Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! :-) Marfa, aj ja budem mat oranzovu vyzdobu a bude taka nadherna... :-) ked nato myslim, hned by som si vydekorovala miestnost. :-D Ja mam v plane urobit si neake malilinke darceky pre hosti, ale kedze bude nas tak vela a peniazky viac treba inde, bude to taka lacna samovyroba. :-D Mam jednu znamu v Kanade a z tadial mi donese z takeho obchodu ako u nas su tie ludovky /vsetko za euro/ uz vystrihane tilky a do toho si zabalim 3-4 malych srdieckovych cukrikov.
Odpovedať
Profilova fotka
roxan a sama si budes robit vyzdobu? No mne sa orandzova paci pretoze je taka ziva a vesela... takze budeme mat nakoniec kombinaciu cervenej a orandzovej. My budeme davat ako darcek asi pernicky este uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby .... ked tu tak čítam Vaše riadky ... som mimo :-D my máme tiež termín 12.9.09 ale veru nemáme nič dohodnuté ... ešte nemám ani šaty ani nič ... môj milovaný ma uisťuje, že času koooopec on by bol najradšej keby sa vybavovalo 2 týždne pred svadbou... Pomaly ale chytám nervozitu,že ako to stihneme ale ešteže mám milého kľudasa a pohoďáka a nič ho nerozhádže, takže ma trošku brdzí v hysákoch :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
nemohli by ste poradiť prosím Vás, kde by sa dalo zohnať krásne autíčko nejaký veterán? neviete náhodou o niekom? Bola by rada ... môžete napísať aj do IP. Ď veľmi pekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
danyledu hlavne je ze mate salu, ale tak mala by si si uz zacat vybavovat urcite hudbu a kameramana, neviem ci uz mas ale ak nie, tak je najvyssi cas zacat hladat ;-) a tie auticka skus pohladat na internete videla som par krasnych veteranov, len neviem ake to boli stranky skus zadat do google veteran na svadbu alebo pozicovna aut na svadbu medzi tymi autickami urcite najdes aj nejake pekne veteraniky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem Ti veľmi pekne marfa, no sála už je veru len tak tak ale je ... hm nad tým foto a hudbou sa musím teda už vážne zamyslieť .. :-) som skúšala na nete ale stránok je síce kooooopec lenže nikde nenájdeš kontakt na toho kto požičiava veterány. A ešte je problém, že sme zo ZA a väčšinou tie autíčka sú z BA alebo z východu a toľkú štreku sa trepať s takým brmbátkom - však sa nedoplatíme ak by aj boli ochotní prísť až ku nám :-D , hm ... tak preto skúšam, či náhodou motyka nevystrelí a nenarazím na niekoho kto by poznal človeka s touto záľubou :-) Ty už máš asi väčšinu vecí zaistených, hm?
Odpovedať
Profilova fotka
danyledu no naozaj sa uz nad tym foto a hlavne hudbou zamyslaj lebo hudba zvykne byt niekedy aj vyse roka dopredu rezervovana, tak s tym sa poponahlaj. Hmm no s tymi veteranmi to je tak, ze ti co ich poziciavaju vacsinou to daju na internet a mas aj takich co maju veterana a nepustia dnu nikoho sadnut :-D uz som zazila taky pripad... kolega v Irsku mal veterana a z prace dve Irky nestihli autobus tak ho pytali ci ich nezvezie na do mesta a on ze nie, ze do jeho veteranika okrem neho nikto nesada :-D tak to uz bolo choreee No ja uz mam zaistene vsetko, uz si pomaly kupujem vecicky na vyzdobu, takze uz len kupit saty plus doplnky a mam vsetko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no téééda to je naozaj choré- tak sa hádam ani o vlastné deti a manželku starať nebude :-D no asi už začneme fakticky vybavovať všetky veci potrebné k tomu krásnemu dňu x-) juj sa teším už teraz. A k tej hudbe no ma už strašili podaktorí, že neskoro sme sa dali vybavovať ale čo keď skôr som nevedela, že bude svadba? :-) nechápem tiež prečo tak skoro ľudia rezervujú si hudbu a foto a sálu a všetko ... sakriš. to taká svadba nie je spontánna vec ale naozaj plánovanie, hádam ešte precíznejšie ako je plánovanie rodiny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uvažujem, že si oznámenie urobím sama - uvidím, či sa mi to podarí. A nakoľko je schopná moja šikovnosť 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No zenu ani deti nemal jeho auto bol jeho milacik tak preto bol az chorobne zatazeny na to auto :-D No vies kazdy chce mat dobru hudbu na svadbe a kedze svadieb je vela