Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Tatiana! :-) Ani som Ta nezbadala, prepac... Aj u nas je to tak isto. Ani moj by este nechcel babo, iba ja nad tym rozmyslam, ze po svadbe by sa na tom mohlo zacat pracovat. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky, aj ja by som sa teda k vam pridala, kedze aj my budeme mat svadbocku 12.9.2009:-). Citam vas uz od zaciatku, no az teraz som sa "odvazila" napisat:-). Nemohla som nechat Roxan tak vzdialenu od vsetkych:-).
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Roxan, ani nevies ako si ma potesila :-) salu, a Dj uz mam, aj predbezny zoznam hosti... uz teraz mam z toho nervy...v piatok si uz idem skusit nejake tie saty...
Odpovedať
Profilova fotka
zuzzikk, tak v podstate uz iba foto a video a uz pohodicka lesna... :-) Neboj sa, vsetko stihas vcas, len sa nestresuj. Vyloz si nohy a snivaj o svadbe. ;-) A uzi si tie skusky siat - to je najlepsie na pripravach. Vyskusaj si z nich vela, ajtak to robis prvy a poslednykrat... ;-) Ahoj Lubinkas! Vitaj medzi nami! :-) No tak ma nenechaj... :-) Ty si odkial?
Odpovedať
Profilova fotka
No este obrucky...atd :) chcela by som sa spytat, nielen teba, ale aj ostatnych bab, ako to prebieha s pripravou kolacov? kolko dopredu to treba objednat??? boze ja mam tolko otazok na jazyku :) vies, mam iba 23 rokov, tak som mlada, tak preto sa pytam...za opytanie nic nedam ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som uz z Bratislavy:-). takze to nie je az tak velmi daleko od teba:-). A inak ohladom tych kolacikov, co sa pytala zuzzikk, by aj mna celkom zaujimalo. Prave cez vikend som nad tym uvazovala:-).
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, teraz ste ma dobre vystresovali, my sa este len rozhodujeme, ci svatbu 12. alebo 19.9. a vy uz mate vybavene skoro vsetko.......... fuuu :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Kolace? no, to by som bola aj ja zvedava... :-) Ja by som si to riesila takto: 2-3 mesiace pred by som si sla popozerat aka je ponuka na okoli, ake su ceny a vytaznou cukrarnou by som sa dohodla ze na ten a ten datum chceme tolko a tolko zakuskov a tort. Ale vyraznujem, tiez som pana v tejto teme. :-D A len tak na okraj, ja mam 22. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) :-) :-) ...nie si jedina vystresovana :) to je to najmensie, zohnat salu, DJ...
Odpovedať
Profilova fotka
...tak to je super :) neviem, ci budem pisat spravne, ale kolace sa rozdavaju (vysluzky) tak par dni pred svadbou??? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Tak Lubi, je medzi nami iba cca 20km :-) A kde bude svadba a hostina? Hammy, ja Ti odporucam rychle rozhodnutia, lebo tieto "prve veci" sa rezervuju dost skoro. /len aby ste neprisli o vysnivanu salu a tak/ Drzim Ti palce... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dik, tak uz mi je trochu lepsie, ale este predychavam :-D takze najskor asi najst salu ze? chceme cca. 60 ludi, tak asi tento tyzden pobehame okolie, a mozno ak najdeme salu, a jeden z tych terminov uz bude obsadeny, tak nam to aspon pomoze rozhodnut sa o termine :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zuzzik - ano. Vyslusky =kolace + neake vinko /al. tvrdsie/ u nas sa rozdava den pred, ale treba zopar aj na hostinu. Inac je tu taka tema. Aj ja som sa inspirovala tym :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim, ze tych cca 20 km je este akceptovantelnych:-). hostinu budeme mat v raci a svadbu v primacialnom palaci, kedze ani jeden z nas dvoch do kostola nechodievame, prislo by nam to sebecke sa tam brat. A vy budete mat kde? Priamo v Senci?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak som si dobre myslela :) Hammy, my sme to s drahym vcera ratali, cca 63 ludi, a to som chcela 50 ludi :) no hroza...
Odpovedať
Profilova fotka
Hammy, sebecke? :-) :-) :-) to mi ani nehovor, sice my tiez nechodime do kostola, ale chceme to tam mat... teraz mam taky zvlastny pocit...
