Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Ahojte kocky, takze ja koncim tiez na buduci rok. Diplomovku mam uz vybratu, len neviem ako ju spracujem ked si spomeniem na tu temu :-N . Studujem denne a taktiez pracujem. Takze viete si predstavit ako vyzeraju moje dni. No urcite niesom sama ;-) Byvat, este spolu nebyvame a po svadbe mame niekolko alternativ. Babka ma velky prazdny dom, teta ma chatu, ktora je zariadena ako rod. dom, svokra by tiez nebola proti - no ja ano :-D. Takze vidim to tak, ze kym sa vybudujeme budeme vsade po trochu. A urcte dost aj u nasich. Aky mate piatok? Konecne konec tyzdna. Pekny vikend Vam prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Merilin, ja som tiez bola zasadne proti byvat spolu u nasich, alebo u svokrovcov. Aj ekd my sme taku moznost ani nemali, no aj keby bola tak by som sa jej snazila vyhnut a jedine ak by to bolo jedine riesienie by som mozno povolila:-). Ale podla mna to nemoze robit dobrotu - najma ked by sme tak byvali dlhsiu dobu. Kazdy si veci robi najradsej po svojom a ja by som sa asi bala, ze by sa nam pokazili nase zatial velmi dobre vztahy s obomi stranami:-). Piatok mam zatial v pohodke, v robotku som si porobila, co bolo treba, este tu nieco podorabam a pojdem okolo 16:00 domov:-). Ale tesim sa na vikend ze si trosku oddychnem. Som sa bola dnes v ramci obeda popytat u krajcirky, ze ak by sa mi nepodarilo najst saty, ake by som chcela (popolnocne), ci by mi vedela usit podla obrazka a kolko by ma to vyslo:-). tak uvidime, ci sa mi nieco podari kupit a ked nie, tak si budem prvykrat v zivote davat sit nieco na zakazku, asi budem mat z toho aj strach trsoku, ako to dopadne:-). A vy co planujete na vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja este topanky nemam, v salone ma to niak ani nenapadlo, mozno by som si vybrala, ale som bola taka rada, ze mam saty, ze ine som neriesila... :-D Velmi pekne som nasla na internete, ale bojim sa ich takto kupovat, lebo nie vzdy mi sadne take iste cislo .. Tak budem musiet asi niekam zbehnut.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa tiez bojim kupovat taketo veci na internete:-). Som kludnejsia ked si ich mozem vyskusat. Najidealnejsia kombinacia je, ked sa ti podari to co si si vyhliadla na nete najst niekde v obchode, skusit a potom kupim cez net - samorejme ak vychadzaju lacnejsie:-). Ale ak nie, tak si radsej najdem nejake ine v obchode:-). Cez internet kupujem len "technickejsie" veci:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lubinkas mas e-mail :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, hej, dakujem, aj som ti odpovedala:-)
Odpovedať
ahojte, pridávam sa k tým, ktoré ešte študujete, práve som sa doučila na zajtrajšiu skúšku. mám za sebou ešte len 3 semestre, takže dlhááááááááá cesta predomnou :-) dnes som bola obzrieť sálu, tak sme sa už naistotu rozhodli. šaty by som cchela ísť pozrieť tak koncom marca. baby, do salonov, ste sa vopred objednávali, alebo ste išli na "blink"?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, tak držim palce na zajtrajsiu skusku ;-) Do salonov je lepsie sa objednat, budes si potom ista, ze sa ti budu venovat :-) i ked ja som sa nie do vsetkych objednavala, ale v jednom som potom ani neskusala saty, lebo sa mi nechcelo cakat, boli tam este dve baby
Odpovedať
ďakujem hammy, idem už spať, lebo zajtra to bude fakt ťažké, ale ak sa to podarí, tak koncom marca idem do salonov :-) dobrú noc
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby: tak vidim ze mame ozaj super chlapov. Ja sa tiez musim pochvalit aky je ten moj skvely uz dva krat sa osvecil aj na maturach to sme vsak este spolu nebyvali. Pocas celej doby co som na skole tak cez kazde skuskove sa stara a cez bakalarky bol uzasny tak dufam ze mu to ostane aj cez inzinierske statnice. Som vo 4 roc. tak este to somnou musi vydrzat. A kdze som na dennom a az po skole chodim do prace tak sem tam sa musi popasovat aj s pocitom ze nemam na neho cas ale zvlada to statocne. A ako tu uz bolo spomenute aj ja dufam ze rodicia si budu rozumiet aj nadalej a ze po svadbe sa nic nezmeni. Aj ked my byvame v Ba moji rodicia v ZA a svokrovci c Sturove takze sa stretavame iba zriedka. Lubinka: aj my fungujeme na podobnom systeme ako vy a zatial sme nemali v nicom problem. A aj s tym nazorom preco tu niesu chlapi suhlasim.
