Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
Niektore dievacat sa fotievaju den pred obratom, ale mne sa to moc nepozdava. Ist dvakrat kadernicke, aby ma ucesala, zbytocne vyhadzovat peniazky, to iste co sa tyka vizazistky, ak teda budete mat (ja asi nie) a obliekanie a vsetko, aj ked je mozno viacej casu na to. No ja verim, ze pred obradom budeme mat dost casu na pekne fotecky. Dufam v to:-). Ale kedze obrad mame az neskor, tak si myslim, ze to uplne v pohodicke a bez stresov zvladneme. a predsa len to bdue mat "iny nadych", ako den pred alebo den po, moj nazor:-).
Odpovedať
Profilova fotka
Fotit sa na druhy den? No neviem... To by nemalo to caro... Tiez my pripada trocha divne opat sa obliekat, upravit sa a navyse na druhy den treba tak vela veci vybavit, zaplatit, vratit veci... A podla mna vyzerala by som znicena po svadbe. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubinkas presne ako vravis, ze to bude mat iny nadych ako den pred alebo den po. Pripadalo by mi divne den pred ked este nie sme svoji sa fotit v satach a s obruckami... a den po to iste... bol by to uz iny pocit... nebolo by to ono
Odpovedať
Ahojte kocky, chcem sa Vam pochvalit. Uz mam konecne fotografa. Takze uz mam skoro vsetky zakladne veci. Na buduci tyzden uz by som mala ist skušať saty :-) CO sa tyka fotenia, urcite to bude pred obradom, vyzdobu by sme mali mat smotanovo zlatu a mozno este nieco k tomu a saty po redovym.... tak to je vo hviezdach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
merilin tak vidim ze fakt toho roku ta smotanovo zlata vedie :-D a mas osobitne fotografa a kameramana, alebo si si nasla kameramana ktory ma aj fotografa?
Odpovedať
Ahojte babulky, merilin - to je super, ze mas foto, tak Ti zavidim, ze uz to vsetko 'naj' mas :-) ja este stale musim zohnat hudbu a video :-| ale babule bola som dnes v prvom svadobnom salone a vyskusala som si 10 siat :-) skoro som sa rozplakala, ked som sa videla po prvykrat ;-) zatial mam dvoje favority, ale idem dalej... :-D fotecky som dala do svojho pripravneho albumiku, tak kuknite sa, a povedzte, ktore sa Vam pacia - dala som tam len troje najoblubenejsie :-) :-) tak dufam, ze sa sem moj drahy nepride pozriet :-D :-D no s tou vyzdobou sme sa fakt vsetky sekli :-D :-D tak to tu budu potom po nasom datume same svadobne albumy v rovnakej farbe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
athena podla mna tie prve saty su krajsie... lepsie v nich vyzeras... tie dvojky su tiez pekne ale neviem v prvych sa mi pacis viac, mozno aj preto ze vidno ze tie druhe na tebe visia. Takze pre mna tie prve su super ;-) jooooj az ti zavidim, ze uz chodis skusat satocky... som zvedava kedy ja na to budem mat cas :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Athena! :-) Kukla som Ta vo svadobnych satkach. :-) Mne sa viac pacia na Tebe c. 1-ky. Stoja Ti uplne perfektne. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby! ale ste sa rozpisali...noo ja si tiez myslim,ze najidealnejsie je fotenie pred obradom... :-) Inak co sa tyka vyzdoby mam tiez zlato-kremovo-bielu...taku jemnu som si vzdy predstavovala.... :-) a musim sa pochvalit, od vcera mam topanocky aj dazdnik na fotenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
poppy vitaj v klube zlato kremovych :-D athena ty si pisala sa mi zda ze tvoj nastavajuci je anglican... ked si beries cudzinca za to su nejake poplatky ci nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. co sa tyka fotenia jednoznacne s Vami suhlasim ze pred obradom, den predtym je vcelku zvlastne... athena7 pripajam sa k vacsine tie prve saty Ti idu viac ako druhe aj celkovo sa mi viac pacili :-) Vidim ze vacsina ste vsadila na zlato-kremovu-smotanovu...ja som si zvolila ruzovo-bielu :) Niektore ste uz s pripravami naozaj pokrocili ... ja potrebujem z tych dolezitych veci knaza-to vybavime cez vikend, video a pomaly zacneme zajednavat cukrarky...
