Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
sarah - No ja si tiez menovky a mozno aj pozvanky ku stolu, pripadne na zabavu budem robit sama. Tie menovky na 100% a taktiez aj pierka, uz mam aj par vzorov urobenych, takze sa mozme lahsie rozhodnut, ktore:-). Co sa tyka vyrezavatiek, tak tie uz mam doma - teda dva druhy, ktore mi aj postacia. Krasne a rozne druhy maju u nas v Panta Rhei - naozaj velky vyber. neviem, ci je Panta Rhei aj v TN, ale podla mna by to mohli mat aj v lepsich papiernictvach. A druha moznost, ktoru som nasla je net: http://obchod.kreativnysvet.eu/vyreza... alebo http://www.magichobby.sk/vyrezavatka-.... Ja som raz niekde vsak nasla jeden vzor tvoch prepletenych srdc, ktore vsak do papiera vyrezalo len obysy srdc. Ale to na Slovensku nebolo nikde dostat, no nasla mi ho kamoska vo Viedni, takze uz ho mam doma. Ak nezabudnem, mozem pridat fotku do albumu. Je to velmi pekne a jemne. Bude v rohu menovky:). A pridavam sa k nevergone, ze obdivujem dievky, ktore si vsetko managujete a vybavujete zo zahranicia. Ja si to neviem predstavit, ked vidim, ake papierovacky treba a co vsetko musime este obehat. Mate moj obdiv!
Odpovedať
Ahojte kocky. Tak ja nemam nic nove, chodim v kuse do skoly a do roboty. NO v pondelky budem mat uz volno, tak uz mam rezervovane 3 salony. V nedelu ideme s drahym do Kosic. V hoteli Doubletree by Hilton bude svadobna vystava alebo nieco take. Tak uz je s tym zmiereny, ze tento den stravi tam :-D . Ak ma tam nieco zaujme, tak si to urcite objednam. ;-) Potom vam napisem ako bolo a mozno uz v tom case budem mat aj fotky so satami. Citam, ze niektore nebudete mat kameramana. Hm.. rozmyslala som tak nad tym, ze dost vela dame za kameramana a fotografa... neviem ci robime dobre. Ked si teraz pocitam tie zakladne veci, ako je hudba, kameraman, fotograf, tak len to ma vyjde okolo 40 000 Sk. Zda sa mi to dost :-| A kde su este ostatne sumy, ako saty a topanky pre oboch, vyzdoba, sala... Jeden den... Dufam, ze vsetko to bude tak ako si planujeme a tie peniaze nas nebudu skriet. Stale si vravim, ze je to len raz za zivot a len vtedy bude kazdy pozerat len na mna, :-Dbudem obletovana a budeme sa citit ako princezne. Inak, kosele pre polovicky uz mate kupene?
Odpovedať
Profilova fotka
merilin- tie peniaze nemáš prečo lutovať, hlavne ked si rozhodnutá sa vydať, a či to urobíš v lacnejších alebo drahších šatách na tom nezáleží. ináč už sa strašne teším na fotky z tvojej skúšky šiat, som strááášne zvedavá 8-) my sme už skúšali jednu košelu, kedže ja robím s takými vecami, tak mám možnosť zobrať domov na skúšku tovar a ak neni dobrý vrátiť naspäť.košela by bola aj dobrá, pekná, len keby nebola velká, pierre cardin je strihaný tak ináč, takže máme ešte značku pietro filipi a odtial som už drahému na vianoce kupovala košelu, ktorá mu sadla super, takže čakám na tovar :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Merilin, ja si myslim, ze tie peniazky lutovat nebudete. My si vravime to iste, ze je to raz za zivot. Su veci na ktorych "setrime" a su aj tie, na ktorych sme si povedali, ze setrit nebudeme - napr. foto a sobas. Ale moja polovicka mi stale vravi, ze proste aj keby sme si mali nejake peniazky pozicat a postupne vracat (urcite brat ziadnu pozicku nechceme a nebudeme), ze ma to byt nas krasny den, ktory si chceme uzit a mat krasne spomienky a preto sa snazi splnit co mi vidi castokrat na ociach. Samozrejme su veci, kde sme si povedali, ze tak toto uz teda nie:-), aj ked vnutri o tom snivame, no vieme ze dovolit si to nemozeme, takze hladame lacnejsie alternativy:-))). My kosielku este nemame, ale chystame sa 21.3. ist popozerat a snad aj kupit, aj s vestickou a kravatou:-). uz sa velmi tesim!