Odpovedať
Profilova fotka
A asi treba ratat aj s niakym miestom, ked pridu kamarati gratulovat, a stol pre starejsieho, DJ , kameramana a fotografku? Zuzzikk my sme na zaciatku dohodli na 40... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My nie sme zo Senca /hoci som tam byvala prvych 15rokov mojho zivota :-) / Sme z okolitych dedin ja cca 7km od SC a moj nastavajuci 9km. Obrad sami bude u nas v dedine - v kostole, lebo my sme veriaci a zalezi nam natom a hostina v SC. 100% suhlasim s Tebou - komu kostol nic nedava, nech sa tam neberu. / Dufam nikoho som neurazila.../
Odpovedať
Profilova fotka
No co sa tyka kostola, chodime, ale len taka klasika, Velka Noc, Vianoce, Novy Rok, a tie väcsie sviatky, ale zeby kazdu nedelu, to nie :) baby, co sa tyka oznamenia, tie sa kedy objednavaju? pocula som, ze tak cca 3-4 mesiace pred svadbou. hmm? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som bola v novembri na jednej svadbe v Senci v hoteli Zatoka:-) a bolo velmi fajn. Ja mam rodinu tam z tej strany - Bernolakovo, velky Biel, ... A inak dakujem za poradenie s tymi vysluzkami, este som sa tym nejako blizsie nezaoberala, ale myslela som, ze sa dava pri odchode zo svadby:-). No co sa clovek nedozvie ... Podla mna an oznamenia je este nejaky cas. My sme tak dohdonuti, ze ked budeme mat cierne na bielom (papierovacky, zmluvy, ..), nas datum, hodinu a miesto, tak potom sa zacneme zaoberat óznamkami:-). Ale myslim, ze sa posielaju tam cca 3 tyzdne pred svadbou.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam tiez info, ze oznamenia tak 4 mesiace pred svadbou, ked uz mas na presno všetky info - kedy, o kolkej, kde ... a koho pozyvas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi, my sa do Zatoky nezmestime a osobne si myslim ze ziaden hotel nie je urceny na 140ludi... :-N Ano, bude nas tak vela.../velka je rodina/ Tak nasa hostina bude v montostroji. Nie je to neaky zamok, ale strava je dobra a verim tomu, ze sa da robit zazraky s dekorom... :-S Aspon chcem tomu verit. Inac, ak zostava po hostine vela zakuskov zvyne sa davat aj odchadzajucim zo zabavy - aspon tym blizsim. A co sa tyka oznameni, 3mesiace pred podla mna je casu dost.
Odpovedať
Profilova fotka
Hej, hej, zatoka je malicka. My sme tam boli tak do 30 ludi a to uz bolo len tak-tak:-). ja si myslim, ze az tak velmi nezalezi kde to budete mat, myslim vyzorovo miestnost, ale s kym tam budete a vyzdoba spravi urcite vela. Hlavne aby ste sa zabavili, vtedy bude myslim, ze vsetkym jedno, ci su na zamku, alebo v nejakej "telocvicni", alebo tak:-).
Odpovedať
Profilova fotka
Vdaka za dusevnu podporu. :-) Ja som chcela povodne max.do 80-90 hosti, ale co sa da robit, ked zenich ma taku velku rodinu?! Koho vynechat?! No nevadi. Aspon si urobime poriadne velku zabavu. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak, treba mysliet hlavne pozitivne:-) a nenechat sa zbytocne znepokojovat takymito vecami:-)!
Odpovedať
Profilova fotka
...ja mam uz salu vybratu ;-) 500 Sk na osobu, a som spokojna. mam v cene pripitok, predjedlo, polievku, 3 x hlavne jedlo + kava neobmedzene... a prenajom saly 2000 Sk. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, fu kým som to celé prečítala.... ;-) roxan- som rada, že niekto bude mať tiež tak "viac" hostí :-) , my budeme mať okolo 120 a stretla som sa s hocijakými ohlasmi nato, že načo tolko ludí atd. no čo už. vieš oravská svadba, to už je raz tak :-D a téma koláče ma privádza do zúfalstva pred dvomi rokmi sa ženil môj brat a to som ešte nevidela tolko cukru a tuku pokope :-D, chceli si byť istý a nakoniec ešte mesiac po tom dojedali :-p a k tomu mu náš ujo doniesol 16 kilovú tortu, by ma šlak trafil, všade de ste sa pozreli iba koláče. tak som povedala tak primerane koláče, ovocie, niečo slané a korbáčiky.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj nevergona! :-) Davno som Ta uz tu stretla... Budete mat 120 ludi? Super! :-) Teraz sa radujem, ze nie sme sami, hoci aj tak vedieme listu... :-N 16kilova torta??? To by mohla byt fuska cele zjest... :-D Ako som uz pisala, precitala som daaku temu o mnozstve kolacov, ale tam baby pisu tak vela na osobu, ze ani sa mi nechcelo verit. Ja si urcite neobjednam vela na hostinu. Tam ajtak nic nezere zakusky... /aspon ja mam taku skusenost/
Odpovedať
Tak pokial som to vsetko dobre precitala, tak mame dalsie nove nevesty ;-) No my budeme mat tiez okolo cca 100 ludi a co sa tyka kolacov, to vsetko nechavam na mamku. Ona sa uz nato tesi, no tiez rozmyslame, ze kolko zakuskov by bolo tak primerane. Lubinkas ty si nas sledovala od zaciatku a nepripojila si sa? :-) No toto.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No to hej:-), ale ja som tak trochu poverciva v urcitych veciach a cakala som, kym budem mat potvrdeny termin, lebo uradnicke skriatky su hnusoby. Ale nastastie vcera mi teta na matrike napisala presne udaje na papier:-), takze snad by sa uz nic zmenit nemalo:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?