Odpovedať
Profilova fotka
luciya tak super konecne niekto s inou farbou :-N Uz ides zajednavat cukrarky? Ja som vkuse ziadnu nenasla... :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
marfa23 toho sa obavam ze budem mat problem s tymi cukrarkami, ale o nejakych viem ked rodina mojho nastavajuceho mali hody, tak objednavali od nejakych takze kontakt mame no uvidime ako pochodime...skusala si aj tie dedinske?, inak asi len od znamych kontakty musis ziskat lebo take na webe urcite nebudu...
Odpovedať
Profilova fotka
luciya vidim ze fakt na webe co maju cukrarky stranky tak z nich nic lebo vsetko zajednane, tak mama mi uz zistuje po dedinach nejake tie cukrarky jednu uz mame ale ta pecie len pre 80 ludi, tak potrebujeme najst este jednu
Odpovedať
Profilova fotka
marfa my som planovali ze nejake 2-3 cukrarky si zajedname, ...aby boli rozne tie kolace, ved uvidime...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata. Aj my sme si zvolili tento termin. Najprv sme chceli mat 8.8., ale pracovne mi tento termin nevyhovuje. Tak sme sa rozhodli, ze to bude toho dvanasteho. Okrem toho moj bude mat v tento den 31 rokov. Aspon na to nikdy nezabudne :-) Sobas bude civilny o 16.30. Co si myslite o tomto case? Uz nebude ani tak teplo ak ovsem v tento den bude svietit slniecko. Prajem Vam to vsetkym. Nemusi byt take silne, len nech cely den neprsi. Mate fotografa na celu noc? Ci len na obrad a pred obradom? Ďakujem za odpoved. Ahojte
Odpovedať
Profilova fotka
luciya ja som tiez planovala 3 cukrarky ale nakoniec budu dve a dalsie kolace plus ovocne torty mi upecie moja teta na nu nema ziadna cukrarka kolace a medovnicky ake oni robia... fiiiha mnam az sa mi slinky zbiehaju rybka Vitaj medzi nami a hned otazka na teba len tak zo zvedavosti - akej farby budete mat vyzdobu? :-D :-D :-D My este nemame dohodnuty cas sobasa, ale chceli by sme mat tak okolo 15.00 az 15.30. Ono to vsetko zalezi aj od toho kedy sa planujete ist fotit, ked pred obradom tak v pohode a ked az po tak aby ste uz nemali potom vonku trosku tmu... Ani neviem o kolkej sa tak v septembri stmieva :-| Tak to je super ze si sa opytala to ohladom fotografa... my sme si objednali kameramana a on pride aj s fotografkou a preeesne som vedela ze nieco sme sa zabudli opytat... ze ci bude aj po obrade ta fotografka... dik ze si to spomenula... hned im idem pisat maila :-)
Odpovedať
Ahoj, vitaj medzi nami :-). Tak dufam, ze budem mat teplucko. My mame fotografa zatial na predsvadobne fotky, umelecke, sobas a zaciatok hostiny. Dost je drahy a by nas to vyslo asi o 5000 este viac, kebyze som ho chcela aj na redovy. No neviem, ... este uvidime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, dievky! :-) Rybka - vitaj v klube, vybrali ste si fakt krasny datum... :-D :-D :-D Ja budem mat fotografa uz pri priprave, fotenie pred obradom, fotenie obradu, spolocne, skupinkove fotky po a na zaciatku hostiny IBA za 3000 sk. :-D Co poviete na to? :-) No a po dohodnuti za plus 600sk ostava nam zachytit aj prve momenty po prezleceni... Videla som jeho prace, a fakt je skveli... Uz sa nanho tesim. