Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
nevergona, tak to je mi luto :-( a kde pracujes? :-)
Odpovedať
Athena7, ty si teraz doma?Alebo v UK?
Odpovedať
Ahoj merilin, ja som v praci v UK ;-) Ale na Vianoce pridem domov a uz sa neviem dockat :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no ja pracujem v žiline v jednom nákupnom centre v jednom fajn obchode s takými drahšími značkami a striedame krátky dlhý týždeň, preto robím aj cez víkend. teraz som bola v obchode a tak kydá sneh, dúfam že do rána napadá tolko že nebudem môcť ísť do práce :-D
Odpovedať
Jeeej sneh super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no a ešte k tomu v žiline, tu vždy bolo teplo a teraz je to nejako naopak x-)
Odpovedať
Profilova fotka
som myslela baby, že idem nejako skoro skúšať šatičky, ale ked tak čítam na iných témach, napr. 5.september 2009 teda týždeň pred nami tak babulky už tiež skúšajú, tak asi to nie je až také divné. 8-)
Odpovedať
Hej? To sa mi zda nejako priskoro ci nie? Mozno na jednej strane je to aj dobre, lebo aspon mozes vyskusat, aky styl siat Tvojej postave najviac padne, a potom mozes zacat prezerat rozne znacky a hladat na internete. Aspon sa vylucia rozne alternativy, co by postave nesadli... Hmm, len ked ja si myslim, ze keby som teraz isla skusat, tak sa do nejakych urcite zamilujem a potom moje plany prezriet si nove kolekcie hned skoncia :-| Nevergona Ty si zo Ziliny? Ja z Trencina ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja bývam v Žiline už tretí rok, ináč som z RK, môj brat chodil do školy do TN :-) ja neviem s tými šatami, ja chcem zistiť či mi niektoré z tých padnú, ináč som mala úplne inú predstavu, kuk album...
Odpovedať
Pockaj idem kuknut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
oki ;-)
Odpovedať
Aha uz som videla, Tebe sa lubia jedny specifikovane ;-) Inak mas iny styl, ako mne sa lubia, to je dobre, aspon sa nebudeme bit o tie iste :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-D :-D ale tiež sú to šaty Hervé, ako máš ty v albume, mňa odradilo to že ich majú až v BA, alebo teda iba v BA :-|
Odpovedať
Hmm, aha to som nevedela - ja uz pomaly ani neviem, co mam v albume :-D :-D Musim to ist poprezerat :-D Ale ved do Blavy to zo Ziliny nemas zase az tak daleko. Nasadni na vlak v sobotu rano a sprav si vylet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej ja viem, len keby som šlla po ne tak je to až z RK, taakže o hodinu naviac, a ževraj sú dosť drahé, akože ja na sebe ako neveste nešetrím, len vyskúšam aj iné varianty, možno budem prekvapená čo nájdem, a možno skončím v BA pri mojich šatočkách ;-) idem variť večeru :-p
Odpovedať
Dobre papa zatial Inak len tak mimochodom objavila som dalsie krasne saticky znacky Enzoani, kukni sa sem ak budes chciet: www.bluebyenzoani.com Su vsetky nadherne, i ked neviem, kde ich dostat (urcite budu nejake na e-bay). Tak dobru chut prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no som sa dívala na pár z nich a velmi sa niektoré ponášajú na La Sposa.to kukám kým sa mi robia hranolky :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D Co varis s hranolkami? Aj ja asi budem mat dnes vecer, mam chut na klasicke fish & chips (rybu s hranolkami) pred telkou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe ja robím rybky :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D tak to sme si sadli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D som sa riadne rozosmiala, ked si napísala, máš chuť na ryby s hranolkami.ináč som kukala ešte tie šaty na SK nehrozia, v ČR by ich mali mať aj v UK, ale iba niektoré. ;-)
Odpovedať
Hmm, to je nic moc. Ved keby sa Ti nejake pacili, tak ja by som Ti ich mohla priniest odtialto ;-) Juuj ale teraz sa mi spravila taka slina na nasu slovensku tatarsku omacky :-( :-( Musim si na Vianoce zase napratat velky kufor jedla hehe
Odpovedať
Profilova fotka
veru bez tatarky to neni ono ;-)
Odpovedať
ok nevergona, tak ja padam z prace :-) tak pekny vikend prajem, zatial papa ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
papa aj tebe ;-)
Odpovedať
Caute kocky, citam, citam.... ;-) my mame doma tiez rybu, no nevedela som o tom a zjedla som v meste cestoviny. :-| Dnes som robila len do 15-tej, takze som mala volne poobedie, no riadne som zmrzla. V ZA snezilo? hmm a ja chcem :-) , mozno ze zajtra bude, ked hlasia -10°. Tak pekny vecer kocky
Odpovedať
Ahoj merilin, tak ja uz mam tu rybu v sebe :-D Aj tebe pekny vecer a pekny vikend! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky....už aj my mame termín svadby 12.9.2009...tešíte sa tak ako ja?
Odpovedať
Ano, tesime sa, len zhaname este salu. Vitaj medzi nami 12-tkami ;-)
Odpovedať
Ahoj kathrin17, vitaj medzi nami 12tkami ;-) Tak co, uz mate aj nieco zajednane? Kde budete mat svadbu? Mimochodom ja som tiez z Trencina a svadba bude v Trencine ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?