Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, merilin, konečne fotečky, pekná tá sála, a je to podobné ako budeme mať my, tiež tam máme stlpy. Kolko sa tam vojde ludí, vyzerá, že je to dosť velké? x-)
Odpovedať
Ahojte babenky ale ste sa rozpisali ani nestiham citat, vítam vsetkých nových clenov. u nas zatial teraz nic nepripravujeme nechavame si to az po novom roku a potom to uz rozbehneme na plne obratky
Odpovedať
Nevergona, akurat som chcela pisat, ze vcera som konecne dobojovala s tym albumom. Som rada,ze sa ti paci ;-)
Odpovedať
A vojde okolo 150 ludi, no je to uz natlacene. Tak dufam, ze mi budeme mat tak akurat. Tie stlpy mi trochu vadili aj uplne com su tie stoly na konci, tak nevidiet na parket, ale ja si to poukladam inak. Tam dam mladych, nech piju :-D
Odpovedať
zdravim všetky septembrove nevesticky..ako pokračujete s vybavovačkami? hm?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooj, my mame svadbu 12.septembra! Strasne som ten datum chcela, zaroven oslavime maminine meniny! :-D
Odpovedať
Ahoj malaalucka, vitam ta v klube ;-) Zacala si uz s pripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
Ano, v podstate uz mame zajednane miesto na hostinu, prstienky pridu do dvoch tyzdnov a mam rezervovane skusanie svadobnych siat. :-D Mozno to vyzera, ze sa zbytocne ponahlame, ale kedze obidvaja zijeme v zahranici, o to zlozitejsie je nieco vybavit, takze sa radsej uistime dopredu, ze mame naozaj vsetko.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá, vidím, že sa to tu rozrastá :-) vitám všetkých nových. čo máte nové?
Odpovedať
No ja nemam momentalne nic nove, len to, ze mam kopu zapoctov a predterminov, ze neviem co skor. :-| Hned zajtra mam prvy a az do piatku kazdy den jeden
Odpovedať
Profilova fotka
Ach jaj baby ja normalne pozeram, ze ako vsetky pilne pracujete na pripravach. My nemame este dokopy nic teda okrem saly, kostola a hudby, bude to este sila, kolko priprav si taka svadba vyzaduje. Ale dufam, ze to bude o to krajsie...a este vobec netusim ake saty ani nic a este som strasne zvedava na to, ake sa mi vobec budu hodit....pomooooooc :-D
Odpovedať
Ahojte baby :-) Uz som tu dlshie nebola, ako sa mate? Merilin hlavu hore, to vetko zvladnes ;-) Kathrin17, kde budes mat svadbu a hostinu? Aj ja som z Trencina ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte babule, už som aj ja dlho nebola, tieto vianočné sviatky sú nejaké stresujúce, ale ja sa nedám. My zatial nič nové, čo vy? A ako idete sviatkovať?My ideme k svokrovcom a potom k našim, už sa moc moc teším.
Odpovedať
Profilova fotka
Uz som tu zase.... takze athena7...sobas budeme mat hore na fare o 15:00, boli sme si vcera dohodnut aj cas a hostinu v Nemsovej, potrebujeme miesto aj s ubytovanim, takze asi tak a vy? Nevergona...takze my budeme na Stedry den u mojej maminy a hned na druhy den odchadzame takmer na tyzden k svokrovcom, pretoze moj drahy je z vychodu, takze to musime nejak pokombinovat... Ozaj nelyzujete niektora? Uz ste boli dakedy na stretavke z tohto portalu? :D
Odpovedať
Ahojte vsetky! Kathin17 - no to mate celkom fajn, mi to musime obehnut jeden vecer najprv u nasich a potom k svokrovcom, pretoze byvame v jednom okrese. lyzujem a velmi rada ale tento rok to vyzera tak ze sa k tomu asi nedostanem. No stretavku z tohto portalu sme si zatial este nedali a nejako nas to zatial ani nenapadlo, ale nebolo by to zle :-)
Odpovedať
Ahojte babulky ;-) kathrin17, tak to sa minieme len tak tak, lebo ja mam svadbu na hrade o 16:00 :-) Mozno sa zbadame, ked budes vychadzat z kostola a ja sa budem splhat hore na hrad :-D My mame potom hostinu v Piestanoch v Kursalone, uz si zacinam lamat hlavu, ako tam vsetkych ludi prepravim. Na Vianoce idem domov, juchuuu :-) :-) Uz sa hrozne tesim, lebo nasi mi moc chybaju. Drahy potom za mnou pride 28.12, lebo bude na Vianoce tiez doma s rodicmi (kedze zijeme v UK). Ale budu to nase posledne Vianoce oddelene, no nabuduci rok to bude zaujimave, ako to vyriesime :-| Cez Vianoce chceme ist aj na par dni lyzovat, chceli by sme ist do Vratnej tak na otocku na den alebo dva, lebo ako jeden z Vianocnych darcekov som pre draheho zarezervovala lyziarsku skolu, lebo nevie lyzovat, tak bude na to kukat ;-)
Odpovedať
Ahojte kocky, no tak ja uz mam po zapoctoch a po jednej skuske ;-) . Som v praci a idem este aj v pondelok. Okolo svadby teraz nic neriesim, ale idem si este zajednat fotografa. Athena7, ty mas nastavajuceho anglicana?
