Svadba 12.2.2011

Zobraz úvodný príspevok
ahojte chcem sa spytat ci sa tu najde nevesta ktora sa vydava 12.2.2011 ako ja? som tu nova a rada by som tu niekho spoznala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta ďakujeeeem :)trošku som si poležala, drahý ma dneska obskakuje, ideme teraz sa trošku prejsť na čerstvý vzduch, vonku je slniečko ... :) nás stretko s kameramanom a fotografom ešte len čaká, ale ešte času dosť ... :) teraz som sa dostala do štádia, že som úplne kľudná, však nejako bolo nejako bude :) žiadne stresy... ale ešte sa to určite vráti pár dní pred svadbou ... :)
Odpovedať
@lucia3006 no ten pocit som mala aj ja uplny klud je mi to jedno sak sa to nejak doriesi jasne a teraz a toto a tamto a tak takze parada a vsetko co chcem navyse robim tento tyzden lebo ten dalsi mam velmi nabity zubarka saty nechty kozmeticka a tak dookola juj to bude za tyzden :) ale tesi msa :) a poto m ja uz budem kludna a ty budes zazivat tie stresy si to tak vymenime :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta hehe no presne, ja s tým rátam že to ešte príde, lebo posledný týždeň je vždy toho veľa, aj u nás to tak bude ... musím na manikúru, pre vínko, pre zákusky, sálu vyzdobiť, alko a nealko odniesť na miesto hostiny... ale v deň svadby už nechcem nič riešiť ... len si to vychutnávať ... :) teším sa už veľmi na tvoje foto zo svadby, ty sa ránko budeš chystať, ja budem dospávať rozlúčku ... :)
Odpovedať
@lucia3006 my salu a na salu doniest veci to vsetko v den svadby :) ale zas im tam nechame veci a oni nam to vyzdobia teda tak klasicky no ja sa tiez tesim len som zvedava ako to fotenie dopadne :) ci bude zima ci nie ci sa budeme moct ist fotit sak a ty to budes potom mat ten stres a ja uz vylozene nohy a kukat dvd :) to bude paradicka :) tesim sa na to :)ozaj vy na kameramana platite zalohu? lebo ja som sa ho to zabudla opytat :)sak mi zajtra povie :) juj som nemohla povyberat fotky povedal ze takych 20 spolocnych no my mame vyse 3000 spolocnych fotiek :) tak kym som to potriedila a vybrala 20 teda 21 som nechala :) tak to trvalo :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta my asi nebudeme platiť zálohu, neviem... toto som zatiaľ neriešila lebo kameramana vybavuje a platí moja mamina ... no s tými fotkami zase mi taký problém nebudeme mať, my máme možno tak 20 fotiek dokopy chichi :) ... tak to áno, tak si to potom vymeníme ... :)
Odpovedať
@lucia3006 aspon nemusite vyberat :) no sak som sa s tym dlho trapila kym som vybrala 20 aj to som si neni ista tak ich musim este raz prejst :) katastrofa :) my si taketo veci vybavujeme a platime sami ale sak hadam nam povie lebo my sme chceli dvoch kameramanov a uvidim ci nam vybavi toho druheho juj
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta tak uvidíte, ja som kameramana nechcela, ale mamina že nech je a tak ho aj zaplatí, inak si tiež takmer všetko platíme sami, keď to tak človek všetko zráta tak je to kopec penazí
Odpovedať
@lucia3006 to veru je sak dneska som sa pytala na vyzdobu kostola co zahrna biele potahy na stolicky dve kytice a ozdobu na lavice a ze 60 eur v podstate za nic no tak ma fakt potesilo
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta nooo to dosť, my výzdobu nerobíme v mieste obradu ... u nás je veľmi pekná sobášna miestnosť, výzdobu budeme mať iba na mieste hostiny :)
Odpovedať
Profilova fotka
Monika a kedy to máš termín? :)
Odpovedať
@lucia3006 no ja si dam iba tie navleky a lavice si ozdobime my. 18.-22.8 preco? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta len tak sa pýtam :) tak to ti zbehne hneď ... :) po svadbe sa ani nenazdáš a už budeš aj kočíkovať :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lucia3006 sak na to sa strasne moc tesim :) uz aby to bolo :) moj maly hrasok :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta a už vieš aj pohlavie? či to je asi skoro ešte hm? ...
Odpovedať
@lucia3006 este je to skoro ale hlavne nech je zdrave :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta presne tak :) ja budem možno už zajtra teta - švagriná má zajtra termín, tak uvidíme ... :)
Odpovedať
@lucia3006 tak to je super gratulujem :) moja svagrina neporodila na termin tiez tto uslo ako voda:)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta ona bude asi tiež prenášať, uvidíme ... :) tešíme sa už na maličkú ... :)
Odpovedať
@lucia3006 jeeej a ako sa bude volat ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta Laura :)
Odpovedať
jeej to e pekne meno ::) my mame pre chlapca samuel a pre dievcatko kristinka :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta peknučké mená, ja by som chcela pre dievča Ema alebo Alexandra a pre chalana Martin :) ale to je otázka ďalekej budúcnosti ...
Odpovedať
@lucia3006 alexandra chcel najprv aj moj nastavajuci :) a potom ho chcela svagrina ze ked budu mat dievca ale maju chlapca :) nevrav dalekej buducnosti :) lebo clovek mieni pan boh meni :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta no to áno ale beriem antikoncepciu - tak snáď sa ešte nepodarí, chceli by sme až tak za rok a pol... vysadím tabletky a necháme to potom už na náhodu ...:)
Odpovedať
@lucia3006 tak potom budem drzat palce nech sa vam podari :) my ked sme sa o babenko snazili tak neprislo a teraz sme sa nesnazili uz bola svadba a tak a prislo aj babo :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta najlepšie je asi na to nemyslieť, vtedy to príde samo :)
Odpovedať
@lucia3006 presne tak :) a ako sa mas? ja idem dneska upratovat a piect na to druhe sa tesim :) len sa musim rozhybat :) ale celkom sa mi chce dneska :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta dobre, ja som prišla včera večer z práce, trošku sme s drahým posedeli a potom som šla spinkať, som bola unavená ... ja som upratovala dneska ráno ...
Odpovedať
@lucia3006 ahoj tak som sem po par dnoch zavitala :) sak nebol ani cas kedy sa sem dostat :) aspon viem ze nie som zavisla :) a teraz akurat varim obed a pojdem k doktorovi a na skusku siat :) tak uz sa tesim :) a ty sa mas ako?
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta ja v pohode, víkend mi rýchlo ubehol, včera sme boli vyberať šaty mojej mamine a družičke na svadbu, tak rýchlo to uteká, v piatok už je tá rozlúčka ... a ty sa v sobotu vydávaš :) už je to naozaj za dverami :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?