Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to teda ano:-). Dievky, mam na vas taku otazocku, pretoze mam trosku dilemu:-). A to, ze od kedy volate fotografa pripadne kameramana? Pretoze my sme sa povodne s panom fotografom rozpravali, ze bude od priprav, ale neviem, ci to nie je zbytocne a rozmyslam, ze by sme sa s nim dohodli, az od portretneho fotenia, obrad a tak dalej. Pretoze ked som si uvedomila, ze by som ho mala tahat so sebou ku kadernicke a spat domov, kde nastane obliekanie a posledne upravy, tak neviem, ci ho chcem tak vytrapit hned na zaciatku, aj ked su na to mozno aj zvyknuti. A este k tomu pravdepodobne sa nebudeme s polovickou chystat spolu, ale stretneme sa az na foteni, pripadne tesne pred nim, pretoze nechcem aby ma videl "nekomplentu":-), ale az vo "finalnej verzii":-). Takze som teraz zmatena, ze ci sa to da vobec nejako sklbit. SOm romyslala, ze na pripravy by som si zavolala so sebou kamosku, ktorej strcim do ruk fotak a snad par zaberov bude pouzitelnych:-). Ako to budete riesit vy:-)? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
veronika: no tak Golej má nádherné foto, a tá cena je tiež patričná k jeho práci :-N a Hubinský prosím Ťa koľko Vás bude stáť? Na stránke nemal ani informatívne ceny popísané ... Ď
Odpovedať
Profilova fotka
lubinkas: ty už riešiš takto do detialov? No toto, mala by som si riadne švihnúť s tým zháňaním foto atď. ... ale ja si myslím, že tie prípravy by hádam zvládla aj kamoška ;-) Veď nebude držať po prvýkrát foťák v ruke, a dnes sú už také vymoženosti, že zopár záberov si vyberiete :-)
Odpovedať
jéj, a ja mám ešte jeden taký problém, neviem čo s kamerou, či mať alebo nemať, lebo kamarát robí také klipové videá, čo by sa dalo spraviť aj z obyčajnej kamery, a nemuseli by sme pozerať 3-hodiné videá,ktoré aj tak všetci pretáčajú na zrýchleno :-| možno radšej kvalitného fotografa (tam sa dá aj retušovať :-D ) ale väčšina ľudí mi hovorí, že budem banovať, že som si nedala svadbu zväčšiť aj na video. tak neviem. vy ste ako na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
Veronika: teraz čítam, že si sa pýtala, či žijem na SR v ZA... chi :-) som si nevšimla. Dávam do poriadku. No jo tu bývam a pracujem - aspoň zatiaľ - dúfam, že aj pracovať budem naďalej aj keď je tá kríza. Bola som 3 roky v ČR na škole ale ostala som na SR. Nejako som sa nemohla odrhnúť od tohto Slovenska :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sarah. no presne taký problém je aj u mňa ... keď sme sa rozprávali s milovaným, tak ma presviedčal, že video nepotrebujeme ale neviem sa tiež rozhodnúť
Odpovedať
lubinka, ja čo som zažila svadby, tak tí fotografi boli všade už od začiatku. a nevesta so ženíchom ani neboli z jedného mesta a postíhali všetko. myslím, že oni sú na to pripravení, a pokiaľ je dobrá organizácia, tak by sa to dalo aj v pohode všetko stihnúť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sarah-ahoj, dakujem za šaty ;-) , výzdobu som chcela fialkovú, skôr takú jemnú orgovánovu, lenže v hoteli nám budú robiť výzdobu, ale fialové mašle nemajú tak dáme asi maslové s fialovými kvetmi, a tak, ani kyticu asi nebudem mať fialovu, len stuha na nej, teda čím bude obviazaná tá kytička bude fialková, nemôžem nájsť proste fialovú kyticu čo by ma dostala, takže asi biele kvietky s niečím zeleným a fialová stuha, alebo fialové perličky,no to už vymýšlam :-D myska7-ach tak ja som myslela že to la sposa, ale kukla som sa na tie čo si si rezervovala a sú to nádherné šatičky. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hej, riesim to teraz kvoli tomu, ze v marci mame ist k fotografovi vybrat si albumy a trosku sa porozpravat a neviem, ci to nebude nase posledne osobne stretnutie pred svadbou, kedze je 200 km od nas:-) a nema ani nadbytok casu, tak snad mu to v tom marci vyjde. ja som tiez povodne nechcela video vobec, zacala ma vsak lamat moja polovicka a bavila som sa o tom aj s kolegovcami a kamaratkami a povedali mi, ze by mi bolo mozno luto, keby sme nemali. Ze je to pekna spomienka a co mam starsich kolegov, a maju uz par rokov po svadbe, tak mi vraveli, ze je pekne si niekedy spolu sadnut k televizii a moct si pozriet spomienky na vas den D:-). Takze ma nakoniec prehovorili a budeme mat aj video, ale povedala som, ze neinvestujem do toho kolko ako do fotografii.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! :-) Pekne k nam pribudaju nove clenky 12-iek... ;-) Vitajte! x-) Lubinkas - my sme si vybrali obrucky v Galante. To ani neviem, aky vyber mali, lebo mi hned padli do oka tie "nase" a od vtedy som nevsimala ine. :-D Su uplne uzasne jednoduche, presne ake mam v albume a budu nas stat oba necelych 8000sk.. A co sa tyka fotografa, ja by som si riesila iste tak, aby bol pritomny aj na pripravach - trosku u mna, trocha u mileho, aby sme si zvykli na seba a na "fotenie" vsetko behalo ako na pase. :-D A kameraman sice teraz sa zda zbytocne vyhodene peniazky, ale ja som si ista, ze po case bude mat pre nas hodnotu. Mozno nie o 2roky, ale ked si pozriem nasu svadbu na nasom desiatom vyroci manzelstva, alebo ked si zapnem pre nase deticky, budem rada ze sme si "vyhodili" tie peniaze. ;-) Ale to je iba moj nazor... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubinkas: a ak smiem vedieť akého máte fotografa? Keďže ja zaiaľ nemám žiadneho :-( Pozerala som p. Goleja, p. Hubinského - to mi dala tip veronika. Lebo vôbec neviem, že ako to frčí teraz. Či je lepšie radšej z okolia si dohodnúť fotografa alebo aj toľko kilákov vzdialeného ako máš ty. Asi je dobrý, hm?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj danyledu, no pre mna je ten najlepsi:-), podrobnejsie som ti poslala do IP, a vzdialeny je cca 200 km a vobec mu nerobilo problem to, ze mame svadbu v BA. Ani ho to nezaskocilo, takze sme boli velmi radi:-). Ale aj praca p. Goleja je velmi pekna.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahjte kocky. Co sa tyka toho videa tak ja sa pridavam tym ktore ho mat nabudu rozhodli sme sa investovat do fotografa. Lebo v poslednej dobe sme videli viecero videii. A ked si predstavim ze ty lacnejsi stoja kolo 8000 a ani sa mi to nemusi pacit a za par rokov si to uz nebudes mat na com pozriet lebo urcite bude ina technika tak si radsej budem uzivat naplno ten nas den nech si ho pametam a nemusi sa ziaden host bat ze bude natoceny v slej poze. A co sa tyka fotografa my ho budeme mat uz od priprav prave preto nech si na seba trosku zvykneme. A on uz vie co ma byt vidiet aby to nevyzeralo zle a co uz ma ostat ukryte :-) . Co sa tej kamoske nemusi podarit. A dany co sa tyka tych foto: tak cena je vcelku na jednej urovni u tych lepsich a ide len o vzdialenost vecsina si nechava preplacat cestu ale pridu hocikam. A este nieco uz si bola na radnici? Lebo ja som sa bola pytat v januari a to ma este poslali prec a povedali ze az okolo aprila staci ale neviem ci ich nemam otravovat uz skor.
