Odpovedať
hammy, no ja mám tých ľudí cez 120 :-o a určite nebudem svoje popolnočné prispôsobovať výzdobe, tak to už je podľa mňa fakt sila :-D ale každý podľa svojho gusta ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, no my to mame tak, ze na "hlavnej" hostine budeme mat okolo 50 - 55 ludi, pre ktorych bude aj kompletne nazdobene a po hostine nam pride okolo 20 - 30 ludi, ktori budu mat prestretene na balkone, ktory sa nachadza v miestnosti, ale uz nebude nastrete tak slavnostne s navlekmi, stolami a vsetkym, to bude len pre tych max. 55 ludi. A cenovo je to tak, ze my prenajom saly platime zvlast, tusim 7 000 Sk na cely cas a vyzdoba nas vyjde 140 Sk na osobu, a su v tom, navleky na stolicky aj s maslami, sukne na stoli, štóly na stoli, kamienky, lupienky, male svietnicky so svieckami a 2 ks takych tych hrubych velkych servitok. Snad som na nic nezabudla. Keby sme to vsetko mali kupovat sami, tak by nas to vyslo len o trolilinku lacnejsie a to tiez len MOZNO a ked si zapocitam, kolko roboty by s tym bolo, a tuto to mas bez prace, nemusime nic vyzdobovat a hlavne ani odzdobovat, tak sme si povedali, ze nam to urcite za to stoji to zobrat priamo od nich.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Sarah00 a ostatne babule... Co sa tyka vyzdoby miesta, kde budete mat svadbu a hostinu - dobry napad je zisit si, kto tam pred Vami, respektivne po Vas bude mat svadbu a nakontaktovat sa s nevestou. Potom je mozne, ze by ste sa mohli dohodnut, ze budete mat urcite veci vyzdoby (alebo aj celu) taku istu a kazda zaplatite polovicku z ceny. Tym padom je to potom lacnejsie.... Len taky napad ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale ja sa obavam, ze to nie je vzdy mozne. Pretoze agentury ti poziciavaju vacsinou navleky na den, pripadne na vikend a ak by mal niekto svadbu tyzden pred, tak pochybujem, ze by sa to dalo tak spravit, ze by sa zaplatilo za ne len raz, ale pouzite by bolo na dvoch svadbach a hlavne navleky su podla mna dost haklive a mozu byt aj celkom spinave. Ale je to len moj nazor:-). Mozno to pojde a ak by sa to dalo, bolo by to super a vyhodne pre obe strany:-D.
Odpovedať
ja si tiež myslím, že v mojom prípade by to nešlo, lebo tam, kde budeme mať svadbu, mávajú dosť akcií aj v piatok, aj pred našou svadbou tam bude veľká akcia a vlastne aj samotnú výzdobu môžeme ísť robiť až v sobotu dopoludnia, takže si výzdobu určite objednám v nejakom kvetinárstve alebo v agentúre. lebo sama by som to v sobotu doobeda nestíhala :-)
Odpovedať
Hmm hej mozno mas pravdu Lubinkas....Ja to tak budem robit na samotny obrad, ze sa dohodnem s nevestou, co budu mat po nas svadbu, aku vyzdobu by chcela a nejako spolocne to urobime. Mozno to nebude mozne, ak budeme mat obe uplne ine predstavy :-D A davate si vsetky navleky? Ja rozmyslam, ze by som mala len maslu a v strede masle pripnutu nejaku ligotavu brosnu, pripadne kvet, co mi bude ladit s celou vyzdobou a svadobnou kyticou...Lebo ja to vsetko ladim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim, ze s tym obradom by nemusel byt az taky problem, pokial sa bude dat s tou nevestou dohodnut, ale s hostinou to bude asi o nieco horsie. My navleky mat budeme, aj ked stolicky su tiez tapacirovane, no takou nejakou modrou:-), a maju aj take tie rukovate alebo ako to nazvat, takze tam by samotna masla nevyznela. Tak sme sa rozhdoli pre navleky. Ale co som videla niektore vyzdoby bez navlekov len s maslami, tak ked bola pekna stolicka, sa mi to velmi pacili a este viac ked bol v strede pri maslicke zapichnuty kvietok. Bolo to velmi mile a velmi dobre to vyzeralo:-). Aj my sa snazime zladit veci aspon trosku:-). No uvidime ci sa nam to podari;-).