Odpovedať
ahojte babuľky, včerajšia skúška sa podarila, aj môjmu drahému, my sme totiž spolužiaci ;-) , takže čo sa týka pomoci pri skúškach, niekedy je divoko u nás, hlavne keď každý máme svoj systém učenia a chceme naň preonačiť toho druhého, ale vždy deň pred skúškou dokážeme spolu "rozumne komunikovať" a navzájom sa skúšať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sarah jeee to mate super ze sa mozete spolu ucit aj ked ja si dost dobre potom neviem predstavit ako by to u nas doma vyzeralo key sme sa obaja museli ucit na skusky ako to zvladate vy? Vy ste 5- ci?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Sarah, tak gratuljem ku skúškam :-) Ja mám teraz klud, až v apríly ma čakajú 8-)
Odpovedať
ahojte, veronika, sme ešte len druháci bakalári :-( eeešte je veľa toho pred nami. zatiaľ sa to učenie dá, každý bývame ešte doma, ale potom spolu, no neviem :-D áááále veď nejako to zváldneme 8-) včera som skúšala moje prvé šaty, nedalo mi to, tak som obliekla :-) ale zatiaľ ma nič poriadne neoslovilo =-) ale už sa teším na ďalšie a ešte sme včera konečne našli cukrárku, ktorá sa podujme upiecť nám zákusky, lebo ich je vraj celkom dosť x-)
Odpovedať
hammy, ty si denná študentka? lebo my to ako externisti máme tak, že nám odprednášajú a dva týždne na to, môžeme mať skúšku, tak si to vždy dáme hneď, aby sme sa skúšok postupne zbavovali
Odpovedať
Profilova fotka
Sarah, som externistka, ale mame to tak, ze prejde letny, alebo zimny semester a potom mame skuskove - ale teraz nam to vychadza tak ze prednasky mame februar - april, ale v aprily uz budu niake skusky a potom mam volno do septembra alebo oktobra, kym zacne dalsi semester :-) na to volno sa tesim :-D Ja uz nastastie "len" rok a pol (ak spravim Ing. statnice teda :-S ) My sme uz konecne cez vikend vybrali starejsieho :-) bol to u nas dost problem, lebo sme ho chceli len na organizovanie, ziadne sutaze a tak... Zapytal si 3000 Sk, neviem ci je to vela alebo malo? Vy budete mat starejsieho?
Odpovedať
hammy, u nás je starejší vždy niekto z rodiny, väčšinou krstný otec ženícha, on pýta nevestu, má príhovory, odobierku, príhovor a potom nejaké ďalšie organizovanie zvláda 1. družička z družbom
Odpovedať
ešte chcem poprosiť trenčanky, či mi nevedia poradiť dobrého kameramana
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pekný dník ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, sarah a vy obaja uz aj pracujete. To mate fajn. Ja sa troku bojim aby som finance stihala ked mam denne ale tak moje zlaticko zaraba slusne tak ten rocik to nejako zvladneme. Vsetkym holkam krasny vecer.
