Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
athena7- ved ja len tak som sa pýtala, ale sa mi potvrdzuje, že to nie je čudné :-D merilin-aj teba zlostí ten tvoj, ten môj tiež, nie moc ale zlostí. ;-)
Odpovedať
ahoj merilin & nevergona ;-) to je sranda, mna ten moj tiez v poslednej dobre zlosti, neviem ci je to tym, ze mu stale pripominam, ze musime planovat svadbu :-D alebo mozno teraz len prechadzam takym obdobim, ked mi na nom vsetko vadi... :-( aj Vy sa tak niekedy citite? ja mam niekedy pocit, ze by bolo najlepsie, aby som bola sama :-D :-D :-D fakt mi chlapi niekedy lezu na nervy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
athena- ani mi nehovor, mne už vyklzlo a povedala som tomu môjmu, že no vidíš a takéhoto si mám zobrať, lenže on je najväčší flegmatik na svete ani to s ním nehlo, niekedy ma napadaajú také sprosté myšlienky, že či robíme dobre, ale potom ma to prejde a zasa sa teším.dufam, že je to len prechodné, alebo si každý tým prejde.
Odpovedať
ahojte, neviem co je s tymi chlapmi lebo aj moj ma niekedy zlosti... ale bude to tym, ze vsetci chlapi su rovnaki a asi si treba zvyknut :-) my uz takmer 4 roky spolu byvame, v maji mame 5 rokov vyrocie. ja budem mat 27r., priatel o rok viac
Odpovedať
No kocky, nechcela som to tiez rozpytvavat, lebo som myslela, ze si pomyslite, ze sa ideme brat a tak sa spravam. No hocikedy mam sto chuti povedat aby sme presunuli svadbu, lebo sa spravame hrozne. Tak sa pred svadbou nemozme k sebe spravat. A hlavne ja. Cuduj sa svetu ale ja som jeho prva vazna priatelka (a myslim, ze aj posledna ;-) ) tak on mi skoro vsetko toleruje. Kamosky vravia, ze mam byt rada, ze ho mam, lebo takeho by som uz nenasla. Ja si to uvedomujem, no rozculuje ma na nom uz skoro vsetko. To co robi, ako sa sprava a stale sa zamyslam nad tym ci robim dobre, ci by som niekde nenasla este niekoho ineho. No ak to poviem niekomu kto nas pozna, tak vyhresia len mna. :-| neviem cim to bude :-N . Tak potom sa musim ukludnit, a priznat si, ze bude chyba vo mne. A tak je opat niejaky cas dobre. A tak zas. Je to taky kolobeh... Ale som sa rozpisala.... Ale uvedomujem si, ze sa snazi vo vsetkom, tak nakoniec pridem stale nato, ze som rada,ze ho mam. Aj teraz :-) , ked som vam to napisala.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, nič si z toho nerobte, je to len tak menšia predsvadobná nervozita, všetko bude okej, chce to len pokoj, žiaden stres, my máme takisto v máji ešte len 4výročie, čo sme spolu, z toho 2roky bývame spolu a čo sa týka plánovania svadby, niekedy mám pocit, že sa idem vydávat sama za seba, nieže ho nič nezaujíma, ale ešte si nechce pripustit, že o niekolko mesiacov už nebude slobodný, ale bude mař po svojom boku už pani manželku, no čo s ním
Odpovedať
No kocky moje, co by som na to ja napisala... :-D Merilin ja som na tom tak isto, niekedy si myslim, ze ci dobre robim a ci ma niekde v Brazilii necaka nejake horuco telo (a spriaznena dusa), s ktorym by som od rana do vecera tancovala salsu :-D :-D Taktiez si hovorim, ze ci som si kvoli nemu neznizila 'latku', podla ktorej chlapov meram, akoze co on nich chcem, aky by mal byt ten moj 'pravy', a podobne... A teraz sa uz len zmierujem s tym, co mam, lebo si navravam, ze nikto lepsi uz nebude :-| Otazku, co si vsetky musim polozit je, ci ho vidite ako otca svojich deti a ci chcete s nim zostarnut... No babo rad! :-D
Odpovedať
No vidim Athena7, ze niesom sama. Presne si tiez vravim, ze ci som nepovolila. A niekedy rozmyslam nad tym, ze keby sme sa rozisli, tak uz by to musel byt chlap s velkym CH. Ale urcite by bol v jednom vynikal a v tom druhom nie. Nikto nie sme dokonali, tak urcite by ma nieco iritovalo aj na nom. A potom by som lutovala, ze som sa rozisla s tym mojim. Tu otazku si kladiem stale a stale je moja odpoved, ze len jeho si viem predstavit. Lebo.... Takze asi to predsa bude len ten pravy ;-) Asi si musime prezit to obdobie a vidim ze niesom sama a to ma tesi - v tom dobrom slova zmysle a potom dufam nebudeme riesit tu otazku. No pridu dalsie a zlozitejsie.... Aky je ten zivot?!