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Rybka, gratulujem k terminu:-). My mame napriklad sobas az o 17:00, ale kedze bude len civilny tak by nemal prilis dlho trvat a tak dufam, ze este po sobasi sa bude dat spravit par peknych skupinovych foteciek aj s gartulantami, rodikami a podone. Ale aspon portretne foto nebudeme musiet fotit presne cez obed a budeme mat viacej casu a spolieham sa na to, ze nebude taky zhon:-). Ani ja netusim, kedy sa v septembri stmieva, ale podla mna az okolo 18:00 - 19:00, teda dufam:-))). S fotografom sme zatial dohodnuty, ze nas bude fotit od priprav az po prvy tanec (cize zaciatok hostiny) a potom by sme ho pustili, pretoze ma este dlhu cestu domov. No povedal, ze ak by sme velmi chceli, tak zostane aj do prezlecenia, ale to uz podla mna zvladneme ak svojpomocne. Mame v rodine par ludi, ktori celkom pekne fotia, takze myslim, ze cepcenie by mohli zvladnut nafotit, aspon par peknych zaberov a kameraman tam bude, takze aspon zachytene by sme to mali mat:-). Tak uvidime:-). Roxan, tak to ste museli teda riadne dobre zaplatit. A co mate v tej cene? Aj vam vyvola fotky? Alebo cisto len fotenie? A odkial je ten pan fotograf, ak sa smiem spytat? Pretoze na "tuto oblast" je to az podivuhodne nizka cena:-), ale ak ma peknu pracu, tak samozrejme, pre vas lepsie, ze sa vam takeho podarilo zohnat:-)!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ospravedlnujem sa, ale opat som si po sebe neprecitala co som napisala a tak mi myslienky prudili v hlave, ze je tam zopar peknych somarin:-). Samozrejme, ze s fotografom sme dohodnutIIII, ziaden Y:-). No ale chcela som najma napisat, ze roxan to ste museli teda riadne dobre natrafit na takeho cloveka, ziadne zaplatit:-))). Osprabedlnujem sa, ale moc som toho tuto nic nenaspala:-D. Peknu sobotu zelam.
Odpovedať
Profilova fotka
Lubinkas - ziaden problem, pochopila som... :-) Ahoj! On je mlady chalan a foti uz dost dlho,lenze svadby este iba par rokov dozadu a preto zhana roboty a chce sa rozpracovat aj v tejto "teme". Pride nas fotit z Novych Zamkov. Sice nevyvolava on, ale tvrdil ze je v kontakte aj s takym, kto to robi. Ak chceme, mozme si dat vyvolat fotky my, alebo on to zariadi za krestansku cenu. :-) Foti od príprav, cez rozne zviky, "umelecke" fotografie, obrad, skupinové fotografie a zaciatok hostiny. Ziadna cesta sa uz nedoplaca. Pri fotení bude mať so sebou biely svadobný dáždnik a vejár, ktoré môžeme použiť. Da nam fotky na DVD a urobi aj fotoknihu, ak budeme chciet. Podla mna super. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No a obrad bude o 16:00, ale bude cirkevny, takze spolu s gratulaciami zaberie tak cca 1,5hodiny - aspon ja to tak ratam. A pevne verim, ze pocasie nam vyjde a ani polotma este nebude o pol siestej. x-) A ked sa mylim, nebude to ziadna tragedia, aspon budeme mat intimco... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute Babulky! Ja uz som sa tu uz straaaaaaaaaaaaasne dlho nedostala, resp stihla som si len precitat par veciciek a isla som prec. Ako ste pokrocili? My v podstate nijak a este som ani nezacala hladat saty, neviem preco, ale nejak sa mi prestalo chciet a v podstate ani nemam cas, ale na konci februara mam dovolenku, tak konecne pojdem hladat satecky. Dufam, ze sa mi podari vybrat co najskor co najkrajsie saty. Ako sa inak vsetky mate? Vidim, ze sa tu preberaju fotografi... Tak my mame fotografa za 7 tisic, viem, ze je to dost, ale robi krasnu pracu, tak sme sa na nom s drahym zhodli a kamera nas bude stat 11tisic, takze je to vcelku dost. Ale dufam, ze to bude za to stat. Kolko vas stoji prenajom siat? A ake budete mat vyzdoby? Ja sa neviem rozhodnut medzi broskynovou, kriklavo zelenou, zlatou a bordovou...viete mi niekto poradit??