skupin az tak moc dobrych niet tak ludia sa plasia a rezervuju aj rok dopredu... u nas v Lubovnianskom okrese uz na september nenajdes asi ziadnu hudbu volnu dokonca su poniektori rezervovani uz na cely rok 2010 tak to uz je riadna sila. No ja tiez planujem vyrobit oznamenia sama, tak uvidim co z toho vyjde :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja sa vydavam 12.9.2009, a som z RK. Som rada, ze som nasla toto forum, aspon budem vediet, ci nie som z pripravami pozadu :) Este mi chyba kameraman a dost som smutna, lebo sa bojim, ze uz dobraho nezozeniem :(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zojab neboj sa kameramana urcite zozenies horsie by to bolo s hudbou, ale kameramana najdes neboj ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte! :-) Vitajte, nove clenky klubu. ;-) baby, musim sa pohvalit. Teraz ideme zo zlatnictva a mame vybrate aj zajednane obrucky. :-D Su take krasne a tak fantasticky jednoduche... :-D Teraz sa tesim... x-) Marfa, zajednala som si navleky na stolicky, masle a jeden obrus. To mi pridu obliect tie stolicky z dekor sluzby a ostatne robim sama - teda s kamoskami. Ja som si vybrala oranzovu z tych istych dovodov ako Ty. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
roxan vidis a ja prave rozmyslam nad tymi navlekmi ci si mam kupit latku a dat sit, lebo mojho priatelia rodicia maju doma sijacu dielnu, siju veci pre nemcov, tak by nam v pohode za jeden den usili aj navleky len neviem ci sa mi to oplati ci ma vyjde lacnejsie vypozicanie navlekov alebo latka na tie navleky... este som nepozerala ceny kolko u nas stoji meter takej latky, kedze som teraz v zahranici ale budem si to musiet zistit. Lebo sme rozmyslali ze nam to usiju a sami si to tam navlecieme aj tie masle urobime, plus chceme robit este svetelnu stenu, tak to budeme vyzdobu urcite robit dva dni. Ale mam sikovnu sesternicu a bratranca, tak sa strasne tesim na zdobenie hehe mozno este viac ako na svadbu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si ich vypoziciavam aj s maslami za 60sk. Neviem, ci by sa mi oplatilo dat si usit tie navleky - hoci neviem kolko stoji latka a tak... Ale na druhej strane, ked za pracu neplatite nic, mozno vyjdete cenovo lepsie. Mne by bola drahsia polievka ako maso. Ani ja si neviem dockat, kedy uz mozem vyrabat tie malickosti. Nech uz je september... :-D Alebo aspon august. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm no ved to ze ani ja neviem ako to cenovo vyjde ked kupime len latku, budem si musiet pozistovat. A vyzdbotu budete mat bielo orandzovu alebo este nejaka farba k tomu? Ja uz mam nejaku tu predstavu ako by malo byt co vyzdobene ale vzdy ked vojdem do obchodu najdem nieco krasne a potom zas rozmyslam a menim co uz som si myslela ze bude na 100% :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Cisto biele budu navleky a oranzove masle a okrem toho si neplanujem kombinovat s inymi farbami. Samozrejme, moj zenich si moze na seba navliect, co sa mu zapaci. Ci to bude bordova kosela, alebo kremova, to necham nanho. Nebudem si ho nutit zladit s dekoraciou. :-D Ved je to nas spolocny den, nech je v tom, v com sa najlepsie citi. x-) ja si nevymenim oranzovu farbu - ta je uplne nadherna... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my budeme mat kombinaciu cerveno orandzovej, takze biele navleky cervene masle a na stole cervene a orandzove lupene, cerveno orandzove kvety vo vazach atd... uz sa fakt tesim, ked beham po obchodoch pozerat sviecky a vazy az mi oci svietia od radosti, tak sa v tom vyzivam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mozes to aj tak kombinovat, ze iba kazda druha stolicka dostane cervenu maslu a kazda prva oranzovu - teda by sa striedali. Aj to by vyzeralo super, podla mna. Ale samozrejme volba je na Tebe. :-) Aj ja si uz sledujem sviecky a ostatne deker veci, ale zatial nekupujem. Vazu budem potrebovat v podstate ida jednu na moju kyticku - na stoloch budem mat take male chutne ikebanky. Juj, uz sa tesim... x-)
Odpovedať
Nevergona, mate peknu salu :-) velmi som nieco take chcela, no u nas som nenasla nic ani len podobne. Kolko platite na osobu?