Odpovedať
nevergona, to s peniazmi rieši asi každá (ý) :-| a presne ten istý argument si dávam aj ja, že to predsa musí stáť za to a aká budem krááásna :-D lubinkas, ďakujem za linky, idem to hneď pozrieť
Odpovedať
a košieľka? ja mám problém hovoriť s drahým o obleku, tak košieľku ešte neriešime :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, dlho som tu nebola , bola som si totiz dat operovat oci, aby som cosi na tej svadbe aj videla :-) a popisali ste a povybavovali toho dost. Ja som sa uz nejaku dobu vobec nepohla. Baby z Trencina neviete o nejakom kameramanovi? Mam vyhliadnutych dvoch ale nie su z TN a co som pozerala a kontaktovala z TN zdaju sa mi drahi... Merilin - inak nad darcekmi som rozmyslala aj ja a tiez ma napadli tie cokoladky, niekde som to videla a je to mile :-) Kamosky mali darceky pre hosti napalene CD z pesnickami vystihujucich mladomanzelov...tiez mile ale keby som mala pre 100 ludi napalovat CD tak to si 3 krat rozmyslim...ale ako napad je to super...
Odpovedať
Profilova fotka
Inak co sa tyka tych penazi, tiez si urcite nechceme brat nijaku pozicku, ale na niektorych veciach sa jednoducho setrit neda, urcite sme nesetrili na muzike - ludia sa musia bavit do skorych rannych hodin...moj drahy bol na jednej svadbe, kde ti hostia skoro vsetci sedeli a vobec netancovali a nebavili sa...a tomu som sa chcela urcite vyhnut..napr. co sa tyka kamery to sa snazim zohnat skor lacnejsie...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ja tiez estekoselu nemam. A budem to riesit az z marcovej vyplety ved to ma este cas. Tiez este len riesime ci oblek alebo smoking a podla toho to budeme aj pravovat.A kedze teraz lietam zo skoly do prace a domov tak okrem toho co si precitam co ste popisali tak inak stagnujem. a ohladom tych oznamiek tak my si robime sami ale nebudeme robit áé rucne urobime jedno a podla toho ostatne nechame tlacit. Aspon dufam, ze si na o najdeme cas.Idem este urobit ,,domacu ulohu,, do skoly. Na stare kolena nad tymto budem sediet ale co snad nas aspon nieco naucia.Dobru.
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne ránko babky .... tak ja sa dnes rozhodla pre šaty. Bola včera ešte skúšať vo svadobke Danica v Žiline, tam tiež boli jedny, čo sa mi páčili moc. Ale dnes sa rozhodla pre tie St.Patrick- Prado. Boli krásne ... takže mám jednu vec už naisto zajednanú ... páni, prvá zo zoznamu :-D Dnes máme dohodnuté stretko aj s farárom - uvidíme. A chceme ísť aj autíčko popýtať. Už som spomínala, že v jednej garáži ho videli. Tak sa tam dnes ideme opýtať. keby to tak vyšlo, tak som veeeeeeeeeeeeeeeeľmi rada. 8-) A tie oznamká, sa tiež chystám robiť sama. Ja by chcela také s fotkami, uvidíme či sa podarí. Urobím si návrh a dám vytlačiť alebo aj sama vytlačím. Podľa cenovej relácie ;-)
Odpovedať
ahojte babule. ja dnes idem do klubu, kde budeme mať hostinu, popýtať sa na všetko. a inak ostatné veci odkladám najskôr na koniec marca. vtedy budem mať za sebou dve ťažké skúšky a môžem začať rozmýšľať nad všetkýýýým ostatnýýým ;-) pekný dník prajem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babizne. Ked sa smiem spytat, vy tento rok koncite skolu? Alebo este mate nejaky rocik pred sebou:-)?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, ja som sa tu davno neukázala, mali sme takú smutnú udalosť v rodine - zmorel mi starký tak to bolo smutné :-( a chvílu sme aj zvažovali, či svadbu nezrušiť.. :-( Lubinkas - neviem, či si ešte pametáš, ale radila si mi o skúške šiat :-) tak už mám vybrané tie svoje. Akurát ešte nemáme kúpený oblek. Baby, nezdá sa vám kupovať oblek ešte skoro? Ten moj chlap mi za pol roka dosť pribral,musím ho prestať tak kŕmiť :-D Eštše som sa chcela spýtať, či ste volili na september aj niaku takú alternatívu keby je zima - niake bolerko alebo tak.. /ja dúfam že bude pekne/ Inak aj ja chodím popri práci ešte do školy, ešte má pred sebou rok na Ing... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Hammy, tak to ma mrzi a zelam umprimnu sustrast. Urcite to nie je lahke obdobie teraz pre vas, ale vy musite vediet co bude najlepsie. tak vela stastia. Tesim sa, ze mas uz vybrate satky? Islo to "lahko", ci si bola nerozhodna:-)? No my sme oblek uz kupili s tym, ze zlato nemoze uz pribrat. Uz pribral dost, tak teraz si zacina davat pozor:-). tak uvidime, al snad ho v septembri oblecie. my v lete budeme dost rozbehani, takze sme to nechceli nechavat na vtedy a hlavne sme ho kupili necakane, nahodne:-). Ja si urcite budem poziciavat aj chladnejsiu alternativu v podobe nejakeho bolerka, ak by nahodou. nechcem riskovat ... :-). Studujem externe, ci denne?
