Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
ahojte baby,ako sa mávate? Ja som mala teraz toho trochu veľa, pár volných dní, tak chce človek všeličo stihnúť ;-) Ally aj ja mám 24 :-) a priateľ 30, a my sme spolu dva roky teda 12.9.2008 budú dva roky takže ked sme tak rozmýšlali kedy tak sa nám to tak zapáčilo a je to sobota takže super :-) My už máme sobotnajšie oficilne zásnuby za sebou bolo to pohode, naši sa navzájom zoznámili trochu sme si posedeli a tak ;-) A s tými prípravami sa Ally netráp myslím si že ak začneš okolo Vianoc teda po novom roku, tak to stačí je to 9 mesiacov.. My sme zajednali sálu a jedlo preto že teta má na rok dopredu objednávky a chceli sme to u nich mali sme tam aj oslavy a vieme aká je tam kuchyňa tAkže to je to čo máme a šaty výzdobu a ostané veci naplno začnem aj ja riešiť až koncom roka, jediné čo by som ešte dovtedy chcela poriešiť je fofograf a dj.. :-|
Odpovedať
janka-drzim palce v skole ;-) a co budes az skoncis? kvietok - no vidis mame cosi spolocne - myslim ten datum 12.9. ze ste sa tiez dali vtedy dokopy :-D tiez dufam ze tych 9 mesiacov je dost, kamoska vybavila svadbu za 2 mesiace a mali to krasne... ale je fakt ze tie saly je problem zohnat - hlavne ak mas viac ludi, my asi budeme mat okolo 55, vy kolko?
Odpovedať
Ahoj Ally no budem potravinar a chcela by som potom pokracovat v nitre na odbore bezpecnost a kontrola potravin .
Odpovedať
Ahoj Ally my máme tak okolo 65 + kamaráti čo prídu neskôr... Takže sme sa radšej rozhodli pre vačšiu sálu.. A čo sa týka tých termínov kamoška začala tiež nejako tri mesiace pred svadbou a mali všetko ok.. Hlavne si netreba z toho robiť stresy, treba si to užiť :-)
Odpovedať
Ahojte babenky ako sa mate a co mate noveho?
Odpovedať
merilin • Dnes o 18:02 Tak kocky, zacneme aj nas datum, nie?
Odpovedať
ako ste natom s pripravami?
Odpovedať
ahoj merilin vítam ťa medzi nami. No ja som už s prípravami začala. už mám doma svadobné poháriky, zajednaného kameramana a fotografa, uz mam aj urobene pierka pre svadobných hosti a s milim hladame vhodnú sálu. ale pochvál sa nám ty.
Odpovedať
No, tak ja nemam este absolutne nic. Pierka budem robit tak tyzden pred,- u nas je taky zvyk; nad kameramanom uz rozmyslam a prv musime ist do kostola ci maju volny termin, lebo u nas sa so svadbami vrece roztrhlo :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, vidím že po dlhom čase sem niekto zavítal, teda aj ja :-N .
Odpovedať
Ahoj j nevergona a co mas nove ako si doadla s tou velkou dvoanou v ruzomberku? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Jani, tak my nakoniec budeme mať svadbu v Dolnom Kubíne, v hoteli Park. zhoda náhod to asi tak chcela pretože s drahým sme tam mali pred pár rokmi stužkovú, len to tam trocha zmenili. a kostol už vybavujeme tiež, je len pár metrov od hotela, tak by to malo byť fajn.A v tej kulture si mala pravdu, je to naozaj také drahé, ináč hovorili že na letné mesiace, teda asi jul august dávajú polovičnu zlavu, neviem či to mysleli vážne.Ale aj keby to bolo za polovicu už by som asi nemenila.a vy kde budete mať svadbu, tuším, že si písala že vybavujete sálu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj no mi sme sa tiez boli pytat v taj kulture a ovedali nam ze zatial to je 3000 za salu a pytali sme sa aj na velku dvoranu a ta je za 20000 tak to sa mi zda moc. ale ta kultura zatial mozno este uvidime. :-)
Odpovedať