Odpovedať
Merilin, tak to je super, ze uz mas par veci za sebou :-) Aspon si budes moct vydychnut na Vianoce ;-) Hej nastavajuci je Anglican, zoznamili sme sa tu v UK (cez Internet haha). Uci sa chudak po slovensky, ale moc mu to nejde :-D :-D Ale na Slovensku sa mu moc lubi, ze vraj mame najkrajsie dievcata na svete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, moc sa tu toho neudialo ako pozerám ;-) ako sa máte babulky? ja sa pripravujem na naše posledné "slobodné" vianoce, ani si to nejako neuvedomujem x-) athena7- tvoj drahý má výýýýborný vkus :-D merilin- ani ja nič neriešim, ale ked si tak spomeniem ako chytro to beží, teraz bolo vyše roka do svadby a pomaly je január. ;-)
Odpovedať
Nevergona, ja to tiez beriem, ako moje posledne 'slobodne' vianoce, a je to tak nejak divne :-| a to mas svatu pravdu s tym, ako ten cas leti, ja som si tiez pomyslela to iste minule, ved vlastne mame na vybavenie teraz 'len' 8 mesiacov :-) Tak dievcata prajem Vam vsetkym krasne prezitie Vianoc a vsetko naj naj naj do Noveho roku, nech je pre nas okuzlujuci a aby ste mali vsetky pevne nervy pri organizovani svadby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte..opat som sa tu zastavila...ako tak pozeram, tak Vianoce sa blizia neskutocnym tempom..je to az neuveritelne a fakt mame posledne slobodne Vianoce, ale my ich aj tak travime spolu uz druhy rok, takze nebudu ani tak slobodne :-D Inak ked sa tak na to pozeram, tak moje pripravy na svadbu su teda riadne zanedbane...mala by som sa konecne vybrat vyskusat dake tie satecky, lebo mam pocit, ze vy uz to mate vsetky za sebou..je moj pocit spravny??? :-o Nejak som sa rozpisala, tak vam prajem Krasne Vianoce a Stastny Novy Rok...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) , tak ja zasa len na skok, ako posledné razy :-( , furt volačo musím robiť, aj okolo tých Vianoc, dnes si idem dať aj spraviť gélové nechty, aby som vedela ako rýchlo si na ne zvyknem, tak som stráááášne zvedavá. ;-) kathrin17- no neviem či tvoj pocit je správny, lebo babenky idú niektoré skúšať, athena tiež ale myslím, že hovorila, aby vedela aký strih jej ide, a potom si už vyberie. :-) Tak ja pomalky idem, babulky zlaté prajem vám nádherné Vianoce, šťastný Nový rok, a veľa splnených prianí. :-D
Odpovedať
Ahojte kocky, aj ja vam prajem prajem este pokojne sviatky a stastny start do noveho roka. Myslim si, ze pre nas bude velmi uponahlany a nebudeme ani vediet ako a bude september. My sme mali 26, oficialne zasnuby. TAkze sa nase rodinky spoznali.Vsetko prebehlo hladko :-), takze som rada.
Odpovedať
Ahojte dievčatá, prajem vám príjemný silvester a šťastný nový rok 2009, a nech nám idú prípravy od ruky a tak ako si naplanujeme. Držím vám všetkým palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my máme takisto na 12.septembra svadbu, sálu máme rezervovanú už rok a pol dopredu a zásnuby boli v júli
Odpovedať
Ahoj Nika tak ta vítame medzi nami :-)
Odpovedať
Ahojte kocky :), tak uz sa nam to blizi.... tento rok sa vydavame ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) presne tak tento rok sa to stane, neuveriteľne to letí, ani sa nenazdáme a je to tu. ako ste sviatkovali?
Odpovedať
Profilova fotka
Aaaaaahojte kocky :-), s mojim Dodesom sme mali predbezne rezervovany termin na 19.9.2009, dneska sme to vsak boli obzriet a vybrali sme si inu salu, ktora bola volna iba na tuto sobotu 12.9.2009, mame svadbu v Mojmirovskom kastieli...ste tu aj niektora od Nitry???
Odpovedať
Profilova fotka
Ach jaj moje zlate babenky....veruze sa nam to blizi milovymi krokmi ale cim viac sa to blizi, tak tym viac sa na to tesim, i ked mi pripravy teda riadne stagnuju...moj drahy je zo mna uz na vetvy, ze o nicom inom nerozpravam, len o svadbe, ale je to potrebne....ja proste musim ved je to najvacsi den v nasom doterajsom zivote, no nie? Pokrocili ste niektora o nieco?Ja sa akosi bojim, ze nebudem stihat....chyba mi kamera aj fotograf a ako tak pozeram, tak strasne vela ludi uz je zajednanych, tak neviem, ci vobec nieco dobre bude k dispozicii... Atheena vam ide kto na video a foto? :-) :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?