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem, sama starká povedala, že svadbu určite nemáme rušiť, takže sme sa nemuseli rozhodovať.. Hej aj moj priatel uz dva týždne po šiestej večer neje :-D lebo všetci do neho rýpu ako pribral. Tak niak pred letom kúpime oblek aj my, len tam bude jediný problém kravata - je to pre neho úplné umučenie, čo asi nikdy nepochopím, ako ho môže kravata škrtiť, vždy ju mal len na oficiálnych častiach a potom hneď šup dole.. tak rozmýšlam, keby mu ju prešijem na gumičku ako majú deti? však to nie je vidno, neviem čo sním :-D Študujem exetrne, bakalára už mám, teraz som štvrtáčka, ale už mám toho dosť popri práci.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babyyyyyyyyyy! Ako sa mi mate, ja som tu uz asi sto rokov nebola...nejak som vobec nestihala......ale bola som na prvej skuske siat... Viete si asi predstavit aky to bol pre mna krasny zazitok :D ako myslim pre vsetky z nas. Ja som nadsena. I ked som si este ziadne nevybrala, ale strasne ma to skusanie bavilo. V albume najdete moju prvu skusku, i ked ztiadne saty som si este nevybrala, ved preco aj :D Chcem si uzit kopec skusania a velmi sa na to tesim.... Ako sa vam vsetkym dari?Ja nejak nemam casu teraz, i ked v podstate ani neviem, co robim :D
Odpovedať
Profilova fotka
No a so satami, v Leviach som prešla asi všetky salóny, našla som dvoje šiatky, ktoré sa mi páčili, tak som sa potom rozhodla, že si jedny z nich pojdem rezervovať, ale nebolo to ono, tak som este isla do nitry a tam som si hned vybrala a zaplatila zalohu :-) Moja predstava bola uplne ina, chcela som take jednoduche s vleckou (ale vyzerala som v nich ako lata :-| ), nakoniec mam take trosku princeznovské, ale fakt mi padli a cítila som sa v nich super a vsetkym som sa vnich tiez pacila (mala som zo sebou riadnu komisiu :-D) Ale za pozivne dam 12 000 Sk, a to v tom nie je ani zavoj, ani bolerko :-( Ale co uz :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No moj tiez extra neoblubuje kravaty, ale zase ked si ju "musi" dat:-), tak v nej v pohodke vydrzi, takze ja gumnicky nastastie prisivat nemusim, aj ked napad je to dobry:-). To si viem predstavit, ze toho mate dost - skola, robota a nebodaj ak niektore pisete aj diplomku. Ja som si to odkrutila minuly rok, ale nastastie len v zlozeni skola, praca, treningy a popri tom diplomka. takze si viem zivo predstavit ako "vyplute" ste na konci tyzdna. Mne staci robota a treningy a popri tom nejake tie vybavovacky a som v piatok uplne dead a mam problem vstat rano do prace a to musim vstavat este o necelu hodku skor ako cez tyzden bo mam rano v robotke anglictinu:-D. Takze nudit sa asi nenudime ziadna:-). Ale asi to tak ma byt, ved co by sme inak robili, no nie?:-) Ja som tiez mala uplne inu predstavu o satach ako som si vybrala, ale to tak byva a ja som s tym aj viac menej pocitala:-). Hammy a kde v Nitre si si pozicala? Ja mam tiez z Nitry a pozicanie ma vyslo necelych 13 000 Sk.