Odpovedať
ahojte dievčatá :-) , prajem pekný deň ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj tebe;-) a samozrejme vsetkym ostatnym.
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne ránko babky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby! objavila som nadherne obrucky za skvele ceny!!! ide o zlatnictvo stacho...maju obrovsky vyber, vyrabaju obrucky zo 14 karatoveho zlata, vkladaju tam aj zirkony alebo brilianty... a cena... vybrala som si obrucky 5 mm, cize take hrubsie, ozdobene ornamentami s jednym briliantom...a vyjde ma to za obe obrucky cca 7000 sk!!! ten pan zlatnik mi aj volal, ze on ked vidi tie ceny v bratislave co su tak len ocami prevracia...a on je kusok od piestan,ale da sa poslat na dobierku, trva to cca tri tyzdne, ale v naliehavom pripade aj za tyzden dokaze spravit... :-) uplne som rada,lebo tie ceny tu ma sokovali... a tie jeho obrucky su od vymyslu sveta a nadherne! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcence, co sa tyka obruciek, tak mi bol odporuceny aj pan Sulek, ktory sidli niekde pri Trencine. neviete niektora nieco blizsie? Pretoze tiez vraj ma obruciek od vymyslu sveta a za vyborne ceny, tak som myslela, ze by som tam v ramci navstevy Trencina zavitala:-).
Odpovedať
Profilova fotka
My sme si objednali obrucky od p. Suleka. Nevedeli sme sa rozhodnut. prekrasne. ale nakoniec sme sa rozhodli. Ja budem mat s briliantom a moj bez. Dokopy nas vyjdu 14 900, teda 494,59 €. Ale su fakt nadherne. pozrite si jeho webovú stranku. Inac sidli v Trencianskej Turnej. Skoro sme to nenasli. To je taky rodinny dom v dedinke a tam je dielna. Predajnu nemaju, ale je mozne prist do dielne a tam ich maju aj vystavene. Do dvoch tyzdnov ich mate doma. Tesime sa na ne. Lucia
Odpovedať
Profilova fotka
Heej, cize dalsia pozitivna referencia:-). Mozno teda vezmeme jednym razom oboch panov ked uz pojdeme tym smerom:-).
Odpovedať
Profilova fotka
jéj kočky musím sa pochváliť - bola som dnes prvýkrát skúšať šaty :-D bola len v jednom salóne, (cez obed viac nestihnem) aj keď pôvodne som myslela, že aspoň 2-3 stihnem navštíviť :-D chi som žila v oblakoch. No ale mala na sebe asi šest druhov ... no ale tie čo som skúšala ako druhé, tak sa mi páčili zatiaľ najviac - st.patrick - prado, kolekcia 2009 KRÁSA
Odpovedať
Profilova fotka
mala ich obkukané aj na nete, takže zatiaľ som rada Ešte mám na pláne jeden salón určite, kde si myslím, žeby mohli mať pekné podľa netu - tak uvidím
Odpovedať
Danyledu, kukla som narychlo na St Patrick - Prado satecky a su naaadherne :-) :-) Tak hovoris, ze ides este do dalsieho salonu? Urcite chod - podla mna treba obehat co najviac, teda pokial nenajdes tie 'svoje' na 100% ;-) Ja tiez momentalne beham po salonoch, aj na tento vikend mam naplanovane 3, tak uz sa tesim :-) Babule, uz mate oznamenia? Odkial objednavate? Nevergona, merilin...ako sa mate? ;-)
Odpovedať
athena, ideš v TN obehávať salony? daj vedieť aké sú, kde sa oplatí ísť. kujeeem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekne ranko dievcence. My este oznamenia nemame, ale mame jedny vyhladnute od firmy Avepress, takze pravdepodobne budeme brat od nich, ale 100%.tne iste to este nie je, zatial len velmi pravdepodobne:-). ALe su este asi dve firmy, kde sa mi niektore druhy oznameni celkom paci, ale tu bude mat hlavne slovko nejma polovicka, takze uvidime, ale samozrejme, ze mne sa tiez musia paci. Oznamka ale budeme riesit asi az koncom aprila, zaciatkom maja. Skor sa nam to urcite nepodari:-).