Odpovedať
Ahojte kocky, musim sa vam pochvalit. Vcera som bola skusat saty :-) Ked som sa videla, bola som taka stastna. Vyzerala som ako..... nevesta :-D super. Mam aj fotky, len doma mam pokazeny pocitac a teraz som v praci, no ak budem mat trochu casu, tak to sem hodim ;-) este dnes idem do jedneho salonu a uz by som sa mala rozhodnut. Athena7, mala si pravdu, je to super pocit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte! Merilin, super... :-) Nedockavo cakame tvoje fotky zo skusok. :-) A ake styly si skusala? Chces mat biele saty alebo tak do kremovej?
Odpovedať
ahojte, veronika, sme obaja pracujúci, ale ja sa budem musieť po svadbe presťahovať cca 150 km, takže budem končiť v terajšej práci a fakt netuším čo budem od septembra robiť :-( merilin - tak super, že si sa cítili ako nevesta, lebo ja som bola v nedeľu tiež skúšať, síce tak neplánovane a nejak ma to neoslovilo. ale včera keď som sa videla na fotkách, tak už to bolo lepšie, som ich tak stále dokola pozerala a už sa teším na ďalšie skúšky :-D hlavne ma zarazilo, keď som obliekla šaty, tak mi tá slečna v salóne začala vymenovávať, čo všetko mi s tým vo finálnom prevedení urobia, ako mi skrátia šaty, vyviažu vlečku, skrátia ramienka, urobia hento, a tamto. tak som ju poprosila aspoň o to vyviazenie tej vlečky, nech vidím ako to bude vyzerať, a ona mi na to, že to sa nedá, to ešte nemajú tak pripravené a bla bla bla. normálne sa mi odnechcelo ďalej skúšať, načo, keď aj tak som nevidela ako to v skutočnosti vyzerať bude :-|
Odpovedať
roxan, prosím ťa, ako sa dá umiestniť do albumu, tá krásna vec s odpočtom dní do dňa D?
Odpovedať
Profilova fotka
Kliknes na svoj album - akoby si chcela daco pripisat k uvodnemu komentaru. Potom si kliknes trebars na moje hodinky / tam, kde je vypisane countdown /, potom si vyberjes, ake chces a nastavis si datum a na spodku bude kopa pismien oznacene ako HTML, to si kopirujes k tomu uvodu vo svojom albume. Dufam, ze som bola jasna... Vela stastia! :-) keby som sa nevyjadrila pochopitelne, napis a radostou Ti pomozem... ;-)
Odpovedať
ďakujem ti roxan za radu, ja som to stále pchala medzi fotky :-D :-D :-D
Odpovedať
Merilin Nebola si sa pozriet na vystavu svadba v Kosickom Hiltone? Ja som bola a bola som dost sklamana najmä z tych PO a KE salonov. Tie saty co si tam priniesli boli vraj z novej kolekcie, ale vyzerali tak strasne, ze som sa dala uplne odradit od skusania....nie vsetky ale takych 90% urcite.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, musím sa pochváliť, že som už zohnala toho veterána. A predstavte si, že je to ten z tej garáže ... :-D sranda. Boli sa tam opýtať s priateľom a oni, že jasnačka. Taká som rada ... keby všetko tak išlo rýchlo vybaviť, tak som nadšená :-D Ten blikajúci "odpočet" do "veľkého" dňa, sa aj mne páči veľmi. Ako tak čítam, skoro všetky ste "školáčky" ... to Vám závidím Vaše nervičky, že môžete sa aj učiť aj vybavovať. :-N
Odpovedať
danyledu, tak to je super, to bude kráááááááásne :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to dúfam, že bude krásne. Vždy som také autíčko chcela :-) Nemám moc času sem na net chodiť, v práci je toho taaaaaaaaaaaaak veľa. :-S No ale peniažky treba zarábať :-D, tak pekný zvyšok dníčka .. idem už domkov - jupííí
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?