Odpovedať
nika moj chlap je na tom rovnako, takmer vsetko vybavujem ja... hoci on navrhol termin. ja som si od zaciatku bola ista ze chcem byt uz iba s nim ale niekedy si tiez poviem ze moj pravy by sa tak nemal spravat... ale ked sa sem-tam bavim s kamoskami tak oni su na tom podobne. preto si myslim ze na kazdom vztahu treba stale pracovat a vsetci chlapi su rovnaki, romantika je iba vo filme :-) a moze to byt ta predsvadobna nervozita, mozno si to ani neuvedomujeme a mame ju ;-)
Odpovedať
tatiana82, tak to si dobre povedala, ze romantika je iba vo filme :-D :-D a merillin tiez ma 'tesi', ze mas podobne pocity haha ;-) jasnacka, ze v kazdom vztahu bude nieco, co sa nam nebude pacit, ja som silny zastavca toho, ze chlapa treba 'formovat' :-D :-D aby bol taky, akeho si predstavujem ;-) a tiez si myslim, ze sa s tym teraz zaoberame preto, lebo citime, ze nam unikaju posledne moznosti a uz nikto 'iny' nebude (alebo by nemal byt :-D ) budem rady, ze sme s muzmi, ktori nas maju rady, posluchaju a az na nejake nedostatky 'ujdu' :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ale ste sa rozpísali, ako to čítam, akoby som čítala vlastné slová ;-) hocijako človek rozmýšla z každej stránky ho niečo napadne, a takto by sme rozmýšlali donekonečna, aj tak si vždy poviem, že nie je tak zle aby nebolo ešte horšie :-D.nebojíte sa, že po svadbe sa ten váš nejako zmení?neviem prečo ale niekedy ma to napadá. :-(
Odpovedať
nevergona, hmm, tak vitaj v klube nas 'nerozhodnych' :-D :-D tusim by sme mali toto nase forum premenovat hehe co sa tyka toho, ci sa zmeni...hmm, podla mna sa musi trosku zmenit, aj Ty urcite ;-) ved predsa len je to ine, ako ked su ludia este slobodni, alebo len spolu ziju, ale nemaju na to papier. Nehovorim, ze mat papier ma nieco zmenit, len si myslim, ze urcite veci sa musia. Napriklad peniaze - asi budete mat spolocny ucet, potom samozrejme take veci, ako kto co robi v domacnosti atd. Ale ked mate medzi sebou dobry vztah uz teraz, tak by sa medzi vami ani po svadbe nic zmenit nemalo. Ja som sa toto inak opytala mojho draheho minule, na rovinu som mu povedala, ze nech si nemysli, ze po svadbe ma bude akoby 'vlastnit', ze budeme manzelia, ale takisto stale individualne osoby, a nemusime jeden druhemu za nic odpovedat... Tak sa smial a hovoril, ze on tak vobec nepremysla.... ;-) neviem, mozno ak mas take obavy, tak sa o tom porozpravaj s tym svojim... povedz mu, ako to citis a coho sa obavas, ze sa po svadbe zmeni.... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
athena7- ved sme sa už o tom rozprávali, nie je to strach, že sa zmení, iba troška obava, že čo keby, lenže to sa môže stať hocikomu.my máme super vzťah, možno preto sa toho bojím, aby sa to nezmenilo.mali by sme zmeniť tému, je to nejaké deprimujúce :-D , ved sa budeme vydávať 8-)
Odpovedať