Ahojte, baby, co vas viedlo k tomuto datumu? Zacnem prva. 12.11 pred 3 rokmi sme sa dali dokopy, ale este pred tym 12.5. sme sa spoznali. Rozmyslali sme teda, ze si dame aj svadbu na 12-teho, no vychadzalo jedine na september a to som ja nechcela, lebo ze vtedy mam meniny, no potom po dlhsej debate som privolila. Ked som nad tym rozmyslala, bolo to odo mna egoisticke, ze nechcem vtedy ked mam meniny, lebo ze to bude cely zivot tak, ze na svoje meniny mam aj vyrocie. No jedna kocka tu na tejto stranke pisala, ze tiez jej to vychadza na meniny ale ze je to taka symbolika - oslavuje meno, ked straca priezvisko. :) No a teraz uz ma ani nenapadne protestovat :). Ale hlavne je, ze je tam ta 12-ka
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj merilin, no my nemáme žiadne výročie alebo niečo podobné v tento dátum, jednoducho sme zobrali kalendár a diskutovali.moj nastavajuci chcel v lete, ale ja som nechcela lebo vtedy je moc teplo.ja som chcela najprv v juni, ale som rada že sme sa tak dohodli. a k tomu má moja maminka meniny :-) a ked sa ma niekto opýta kedy sa berieme poviem, že na Máriu hi ;-)
Odpovedať
Nevergona, ako si natom s pripravami? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, no my sme na tom asi tak, že máme zabezpečenú sálu, kostol na 80%, chceli sme už aj fotografa objednať z jedného salonu v DK, ale nám povedali, že ide zvyšovať ceny mierne, že sa máme dohodnúť až potom, či ho aj tak budeme chcieť.pozerali sme tam aj obručky, šaty tam pojdem skušať v novembri.teraz momentálne zháňame kameramana a potom hudbu. tak asi tak, a vy čo už máte?ty nemáš ani fotoalbum som chcela kuknuť ;-)
Odpovedať
Nie, :) ja sa tu este velmi neviem orientovat. Aktivne tu chodim asi len 2 tyzdne :-). Ake albumy? Kde ich najdem? Zajtra ideme s drahym do kostola a v sobotu ideme uz popozerat saly. Myslim, ze mame este dobry cas ;-)
Odpovedať
kocky, poradte mi ako si pozriem album napriklad nevergoni ;-) . Ako sa to hlada?
Odpovedať
Ahoj merilin, vedla mena od koho je prispevok mas take tri ikonky, jedna z nich je fotoaparat, ktory ak je vyrazný tak ta dotycná má album a ked si nan kliknes tak sa nan dostanes. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dievčatá, merilin myslím že ešte máte dobrý čas, horšie by to bolo podla mna po novom roku, ale čo som sa čudovala vela ludí už malo záujem vtedy ked my, takže je to otázne, ale zariadiť sa dá hocičo ak sa chce no nie x-)
Odpovedať
jeeej, janka, dakujem. No nezaprie sa, ze som blondina. A viete co? Idem si dat foto ;-)
Odpovedať
ally11, kde chcete mat svadbu? Odkial si ty?
Odpovedať
Ahoj merilin, tak sa tesime na tie tvoje fotecky dufam ze tam budu coskoro. ;-)
Odpovedať
uz mam :-)
Odpovedať
Ahojte babule, tak aj ja sa pridavam s tymto datumom :-) Akurat sme ho zajednali minuly tyzden. Som Trencanka mimochodom, zijuca v UK. Ako sa Vam dari s pripravami?
Odpovedať
Vitaj medzi nami :-) uz mam kostol aj salu a este mi treba fotografa a hudbu ;-)
Odpovedať
Ahoj merlin, No ja tiez momentalne hladam fotografa, video, hudbu, no vlastne vsetko ostatne okrem saly :-D :-D :-D Chcela som velmi Janka Cechovskeho, no ale to je marne, vidim, ze jeho treba rezervovat tak rok dopredu, to je hroza, co tie baby tak blaznia s planovanim, nestaci najviac rok dopredu :-D :-D :-D Nemas nejake odporucania na fotografov? Moc by mi to pomohlo. Diky!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, athena skus pozrieť na manželov žitňanských, videla som od nich fotky aj ukážky videa a robia peknú prácu.skús si pozrieť videoprodukcia.sk alebo katarinazitnanska.sk ona fotí a jej muž robí video.sú z topolčian tak neviem kde všade chodia robiť.
Odpovedať
ahojte kocky, nejako pozastavame. Ta to co? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?