Odpovedať
Profilova fotka
V Nitre som si požičala v Diamonde :-) boli tam uplne super baby, ktoré na mne vyskúšali asi všetko čo tam mali :-D Hej so skolou to nie je sranda, najme teraz ked tento semester mam skolu sobota aj nedela, takze prakticky ani jediny den volna.. , a v januari som si vyberala temu na diplomovku, takze este to budem musiet riesti :-| pri bakalarke som nadavala jedna radost, tak sa tesim :-D A momentalne rekonstruujeme dom, takze nuda nehrozi :-) ale to je zase fain pocit :) My spolu zijeme uz rok, ale u mojich rodičov, tak sa teškame na svoje.. Vy uz spolu byvate?
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja mam satky z Diamondu:-). Tie baby su tam naozaj neskutocne mile. Ja som nastastie nemala bakalara, ale len inziniera, takze som pisala len diplomku:-), ale nadavala som statocne a hlavne ked som uz dorabala posledne veci, ako formatovanie, obsah a podobne. Tam to skoro neprezil moj pocitac:-))). To verim, ze sa tesite na svoje:-), myslim, ze kazdy by sa tesil. My spolu byvame ale len od augusta:-). A s rodicmi zatial vychadzate v pohode? Pretoze z rozpravania viem, ze to vie byt celkom vesele:-).
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa skor bojim o zdravie priatela ako o pocitac, lebo pri bakalarsky statniciach to mal so mnou hodne tazke :-D Ja mám bakalára - verejnú správu a Ing. budem mat - ludské zdroje - personálny manažment.. S našimi je to uplne v pohode, super spolu vychadzaju, mame velky dom, takze mame svoj priestor :-) Akurat mam sestru prave v puberte, tak ze tam je to obcas vesele :-N Ty budes mat svadbu v bratislave? To je dosť dalek ist po saty do Nitry, nie? I ked mne tiez keby sa niake pacia, tak idem po ne aj do kosic. V Bratislave si nic nenasla? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ano svadbu mame v BA, ale v Nitre mame kamarata, ktory nam bude robit starejsieho a zaroven sa tam narodil priatel, takze tam ma babinku s dedkom. A mame tak aj dalsich kamaratov, takze tam sem tam zabehneme pozriet, alebo na nejaku akciu:-) a v ramci takeho zabehnutia, som sa isla pozriet do salonu:-) a nasla som. ja som v BA bola len v dvoch salonoch a potom sme sli nahodne do Nitry, kde som si aj vybrala, takze som uz salony dalej neriesila:-). Pocas mojho koncenia skoly sme nastastie este spolu nebyvali, ale namiesto priatela si "to" odniesol hlavne brat a nieco ocino:-), ale ten hlavne tyzden pred statnicami. Ale boli celkom ustretovi, lebo chodili okolo mna po spickach a radsej sa nic nepytali, len pri diplomke som trieskala dverami, ked sa mi rozhadzal cely word a podobne:-). Ale obaja ziju a su zdravi:-). Ja mam skoncenu ekonomiu - financie. Je super ze s vasimi vychadzate. Nastastie to mozem povedat aj u nas, z oboch stran. Velmi dobre vychadzame ja s buducimi svokrovcami a aj priatel s mojimi rodicmi. Moja mamina ho berie ako druheho syna:-), uplne super a tatino si uz zvykol, aj ked spociatku to tazsie znasal ze jeho dcera ma frajera:-))). Ale teraz je to super a som strasne rada (klop-klop, aby to tak aj vydrzalo)!
Odpovedať
ehm, tak svadbu mame 12 septembra, naisto, zatial vsak nemame ani salu, ani farara, ani kostol, iba, a to skutocne IBA zajednane obrucky..a som velice kludna, lebo mam pocit, ze niektore dievcata stresuju...a ja sa na tom sulam....