Athena7, nevergona - tiez si myslim, ze sa chlap po svadbe zmeni, lebo uz budeme stale spolu - aspon v nasom pripade, lebo spolu nebyvame. Ale zmeni sa len do urcitej miery. Mamka mi stale vravi, ze nech si nemyslim, ze bude lepsi, len sa zmeni jeho pohlad. Vravi mi, ze teraz je najlepsi, ze sa este snazi, no ja si myslim, ze uz sa pozname za tie skoro 4 roky a viem, ze uz to nie je o pretvarke ukazat sa v tom najlepsom svetle. Ale zas je pravda aj to, ze nikdy nezmenime chlapa tak ako chceme my. Ze sa ani zmenit neda, musime ho len prijat s jeho chybami. No lahko sa to pise, hovori a tazsie je to uz realizovať. Baby, mame riadne filozoficke debaty :-) . Nieco z nas bude ;-) Verme ze mame tych najlepsich chlapoch na svete 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
merilin- si píš 8-) , že máme :-D
Odpovedať
;-)
Odpovedať
samozrejme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby! mala som co robit, aby som sa dopracovala ku koncu... :-D Prave dnes, ked som tu nebola ste sa tak rozpisali ?! ;-) Tak sa pridam do klubu - samozrejme aj ja mam taketo sproste chvile, ked si zlozim otazku: fakt chcem toto? Prave mam za sebou take obdodie a nenavidim seba, ze mam take myslienky, ale ked pride na mna, nieco vo mne krici - utekaj! nechaj vsetko za chrbtom! Ale ja si myslim, ze tieto otazky si mame kladat prave teraz, pred svadbou a na druhej strane, preto sme spolu x rokov, aby tieto tazkosti prekonali spolu. A este jedna myslienka na zaver - ja, osobne mam rada tieto nerozhodne obdobia /samozrejme, len ked uz ich mam za sebou :-) /, lebo vzdy pridem na to, ze ho chcem, on je pravy a ked aj 100x mam znovu vybrat, vytazom vzdy bude on ;-)
Odpovedať
Tak ta beriem do klubu ;-) . Hladala som niekoho kto mal svadbu alebo v blizkej buducnosti sa planoval vydat, ci tiez maju taketo pocity. NO nikoho som okolo seba nemala, tak som myslela, ze ja som vadna :-D . Ale asi niesom...
Odpovedať
Berieme - spolu do klubu. Vynechala som e. Sme tu niejaka partia, nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) hej-hej! Ja si myslim, ze nie sme sibnute, asi je to normalka. /myslim pocity/ ;-)
Odpovedať
Ahoj roxan, jasnacka, ze nie sme sibnute, praveze je dobre, ze sa takymito otazkami zaoberame :-) podla mna to je pre nas len dobre, ako si aj Ty povedala ;-) babule, ved to vyskusame a uvidime, no nie? ved manzelstvo nemusi byt na dozivotie, ak to nebude fungovat - tym nechcem povedat, ze sa hned mame rozvadzat, alebo ze by sme si ho nemali brat, ak si myslime, ze to nechceme na cely svoj zivot....ale viete, s rokmi sa veci menia, takze ak to tak budeme silno citit aj po rokoch manzelstva, tak predsa to nie je vazenie :-D :-D no teraz neviem, ci to tu nevyznelo moc pesimisticky, lebo to som nechcela :-| inak ja neviem ako Vy, ale pre mna je velka obava moja nezavislost - ja mam rada svoju slobodu, a trochu sa obavam, ze po svadbe to bude take, ze sa budem musiet stale jemu spovedat, ze kam idem, s kym atd. A ze proste nemozem zbalit a prastit s tym, ak ma to cele dozerie....Myslite, ze som sebec?