Odpovedať
dobré ránko, sarah00 - ja chcem presne také oznamko aké máš ty v albume ale bez tých srdiečok a so zlatou mašľou, aby ladila so zlatou výzdobou.. :) a vyrábať ho chceme sami.. neviete poradiť dobré salóny v BA? díky,díky.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja obdivujem dievky, ktore si vyrabaju oznamka sami. Naozaj klobuk dolu. Ja som sice tip, ktory by bol toho schopny:-D, pretoze ma taketo veci strasne bavia, a vyzovam sa v papiernickych pomockach, ferabnych papieroch a podobne:-), ale neviem si predstavit vyrobit 80 rovnakych oznameni. Ale asi najpodstatnejsie na tom je mat cas si k tomu sadnut a vyhrat sa. No bohuzial, to by sme mali oznamka mozno o 2 roky:-). Takze z tohto dovodu si budeme oznamenia davat robit na zakazku:-). No a co sa tyka BA, tak je tu straaasne vela toho a mozno kazda by ti povedala ine salony, no co som si ja zistovala, tak velmi vela satociek za dobre ceny vraj manju v salone Fanny na Tomasikovej, ja osobne som bola velmi spokojna so Dalonom Diamond na Vietnamskej, urcite by si mala zajst do Nicole, ale na Dostojevskeho, dalej sa vraj oplati salon Mia Sposa na Nobelovom namesti, salon Belissima oproti Justicnemu a dalsie, ale pozri si ponuku salonov tu na stranke, tam ich je nespocetne mnozstvo ... :-). Vela stastia
Odpovedať
ahojte, lubinkas, keď sa vyžívaš v tých papiernickych pomôckach, vedela by si mi poradiť, kde sa dajú zohnať také "vyrezávačky" /kvetinky, srdiečka, oranmenty/, čo sa dajú použiť pri vytváraní oznámok alebo menoviek? oznámka dáme asi tiež robiť na zákazku, ale chcela by som sama vyrobiť menovky a štítky na výslušky pre hostí. tak tam by sa mi to hodilo. ďakujem :-)
Odpovedať
sarah00, ja v TN po salonoch chodit nebudem, lebo tam nebyvam (ale som povodne z TN), kedze zijem v zahranici. Prepac :-( wow baby tak vyrabat oznamka je fakt fuska, ako hovori lubinkas mna by to asi tiez bavilo, ale nechce sa mi do toho :-D :-D :-D myska7, ak v Blave tak urcite chod do salonu Pasarela na Tomasikovej ulici!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá, athena7- ahoj ja zatial fajn, len som tu iba každý druhý den, lebo robota volá.ani asi tak nemáme zatial nič nové, intenzívne hladáme hudbu po známych zháname tel. čísla ;-) a tak.objednali sme môjmu miláčikovi manžetové gombíky "i love my wife", ten kto to vymyslel, musí na tom dobre ryžovať, lebo je to skvelý nápad, ked som ich zbadala prišlo mi to strašne zlaté :-D a stále čakám na jedny topánočky ktoré by som chcela, budú ich mať v tom salone odkial mám šaty, len ešte nedodali.a pôjdeme dať spraviť aj obrúčky zachvílu. A ty čo máš nové?ja ťa ináč obdivujem, že si v zahraničí a vybavuješ odtial, viem že to v dnešnej dobe robí vela ludí, len neni to pre každého ;-) pridám sa aj ja merilin ako sa máš? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?