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to potom ano, ked do nitry chodite a zase to nie je az tak strasne daleko. A uz keby skusas dalej, tak sa ti isto nic uz nepaci, lebo by si hladala take iste, aspon u mna to tak bolo, ze potom sa mi uz ziadne ine saty nepozdavali :-) Tak si dala tiez rodinke zabrat, ked ono clovek je nervozny a mas pravdu, vzdy sa nieco vysrsti, mne sa nakoniec nedali ocislovat strany ako som potrebovala a ine "drobnosti", to boli stresy. A ten posledny tyzden pred statnicami.. jednu noc velmi prsalo a priatel hovoril, ze som vykrikovala zo sna: ... koniec sveta, koniec samospravy.. :-D Ale bol super, staral sa o mna :-) Aj pracujes v tom co si skoncila? Hej s rodinkami to byva obcas tazke, tak som rada ze je to takto. Priatel sa tiez na zaciatku hrozne bal mojho tatina :-D A taktiez dufam ze sa to nezmeni, lebo niektore baby hovorili, ze po svadbe sa niektore svokricky dost zmenili, tak dufam ze u nas to zostane takto... Inak uz mas aj topanocky biele?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si osobne myslim, ze zavisi od kazdej z nas, ako sa k tomu postavi. My chceme mat veci vybavene skor kvoli tomu, aby sme mali pokoj a nemuseli na poslednu chvilu zhanat veci, pretoze to ja z duse neznasam, ked sa vsetko necha na posledny cas. A dalsi dost podstatny atribut je, kolko ludi chces mat na svadbe. Neviem, ci bduete mat svadbu v BA, alebo nie. Ale podla mna, ak chce mat clovek viac ludi, tak je celkom problem najst nieco co sa ti paci a je umerne aj k cene. Preto su tieto veci skor vychytane. Nevravim, ze neskor nieco nenajdes, urcite ano, ale nemusi to byt podla vasich predstav. Ale ako vravim, kazdemu podla jeho gusta. Ja mema nic proti vybaveniu svadby za dva mesiace ale ani vybavivanie svadby pomalicky pocas dvoch rokov.
Odpovedať
Profilova fotka
Celkom dostali zabrat, ale ako som napisala nastastie len raz, ja som sa este vyhla bakalarskym statniciam ako jedna z poslednych:-). Ano, pracujem v obore, ktory som vystudovala:-). ja som si posledne dve noci pred statnicami musela dat nejaky oblbovak, aby som ako tam spala:-) inak by som asi ani oka nezazmurila:-). No ja tiez dufam, ze sa buduci svokrovci nezmenia a zostanu taki aki su, ale myslim, ze to nehrozi. Od zaciatku spolu velmi dobre vychadzame a neviem, preco by to tak nemalo zostat aj nadalej:-). Topanocky ma uz tiez, kupila som si ich rovno v salone ale nie su biele, pretoze ani saty nemam biele. Topanky su take trosku kremove, s naznakom perlete. Velmi pekne a nie privelmi vysoke, co sa tesim:-). Ty uz mas kupene, ci este nie?
Odpovedať
lubinkas: a mam otazku, to vybavujes iba ty sama? a co snubenec? preco na toto forum nechodia aj chalani? oni nemaju zaujem sa inspirovat? no mne je jedno kde bude svadba, moje predstavy kazdy zrusil, takze asi tak....
Odpovedať
Profilova fotka
Nie, vsetky veci vybavujeme spolocne, jedine co som nebola s nim bolo ked som si bola pozerat svadobne saty. Myslim, ze chalani na taketo fora povacsine nechodia. Myslim, ze chalani nie su vacsinou tie tipy, co by si takto dokazali pisat. Oni taketo veci vnimaju uplne inak. Ale nevidim v tom nic zle. O predstavach sa rozpravame len my dvaja a ked sa dohodneme, tak to zrealizujeme a ostatnych potom informujeme. A nikto proti tomu nic nema. My sme sa zatial zhodli takmer na vsetkom a ak nie, tak sme bez problemov nasli kompromis.
Odpovedať
ja som pred statnicami ani nespala :) vypila som asi liter kávy,ale dobre to dopadlo.. :) uz nikdy viac by som tie stresy nechcela zaziť.. ale ten pocit potom stojí za to..
Odpovedať
Profilova fotka
Ja kavu nepijem a ak si aj dam, co je tak raz za stvrtrok, tak to nema na mna ucinok a keby som chcela zaspim po nej bez mensich problemov:-D. Na mna ked tak, ucinkuje zeleny caj. To je taky zivota budic a ked som chcela dlshsie vydrzat hore, dala som si salku zeleneho caju a ficala som:-).
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?