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! :-) Athena - podla mna pre Vas, ktori uz urcitu dobu zijete spolu, nebude manzelstvo ziaden objav noveho sveta, ale pocit spolupatricnosti na druhu. ;-) Ale my, ktori este spolu nebyvali, /ze Merilin ;-) / my tam este budeme mat nad cim sa cudovat a rozculovat sa na jeho zvykoch... :-D Nemusis sa bat o tvoju slobodu Athena, ved budes iba manzelkou, nie otrokom. x-) Jeden moj velmi mili kamos mi raz povedal, ze spolu chodit x rokov, to este neznamena nic. Vsak, ked sa nieco stane, ten vztah este tak lahko mozme ukoncit...Jeden do prava, druhy do lava. Ale manzelsvo, to je uz nieco! X rokov manzelstva uz nenechas len tak za sebou... Baby, podstatou je, ze na isto budeme mat tazke chvile, ale ja pevne verim ze prekoname a budeme spolu v stasti do zivota. Amen! :-)
Odpovedať
Roxan, pekne si to napisala :-). Tak, tak, este sa budeme rozculovať, ked zistime co ma nasa polovicka nauzivane a my nie a bude nas to rozculovať. Zaciatky budu na jednej strane krasne a na druhej tazke, kym si zvykneme, ze uz mame niekoho 24 hodin denne pri sebe. A nie ako teraz, ze ked sa aj pohadame, tak idem obaja domov. Uz to bude asi ine. No to je vsetko len teoria ( aspon v nasom pripade) ;-) , tak o rok sa tu stretneme a budeme sa rozculovať, ze aki su.... Inac kocky, dufam, ze nam to neskonci dnom nasej svadby 12.9.2009. Ale ze budeme potom pokracovat uz ako manzelky, alebo v inej... novej.
Odpovedať
Profilova fotka
No, hej! Mozme sa pokecat pod nazvom septembrove manzelky alebo sa mozme stretnut na modromkoniku ako manzelky planujuce babo... :-) inac ked uz sme pri tom, rozmyslali ste uz nad tym, kedy by ste chceli drobca? Som zvedava ci budu z nas nervacky tyzden-dva pred svadbou. :-) Dufam, budete tu, aby ste ma uspokojili... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
roxan bude to super, ked sa stretneme na tom modromkoniku napr a myslím si, že sa stretneme aj dva týždne pred svadbou,pretože budeme chcieť vedieť ako sa každá cítime ;-)
Odpovedať
ahojte, moj chlap bol cez vikend taky zlaty, dokonca sme vo velkom preberali svadbu :-) s tym konikom to je super napad, u nas zatial o babatku hovorim iba ja tak snad sa aj to potom zmeni.... pekny den vsetkym
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Nika! :-) Super, tak dve uz sme, ktore budu na fore aj tesne pred svadbou. :-) Dufam, ze aj ine sa pridate... Cim viac nevesticiek, tym viac pohladov na urcite veci. ;-) Nika, ty si odkial? Ja byvam tak daleko od kazdej... Mozno ty budes blizsie. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja a moj drahy mame datum 26.9.2009, a chcem vediet, ci nie je priskoro s pravpravami. Moja polovicka, sa uz na mne smeje, ze uz teraz stresujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzzikk! :-) Vobec nie je priskoro na pripravy. My sme si rezervovali salu este v auguste. Tak isto hudbu a kameru. Skor by som povedala, ze trosku neskoro zacnete s pripravami, lebo sept. je silny mesiac na svadby. Nechcem Ta vystrasit a nehovorim, ze neda sa zausporiadat svadbu aj mesiac pred, lebo da sa aj za 3tyzdne, ale ja v Tvojom mieste by som zacala pobehavat mozne miestnosti na hostinu, hudbu, foto a kameru uz dnes. ;-) Drzim Ti palceky... x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?