Odpovedať
Profilova fotka
caute neviete kde by som kupila svadobnych medvedikov na auto
Odpovedať
Profilova fotka
Presne aj u nas to vyzera tak, ze v piatok pred nami bude ina akcia, prtoze tiez mavaju plno a v sobotu ist robit vyzdobu naozaj nehrozi a dalsia vec, ze je mozne ze bude nieco aj v nedelu a oni to hlavne chcu mat rano uz upratane a ak by som si zdobila sama, alebo agentura, tak by som to ja alebo ta agentura museli v nedelu rano o nejakej najneskor 7:00 odzdobovat, co som povedala, ze nie:-).
Odpovedať
no ja to budem musieť odzdobiť ráno určite,ale tá milá pani, čo chcem aby nám robila výzdobu, robila už aj mojím kamarátkam, výzdoba je pekná a ľahko sa dá upratať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som chcela navleky, uz len preto ze ked mi ukazovali fotky predoslych svadieb, tak to uplne inac ukazalo s navlekmi :-) Keby su pekne stolicky, asi by som dala len masle. Vyzdobu mi budu robit tiez priamo tam, ale mozem si vybrat co vsetko chcem .. Athena, to je super napad, mozno by sa dalo dohodnut s niektorou septembrovou nevestou a kupit spolocnu vyzdobu kostola :-) Len treba narazit na niaku "normalnu", ktoru by nechytili hysaky, ze to budeme mat rovnake :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... no tie návleky na stoličky by som chcela aj ja ... ja len dúfam, že to budem mať - tiež sa mi to strašne páči. No ja mám takú možnosť, že osobne poznám pani, ktorá má firmu na svadobnú výzdobu a moja teta jej šije veci k tomu. Takže dúfam, že rodinkárstvo zaberie :-D 8-) Je pravda, že aj ona má za tie návleky také ceny. To asi všade je tak. Vôbec ale netuším či si to budeme sami zdobiť alebo poprosím tú pani. To zatiaľ nerieším. Hlavne,že som zohnala aj foto aj video už. Aj keď na video som musela milého prehovárať, lebo jemu sa to akosi nepozdávalo. Čo ma to ale stálo, baby .... ;-) :-N No ale odľahlo mi. Som sa bála, že zo zháňaním video a foto budem mať problém ale akosi to šlo hladko až podozrivo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
U nas to s videom bolo opacne. Mna prehovarala polovicka:-), ale zase nemal to so mnou az tak narocne, netrvalo mu to prilis dlho:-).
Odpovedať
jááááj foto + video - tak to mňa ešte čaká, zatiaľ stále hľadám :-( ako to máte? video + foto jedna firma, alebo každé zvlášť?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám zvlášť kameramana a zvlášť fotografku, ale zvyknú spolu pracovať :-) Ale som rada, že budeme mať aj fotografku a nebudeme sa musieť zo svadby motať niekam do ateliéru, ako sa to zvyklo robiť u nás predtým..
Odpovedať
Profilova fotka
no ja tiež mám každé zvlášť a veru neviem, či dakedy spolu robili ale majú zase jedného známeho, tak trošku komplikovane som sa k nim dostala :-) Ale uvidíme ... dúfam, že to platí
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my mame zvlast. Viem, ze uz sa parkrat "pracovne" stretli na svadbe:-), ale zase nespolupracuju spolu pravidelne alebo tak. nam tiez atelier nehrozi, kedze fotograf nie je z okolia:-).
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som ani ateliér nechcela v prípade krásneho počasia .... mne sa viac páčia fotky z exteriéru
Odpovedať
Profilova fotka
no ale keď bude pršať, tak musím aj také prijať ... hvoril, že má nejaké prenosné štúdium či ako v prípade nepriaznivého počasia
Odpovedať
Profilova fotka
To urcite, ak bude vonku pekne pocasie, respektive nebude prsat, urcite sa budeme fotit v exterieri, kam nas nohy dovedu:-), ale zase hladam plan B v pripade dazda. Musim najst alternativu, ak by nahodou vonku prsalo, kde sa pojdeme fotit. A to vam nie je take jednoduche:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?