Odpovedať
Profilova fotka
roxan aj o tom som uz myslela ze striedat orandzovu maslu a cervenu ale neviem si to predstavit ako to bude vyzerat budem sa musiet s niekym poradit... vies sa bojim aby to nebolo moc prehnane ked budu kvety orandzovo cervene vo vazach a vaz bude asi 17 lupene budu orandzove a cervene a este aj masle na stolickach ked budu aj take aj take neviem, ale tiez som o tom uz uvazovala... Ja som si zatial kupila len par lupenov na skusku som ich zmiesala ako budu vyzerat ale asi ich tu kupim viac lebo som pozerala ceny u nas a lupene su tu o euro lacnejsie ako u nas. A ikebanky budes mat zive alebo umele nejake?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte meriilin- máme podmienku myslím že 650,- SK na osobu, ale kolko to bude som sama zvedavá čo povyberáme.čo tie šatičky kedy ideš skúšať?
Odpovedať
Profilova fotka
Merlin, ahojki neviem ci si uz bola skusat satocky alebo nie este son nedocitala poslednu stranu ale ja som sa do nlady dostala az druhy den. Prvy den to bolo dost o nicom lebo aj ked na svojich 188 cm nan 68 kil tak som sa v niektorych salonoch citila ako strasne tucna a prestala som dufat ale druhy den sa to vylepsilo a bolo super. Aj ked, ako nahle som nasla tie svoje som bola rada lebo uz som mala svalovicu na rukach stale hore dole a furt dookola. A to som nebola ani neni tak fanaticka ze 18 salonov a tak za dva dni som prebehla asi 6 a stacilo. Ked som nasla tie svoje uz som viac vidiet nechcela. Tak dufam ze si tie svoje najdes aj bez velkych tur. Ak uz si ich teda nenasla. Co sa tyka hudby ja uz mam zajednaneho DJ, fotografa tak som spokojina ze to uz mam z krku uz mam zajednanu aj cukrarku ale este budem chciet jednu lebo aby to urcite stihla a aj tety na torty uz mam zajednane. Aj nechtarku a kadernicku. Teraz riesim co z kvetmi. Lebo neviem ake.
Odpovedať
Profilova fotka
danyledu: ahoj tesi ma ze dalsia holka zo Ziliny. Skus kuknutdo fora Zilina mozno tam niektora holka bude poznat niekoho. Vidim ze tento rok je oranzova in. Aj ja som si ju vybrala a tiez z dovodu tej jej veselosti. Najskor som chcela lososovu ale tam je to tazko z doladenim ostatnych veci. nevergona: to mate super cenu za osobu
Odpovedať
Ahojte kocky, cena je myslim primerana tej saly. Aj u nas stoja niektore hotely takto. Ale je vazne pekna a ked si to vyzdobis tak este viac ;-) Saty som este nebola skusat. Chystam sa niekedy tento tyzden, tak uvidim, ci mi to vyjde. Stale sa utesujem s tym,ze do septembra mam este cas. Stalo sa vam, ze niektore saty, co ste chceli uz boli na nas termin rezervovane?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, začal sa nám nový týždeň :-) uf ... díky za privítanie veronika :-) no tak to vidím, že na tento týždeň mám bojovú úlohu, čo sa týka foto/video a hudby. Podľa Vašich slov to bude asi fuška zohnať dobrého 8-) Uvidíme, čo poriešim. Ideme tento týždeň aj kukať po aute ... mám jedno v jednej garáži vyhliadnuté :-D musím spýtať či je vôbec pojazdné a či by boli ochotní na niečo také - je to veterán. Videla ho z cesty, tak sa mi strašne páčil..... no za opýtanie človek nedostane ... aspoň dúfam :-N
Odpovedať
ahojte, tak sa prihlasuje aj ja ku vám ;-) práve som zarezervovala sálu na 12.9.2009 x-) som z TN, je tu ešte niekto?
Odpovedať
Ahoj sarah00, tak vitaj k nam 12-kam - my uz tu aj mame taky mini-klub 12tiek z Trencina :-D :-D Ja som z Trencina, ale zijem v zahranici. Tak kde to budete mat (obrad a hostinu)?
Odpovedať
ahoj athena obrad aj hostinu v nemšovej, ja mám zatiaľ zabezbečenú len sálu a hudbu, sa ešte len rozkukávam. som veľmi vďačná, že existuje niečo takéto, je to veľké plus, keď niekto poradí, čo, kde, kedy. lebo je toho dosť veľa a neviem, s čím začať, čo už všetko treba :-) pozerala som tvoj album, kde máte hostinu? šatečky si už vybrala?
Odpovedať
Profilova fotka
Dany keby si potrebovala nejake kontakty tak v pohodicke napis. A kde to budete mat vy?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?