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kathrin! :-) My mame kameru tiez za 11tisic... Tych 7kil za foto podla mna nie je zla cena. My sme dostali jednu ponuku od nemenovaneho fotografa za 23tisic. A to bol iba zakladny balicek - v tom este nic nemal. Skoro som odpadla... =-) Moje saty budu za 5000sk. :-) Perfektna cena! :-) Este ze som na nich natrafila. :-D Neboj, urcite najdes tie prave saty. Nasa vyzdoba bude oranzova a je fakt prekrasna. Zelena moze byt sice velmi pekna, ale pripomina mi stuzkovu a nie svadbu. :-N Ale to je iba moj nazor. Zavisi to od saly. Akej farby je, ci nie je trocha tma vnutri, ci netreba trosku ozivit... No neviem, ale vela bab tu bude mat kombinaciu zlata s niecim. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kathrin17 zalezi aka zelena... ked myslis taku zivu do kriklava, tak mam par peknych fotiek dekoracii, tak ti mozem poslat alebo vhodit do albumu ked je to prisposobene sale, tak to vyzera super, ako spominala roxan, zalezi to od saly ;-)
Odpovedať
Ahojky my mame termin 12.9 2009:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá, tak sa k vám znovu pripájam.Vidím tie sumy za fotografov, tak si ani netrufnem napísať kolko budeme platiť my :-N ....radšej. No včera sme boli skúšať oblek pre môjho drahého, aj sme kúpili, čo som bola prekvapená tak sme kúpili krémový čo som nikdy nechcela, ale kto vedel, že v nom bude vyzerať tak dobre. 8-) bol pre mna ako nejaký princ z rozprávky, skúšali sme aj tmavé obleky, aj v tých vyzeral fajn, ale ten svetlý ho úplne rozžiaril.ved pridám foto, môžete potom kuknúť a ohodnotiť ;-) a na moje prekvapenie som si kúpila aj bižu, presne takú akú som chcela, predtým ju tam nemali, tak som ju hned zobrala, radšej, lebo hovorila, že má iba po jednom kuse. no a boli sme ešte na prvej náuke s lekárom,"veeeeeeelmi poučné", možno pre naše polovičky, ked sa ich tam pýtal, či vedia čo je ovulácia a veci tomu podobné.bola sranda.a najlepšie ked začal rozprávať o metodach, napr. billingsovej, neviem či ste o tom niečo počuli, ja som to už čítala, ked môj brat chodil na náuky pred dvoma rokmi.no rozprával velmi rýchlo, boli sme tam asi 40 min. aj s cestou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, nejake nam tu uz pribudli :) Debata ohladom fotografov sa tu riadne rozprudila, ked ja som zhanala a pozerala na nete, niektori chceli ozaj nekrestanske sumy, neuveritelne a to len za zakladny balicek, ja mam fotografa este nie uplne isteho lebo su dvaja ale jeden znich bude urcite a kedze to ma len ako zalubu tak si vela nepyta...verim mu tak dufam, ze ma nesklame co sa fotiek tyka.... Nevergona, tieto nauky chceme s drahym absolvovat tak v marci a uz sa teda "neviem dockat" no ako pises asi to bude poriadna sranda :)
Odpovedať
ahojte kocky, Ako vidim, polovica báb je z Trencina. Asi ste sa dohodli :-D Nevergona, ja som natom podobne co sa tyka tych sum ohladom kameramana a fotografa. Ale povedala som si, ze je to pamiatka na cely zivot, tak obetujeme tie peniaze. Mozno aj iny by spravil podobnu pracu a za lacnejsie, no ked nam ukazal na stretnuti fotoknihu, ktoru robi, tak drahy povedal, ze on chce jeho a bolo vyriesene. Budeme mat v tom predsvadobne fotenie a potom fotenie v svadbony den do prveho tanca. A co sa tyka nauk, tak to chceme absolvovat niekedy v maji. Dufam, ze budeme vsetko stiahat. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?